kuz

0

@Adamski69 Gdyby nie operacje plastyczne to ona też by zbyt dobrze nie wyglądała (chociaż i tak jest paskudna).

kuz

7

@tristan87 Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie! :D

kuz

53

@codemat
9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej, nieuzasadnionego powielania treści znajdującej się na stronie itp.

:(

kuz

18

@norbi77 Perfekcyjną wizją to błysnął Walker :D

kuz

1

@Shroud Kurde, dzięki! :)

kuz

2

@tristan87 Chociaż jeden powód, dla którego kurs jest większy na Barce? Własny stadion nie przemawia, bo wiemy jak to jest ostatnimi czasy, forma? Przegrana z Levante i City, nie mogę nic znaleźć.

kuz

15

Poniżej przykład, jak tikitaka musi poprawiać @BarcaInfo, wstyd. :DD

kuz

2

Zmarł Dominik Socha, Polski youtuber zajmujący się taternictwem. Szkoda chłopaka, wielka tragedia ale zginął podczas robienia tego co najbardziej kocha. Niech spoczywa w pokoju.

kuz

5

@DarekFCBnaZawsze Zasypiam z reguły około 2-3, wstaję jakoś o 8 i jest gitara.

kuz

2

@DawidekFCB Neto obronił, niesmak pozostał...

kuz

5

https://streamable.com/vlxem

U mnie w PES też nieźli sędziowie, karny za to podyktował.

kuz

1

@MaTt_BarcaFan Jest najlepszym trenerem w Historii LM bo wygrał ją 3 razy z rzędu. Nie ważne, że miał wtedy Ronaldo i w jakim stylu, ale tego dokonał.

kuz

0

Wichniarek przekonany, że wynik Atalanty 4-1 to nic pewnego i Valencia ma otwarte szanse. Ależ on się kompromituje tam. Trzeba czekać na jakąś kompilację Jego głupot.

kuz

0

@yoli Nie brnę w dyskusję. Z tej perspektywy nic nie widać, ale nogi mu zaplątał trącając lekko jego prawą.

kuz

32

"Jeżeli istnieje drużyna, która może to odrobić, to jest to Real Madryt" ~Casemiro

Powiedział, jakby w ostatniej dekadzie przeprowadzili z 5 remontad :DDDDD

kuz

4

@yoli kup sobie okulary kolego, zahaczył mu o nogę i to go wytrąciło. Gdzie Wy macie oczy?!

kuz

2

W niedziele jest jakieś święto, żebyśmy mogli im zepsuć?

kuz

20

Ramos podciął go nogami a Wichniarek na siłę broni, że lekko ręką go zahaczył a Jesus to wykorzystał, ale on mnie...

kuz

8

@Farsyfan33 ale my gramy u Siebie i zdobyliśmy bramkę na wyjeździe.

kuz

3

@Kompletny Nowy krem na ból dupska! ;D

kuz

0

@Suzu dwóch bez straty.

kuz

3

Juventus specjalnie przegrał 1:0 żeby w następnym meczu WIELKI CR dał awans hat trickiem. Pamiętacie Atleti rok temu? :)

kuz

0

Mahrez w stylu Messiego :D wbiegam w obrońcę

kuz

0

Sterling jest świetny, gdyby to wykończył lepiej...

kuz

2

Hahahah i zacytuję Siebie sprzed roku. "Opuści mecz rewanżowy i pierwszy mecz w następnym sezonie Ligi Mistrzów" oby się sprawdziło!

kuz

0

@Messiah10 tak powiedział Hajto :P ja tylko przepisałem

kuz

0

Hahaha, Pep uspał Real i teraz owocuje.

kuz

0

Sergio Rasom przegrał pojedynek, tak jak pisałem Pep w końcówce teraz przyciśnie z calej siły, mogą jeszcze wygrać.

kuz

0

Sędzia powinien pokazywać kartkę dopiero jak zawodnik się podniesie, a ten wali kartkę jak Modric sobie jeszcze leży. Jest chyba taki przepis?

kuz

0

@pauletaa Nikt mnie nie zmusza, osobiście mam ten pakiet za darmo przez rok a w następnym na pewno nie kupie. Po prostu boli, że za granicą ludzie oglądają sobie ligę mistrzów za opłatę abonamentu bez przymusu wykupowania dodatkowych PPV i nie są dymani na kasę na każdym kroku, a do tego tam poziom jest o niebo lepszy, bo merytoryka i przygotowanie ludzi odpowiedzialnych za transmisję jest na bardzo wysokim poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?