Jestem po odcinku o derbach Barcelony. Ten materiał to jest majstersztyk, czuć atmosferę, emocje i wszystko co poza kamerami całkiem odmienia obraz drużyny. Jak ktoś wspomniał całkiem inaczej odbiera się też mecze po obejrzeniu Matchday. I jeszcze bardziej żal mi Coutinho... najbardziej ciężki będzie chyba odcinek o Anfield.
@Gibbon_FCB Tu jest dużo nienawiści w stosunku do każdego. Wystarczy, że ogół podłapie jakiś temat albo pstryczek w kierunku jakiegoś użytkownika i ciągną to chociaż nawet czasami nie wiedzą o co dokładnie chodzi, tak już jest internet niestety. Błędem jest tylko nakręcanie całej sytuacji przez pokrzywdzonych, bo w niektórych przypadkach ucichło by po dniu gdyby nie rozgrzebywali i sami nie promowali swojej osoby na obelgach i szyderach.
Valverde w tym całym Matchday wydaje się być całkiem spoko gościem a do tego inteligentnym trenerem. Nie wiem, skąd u Niego niektóre decyzje i chyba nigdy nie zrozumiem. W wywiadach wypowiada się żywiołowo, w szatni też wskazówki za wskazówkami a przy linii stoi jak kołek i się patrzy.
0
@Maks91 Tabela, Tabes, Tebens xDD
1
Maciej Adamiak - telewizyjny głupek. Inaczej tego nie nazwę.
1
@D10SLEO Sracko Okurvenec mnie zniszczył
0
Musiała wiedzieć wcześniej skoro mają takie nagranie, cnie?
10
Rapinoe, jak ja jej nienawidze
0
@NGTRX no właśnie nie atencjusz, bo każdy oleje
1
@NGRonnie10 reklamuje Huawei, honor to już nie huawei
28
Ile tych bab nominowali? Każdą chyba żeby się nie obraziły.
25
Hahahah Drogba wcisnął to disgrace :D
15
ZP w Bagażniku przyjechała na wyjebce :D
6
@Jakchcesz On nie był najlepszym piłkarzem, to było nieporozumienie i tyle.
8
Ta czarnoskóra to jakby Van Dijk trwałą zrobił
2
Ależ piękny czas by żyć. Messi zgarnia ZP, Lewandowski siedzi obok na gali, jak tu się nie cieszyć? :)
0
@draxidox Ronaldo na Gali Najlepszego Piłkarza we Włoszech
0
@kielon93 Musisz sprzedać duszę dla Rakutena
7
Mahrez wyżej od Sterlinga :d
0
@Socjopata Aaa, bardziej myślałem, że chodzi Ci o to że jest za wysoko :P
0
@Socjopata Kto jak kto, ale tutaj to jest akurat najmniejszy żart :D
0
@BARCA_FOR_EVER Griezmann po nim a dalej Bobby Firmino.
11
Lloris przed Matsem :D :D Kurtyna!
4
@itmustbejoke Felixem rozpoczęli karuzelę śmiechu i żenady, teraz kontynuują :D
1
@budel17 HyperX Cloud tylko i wyłącznie zawsze i wszędzie.
3
@BarcaInfo Ból dupy w Polsce około 15 pozycji :D
5
@DaPi Pracując jako kontroler masz z automatu darmowe przejazdy komunikacją miejską.
4
@kalor17 One Blade od Philipsa, masz już za 230 zł chyba, że lepsza wersja to ponad 300 lekko. Kozacka jest.
0
Jestem po odcinku o derbach Barcelony. Ten materiał to jest majstersztyk, czuć atmosferę, emocje i wszystko co poza kamerami całkiem odmienia obraz drużyny. Jak ktoś wspomniał całkiem inaczej odbiera się też mecze po obejrzeniu Matchday. I jeszcze bardziej żal mi Coutinho... najbardziej ciężki będzie chyba odcinek o Anfield.
2
@Gibbon_FCB Tu jest dużo nienawiści w stosunku do każdego. Wystarczy, że ogół podłapie jakiś temat albo pstryczek w kierunku jakiegoś użytkownika i ciągną to chociaż nawet czasami nie wiedzą o co dokładnie chodzi, tak już jest internet niestety. Błędem jest tylko nakręcanie całej sytuacji przez pokrzywdzonych, bo w niektórych przypadkach ucichło by po dniu gdyby nie rozgrzebywali i sami nie promowali swojej osoby na obelgach i szyderach.
3
@Suzu Ringo, Daj łapę i czasem też rzucanie piłką.
11
Valverde w tym całym Matchday wydaje się być całkiem spoko gościem a do tego inteligentnym trenerem. Nie wiem, skąd u Niego niektóre decyzje i chyba nigdy nie zrozumiem. W wywiadach wypowiada się żywiołowo, w szatni też wskazówki za wskazówkami a przy linii stoi jak kołek i się patrzy.
3
@Encore Rok temu to odwalili taką szopkę, że nie dziwie się braku obecności tej dwójki.