kuz

3

Gdzie Adurizy wchodzą tam gole w 90 minucie wpadają

kuz

11

Prosiłbym Pana Ter Stegena... A zobacz Ty jednak na plecach ma a ten dalej gra nosz kurrr zapiał!!!

kuz

2

Aduriz wchodzi, Alba płacze, obrona przypomina sobie ten wolej... Nasza psychika siada.

kuz

0

Ale Messi głupio traci, dwa razy w ciągu 30 sekund wbiega w 6 rywali...

kuz

9

Różnica taka, że Bartra powinien zrobić to samo z Balem ;)

kuz

0

@Gosciuu drze sie jak poparzony hahaha

kuz

0

@Kondziubarca przecież był faulowany teraz

kuz

0

Messi właśnie spowolnił akcję tracąc piłkę bez sensu po raz kolejny, Busquets też na siłę czekał na Niego.

kuz

0

Ale oni komentują... I te Robe"ghtghg"rto... :D

kuz

0

Te farty to wsadzą i będzie dogrywka, RSSS obsrało zbroję.

kuz

1

@NeroTFP Viniciousa była po spalonym a minute później strzelił Rodrygo. Flashscore pewnie nie ogarnęło :D

kuz

1

@Szicek10 Spytaj czy aż tak się nie może doczekać kolejnej manity :D

kuz

0

@avanes Chyba po City kolego drogi

kuz

1

Idą po manitę:D

kuz

1

@SkN Tak, od półfinału się zaczynają.

kuz

0

Real na deskach... Chyba jednak spalony.

kuz

0

I tym razem zaliczona, 2-0! Oby nasi nie dali dupy!

kuz

2

Sociedad 2-0, ależ pięknie jakby nasi nie dali ciała! :P EDIT. Spalony! :P

kuz

4

Byłem przekonany, że gramy dzisiaj :( cały dzień w robocie czekałem na mecz a tu takie rozczarowanie, no trudno...

kuz

1

Dlaczego oni nie puszczają BVB? Czuję, że tam będzie dogrywka!

kuz

3

Leo skrytykował publicznie zarząd... dzieje się bardzo źle w naszym klubie moi mili.

kuz

0

@Janiama Akurat ściągnięcie Coutinho to nie była pochopna decyzja i każdy cieszył michę na ten transfer w tamtym czasie. Miał wejść do drużyny jako kreator i odciążyć Messiego a został przemianowany na siłę na następcę pozycji Neya.

kuz

0

@marcin000019 net_graph 1

kuz

1

Valverde ciągle gadał o Willianie, oni myśleli, że to o tym z Chelsea a tu cyk Walkdowi chodziło o Williana Jose xD Teraz pewnie się cichutko śmieje pod nosem

kuz

0

kuz

0

Czy w przypadku kontuzji jednego z graczy i wąskiej kadry mamy możliwość sprowadzenia kogoś poza oknem transferowym?

kuz

0

@Mns21 i Barca powinna cyk pozewik za kontakty z zawodnikiem bez zgody klubu :F

kuz

0

@Artsss Trochę nie łapie, 80m i prawie cały Bałtyk zamienia się w pustynię?

kuz

6

@VanBest W managerze nie sprowadzisz Neymara, bo nawet jak mu zaproponujesz niebotyczne zarobki to nie chce przejść ze względu na kwas i przyjęcie kibiców. Mbappe i Arnold i cyk FFP złamane i wykluczenie z Ligi Mistrzów.

kuz

6

@Avada Kedavra Nawet w managerze takich transferów nie zrobisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?