kuz

0

@BigShaq Chyba, że przewidują scenariusz z Suarezem kończącym karierę bo wiedza jaką kontuzję ma, w co wątpie. Powinni teraz celować w jakiegoś dobrego zawodnika w miarę niedrogiego.

kuz

0

@BigShaq 110M ma od lipca z tego co wiem, teraz pewnie będą z 200M krzyczeć. Kane z tego co wiem też ma kontuzję podobną czasowo do Suareza więc nie widzę sensu takiego posta. Skoro ma to być zastępca kontuzjowanego Suareza to od teraz i zdrowy gotowy do gry? Czy coś przeoczyłem?

kuz

2

@Vxb93 Na pierwszy rzut oka to tacy Nietykalni tylko w odwróconej wersji :P

kuz

2

@AnnaMarianna Po ślubie, a tak serio, to wszystko zależy od faceta i Jego podejścia. Jeżeli dobrze się poznają i będą oboje czuć, że to jest ten moment to żadne nie stwierdzi tak jak napisałeś. Chyba, że ziomkowi tylko na tym zależy a potem będzie się chwalił gdzie się da co to on nie zaliczył.

kuz

0

@katalonczyk987 Ja zabieram ją na coś dobrego do jedzenia i zawsze jest szczęśliwa. :)

kuz

73

Real pozyskuje kolejnego Brazola. Im więcej Brazoli w jednej drużynie tym większe prawdopodobieństwo, że z klubu piłkarskiego zrobią klub nocny i rozpieprzą wszystko. :)

kuz

2

@Kengo Kapitan Dynamo? Chyba Dymano HEHEHE.

kuz

2

@LoveValverde Przecież Arda Turan jedzie na białym koniu z Turcji, ma dojechać do meczu z Valencią.

kuz

0

@sniper16x Moja narzeczona piła plusz sesja i podobno jej pomagał.

kuz

2

@Kapitan hawk Tak żałuje, że Halanda nie udało się ściągnąć. Za te pieniądze to jak promocja.

kuz

3

W sumie pograjcie sobie w takim wietrze, że aż reklamę BEKO zdmuchnęło. Na pewno nie ułatwiało gry.

kuz

91

Gdybyśmy mieli takie posiadanie na Anfield, nie zdążyliby strzelić 4 goli. ( ͡° ͜ʖ°)

kuz

9

@Janiama O to chodzi. Niektórzy nie potrafią odróżnić pozytywnego myślenia i radości z oglądania od "wygramy wszystko w tym sezonie, gramy pięknie, Setien to mistrz."

kuz

1

@pax Wrócę do tego o czym pisałem, za Valverde były by jeszcze 4 kontrataki i 8 wrzutek w pole karne przy naszej obronie Częstochowy.

kuz

0

@jedrek7000 No zdanie "3/4 modliła się aby mecz nie zakończył się remisem" trochę głupio brzmi.

kuz

1

@pax Jaka większość? :D Ja byłem spokojny jak nigdy.

kuz

98

Ludzie, jak czytam te komentarze ludzi, którzy studzą entuzjazm i próbują zahamować radość to mnie skręca. 2,5 roku z kołkiem na ławce, kołkiem, który zabił nasz styl, skompromitował w Europie, pozbawił blasku. Teraz w końcu Jego rządy w drużynie się skończyły, mamy nadzieję na lepszą grę i przywrócenie stylu, po co krytykować? Przecież ja osobiście cieszę się z każdego najmniejszego pozytywnego elementu po prawie 3 latach nudy i bezbarwności. Trochę pozytywnego patrzenia co niektórym tutaj brakuje.

kuz

45

Cały mecz kontrola, żadnej nerwowki, głupich kontr. JEDEN strzał w słupek, może wyjść każdemu. Gdyby mieli więcej szczęścia to lekko 3 gole by wpadły. W końcu nie trzeba trzymać kciuków w 70 minucie żeby nie cofnęli się do defensywy i nie stracili bramki. Będzie dobrze Panowie!

kuz

2

@plutonio ziomek, poza słupkiem mamy kontrolę cały mecz a Ter Stegen nie musiał ratować nam dupy. To jest ideologia i styl Barcy, zabiegać rywala i mieć spokój. Gdyby więcej szczęścia mieli to byśmy spokojnie z 3 wpakowali.

kuz

34

933 podania... 933 powody dlaczego Setien jest lepszym trenerem dla Barcy.

kuz

0

Pierwszy mecz, Kike zobaczy na własne oczy co jest nie tak i co kuleje, będzie miał szansę to zmienić.

kuz

7

Oni może w kontraktach mają zapisane, że zmiany mogą dopiero od 80 minuty robić gdy nie ma kontuzji?

kuz

0

@sevs De Jong zawieszony chłopie

kuz

7

@wierbafcb tu akurat dostał niezły stempel na gire

kuz

1

@donleoJR większość gazet podaje Rakiete i Busquetsa

kuz

0

Jeden ze scenariuszy, który bardzo bym propsował, to wystawienie dziś Busi-Vidal-Rakitic i dosyć szybka zmiana na Puiga i Arthura co by pokazać jak nieudolni są Ci zawodnicy i jak to Setien nie będzie się z nimi cackał gdy grają padakę. Oczywiście wolałbym Puiga i Arthura od początku ale wiele wskazuje na tę pomoc z pierwszego przypadku.

kuz

1

@ILovethisGame nie tylko, cały weekend sobie ustawiłem pod ten mecz ;)

kuz

0

@barcafan9512 DBZ: Kakarot :)

kuz

5

@Messibestplayerintheworld Powołania w niedzielę chyba, Setien zmienił zasady.

kuz

0

@Coutinho007 Niedziela wieczór drogi Panie, całą niedziele trzeba przeczekać jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?