kuz

0

@FranzMaurer Sochy i Jabłczyńskiej też nie?

kuz

0

kuz

22

@Jackazz Bo trzeba mieć trochę człowieka w sobie i zrozumieć, że o 23:30 zaczynają już ogarniać sklep, pewnie muszą cały zdezynfekować i odkazić i trochę to teraz zajmuję, a nikt im nie zapłaci za dodatkowy czas po północy. Tak ciężko przyjechać wcześniej?

kuz

2

@barcowy1899 Jest, RAGNAROK, tylko, że to serial i wyszedł dopiero pierwszy sezon. Zapowiada się fajnie.

kuz

1

@PieN O tym samym pomyślałem, srogie piguły muszą wjechać, żeby ten utwór wszedł chyba :D

kuz

2

@Barca1992 Nie te czasy ziomek, że się na czatach interi siedziało czy innych onetach.

kuz

0

@KmN 9 kompania

kuz

1

@tbas s03 to początek s04, więc niezbędnym jest obejrzenie go. W sumie sezon 1 i 2 to pierwsza część a 3 i 4 to druga, dwa oddzielne skoki.

kuz

0

I cyk, Ronaldo blokuje Kake :P

kuz

1

@IronSanHybrid No teraz to w sumie streamerka więc tymbardziej :P

kuz

5

@svensonFCB Taką prosto z muszli

kuz

9

@Triv44 odnotowanych, zapisanych, zarejestrowanych, wykrytych, wybadanych, potwierdzonych... zakażeń.

kuz

8

Właśnie padł milion zakażeń na całym świecie...

kuz

2

No i niech zostaje. Do Barcy max za 60 mln, więcej taki zawodnik nie może być wart, jeden lepszy sezon a teraz klapa.

kuz

1

@Edoss Zależy kto czego słucha :P

kuz

2

Jakby ktoś miał za dużo Quebo dziś, to wrzucam na odmóżdżenie


kuz

1

@sebasek99 Ja pier**le, ale się dałem zbaitować xD ukłony

kuz

0

@sebasek99 Ale to Fabijański pierwszy wbił mu szpilkę w radiu.

kuz

0

@Gregsky10 Teraz na insta sobie lajka dadzą i jest git. Takie czasy.

kuz

38

@czosnekfcb i pomyśleć, że niektórzy prima aprilis obchodzą przez cały rok :P

kuz

5

@Kacper1432 Zamach na WTC, jedna wielka mistyfikacja.

kuz

5

Oficjalnie rozpoczynam dzień pełen nieśmiesznych żartów i bezbeków, powtarzanych po 20 razy, polecam nie odwiedzać dziś internetu.

kuz

0

@pax W taki sposób wybieraliśmy tutaj np. najpiękniejsze bramki Barcelony czy najlepszych piłkarzy na danej pozycji. :)

kuz

12

@pax Ankieta na strawpooll byku

kuz

1

Komentarz usunięty

kuz

0

@Ratamahatta Przecież wiadomo, że u nas robią testy tylko dla tych najbardziej prawdopodobnych przypadków, reszta siedzi w domu na kwarantannie. Liczby byłyby dużo większe jeżeli chodzi o zakażonych, gdyby każdemu z objawami robili.

kuz

2

@IronSanHybrid Gdyby ktoś je odbierał, to automatycznie głos nieważny bo po drodze taką kopertę będą mogli 30 razy zmanipulować. Te wybory to będzie śmiech jeżeli się odbędą.

kuz

5

@AnnaMarianna miły lodzik to nic złego, dziwny ten Twój były.

kuz

1

@IronSanHybrid Ciekawe ile głosów widmo wyśle za kogoś Jarek i spółka :D Nie wyobrażam sobie tego, że każda babcia ogarnie głosowanie online/wysyłkowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?