@MESSIah16 Nie wiem czy można porównywać skoki w dawnych latach do skoków od 2010 do teraz, całkiem inaczej wygląda system not zawodników i technologia jest troszeczkę lepsza.
@Arkon kiedy zrozumiecie, ze jeżeli dany gracz dobrze sobie radzi w danym zespole to wcale nie oznacza, że będzie tak dobry w Barcelonie? Już mamy Dembele, który w BVB też wykręcał liczby.
@Serek Nie, bo u Xaviego i Iniesty nic by to nie zmieniło, i tak mają szacunek legend. Za to za jakieś 30 lat każdy uważałby CR za lepszego, przez pryzmat nagród a każdy wie, że jest inaczej.
Z tym Luisem Suarezem to chyba ich już całkiem powyginalo... Barto był u wróżki i powiedziała mu "kup Luisa Suareza to chłopaki nawet się nie kapną i będą wyniki."? To już nawet nie jest śmieszne tylko tragiczne jak zdesperowani jesteśmy :D najlepiej przemalujmy jednego z naszych chłopców na latynosa i Messi będzie myślał, że gra z Suarezem, po co płacić? :D Żenada coraz większa z tymi newsami.
@Janiama A nie można takiego komentarza napisać bez tego "oglądam piłkę od 40 lat"? Zawsze tylko "Znam to od lat" "robie to od lat" "wiem to od lat", wszędzie sugerujesz, że masz 60 lat i jesteś mądrzejszy od innych ale serio wystarczyło by napisać co myślisz i każdy się odniesie.
Wcześniej były komentarze, że jak przegrywać to po walce, po dobrym meczu... Ten mecz był dobry. Mieliśmy dwie setki przy murującym się rywalu, oni oddali jeden celny strzał i pech chciał, że wpadło. Głowa do góry, trudno.
1
Werner by przyszedł i zrobił u nas coś takiego to by go sprzedali od razu xD
0
@Hiacynk A mówili, że w niedziele w nocy... a niedziela noc to za chwilę.
1
@NismoFCB Critters?
1
@MESSIah16 Nie wiem czy można porównywać skoki w dawnych latach do skoków od 2010 do teraz, całkiem inaczej wygląda system not zawodników i technologia jest troszeczkę lepsza.
1
@Hrzan Nie pokazujcie tego Messiemu bo Griezmann i Ter Stegen wypadną do końca sezonu.
3
@geass Bramka jak z jakiejś starej fify hjaha :D Kiedy naciskasz wszystko co masz na padzie i jakoś wpada.
0
@VanBest Nie podobny ani trochę, musiał się bardzo zmienić.
8
@tristan87 Tylko dwa dni z ekstraklasą a baboli, głupich zagrań i amatorszczyzny jak z całego sezonu La Liga...
0
@Messibestplayerintheworld nie powiedział bym że każdy mecz wygląda inaczej... Raczej tak samo...
1
@Konradomoreno C+ Family, też mialem problem ze znalezieniem :P
0
Ale ładnie gra Leverkusen, może się podobać. Ogólnie mecz bardzo fajny.
3
@Arkon kiedy zrozumiecie, ze jeżeli dany gracz dobrze sobie radzi w danym zespole to wcale nie oznacza, że będzie tak dobry w Barcelonie? Już mamy Dembele, który w BVB też wykręcał liczby.
0
Meczycho w Leverkusen
1
Dzisiaj znowu Haaland show, nie mogę się doczekać jakiegoś dubletu znowu. Rodzinka przyjechała i dzieci chcą bajki... pooglądane.
4
@Serek Nie, bo u Xaviego i Iniesty nic by to nie zmieniło, i tak mają szacunek legend. Za to za jakieś 30 lat każdy uważałby CR za lepszego, przez pryzmat nagród a każdy wie, że jest inaczej.
1
@myscooter Przydało by się za każdą dyskusję dawać żółtko, może taki Alba czy inny Suarez przestaliby pajacować i skupiać się bardziej na grze.
0
@Darshan1010 O jezu, ale gwałt :D Aż dziwne, że tylko 2-0.
0
@CzarekMessi Tutaj mogą, ale nie w całym internecie wrzucać jakieś memy na każdym FP PSG.
1
@kerouac Zaraz będzie, że jednak czworaczki, jeden za każdego gola. Oni teraz przez 10 lat będą się jarać tym comebackiem :D
7
@Nano22 Jak ktoś jest upierdliwy to nawet wyjąć z pralki możesz źle :)
0
@Pewex Nawet nie mnie strasz... mam cały pakiet w C+ praktycznie plus Eleven. Człowiek sobie ogarnie a potem znowu zmieniają...
2
Z tym Luisem Suarezem to chyba ich już całkiem powyginalo... Barto był u wróżki i powiedziała mu "kup Luisa Suareza to chłopaki nawet się nie kapną i będą wyniki."? To już nawet nie jest śmieszne tylko tragiczne jak zdesperowani jesteśmy :D najlepiej przemalujmy jednego z naszych chłopców na latynosa i Messi będzie myślał, że gra z Suarezem, po co płacić? :D Żenada coraz większa z tymi newsami.
3
@kubix05 Miałem podobną, tylko czerwoną spacerówkę :D Bolid był niezły a potem jak podrosłem to śmigałem tym z kumplami.
6
Footrolla puszczają na TVP Sport, kisne! :D
6
Co roku był finał CdR to teraz dla odmiany finał LM, a co tam.
0
@Coutinho007 Gdybyśmy taki mecz zagrali z LFC na wyjeździe to bym naszych całował po nogach. Jeden celny strzał i bądź co bądź tylko 1-0...
26
@Janiama A nie można takiego komentarza napisać bez tego "oglądam piłkę od 40 lat"? Zawsze tylko "Znam to od lat" "robie to od lat" "wiem to od lat", wszędzie sugerujesz, że masz 60 lat i jesteś mądrzejszy od innych ale serio wystarczyło by napisać co myślisz i każdy się odniesie.
18
Wcześniej były komentarze, że jak przegrywać to po walce, po dobrym meczu... Ten mecz był dobry. Mieliśmy dwie setki przy murującym się rywalu, oni oddali jeden celny strzał i pech chciał, że wpadło. Głowa do góry, trudno.
1
@Quahoo człowiek starszy już, i tak w miarę konkretnie mówi
4
Messi dzisiaj jak typowy Dembele, ile piłek stracił ktoś liczy?