@Darshan1010 Szczerze? Chciałbym, żeby to była prawda i ktoś w końcu przemówił w tym klubie. Źle, gdyby skończyło się odejściem Matsa ale dobrze bo coś by się ruszyło.
Teraz co drugi komentarz zaczyna się od: "Zauważyłem komentarze o sprzedaży Messiego", "Widziałem komentarz o odejściu Messiego", "Widziałem komentarz o Messim". Weźcie chociaż się wzajemnie cytujcie lub oznaczajcie, bo wychodzi na to, że połowa chce sprzedać Messiego a druga połowa chce ich za to skarcić. :D
@Homeopata8989 Ale jak to, zostawią tak jak jest teraz? To będzie nie fair... jeżeli nie zostawią, to jak zrobią to z Ligą Mistrzów i Ligą Europy? Niewykonalne według mnie.
@takisobiektos Nie chodzi już o porównanie 1 do 1, bo to co przytaczasz to już wiadomka, grubsze rzeczy. Podstawowe myślenie o zmianach, czego brakuje u nas, o to chodzi. O samo przekonanie, że starym składem nic nie wygrasz i trzeba dobrze inwestować w młodzież, oraz że gra agresywniejsza i bardziej ofensywna w tych czasach jest kluczem do sukcesu a klepanie po obwodzie nic nie d.a
@robsesh To w sumie bardzo dobre porównanie wbrew pozorom. s1mple - aktualnie najlepszy gracz csgo na świecie bez zastanowienia, dusił się w drużynach ze starymi wyjadaczami typu edward, zeus, guardian. Wszyscy wychodzili z założenia, że w drużynie muszą być weterani bo dają stabilizację i doświadczenie, jak widać gówno prawda. Tylko Astralis ze wszystkich drużyn nie zmienia trzonu i wychodzi na tym w miarę dobrze, chociaż teraz powoli też się kończy. NaVi postawiło na młodzież wokół najlepszego grajka dorzucili jeszcze paru dobrych aimerów i mają wygrany turniej po zaoraniu reszty stawki. W Barcelonie podobnie, kurczowe trzymanie się DNA Barcy, trzymanie starych krów które według zarządu "ZNAJĄ TAKTYKĘ I GWARANTUJĄ SPOKÓJ" - otóż nie, młodzi raz, że mają więcej werwy do wygrywania to mają bardziej otwarte głowy na nowe możliwości i po prostu większe umiejętności. Serio, bardzo fajne porównanie.
Swoją drogą, zauważyliście, że jak jeden kwas ucichnie to zaraz wypływa następny? Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności czy ktoś chce ten klub po prostu wysadzić od środka, ale robi się to żenujące. Jak nie urok to sraczka mówiąc po staropolsku.
@MichalZZZ W przypadku Twojego proca 100 stopni jest już krytyczne, więc około 90 nie będzie już "zdrowe" dla sprzętu na dłuższą metę. Podzespoły mają swoją żywotność, a na im wyższej temperaturze pracują tym ta żywotność jest krótsza.
@MichalZZZ Na luzie. Jeżeli zagrzeje się do niebezpiecznej temperatury, sam się wyłączy albo gra zacznie gubić klatki, na pewno zauważysz. Przy 80 grałbym na luzie.
@MichalZZZ 80 stopni to jest całkowicie normalne. Nie wiem czy mówisz o procesorze czy o grafice, ale dla procków Intela 105 to jest granica krytyczna a dla kart graficznych około 90. EDIT. źle to ująłem, nie jest normalne ale całkowicie akceptowalne.
@IronSanHybrid Po takiej pierwszej połowie na Anfield, to w szatni powinny lecieć same bluzgi w kierunku co niektórych zawodników. Opier**l od góry do dołu cały skład, że wyszli by naładowani na drugą połowę. A tymczasem Alba sobie cichutko płakał, Erni coś tam pokucał przy tablicy i tyle.
@DaPi Problem w tym, że Pepa by nikt nie znienawidził, bo ma autorytet. Taki Sarabia to kim on jest, że takiemu Messiemu będzie mówił co ma robić a co dopiero wyzywał?
Nie wiadomo ile prawdy w tym niezadowoleniu z zachowania Sarabii. Ja ogólnie się ucieszyłem, mówię sobie "w końcu gość, który nie boi się krzyknąć na te c*pki", a tu niecały dzień po artykule już obrażeni co niektórzy. :) Nie zdziwię się, jeżeli to Messi. Griezmann za Cholo to raczej przywykł do tego, że zza linii jakiś gościu wyglądający jak na prochach krzyczy i wyzywa, więc to na pewno nie on.
@itmustbejoke Copa jak Copa, ma pewny turniej, ale jak teraz położy lachę w LM i La Liga to może szybko zamknąć sobie furtkę do kolejnej fazy i końcowego sukcesu.
