@BigShaq Chyba, że przewidują scenariusz z Suarezem kończącym karierę bo wiedza jaką kontuzję ma, w co wątpie. Powinni teraz celować w jakiegoś dobrego zawodnika w miarę niedrogiego.
@BigShaq 110M ma od lipca z tego co wiem, teraz pewnie będą z 200M krzyczeć. Kane z tego co wiem też ma kontuzję podobną czasowo do Suareza więc nie widzę sensu takiego posta. Skoro ma to być zastępca kontuzjowanego Suareza to od teraz i zdrowy gotowy do gry? Czy coś przeoczyłem?
@AnnaMarianna Po ślubie, a tak serio, to wszystko zależy od faceta i Jego podejścia. Jeżeli dobrze się poznają i będą oboje czuć, że to jest ten moment to żadne nie stwierdzi tak jak napisałeś. Chyba, że ziomkowi tylko na tym zależy a potem będzie się chwalił gdzie się da co to on nie zaliczył.
Real pozyskuje kolejnego Brazola. Im więcej Brazoli w jednej drużynie tym większe prawdopodobieństwo, że z klubu piłkarskiego zrobią klub nocny i rozpieprzą wszystko. :)
@Janiama O to chodzi. Niektórzy nie potrafią odróżnić pozytywnego myślenia i radości z oglądania od "wygramy wszystko w tym sezonie, gramy pięknie, Setien to mistrz."
Ludzie, jak czytam te komentarze ludzi, którzy studzą entuzjazm i próbują zahamować radość to mnie skręca. 2,5 roku z kołkiem na ławce, kołkiem, który zabił nasz styl, skompromitował w Europie, pozbawił blasku. Teraz w końcu Jego rządy w drużynie się skończyły, mamy nadzieję na lepszą grę i przywrócenie stylu, po co krytykować? Przecież ja osobiście cieszę się z każdego najmniejszego pozytywnego elementu po prawie 3 latach nudy i bezbarwności. Trochę pozytywnego patrzenia co niektórym tutaj brakuje.
Cały mecz kontrola, żadnej nerwowki, głupich kontr. JEDEN strzał w słupek, może wyjść każdemu. Gdyby mieli więcej szczęścia to lekko 3 gole by wpadły. W końcu nie trzeba trzymać kciuków w 70 minucie żeby nie cofnęli się do defensywy i nie stracili bramki. Będzie dobrze Panowie!
@plutonio ziomek, poza słupkiem mamy kontrolę cały mecz a Ter Stegen nie musiał ratować nam dupy. To jest ideologia i styl Barcy, zabiegać rywala i mieć spokój. Gdyby więcej szczęścia mieli to byśmy spokojnie z 3 wpakowali.
Jeden ze scenariuszy, który bardzo bym propsował, to wystawienie dziś Busi-Vidal-Rakitic i dosyć szybka zmiana na Puiga i Arthura co by pokazać jak nieudolni są Ci zawodnicy i jak to Setien nie będzie się z nimi cackał gdy grają padakę. Oczywiście wolałbym Puiga i Arthura od początku ale wiele wskazuje na tę pomoc z pierwszego przypadku.
0
@BigShaq Chyba, że przewidują scenariusz z Suarezem kończącym karierę bo wiedza jaką kontuzję ma, w co wątpie. Powinni teraz celować w jakiegoś dobrego zawodnika w miarę niedrogiego.
0
@BigShaq 110M ma od lipca z tego co wiem, teraz pewnie będą z 200M krzyczeć. Kane z tego co wiem też ma kontuzję podobną czasowo do Suareza więc nie widzę sensu takiego posta. Skoro ma to być zastępca kontuzjowanego Suareza to od teraz i zdrowy gotowy do gry? Czy coś przeoczyłem?
2
@Vxb93 Na pierwszy rzut oka to tacy Nietykalni tylko w odwróconej wersji :P
2
@AnnaMarianna Po ślubie, a tak serio, to wszystko zależy od faceta i Jego podejścia. Jeżeli dobrze się poznają i będą oboje czuć, że to jest ten moment to żadne nie stwierdzi tak jak napisałeś. Chyba, że ziomkowi tylko na tym zależy a potem będzie się chwalił gdzie się da co to on nie zaliczył.
