@Janiama Akurat ściągnięcie Coutinho to nie była pochopna decyzja i każdy cieszył michę na ten transfer w tamtym czasie. Miał wejść do drużyny jako kreator i odciążyć Messiego a został przemianowany na siłę na następcę pozycji Neya.
Valverde ciągle gadał o Willianie, oni myśleli, że to o tym z Chelsea a tu cyk Walkdowi chodziło o Williana Jose xD Teraz pewnie się cichutko śmieje pod nosem
@VanBest W managerze nie sprowadzisz Neymara, bo nawet jak mu zaproponujesz niebotyczne zarobki to nie chce przejść ze względu na kwas i przyjęcie kibiców. Mbappe i Arnold i cyk FFP złamane i wykluczenie z Ligi Mistrzów.
3
Gdzie Adurizy wchodzą tam gole w 90 minucie wpadają
11
Prosiłbym Pana Ter Stegena... A zobacz Ty jednak na plecach ma a ten dalej gra nosz kurrr zapiał!!!
2
Aduriz wchodzi, Alba płacze, obrona przypomina sobie ten wolej... Nasza psychika siada.
0
Ale Messi głupio traci, dwa razy w ciągu 30 sekund wbiega w 6 rywali...
9
Różnica taka, że Bartra powinien zrobić to samo z Balem ;)
0
@Gosciuu drze sie jak poparzony hahaha
0
@Kondziubarca przecież był faulowany teraz
0
Messi właśnie spowolnił akcję tracąc piłkę bez sensu po raz kolejny, Busquets też na siłę czekał na Niego.
0
Ale oni komentują... I te Robe"ghtghg"rto... :D
0
Te farty to wsadzą i będzie dogrywka, RSSS obsrało zbroję.
1
@NeroTFP Viniciousa była po spalonym a minute później strzelił Rodrygo. Flashscore pewnie nie ogarnęło :D
1
@Szicek10 Spytaj czy aż tak się nie może doczekać kolejnej manity :D
0
@avanes Chyba po City kolego drogi
1
Idą po manitę:D
1
@SkN Tak, od półfinału się zaczynają.
0
Real na deskach... Chyba jednak spalony.
0
I tym razem zaliczona, 2-0! Oby nasi nie dali dupy!
2
Sociedad 2-0, ależ pięknie jakby nasi nie dali ciała! :P EDIT. Spalony! :P
4
Byłem przekonany, że gramy dzisiaj :( cały dzień w robocie czekałem na mecz a tu takie rozczarowanie, no trudno...
1
Dlaczego oni nie puszczają BVB? Czuję, że tam będzie dogrywka!
3
Leo skrytykował publicznie zarząd... dzieje się bardzo źle w naszym klubie moi mili.
0
@Janiama Akurat ściągnięcie Coutinho to nie była pochopna decyzja i każdy cieszył michę na ten transfer w tamtym czasie. Miał wejść do drużyny jako kreator i odciążyć Messiego a został przemianowany na siłę na następcę pozycji Neya.
0
@marcin000019 net_graph 1
1
Valverde ciągle gadał o Willianie, oni myśleli, że to o tym z Chelsea a tu cyk Walkdowi chodziło o Williana Jose xD Teraz pewnie się cichutko śmieje pod nosem
0
Bakambu w tym momencie
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/932/738/a89.png
0
Czy w przypadku kontuzji jednego z graczy i wąskiej kadry mamy możliwość sprowadzenia kogoś poza oknem transferowym?
0
@Mns21 i Barca powinna cyk pozewik za kontakty z zawodnikiem bez zgody klubu :F
0
@Artsss Trochę nie łapie, 80m i prawie cały Bałtyk zamienia się w pustynię?
6
@VanBest W managerze nie sprowadzisz Neymara, bo nawet jak mu zaproponujesz niebotyczne zarobki to nie chce przejść ze względu na kwas i przyjęcie kibiców. Mbappe i Arnold i cyk FFP złamane i wykluczenie z Ligi Mistrzów.
6
@Avada Kedavra Nawet w managerze takich transferów nie zrobisz.