@codemat 9.3.5. - wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej, nieuzasadnionego powielania treści znajdującej się na stronie itp.
@tristan87 Chociaż jeden powód, dla którego kurs jest większy na Barce? Własny stadion nie przemawia, bo wiemy jak to jest ostatnimi czasy, forma? Przegrana z Levante i City, nie mogę nic znaleźć.
Zmarł Dominik Socha, Polski youtuber zajmujący się taternictwem. Szkoda chłopaka, wielka tragedia ale zginął podczas robienia tego co najbardziej kocha. Niech spoczywa w pokoju.
Wichniarek przekonany, że wynik Atalanty 4-1 to nic pewnego i Valencia ma otwarte szanse. Ależ on się kompromituje tam. Trzeba czekać na jakąś kompilację Jego głupot.
@pauletaa Nikt mnie nie zmusza, osobiście mam ten pakiet za darmo przez rok a w następnym na pewno nie kupie. Po prostu boli, że za granicą ludzie oglądają sobie ligę mistrzów za opłatę abonamentu bez przymusu wykupowania dodatkowych PPV i nie są dymani na kasę na każdym kroku, a do tego tam poziom jest o niebo lepszy, bo merytoryka i przygotowanie ludzi odpowiedzialnych za transmisję jest na bardzo wysokim poziomie.
0
@Adamski69 Gdyby nie operacje plastyczne to ona też by zbyt dobrze nie wyglądała (chociaż i tak jest paskudna).
7
@tristan87 Co wolno wojewodzie to nie Tobie smrodzie! :D
53
@codemat
9.3.5.
- wykorzystywanie komentarzy do celów innych niż ich regulaminowe przeznaczenie, na przykład rozpowszechniania twórczości własnej, nieuzasadnionego powielania treści znajdującej się na stronie itp.
:(
18
@norbi77 Perfekcyjną wizją to błysnął Walker :D
1
@Shroud Kurde, dzięki! :)
2
@tristan87 Chociaż jeden powód, dla którego kurs jest większy na Barce? Własny stadion nie przemawia, bo wiemy jak to jest ostatnimi czasy, forma? Przegrana z Levante i City, nie mogę nic znaleźć.
15
Poniżej przykład, jak tikitaka musi poprawiać @BarcaInfo, wstyd. :DD
2
Zmarł Dominik Socha, Polski youtuber zajmujący się taternictwem. Szkoda chłopaka, wielka tragedia ale zginął podczas robienia tego co najbardziej kocha. Niech spoczywa w pokoju.
5
@DarekFCBnaZawsze Zasypiam z reguły około 2-3, wstaję jakoś o 8 i jest gitara.
2
@DawidekFCB Neto obronił, niesmak pozostał...
5
https://streamable.com/vlxem
U mnie w PES też nieźli sędziowie, karny za to podyktował.
1
@MaTt_BarcaFan Jest najlepszym trenerem w Historii LM bo wygrał ją 3 razy z rzędu. Nie ważne, że miał wtedy Ronaldo i w jakim stylu, ale tego dokonał.
0
Wichniarek przekonany, że wynik Atalanty 4-1 to nic pewnego i Valencia ma otwarte szanse. Ależ on się kompromituje tam. Trzeba czekać na jakąś kompilację Jego głupot.
0
@yoli Nie brnę w dyskusję. Z tej perspektywy nic nie widać, ale nogi mu zaplątał trącając lekko jego prawą.
32
"Jeżeli istnieje drużyna, która może to odrobić, to jest to Real Madryt" ~Casemiro
Powiedział, jakby w ostatniej dekadzie przeprowadzili z 5 remontad :DDDDD
4
@yoli kup sobie okulary kolego, zahaczył mu o nogę i to go wytrąciło. Gdzie Wy macie oczy?!
2
W niedziele jest jakieś święto, żebyśmy mogli im zepsuć?
20
Ramos podciął go nogami a Wichniarek na siłę broni, że lekko ręką go zahaczył a Jesus to wykorzystał, ale on mnie...
8
@Farsyfan33 ale my gramy u Siebie i zdobyliśmy bramkę na wyjeździe.
3
@Kompletny Nowy krem na ból dupska! ;D
0
@Suzu dwóch bez straty.
3
Juventus specjalnie przegrał 1:0 żeby w następnym meczu WIELKI CR dał awans hat trickiem. Pamiętacie Atleti rok temu? :)
0
Mahrez w stylu Messiego :D wbiegam w obrońcę
0
Sterling jest świetny, gdyby to wykończył lepiej...
2
Hahahah i zacytuję Siebie sprzed roku. "Opuści mecz rewanżowy i pierwszy mecz w następnym sezonie Ligi Mistrzów" oby się sprawdziło!
0
@Messiah10 tak powiedział Hajto :P ja tylko przepisałem
0
Hahaha, Pep uspał Real i teraz owocuje.
0
Sergio Rasom przegrał pojedynek, tak jak pisałem Pep w końcówce teraz przyciśnie z calej siły, mogą jeszcze wygrać.
0
Sędzia powinien pokazywać kartkę dopiero jak zawodnik się podniesie, a ten wali kartkę jak Modric sobie jeszcze leży. Jest chyba taki przepis?
0
@pauletaa Nikt mnie nie zmusza, osobiście mam ten pakiet za darmo przez rok a w następnym na pewno nie kupie. Po prostu boli, że za granicą ludzie oglądają sobie ligę mistrzów za opłatę abonamentu bez przymusu wykupowania dodatkowych PPV i nie są dymani na kasę na każdym kroku, a do tego tam poziom jest o niebo lepszy, bo merytoryka i przygotowanie ludzi odpowiedzialnych za transmisję jest na bardzo wysokim poziomie.