kuz

1

Hiszpańską też zawieszą, dostaniemy mistrza, a za miedzą będą przez 10 lat biadolić, że wygrywamy mistrza dzięki wirusowi, jakby co roku to tam wznosili puchar. Ehh :D

kuz

4

@13th mam to samo kolego... Jutro badania do pracy a ja od tygodnia próbuję spać normalnie około północy, a i tak leżę do 4 bo zasnąć się nie da.

kuz

0

Joaquin przekupiony przez Pereza ;D

kuz

19

@IronSanHybrid bo Hiszpański dziennikarz, którego nazwiska nigdy nie poznamy chciał rozmawiać z jakimś półgłówkiem z Polski, a do tego udzielać mu takich informacji. Pozdrawiam z podłogi.

kuz

2

@DanielOOL jaki lepszy? Lepszy jest tylko dla tego że to Messi, za nazwisko. Gdyby dzisiaj tak piłka odskakiwała komukolwiek innemu to by został zjedzony na sto procent.

kuz

2

@FDJ wyloguj się i tu nie wracaj, amebo.

kuz

0

Messi przyjęcie rodem z okręgówki.

kuz

7

Gol prawidłowy. Vidal nie dotknął piłki po spalonym tylko dostał ją od zawodnika Sociedad, więc tamten spalony już był nieważny.

kuz

0

Busquets gosc na plecach, dwóch po boku a Stegen daje mu podanie, sami sie pchają na konia.

kuz

17

Braithwaite z każdej piłki jaką miał zrobił co mógł, nic nie zepsuł i gra bardzo dobrze. Na plus póki co jedynie on.

kuz

0

@mindbender84 Jak się czyta o tej polityce, to zawsze ktoś ma trochę racji :) Najgorzej znaleźć właśnie ten złoty środek w naszej pięknej Polsce.

kuz

0

@barteggg08 Ogólnie w Ostródzie zrobili szpital zakaźny do badania przypadków koronawirusa i wszystkich pacjentów albo przenieśli albo zwolnili. Ma być jedną z ważniejszych placówek w Polsce do walki z tym dziadostwem. Kto by się spodziewał... jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym w Polsce a teraz jest w mieście niedaleko.

kuz

1

Pani z koronawirusem w Ostródzie została przywieziona z miejscowości Wiewiórki (mała wieś przy granicy z obwodem). Niedaleko pracuje mój szwagier, do którego pracy dojeżdżają też osoby z tej miejscowości, a teraz rozkłada go jakieś przeziębienie. Powiem wam, że niepewność pojawiła się szybciej niż mogłem się tego spodziewać jeżeli chodzi o koronawirusa w otoczeniu w którym przebywam.

kuz

0

@FC1899Barca Sebiksy się posrają...

kuz

2

@BarcaInfo jest dobry, ale ten filmik nic nie wnosi... Ruletkę to w ekstraklasie robią.

kuz

2

Towarzyski mecz a Valderrama sie gotuje, no nieźle haha :D

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

@4drian0 O ile będzie miał siłę oddychać :D

kuz

2

@KSSniper Saviola ma 38 lat a wygląda jakby miał z 50 :D

kuz

2

W składzie legend Barcy m. in.: Saviola, Puyol, Rivaldo, Beletti. Carles pokaże, że mógłby teraz grać w pierwszej drużynie i poustawiał by ich raz raz :D

kuz

2

Na żywo mecz legend Barcy i legend Kolumbii na youtube:


kuz

0

Barca wygrywa La Ligę i Liverpool wygrywa PL, czy Barca przegrywa z Realem ale Liverpool traci przewagę na rzecz City i przegrywa? Co wybieracie? :)

Ja osobiście zawsze stawiam Barcę na 1 miejscu ale zapewne są osoby, które ciężki upadek Live na beton by ucieszył. :)

kuz

6

@skakun95 Nie to, że obsrał zbroję, ale gość ma klasę i woli przeprosić i robić swoje niż dać dla mediów dalszą pożywkę i stawiać się, grać szefa (jak to mawia klasyk).

kuz

3

Dobrze, że na ławce już nie ma record breakera Valverde bo jeszcze by się udało. :D

kuz

1

@Coutinho007 Ale zauważ, że jak jest mecz o pietruszkę "vs Chapecoense" to nawet Busquets potrafi jakąś armatę odpalić :D Oni po prostu chyba płacą karę za każdy niecelny strzał w oficjalnym meczu

kuz

2

#TikiTaka, nie wiem, co lepsze, strzelać z dystansu tak jak Kroos w El Clasico czy strzelać mniej ale skuteczniej? Hmm?

kuz

31

Negocjacje z Interem w sprawie Lautaro:

Barca: Ile chcecie?

Inter: 80 mln plus Vidal.

Barca: No to macie 160 + Vidal i Semedo, miło się z wami robi interesy

kuz

42

@Kengo Daj link do jednej takiej bramki Ronaldo z ostatnich kilku sezonów, no daj.

kuz

1

Teraz jak oglądam TVN, przez ich nowy motyw dźwiękowy czuję się jakby Stranger Things się zaczynało. :P

kuz

1

@KamQiX Chyba w przypadku takich wirusów zagrażających światu i epidemii musi zostać podana informacja, chociaż z chęcią usłyszę opinię kogoś kto zna się na prawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?