@daniel32778 Ale gdyby trener miał jaja, to kazał by Messiemu pozostać w jednej roli. Albo kreuje, albo wykańcza a reszta ma spiąć dupę i się dostosować.
@Coutinho007 największym minusem to jest to, że oni mają wyjebane. Może nie wszyscy, ale większość. Przykład rożne i stałe fragmenty, łażą po tym boisku z głową na instagramie albo na kolacji z partnerką, zero skupienia na meczu. Nawet podania i szybka tiki taka nie jest możliwa, bo po prostu brakuje techniki albo skupienia, nie potrafią utrzymać się przy piłce przy szybszej wymianie.
@barteq Gdyby Vini nie strzelał, miał Isco i Benzemę na podanie (Semedo wracał sobie truchtem, Busquets by nie zdążył) Braithwaite nie ogarnął a potem było za późno. Do tego Arthur widzący podanie Kroosa i rozkładający ręce, potem idzie sobie i przygląda się jak Benzema (mający może dwa metry przewagi nad nim) wbiega w pole karne... Szok jaki wyjebanizm panuje w tej drużynie.
@KamQiX Barcelona nie była nigdy w gorszym stanie niż w styczniu, Setien zatrzymał psucie się drużyny na poziomie czysto piłkarskim, ale niestety pozostał rak w postaci zarządu, który dalej osłabia Barcę.
@Kengo Powiedział: "Strzelajcie tak jak ja rzuty wolne w ostatnich latach, tylko że odwrotnie!" Vini załapał o co chodzi i wprowadził w życie! Wielki CR!
8
@Adamski69 Myślałem, że to kolejna gwiazda porno i dziwiłem się, że nie ma zdjęć.
0
@FafitFCB Oj tam oj tam, już się nie czepiajcie. I tak mają fajną ekipę trzymając się zasad, to media już muszą na siłę szukać szczególików. :)
0
@Krychaaa10 Niebartomeu, bardzo chętnie
0
@Darshan1010 Szczerze? Chciałbym, żeby to była prawda i ktoś w końcu przemówił w tym klubie. Źle, gdyby skończyło się odejściem Matsa ale dobrze bo coś by się ruszyło.
0
Teraz co drugi komentarz zaczyna się od: "Zauważyłem komentarze o sprzedaży Messiego", "Widziałem komentarz o odejściu Messiego", "Widziałem komentarz o Messim". Weźcie chociaż się wzajemnie cytujcie lub oznaczajcie, bo wychodzi na to, że połowa chce sprzedać Messiego a druga połowa chce ich za to skarcić. :D
4
Ten list młodego fana był pewnie jakimś cyrografem i Klopp niepotrzebnie odpisał. ;D
2
@badej60 Ale zawsze zaznacza, że pozwolił sobie dodać post i przegrał walkę z samym sobą! :D
0
@Allbi I braliby pod uwagę zeszły w przyszłych rozgrywkach LM i LE? Bezsens totalny. Ronaldo by się zapłakał.
2
@Homeopata8989 Ale jak to, zostawią tak jak jest teraz? To będzie nie fair... jeżeli nie zostawią, to jak zrobią to z Ligą Mistrzów i Ligą Europy? Niewykonalne według mnie.
1
@takisobiektos Nie chodzi już o porównanie 1 do 1, bo to co przytaczasz to już wiadomka, grubsze rzeczy. Podstawowe myślenie o zmianach, czego brakuje u nas, o to chodzi. O samo przekonanie, że starym składem nic nie wygrasz i trzeba dobrze inwestować w młodzież, oraz że gra agresywniejsza i bardziej ofensywna w tych czasach jest kluczem do sukcesu a klepanie po obwodzie nic nie d.a
2
@robsesh To w sumie bardzo dobre porównanie wbrew pozorom. s1mple - aktualnie najlepszy gracz csgo na świecie bez zastanowienia, dusił się w drużynach ze starymi wyjadaczami typu edward, zeus, guardian. Wszyscy wychodzili z założenia, że w drużynie muszą być weterani bo dają stabilizację i doświadczenie, jak widać gówno prawda. Tylko Astralis ze wszystkich drużyn nie zmienia trzonu i wychodzi na tym w miarę dobrze, chociaż teraz powoli też się kończy. NaVi postawiło na młodzież wokół najlepszego grajka dorzucili jeszcze paru dobrych aimerów i mają wygrany turniej po zaoraniu reszty stawki. W Barcelonie podobnie, kurczowe trzymanie się DNA Barcy, trzymanie starych krów które według zarządu "ZNAJĄ TAKTYKĘ I GWARANTUJĄ SPOKÓJ" - otóż nie, młodzi raz, że mają więcej werwy do wygrywania to mają bardziej otwarte głowy na nowe możliwości i po prostu większe umiejętności. Serio, bardzo fajne porównanie.
