kuz

0

@Jaca27 Pff... polecam Ci zapoznać się ze słowem e-sport i zobaczyć jak gry wypełniają światowe hale.

kuz

0

@Beliar7283 Trwa od paru dni,

masz transmisję.

kuz

4

@BarcaInfo Wygląda trochę jak najbardziej wkur*iający laluś w klasie :D

kuz

0

@LuisSalvano Zazdroszczę. Ja codziennie muszę jechać do pracy i mieć kontakt z klientami, nie wiadomo kiedy trafi się ten zarażony...

kuz

2

@LuisSalvano Tak, dzisiaj premier na konferencji ogłosił.

kuz

3

@DarekFCBnaZawsze Przecież 30 tys mandatu dla takiego typowego Janusza to jak miliard dolarów, do końca życia się nie wypłaci.

kuz

0

@kibicsportu To samo mam od kilku dni :) Zacząłem kaszleć + odczuwać dziwny ból w klatce, nie mam gorączki i to mnie uspokaja. Ból w klatce okazał się chyba bólem mięśni, bo po prostu zasnąłem w złej pozycji, więc nie ma co panikować. :)

kuz

0

@DonAndrzejos Nowy saper pójdzie

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@MesQueUnClub_87 Będzie to przypominało typowe rodzinne święta w Polsce

kuz

1

@barcelonaLM U nas pod Leroy samochodów jak w Moskwie rakiet. Wolne w robocie to czas na remonty! Paaaanie!

kuz

4

@FC1899Barca Kurłłła grill na balkonie, piwerko i jazda :DDD

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

@cchesterr43 Ogólnopolska kwarantanna, szkoły pozamykane, a ch*j, wyjdę sobie z córką na zakupy pomacać gitary na mieście. Mądrze.

kuz

0

Dzisiaj Pan z na oko 8 letnią córką przyszedł do sklepu kupić gitarę do nauki :) Debile wszędzie...

kuz

1

@Veb1233 Niech ktoś tej tępej dzidzie pokaże wykres z oglądalności i zarobków z wyświetleń pls

kuz

0

W przypadku zdobycia mistrza w takiej sytuacji, dopiszemy sobie tylko numerek tak jak Real za Puchary Europy Generała Franco. Nic to nie będzie znaczyło dla normalnego kibica.

kuz

0

@Mr.Monteg zyjesz? :D

kuz

0

@NeroTFP Gdyby nie to, że trzeba jeszcze do roboty dojechać komunikacją miejską to spoko :)

kuz

0

@Mr.Monteg PC? Zagrałbym, przydałoby się jeszcze trzeciego znaleźć :D

kuz

0

@nieprzysiadalnosc Niestety :)

kuz

0

Nie no serio, człowieka trafia szlag gdy czytasz, że WSZYSTKIE SKLEPY NIEBĘDĄCE NIEZBĘDNYMI SĄ ZAMKNIĘTE A OTWARTE POZOSTAJĄ SPOŻYWCZE I APTEKI, a Ty jutro idziesz do pracy i nie pracujesz w aptece, sklepie spozywczym, restauracji czy szpitalu/policji/straży pożarnej. :) Ogólnie to nie boję się o swoje zdrowie, tylko, że przyniosę to cholerstwo do domu gdzie są osoby w różnym wieku i stanie zdrowia.

kuz

1

@robsesh Jakoś rapujące babeczki z głosem przechlanego rocknrollowca do mnie nie przemawiają :) Serio!

kuz

2

@robsesh Ale aseksualna baba... nie wiem czy ktoś chciałby się z taką kobietą spotykać o ile można ją nazwać kobietą.

kuz

0

@eckov A żona Mateusza codziennie mówi "dzień dobry Borek"

kuz

0

@matirix20 Powinien się obrazić i zablokować transfermarkt na wszystkich socjalach.

kuz

0

@rainyy normalnie gra z nimi hallzerk, młodziak z norwegi, który ciągnął ich za uszy w tych meczach + były grane w necie.

kuz

4

@afe5834 z ptaków - łyski, gęsi, kaczki...

kuz

1

@rainyy Amerykance koty a dig z nowym składem dinozaurów, ciężko powiedzieć ale czyste 2:0 wręcz niemożliwe, bardziej w drugą stronę.

kuz

2

@FC1899Barca Niżej jest info wraz z linkiem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?