La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

Nie no serio, człowieka trafia szlag gdy czytasz, że WSZYSTKIE SKLEPY NIEBĘDĄCE NIEZBĘDNYMI SĄ ZAMKNIĘTE A OTWARTE POZOSTAJĄ SPOŻYWCZE I APTEKI, a Ty jutro idziesz do pracy i nie pracujesz w aptece, sklepie spozywczym, restauracji czy szpitalu/policji/straży pożarnej. :) Ogólnie to nie boję się o swoje zdrowie, tylko, że przyniosę to cholerstwo do domu gdzie są osoby w różnym wieku i stanie zdrowia.

0

@kuz Czyli nic nie wymodliłeś? :D

0

@nieprzysiadalnosc Niestety :)

konto usunięte

0

@kuz Ale nawet jeśli zamykają sklepy, to wcale to nie oznacza, że musi się mieć wolne. Pracodawca równie dobrze może polecić wykonywanie jakiejś innej pracy w tym czasie czy poprosić, żeby się przyszło i siedziało 8 godzin na krześle. :D

Znam kilka osób, które pracują w sklepach obuwniczych, a i tak pracodawca każe im przyjść do pracy. Także nie martw się, nie jesteś sam :)

Szczególnie jest to dla niego opłacalne w przypadku najtańszych pracowników, bo tak czy siak, postojowe musi wynosić minimalną krajową. Najbardziej wtedy opłaca mu się wysłać na postojowe tych, co zarabiają dużo.

0

@NeroTFP Gdyby nie to, że trzeba jeszcze do roboty dojechać komunikacją miejską to spoko :)

konto usunięte

0

@kuz Tu też Cię pocieszę. Żona pracuje w drogerio-aptece, a do roboty też dojeżdża autobusem :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?