0
@zodiak_10 Nie, to Ty jesteś stulejarzem jeżeli tak uważasz. :)
6
Swoją drogą, zauważyliście, że jak jeden kwas ucichnie to zaraz wypływa następny? Nie wiem, czy to tylko zbieg okoliczności czy ktoś chce ten klub po prostu wysadzić od środka, ale robi się to żenujące. Jak nie urok to sraczka mówiąc po staropolsku.
0
@MichalZZZ W przypadku Twojego proca 100 stopni jest już krytyczne, więc około 90 nie będzie już "zdrowe" dla sprzętu na dłuższą metę. Podzespoły mają swoją żywotność, a na im wyższej temperaturze pracują tym ta żywotność jest krótsza.
0
@MichalZZZ Na luzie. Jeżeli zagrzeje się do niebezpiecznej temperatury, sam się wyłączy albo gra zacznie gubić klatki, na pewno zauważysz. Przy 80 grałbym na luzie.
1
@MichalZZZ 80 stopni to jest całkowicie normalne. Nie wiem czy mówisz o procesorze czy o grafice, ale dla procków Intela 105 to jest granica krytyczna a dla kart graficznych około 90.
EDIT. źle to ująłem, nie jest normalne ale całkowicie akceptowalne.
11
@IronSanHybrid Po takiej pierwszej połowie na Anfield, to w szatni powinny lecieć same bluzgi w kierunku co niektórych zawodników. Opier**l od góry do dołu cały skład, że wyszli by naładowani na drugą połowę. A tymczasem Alba sobie cichutko płakał, Erni coś tam pokucał przy tablicy i tyle.
0
@DaPi Problem w tym, że Pepa by nikt nie znienawidził, bo ma autorytet. Taki Sarabia to kim on jest, że takiemu Messiemu będzie mówił co ma robić a co dopiero wyzywał?
25
Nie wiadomo ile prawdy w tym niezadowoleniu z zachowania Sarabii. Ja ogólnie się ucieszyłem, mówię sobie "w końcu gość, który nie boi się krzyknąć na te c*pki", a tu niecały dzień po artykule już obrażeni co niektórzy. :) Nie zdziwię się, jeżeli to Messi. Griezmann za Cholo to raczej przywykł do tego, że zza linii jakiś gościu wyglądający jak na prochach krzyczy i wyzywa, więc to na pewno nie on.
0
@itmustbejoke Copa jak Copa, ma pewny turniej, ale jak teraz położy lachę w LM i La Liga to może szybko zamknąć sobie furtkę do kolejnej fazy i końcowego sukcesu.
0
@BARCA_FOR_EVER Źle to ugryzł i teraz kara nieunikniona :D
3
@AlvaroHanso Jeżeli płaciłeś kartą, spróbuj wyszukać transakcję na koncie bankowym, czasami pomaga.
0
@wojopancer youtube -> PES Universe
6
@daniel32778 Ale gdyby trener miał jaja, to kazał by Messiemu pozostać w jednej roli. Albo kreuje, albo wykańcza a reszta ma spiąć dupę i się dostosować.
2
@Coutinho007 największym minusem to jest to, że oni mają wyjebane. Może nie wszyscy, ale większość. Przykład rożne i stałe fragmenty, łażą po tym boisku z głową na instagramie albo na kolacji z partnerką, zero skupienia na meczu. Nawet podania i szybka tiki taka nie jest możliwa, bo po prostu brakuje techniki albo skupienia, nie potrafią utrzymać się przy piłce przy szybszej wymianie.
3
@barteq Gdyby Vini nie strzelał, miał Isco i Benzemę na podanie (Semedo wracał sobie truchtem, Busquets by nie zdążył) Braithwaite nie ogarnął a potem było za późno. Do tego Arthur widzący podanie Kroosa i rozkładający ręce, potem idzie sobie i przygląda się jak Benzema (mający może dwa metry przewagi nad nim) wbiega w pole karne... Szok jaki wyjebanizm panuje w tej drużynie.
44
@KamQiX Barcelona nie była nigdy w gorszym stanie niż w styczniu, Setien zatrzymał psucie się drużyny na poziomie czysto piłkarskim, ale niestety pozostał rak w postaci zarządu, który dalej osłabia Barcę.
1
@Pawelsky U nas zrobił Braveheart ale zabrakło szczęścia :P
0
@Kengo Powiedział: "Strzelajcie tak jak ja rzuty wolne w ostatnich latach, tylko że odwrotnie!" Vini załapał o co chodzi i wprowadził w życie! Wielki CR!
0
Neymar zobaczył wynik jak skończył rundkę w csa:
https://www.instagram.com/p/B9NU-4Vg9bD/