@snake99 Ciekawe czy to prawda z tym Jego niezadowoleniem czy plotka prasy. Jeżeli prawda, to w Barcelonie też nie ma miejsca na takie fochy. Trzeba akceptować decyzję trenera. Rozumiem, żeby jeszcze wcale nie grał ale on obraża się jak jeden mecz nie zostanie wybrany do składu. Trochę pokory by się przydało...
City wykluczone z dwóch przyszłych sezonów LM, no to ładnie :) następne będzie PSG, pewnie i tak się odwołają ale moim zdaniem, skoro były nieprawidłowości to na przynajmniej jeden sezon powinno to zostać podtrzymane. Nie ma równych i równiejszych.
Mało rapu słucham, bardziej siedzę w klimatach rocka, ale to co Quebo zrobił tą nową nutą to jest majstersztyk. Wokal Pani w refrenie i klimat utworu, coś w klimacie Lil Peepa. Bardzo mi się podoba.
@MarioVeB! Wcale nie, przesyłają na pewno dokumentację medyczną do FIFA/Związku Hiszpańskiej Piłki i ich lekarzy. Po takiej operacji na pewno "widełki" niedyspozycji są określone.
@Chwytliwy Porównując to do kasy jaką dostają wyżej przeze mnie wymienieni to są marne pieniądze :) Oni obracają milionami a ona dostaje z tego tysiące. Może dla nas jest do dużo, ale gdyby była w tym sama dostawała by jeszcze więcej.
@Chwytliwy Jeżeli uważasz, że ona robi muzykę to pozdrawiam. :D Nawet słowa pisze kilka innych osób. Na szybko tutaj info o Superhero: Autor tekstu: Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór Kompozytor: Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór Dlatego takie twory u mnie nigdy nie zyskają żadnego szacunku. Maszynki do produkowania pieniędzy na rzecz wytwórni, agencji i promotorów. Dostaje jakieś marne pieniądze ze wykonywanie stworzonego przez kogoś utworu.
Co do słów Ten Haga, z Messim w drużynie każdy może być strzelcem. Frenkie świetnie wychodzi na pozycję do prostopadłych podań a Messi jest geniuszem w dostarczaniu takich piłek. Aż grzech tego nie wykorzystać. Obrońcy są bardziej zainteresowani napastnikami więc wyjście De Jonga to czyste zaskoczenie.
Neymar poszedł by sam na sam i dał Messiemu patelnie na pustaka a tutaj widać, że nawet w takiej sytuacji Messi musi coś wymyślić bo oni nie potrafią albo się boją... Przecież to jest tragedia.
Oglądam dużo spotkań, ale tylko w naszych jest tak mało miejsca, ciasno, nie ma komu podać poza obrońcami... To wina ustawiania się naszych czy skąd się to bierze?
6
Dobra idę spać, twarz Ramosa przyprawia mnie o mdłości a jeszcze jak strzela bramkę to już całkiem.
0
Pierwszy raz odpaliłem i to przeciwnik strzelił :D będzie dobrze!
0
@snake99 Ciekawe czy to prawda z tym Jego niezadowoleniem czy plotka prasy. Jeżeli prawda, to w Barcelonie też nie ma miejsca na takie fochy. Trzeba akceptować decyzję trenera. Rozumiem, żeby jeszcze wcale nie grał ale on obraża się jak jeden mecz nie zostanie wybrany do składu. Trochę pokory by się przydało...
3
@PatrychoO Najgorsze jest, że choćby odwalili największą parodię wiadomości TVP, to i tak człowiek się zastanawia czy to prawdziwe...
5
@PatrychoO To tak na serio? Piękny mamy kraj, ale ludzie to idioci i tyle. Piłsudski miał rację już kiedyś, teraz by się chłop załamał.
0
@matirix20 Za wcześnie, jeszcze ostatki w kinach grają, ale tak dwa miesiące i pewnie będzie wersja dvd.
