@Hiacynk Gdyby oni nie wygrali PL to chyba stali by się największym pośmiewiskiem w dziejach. To jest nierealne żeby teraz przegrać majstra, musieliby na wakacje wyjechać już teraz i oddać wszystkie mecze, a i tak City musiałoby wygrać większość.
@Messibestplayerintheworld Powiem Ci szczerze, że nigdy nie grałem w serię i zacząłem od tej bo pożyczył mi kumpel. Po wstępie odechciało mi się grać bo wg. mnie tak porytej gry nie widziałem od dawna. :D Wiem, że chińczycy potrafią odwalić gry ciężkie do pojęcia ale ten wstęp zabił mnie totalnie.
Wiecie może gdzie znaleźć w dobrej jakości zdjęcia składu, które robią zawsze na początku meczu? Chciałbym na tapetę a nigdzie nie ma w fajnej rozdzielczości, a przecież zawsze robią.
@jakub1906 No, za dwa lata wygrają LM, PK i La Ligę żeby pokazać władzom. Do tego sięgną po Mistrzostwo Świata i Europy oraz Copa Libertadores. Zostaną najlepszą drużyną na świecie i odkupią Braithwaite'a za 300 mln klauzuli którą ma u nas.
@FafitFCB Ja znam lepszy. Zamiast polędwicy sopockiej kupujesz kotlety hamburgerowe z biedry, do tego surówkę w plastikowym pojemniku i ser jaki wolisz. Kozaki wychodzą.
Teraz się zacznie, że po co było oddawać Abela, Pereza itp. Ludzie, nauczcie się w końcu, że zawsze tak było. W Barcelonie ktoś kopie się po czole ale odchodzi do słabszego klubu, maleje presja i wymagania, zaczyna grać swoje ale to nie oznacza, że u nas też by tak grał... Barcelona to jest inny kaliber i przykładami można rzucać w nieskończoność. Denis Suarez w Villarreal wyczyniał cuda, wrócił do nas i chłop znikł. Gomes, w Valencii grał nieźle, u nas zgasł totalnie. Vidal (obrońca) fajny zawodnik, doszła presja i obniżył loty, chociaż w tym przypadku kontuzja popsuła mu przyszłość w klubie.
@Nicko Tylko problem jest taki, że z piłkarzy którym się chce w naszym klubie robią się leniwe boby. :D O starych wygach nie wspomnę, bo im się chce tylko w wywiadach pomeczowych.
A może to Setien tym razem wybrał Braithwaite'a? I w końcu nie tak jak Valverde pozwoli mu grać i będzie pasował do zespołu i taktyki? Przez ostatnie okienka wydaję się, że zarząd na siłę ściągał zawodników bez konsultacji z trenerem, oby tym razem było inaczyj.
Kiedy myślisz, że po kłótniach Messiego z Abidalem, problemami z Dembele plus odpadnięciem z PK w Barcelonie już gorzej nie będzie, a tu wypływa kolejna afera z kontami w mediach... :D ahhh te życie kibica Barcy, nie dadzą się ponudzić.
0
@Rastafarnianin Koronawirus lubi to
6
@Hiacynk Gdyby oni nie wygrali PL to chyba stali by się największym pośmiewiskiem w dziejach. To jest nierealne żeby teraz przegrać majstra, musieliby na wakacje wyjechać już teraz i oddać wszystkie mecze, a i tak City musiałoby wygrać większość.
1
@Messibestplayerintheworld Powiem Ci szczerze, że nigdy nie grałem w serię i zacząłem od tej bo pożyczył mi kumpel. Po wstępie odechciało mi się grać bo wg. mnie tak porytej gry nie widziałem od dawna. :D Wiem, że chińczycy potrafią odwalić gry ciężkie do pojęcia ale ten wstęp zabił mnie totalnie.
4
@BartqRKO Sergio Busquets jeżeli pytasz o plebiscyty, każdy kto ma pojęcie o futbolu i widzi szerszej o tym wspominał, Guardiola, Ferguson czy Wenger.
8
@mekston Griezmanna tutaj nie pakuj kolego. Może nie jest to jakiś super sezon ale wkład w drużynę ma spory, pracuję strzela i asystuje.
0
Wiecie może gdzie znaleźć w dobrej jakości zdjęcia składu, które robią zawsze na początku meczu? Chciałbym na tapetę a nigdzie nie ma w fajnej rozdzielczości, a przecież zawsze robią.
