Hiszpańską też zawieszą, dostaniemy mistrza, a za miedzą będą przez 10 lat biadolić, że wygrywamy mistrza dzięki wirusowi, jakby co roku to tam wznosili puchar. Ehh :D
@IronSanHybrid bo Hiszpański dziennikarz, którego nazwiska nigdy nie poznamy chciał rozmawiać z jakimś półgłówkiem z Polski, a do tego udzielać mu takich informacji. Pozdrawiam z podłogi.
@DanielOOL jaki lepszy? Lepszy jest tylko dla tego że to Messi, za nazwisko. Gdyby dzisiaj tak piłka odskakiwała komukolwiek innemu to by został zjedzony na sto procent.
@barteggg08 Ogólnie w Ostródzie zrobili szpital zakaźny do badania przypadków koronawirusa i wszystkich pacjentów albo przenieśli albo zwolnili. Ma być jedną z ważniejszych placówek w Polsce do walki z tym dziadostwem. Kto by się spodziewał... jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym w Polsce a teraz jest w mieście niedaleko.
Pani z koronawirusem w Ostródzie została przywieziona z miejscowości Wiewiórki (mała wieś przy granicy z obwodem). Niedaleko pracuje mój szwagier, do którego pracy dojeżdżają też osoby z tej miejscowości, a teraz rozkłada go jakieś przeziębienie. Powiem wam, że niepewność pojawiła się szybciej niż mogłem się tego spodziewać jeżeli chodzi o koronawirusa w otoczeniu w którym przebywam.
W składzie legend Barcy m. in.: Saviola, Puyol, Rivaldo, Beletti. Carles pokaże, że mógłby teraz grać w pierwszej drużynie i poustawiał by ich raz raz :D
@skakun95 Nie to, że obsrał zbroję, ale gość ma klasę i woli przeprosić i robić swoje niż dać dla mediów dalszą pożywkę i stawiać się, grać szefa (jak to mawia klasyk).
@Coutinho007 Ale zauważ, że jak jest mecz o pietruszkę "vs Chapecoense" to nawet Busquets potrafi jakąś armatę odpalić :D Oni po prostu chyba płacą karę za każdy niecelny strzał w oficjalnym meczu
@KamQiX Chyba w przypadku takich wirusów zagrażających światu i epidemii musi zostać podana informacja, chociaż z chęcią usłyszę opinię kogoś kto zna się na prawie.
1
Hiszpańską też zawieszą, dostaniemy mistrza, a za miedzą będą przez 10 lat biadolić, że wygrywamy mistrza dzięki wirusowi, jakby co roku to tam wznosili puchar. Ehh :D
4
@13th mam to samo kolego... Jutro badania do pracy a ja od tygodnia próbuję spać normalnie około północy, a i tak leżę do 4 bo zasnąć się nie da.
0
Joaquin przekupiony przez Pereza ;D
19
@IronSanHybrid bo Hiszpański dziennikarz, którego nazwiska nigdy nie poznamy chciał rozmawiać z jakimś półgłówkiem z Polski, a do tego udzielać mu takich informacji. Pozdrawiam z podłogi.
2
@DanielOOL jaki lepszy? Lepszy jest tylko dla tego że to Messi, za nazwisko. Gdyby dzisiaj tak piłka odskakiwała komukolwiek innemu to by został zjedzony na sto procent.
2
@FDJ wyloguj się i tu nie wracaj, amebo.
0
Messi przyjęcie rodem z okręgówki.
7
Gol prawidłowy. Vidal nie dotknął piłki po spalonym tylko dostał ją od zawodnika Sociedad, więc tamten spalony już był nieważny.
0
Busquets gosc na plecach, dwóch po boku a Stegen daje mu podanie, sami sie pchają na konia.
17
Braithwaite z każdej piłki jaką miał zrobił co mógł, nic nie zepsuł i gra bardzo dobrze. Na plus póki co jedynie on.
0
@mindbender84 Jak się czyta o tej polityce, to zawsze ktoś ma trochę racji :) Najgorzej znaleźć właśnie ten złoty środek w naszej pięknej Polsce.
0
@barteggg08 Ogólnie w Ostródzie zrobili szpital zakaźny do badania przypadków koronawirusa i wszystkich pacjentów albo przenieśli albo zwolnili. Ma być jedną z ważniejszych placówek w Polsce do walki z tym dziadostwem. Kto by się spodziewał... jeszcze tydzień temu nie było mowy o tym w Polsce a teraz jest w mieście niedaleko.
1
Pani z koronawirusem w Ostródzie została przywieziona z miejscowości Wiewiórki (mała wieś przy granicy z obwodem). Niedaleko pracuje mój szwagier, do którego pracy dojeżdżają też osoby z tej miejscowości, a teraz rozkłada go jakieś przeziębienie. Powiem wam, że niepewność pojawiła się szybciej niż mogłem się tego spodziewać jeżeli chodzi o koronawirusa w otoczeniu w którym przebywam.
0
@FC1899Barca Sebiksy się posrają...
2
@BarcaInfo jest dobry, ale ten filmik nic nie wnosi... Ruletkę to w ekstraklasie robią.
2
Towarzyski mecz a Valderrama sie gotuje, no nieźle haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@4drian0 O ile będzie miał siłę oddychać :D
2
@KSSniper Saviola ma 38 lat a wygląda jakby miał z 50 :D
2
W składzie legend Barcy m. in.: Saviola, Puyol, Rivaldo, Beletti. Carles pokaże, że mógłby teraz grać w pierwszej drużynie i poustawiał by ich raz raz :D
2
Na żywo mecz legend Barcy i legend Kolumbii na youtube:
0
Barca wygrywa La Ligę i Liverpool wygrywa PL, czy Barca przegrywa z Realem ale Liverpool traci przewagę na rzecz City i przegrywa? Co wybieracie? :)
Ja osobiście zawsze stawiam Barcę na 1 miejscu ale zapewne są osoby, które ciężki upadek Live na beton by ucieszył. :)
6
@skakun95 Nie to, że obsrał zbroję, ale gość ma klasę i woli przeprosić i robić swoje niż dać dla mediów dalszą pożywkę i stawiać się, grać szefa (jak to mawia klasyk).
3
Dobrze, że na ławce już nie ma record breakera Valverde bo jeszcze by się udało. :D
1
@Coutinho007 Ale zauważ, że jak jest mecz o pietruszkę "vs Chapecoense" to nawet Busquets potrafi jakąś armatę odpalić :D Oni po prostu chyba płacą karę za każdy niecelny strzał w oficjalnym meczu
2
#TikiTaka, nie wiem, co lepsze, strzelać z dystansu tak jak Kroos w El Clasico czy strzelać mniej ale skuteczniej? Hmm?
31
Negocjacje z Interem w sprawie Lautaro:
Barca: Ile chcecie?
Inter: 80 mln plus Vidal.
Barca: No to macie 160 + Vidal i Semedo, miło się z wami robi interesy
42
@Kengo Daj link do jednej takiej bramki Ronaldo z ostatnich kilku sezonów, no daj.
1
Teraz jak oglądam TVN, przez ich nowy motyw dźwiękowy czuję się jakby Stranger Things się zaczynało. :P
1
@KamQiX Chyba w przypadku takich wirusów zagrażających światu i epidemii musi zostać podana informacja, chociaż z chęcią usłyszę opinię kogoś kto zna się na prawie.