4
Quebo dzisiaj w 1z10, co gość wymyślił sobie promo :D
12
@Gitarkafcb mam dużo fajniejszych rzeczy do roboty w walentynkowy wieczór niż śledzenie newsów 24/7 /, trzymaj się.
0
City wykluczone z dwóch przyszłych sezonów LM, no to ładnie :) następne będzie PSG, pewnie i tak się odwołają ale moim zdaniem, skoro były nieprawidłowości to na przynajmniej jeden sezon powinno to zostać podtrzymane. Nie ma równych i równiejszych.
0
Mało rapu słucham, bardziej siedzę w klimatach rocka, ale to co Quebo zrobił tą nową nutą to jest majstersztyk. Wokal Pani w refrenie i klimat utworu, coś w klimacie Lil Peepa. Bardzo mi się podoba.
0
@MarioVeB! Wcale nie, przesyłają na pewno dokumentację medyczną do FIFA/Związku Hiszpańskiej Piłki i ich lekarzy. Po takiej operacji na pewno "widełki" niedyspozycji są określone.
1
@amanter dokładnie, można było przewidzieć, że wyleci na więcej niz 5 mies. Zerwane ścięgno to nie żart.
0
@chavez nie jest to dziwne skoro zremisował tylko raz a resztę wygrał. :)
0
@Chwytliwy Porównując to do kasy jaką dostają wyżej przeze mnie wymienieni to są marne pieniądze :) Oni obracają milionami a ona dostaje z tego tysiące. Może dla nas jest do dużo, ale gdyby była w tym sama dostawała by jeszcze więcej.
14
@Chwytliwy Jeżeli uważasz, że ona robi muzykę to pozdrawiam. :D Nawet słowa pisze kilka innych osób.
Na szybko tutaj info o Superhero:
Autor tekstu: Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór
Kompozytor: Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór
Dlatego takie twory u mnie nigdy nie zyskają żadnego szacunku. Maszynki do produkowania pieniędzy na rzecz wytwórni, agencji i promotorów. Dostaje jakieś marne pieniądze ze wykonywanie stworzonego przez kogoś utworu.
18
Co do słów Ten Haga, z Messim w drużynie każdy może być strzelcem. Frenkie świetnie wychodzi na pozycję do prostopadłych podań a Messi jest geniuszem w dostarczaniu takich piłek. Aż grzech tego nie wykorzystać. Obrońcy są bardziej zainteresowani napastnikami więc wyjście De Jonga to czyste zaskoczenie.
6
@Worny musimy wszyscy bronić, po czym wchodzi w drybling z 6 zawodnikami, traci piłkę i drepcze sobie patrząc jak idą z kontrą. :D
8
Griezmann powinien ściąć włosy na krótko i pofarbować sobie na blond, odzyskał by formę momentalnie.
3
Ale dawno juz takich emocji w meczu Barcy nie było :P
42
Neymar poszedł by sam na sam i dał Messiemu patelnie na pustaka a tutaj widać, że nawet w takiej sytuacji Messi musi coś wymyślić bo oni nie potrafią albo się boją... Przecież to jest tragedia.
0
Pamięta ktoś, kiedy za Valverde ostatnio miała miejsce podwójna zmiana przed 60 minutą?!
0
Fartownie mają czystą kartę na drugą połowę, oby tego nie zepsuli.
20
Ciężkie czasy przed nami. Milan czy United to pikuś przy tym co czeka Barcę po Messim...
0
Umtiti mógł jeszcze więcej czasu dac Fekirowi
0
Vidal.... Co za strata.
1
Nam nawet średniaki nie pozwalają na wyprowadzenie piłki, nie dają miejsca, klepiemy po obrońcach... Dramatycznie to wygląda.
1
Oglądam dużo spotkań, ale tylko w naszych jest tak mało miejsca, ciasno, nie ma komu podać poza obrońcami... To wina ustawiania się naszych czy skąd się to bierze?
0
Pierwsze minuta i już stoją i się patrzą...
1
Alba za tę bramkę Williamsa dzisiaj ława za karę :D
1
Jaaaaa upycha tego Roberto w tej ofensywie...