kuz

1

@jeyx77x Susza plus wysokie temperatury, uwierz, że to wystarczy. Do tego mocny wiatr.

kuz

8

@xJLx Twoje pojęcie "każdy" to mały odsetek ludzi, którzy mają internet i trochę w głowie. Nie zapominaj, że w tym ciemnogrodzie 80% to kompletna patologia, mohery albo idioci. Nie mają dostępu do internetu (przynajmniej większość) i dlatego widzisz tylko tych narzekających.

kuz

0

@DonMatteo901 Fani Milanu tak jak my, tylko że od dłuższego czasu, oglądają mecze z nadzieję na "a może w końcu coś się zmieni". :)

kuz

2

@Triv44 Ja pamiętam nawet jego brata Jussiego ;)

kuz

3

@Chwytliwy Gdybyśmy zamknęli ich na własnej połowie to Frenkie nie straciłby piłki czekając aż ktoś się pojawi do podania. Popełnił błąd ale ten był następstwem błędu trenera.

kuz

8

Kartka De Jonga była winą Valverde bo oddał inicjatywę po golu zamiast przycisnąć a ten jeszcze w wywiadzie, że ta kartka wyrządziła im krzywde. CO ZA GOŚĆ.

kuz

7

Niech znajdą jak 12 letni Valverde wypisywał na Twitterze hasła "Puta Barca" czy "Hala Madrid", to może go wyrzucą tak jak tego Guardiolę młodego :D

kuz

0

@amanter Neymar czy Suarez za czasów MSN już by biegli w kierunku bocznej celebrując gola, a ten podaje na siłę do tego nie w tempo.

kuz

1

Po co ciągle do tego Messiego?!

kuz

1

Obejrzę se Barcelonę dobrze wchodząca w rok, a taki c*uj ;D

kuz

1

@Suzu Potrzymaj piwo dla Valverde

kuz

7

Barcelona board agrees (with FIFA's help) to throw everything at Neymar re-signing [Viva Barca]

W wolnym tłumaczeniu, zarząd kupił FIFE 20 i z jej pomocą zaczęli nową karierę i zakontraktowali Neymara.

kuz

2

@Kurkmen One Million od Paco Rabanne. Najlepsze a do 200zł spokojnie znajdziesz.

kuz

1

@NemeZis93 Powiedział po prostu z akcentem brytyjskim "Oliviaer"

kuz

1

@kkbarca No to Messi po sezonie odejdzie na bank

kuz

0

@Danny Gaucho Ktokolwiek ma czelność kogoś sadzać przy stole z Messim i Ronaldo? :) Jedynie Lewy coś tam doskakuje a nie dostaje nawet połowy szacunku jaki powinien dostawać.

kuz

0

@Pilka_jest_okragla Zawodnicy za przejście z lewego na prawy sektor boiska będą zdejmowani w przerwie :P

kuz

28

@Chwytliwy Ta cała gala organizowana jest przez spółkę, której właścicielem jest Ronaldo lub jest z nią powiązany z tego co czytałem.

kuz

62

Ronaldo serio nie ma wstydu i "zdobywanie trofeów" przysłania mu wszystko dookoła? :D Stworzyć sobie swoją własną galę i wybrać się najlepszym na świecie bo w normalnych plebiscytach nic nie zdobył? Kolejna cegiełka do listy "Dlaczego Ronaldo jest żenującym człowiekiem."

kuz

2

VAR jest spoko i niby każdy, nawet 1mm spalony to spalony, ale te sytuacje mnie już denerwują gdy rozmiar paznokcia ma znaczenie.

kuz

0

@PatrykBarcelona William? Jakiś nowy młody talent? Nie kojarzę.

kuz

0

@kerouac nie mówię o sobie, ale herby, cała la rambla, zdjęcia o filmy w odnośnikach itp itd złote piłki, wywiady z użytkownikami.

kuz

1

@kerouac nowe rzeczy = ruch na stronie = więcej wyświetleń reklam = działanie strony. Nikt nie będzie utrzymywał jej charytatywnie.

kuz

0

@emeu Poczułem taką amatorkę i działanie na pokaz, że az mi było głupio. :) Taki zabieg stosuję się przy wywiadach nagrywanych wideo/audio i przenoszonych na papier. Wątpię aby tu tak było. Po prostu chcieli żeby było fajnie ale nie było to potrzebne.

kuz

6

@LuisSalvano ale przecież i tak by się nie blokowali, bo w głowie takich osób gdzieś tam siedzi potrzeba wzajemnego oczerniania się i szydzenia z Siebie, robiąc szopkę dookoła.

kuz

31

Redakcja banuje za hejt i walczy z dyskryminacją i każdą próbą prowokacji, a wstawia wywiad, który pochodzi rodem z gimnazjum (szczególnie kilka pytań i odpowiedzi). Minus 10 do powagi tego serwisu droga redakcjo. Jak wcześniej napisał damian11, na stronie od prawie 10 lat i da się zauważyć, że z duchem czasu i podążaniem za modą, może też poprzez zmiany w redakcji i nowe twarze powaga i merytoryka strony spada i to dość mocno. Większość wchodzi tu zobaczyć wojnę w komentarzach albo opinię na temat innego użytkownika niż w sprawie związanej z Barceloną.

kuz

2

@MarioVeB! Nie słucham Disco Polo, bawię się tylko na imprezach przy tej muzyce jak każdy, ale sama postać Zenona Martyniuka jest bardzo ciekawa. Zależy jak to pokażą, ale jak ktoś nie ma klapek na oczach i nie jest totalnym ignorantem to będzie go interesowało jak stał się jednym z najlepiej zarabiających muzyków w Polsce. Jego Green Store Music wydaje rocznie wiele płyt nowych i starych wykonawców disco polo. Prekursor tego nurtu w Polsce.

kuz

0

@danio1899 A na cieszynkę pohajlował i git

kuz

4

@Odesseiron Babka jest sędzią TK a nie potrafi pisać po Polsku :) Mój kraj taki piękny.

kuz

0

Cały czas mylą tego Fede z Ernesto :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?