0
@jakub1906 Przepisy są przepisami, były są i będą. Wcześniej nikt nie zgłaszał, że to jest nie fair i każdemu to odpowiadało.
6
Jestem prawie pewien, że Luis wróci szybciej niż zakładano i zdąży jeszcze zagrać kilka meczy w tym sezonie.
2
@jakub1906 No, za dwa lata wygrają LM, PK i La Ligę żeby pokazać władzom. Do tego sięgną po Mistrzostwo Świata i Europy oraz Copa Libertadores. Zostaną najlepszą drużyną na świecie i odkupią Braithwaite'a za 300 mln klauzuli którą ma u nas.
3
@Danny Gaucho Z tego co mi wiadomo to ten przepis, który pozwolił go sprowadzić zabrania zgłoszenia do LM. Poza tym termin minął.
14
@Danny Gaucho Przepisy mówią jasno, że może grać tylko w La Lidze. W LM już niestety nie bo nie został zgłoszony przez klub.
4
@Jakchcesz To by nic nie dało...
1
@FafitFCB Ja znam lepszy. Zamiast polędwicy sopockiej kupujesz kotlety hamburgerowe z biedry, do tego surówkę w plastikowym pojemniku i ser jaki wolisz. Kozaki wychodzą.
0
@tristan87 Hahahahahahah :D
11
Teraz się zacznie, że po co było oddawać Abela, Pereza itp. Ludzie, nauczcie się w końcu, że zawsze tak było. W Barcelonie ktoś kopie się po czole ale odchodzi do słabszego klubu, maleje presja i wymagania, zaczyna grać swoje ale to nie oznacza, że u nas też by tak grał... Barcelona to jest inny kaliber i przykładami można rzucać w nieskończoność. Denis Suarez w Villarreal wyczyniał cuda, wrócił do nas i chłop znikł. Gomes, w Valencii grał nieźle, u nas zgasł totalnie. Vidal (obrońca) fajny zawodnik, doszła presja i obniżył loty, chociaż w tym przypadku kontuzja popsuła mu przyszłość w klubie.
15
@LuisSalvano https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/09/MmCGgHf7JVTg0T4t.jpg
To jest oryginalny, pierwszy mem. :)
3
@BaroPodertos Było przed chwilą, dosłownie. I to Braithwaite żegna się z prezesem Leganes a nie jakiś tam Messi...
5
@kamiVeB A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dziecięcych uśmiechów i dobrej zabawy.
1
@sebasek99 Variacik variacik fikuśny temacik podaję na tacy!
1
@Volk Chiński poyerbany teleturniej i Rosyjski komentarz, tego mi było trzeba na wieczór, dzięki!
1
Atalanta może być taką Malagą sprzed lat, ciekawie grają.
0
@Nicko Tylko problem jest taki, że z piłkarzy którym się chce w naszym klubie robią się leniwe boby. :D O starych wygach nie wspomnę, bo im się chce tylko w wywiadach pomeczowych.
0
@catluck Atalanta Valencia, będą gole coś czuję!
4
A może to Setien tym razem wybrał Braithwaite'a? I w końcu nie tak jak Valverde pozwoli mu grać i będzie pasował do zespołu i taktyki? Przez ostatnie okienka wydaję się, że zarząd na siłę ściągał zawodników bez konsultacji z trenerem, oby tym razem było inaczyj.
1
@MarioVeB! Lodi Lodi Lodi orzeszki w karmelu!!!
1
https://www.instagram.com/p/B8rG24AoxK3/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
R4six w formie
0
Pachnie mi kolejnym Boatengiem. Nawet na tę samą literę się zaczyna...
4
@Triv44 Obejrzyj Hiszpańską. Na początku głos Tokio wku**ia niesamowicie, ale potem wczuwasz się w klimacior i jest gicior.
6
Kiedy myślisz, że po kłótniach Messiego z Abidalem, problemami z Dembele plus odpadnięciem z PK w Barcelonie już gorzej nie będzie, a tu wypływa kolejna afera z kontami w mediach... :D ahhh te życie kibica Barcy, nie dadzą się ponudzić.
1
@pauletaa Mam, i też mi nie podeszła :) Dalej pół opakowania od pół roku stoi, a teraz zamówiłem mięta z cytryną i jest o niebo lepsza.