@kibicsportu To samo mam od kilku dni :) Zacząłem kaszleć + odczuwać dziwny ból w klatce, nie mam gorączki i to mnie uspokaja. Ból w klatce okazał się chyba bólem mięśni, bo po prostu zasnąłem w złej pozycji, więc nie ma co panikować. :)
W przypadku zdobycia mistrza w takiej sytuacji, dopiszemy sobie tylko numerek tak jak Real za Puchary Europy Generała Franco. Nic to nie będzie znaczyło dla normalnego kibica.
Nie no serio, człowieka trafia szlag gdy czytasz, że WSZYSTKIE SKLEPY NIEBĘDĄCE NIEZBĘDNYMI SĄ ZAMKNIĘTE A OTWARTE POZOSTAJĄ SPOŻYWCZE I APTEKI, a Ty jutro idziesz do pracy i nie pracujesz w aptece, sklepie spozywczym, restauracji czy szpitalu/policji/straży pożarnej. :) Ogólnie to nie boję się o swoje zdrowie, tylko, że przyniosę to cholerstwo do domu gdzie są osoby w różnym wieku i stanie zdrowia.
0
@Jaca27 Pff... polecam Ci zapoznać się ze słowem e-sport i zobaczyć jak gry wypełniają światowe hale.
0
@Beliar7283 Trwa od paru dni,
4
@BarcaInfo Wygląda trochę jak najbardziej wkur*iający laluś w klasie :D
0
@LuisSalvano Zazdroszczę. Ja codziennie muszę jechać do pracy i mieć kontakt z klientami, nie wiadomo kiedy trafi się ten zarażony...
2
@LuisSalvano Tak, dzisiaj premier na konferencji ogłosił.
3
@DarekFCBnaZawsze Przecież 30 tys mandatu dla takiego typowego Janusza to jak miliard dolarów, do końca życia się nie wypłaci.
0
@kibicsportu To samo mam od kilku dni :) Zacząłem kaszleć + odczuwać dziwny ból w klatce, nie mam gorączki i to mnie uspokaja. Ból w klatce okazał się chyba bólem mięśni, bo po prostu zasnąłem w złej pozycji, więc nie ma co panikować. :)
0
@DonAndrzejos Nowy saper pójdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub_87 Będzie to przypominało typowe rodzinne święta w Polsce
1
@barcelonaLM U nas pod Leroy samochodów jak w Moskwie rakiet. Wolne w robocie to czas na remonty! Paaaanie!
4
@FC1899Barca Kurłłła grill na balkonie, piwerko i jazda :DDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cchesterr43 Ogólnopolska kwarantanna, szkoły pozamykane, a ch*j, wyjdę sobie z córką na zakupy pomacać gitary na mieście. Mądrze.
0
Dzisiaj Pan z na oko 8 letnią córką przyszedł do sklepu kupić gitarę do nauki :) Debile wszędzie...
1
@Veb1233 Niech ktoś tej tępej dzidzie pokaże wykres z oglądalności i zarobków z wyświetleń pls
0
W przypadku zdobycia mistrza w takiej sytuacji, dopiszemy sobie tylko numerek tak jak Real za Puchary Europy Generała Franco. Nic to nie będzie znaczyło dla normalnego kibica.
0
@Mr.Monteg zyjesz? :D
0
@NeroTFP Gdyby nie to, że trzeba jeszcze do roboty dojechać komunikacją miejską to spoko :)
0
@Mr.Monteg PC? Zagrałbym, przydałoby się jeszcze trzeciego znaleźć :D
0
@nieprzysiadalnosc Niestety :)
0
Nie no serio, człowieka trafia szlag gdy czytasz, że WSZYSTKIE SKLEPY NIEBĘDĄCE NIEZBĘDNYMI SĄ ZAMKNIĘTE A OTWARTE POZOSTAJĄ SPOŻYWCZE I APTEKI, a Ty jutro idziesz do pracy i nie pracujesz w aptece, sklepie spozywczym, restauracji czy szpitalu/policji/straży pożarnej. :) Ogólnie to nie boję się o swoje zdrowie, tylko, że przyniosę to cholerstwo do domu gdzie są osoby w różnym wieku i stanie zdrowia.
1
@robsesh Jakoś rapujące babeczki z głosem przechlanego rocknrollowca do mnie nie przemawiają :) Serio!
2
@robsesh Ale aseksualna baba... nie wiem czy ktoś chciałby się z taką kobietą spotykać o ile można ją nazwać kobietą.
0
@eckov A żona Mateusza codziennie mówi "dzień dobry Borek"
0
@matirix20 Powinien się obrazić i zablokować transfermarkt na wszystkich socjalach.
0
@rainyy normalnie gra z nimi hallzerk, młodziak z norwegi, który ciągnął ich za uszy w tych meczach + były grane w necie.
4
@afe5834 z ptaków - łyski, gęsi, kaczki...
1
@rainyy Amerykance koty a dig z nowym składem dinozaurów, ciężko powiedzieć ale czyste 2:0 wręcz niemożliwe, bardziej w drugą stronę.
2
@FC1899Barca Niżej jest info wraz z linkiem. :)