0
@katalonczyk987 Ja zabieram ją na coś dobrego do jedzenia i zawsze jest szczęśliwa. :)
73
Real pozyskuje kolejnego Brazola. Im więcej Brazoli w jednej drużynie tym większe prawdopodobieństwo, że z klubu piłkarskiego zrobią klub nocny i rozpieprzą wszystko. :)
2
@Kengo Kapitan Dynamo? Chyba Dymano HEHEHE.
2
@LoveValverde Przecież Arda Turan jedzie na białym koniu z Turcji, ma dojechać do meczu z Valencią.
0
@sniper16x Moja narzeczona piła plusz sesja i podobno jej pomagał.
2
@Kapitan hawk Tak żałuje, że Halanda nie udało się ściągnąć. Za te pieniądze to jak promocja.
3
W sumie pograjcie sobie w takim wietrze, że aż reklamę BEKO zdmuchnęło. Na pewno nie ułatwiało gry.
91
Gdybyśmy mieli takie posiadanie na Anfield, nie zdążyliby strzelić 4 goli. ( ͡° ͜ʖ°)
9
@Janiama O to chodzi. Niektórzy nie potrafią odróżnić pozytywnego myślenia i radości z oglądania od "wygramy wszystko w tym sezonie, gramy pięknie, Setien to mistrz."
1
@pax Wrócę do tego o czym pisałem, za Valverde były by jeszcze 4 kontrataki i 8 wrzutek w pole karne przy naszej obronie Częstochowy.
0
@jedrek7000 No zdanie "3/4 modliła się aby mecz nie zakończył się remisem" trochę głupio brzmi.
1
@pax Jaka większość? :D Ja byłem spokojny jak nigdy.
98
Ludzie, jak czytam te komentarze ludzi, którzy studzą entuzjazm i próbują zahamować radość to mnie skręca. 2,5 roku z kołkiem na ławce, kołkiem, który zabił nasz styl, skompromitował w Europie, pozbawił blasku. Teraz w końcu Jego rządy w drużynie się skończyły, mamy nadzieję na lepszą grę i przywrócenie stylu, po co krytykować? Przecież ja osobiście cieszę się z każdego najmniejszego pozytywnego elementu po prawie 3 latach nudy i bezbarwności. Trochę pozytywnego patrzenia co niektórym tutaj brakuje.
45
Cały mecz kontrola, żadnej nerwowki, głupich kontr. JEDEN strzał w słupek, może wyjść każdemu. Gdyby mieli więcej szczęścia to lekko 3 gole by wpadły. W końcu nie trzeba trzymać kciuków w 70 minucie żeby nie cofnęli się do defensywy i nie stracili bramki. Będzie dobrze Panowie!
2
@plutonio ziomek, poza słupkiem mamy kontrolę cały mecz a Ter Stegen nie musiał ratować nam dupy. To jest ideologia i styl Barcy, zabiegać rywala i mieć spokój. Gdyby więcej szczęścia mieli to byśmy spokojnie z 3 wpakowali.
34
933 podania... 933 powody dlaczego Setien jest lepszym trenerem dla Barcy.
0
Pierwszy mecz, Kike zobaczy na własne oczy co jest nie tak i co kuleje, będzie miał szansę to zmienić.
7
Oni może w kontraktach mają zapisane, że zmiany mogą dopiero od 80 minuty robić gdy nie ma kontuzji?
0
@sevs De Jong zawieszony chłopie
7
@wierbafcb tu akurat dostał niezły stempel na gire
1
@donleoJR większość gazet podaje Rakiete i Busquetsa
0
Jeden ze scenariuszy, który bardzo bym propsował, to wystawienie dziś Busi-Vidal-Rakitic i dosyć szybka zmiana na Puiga i Arthura co by pokazać jak nieudolni są Ci zawodnicy i jak to Setien nie będzie się z nimi cackał gdy grają padakę. Oczywiście wolałbym Puiga i Arthura od początku ale wiele wskazuje na tę pomoc z pierwszego przypadku.
1
@ILovethisGame nie tylko, cały weekend sobie ustawiłem pod ten mecz ;)
0
@barcafan9512 DBZ: Kakarot :)
5
@Messibestplayerintheworld Powołania w niedzielę chyba, Setien zmienił zasady.
0
@Coutinho007 Niedziela wieczór drogi Panie, całą niedziele trzeba przeczekać jeszcze.