@Jackazz Bo trzeba mieć trochę człowieka w sobie i zrozumieć, że o 23:30 zaczynają już ogarniać sklep, pewnie muszą cały zdezynfekować i odkazić i trochę to teraz zajmuję, a nikt im nie zapłaci za dodatkowy czas po północy. Tak ciężko przyjechać wcześniej?
@Ratamahatta Przecież wiadomo, że u nas robią testy tylko dla tych najbardziej prawdopodobnych przypadków, reszta siedzi w domu na kwarantannie. Liczby byłyby dużo większe jeżeli chodzi o zakażonych, gdyby każdemu z objawami robili.
@IronSanHybrid Gdyby ktoś je odbierał, to automatycznie głos nieważny bo po drodze taką kopertę będą mogli 30 razy zmanipulować. Te wybory to będzie śmiech jeżeli się odbędą.
@IronSanHybrid Ciekawe ile głosów widmo wyśle za kogoś Jarek i spółka :D Nie wyobrażam sobie tego, że każda babcia ogarnie głosowanie online/wysyłkowe.
0
@FranzMaurer Sochy i Jabłczyńskiej też nie?
0
@msmsms https://www.samsung.com/pl/tvs/uhdtv-nu7402/UE55NU7402UXXH/ chyba najlepsza opcja
22
@Jackazz Bo trzeba mieć trochę człowieka w sobie i zrozumieć, że o 23:30 zaczynają już ogarniać sklep, pewnie muszą cały zdezynfekować i odkazić i trochę to teraz zajmuję, a nikt im nie zapłaci za dodatkowy czas po północy. Tak ciężko przyjechać wcześniej?
2
@barcowy1899 Jest, RAGNAROK, tylko, że to serial i wyszedł dopiero pierwszy sezon. Zapowiada się fajnie.
1
@PieN O tym samym pomyślałem, srogie piguły muszą wjechać, żeby ten utwór wszedł chyba :D
2
@Barca1992 Nie te czasy ziomek, że się na czatach interi siedziało czy innych onetach.
0
@KmN 9 kompania
1
@tbas s03 to początek s04, więc niezbędnym jest obejrzenie go. W sumie sezon 1 i 2 to pierwsza część a 3 i 4 to druga, dwa oddzielne skoki.
0
I cyk, Ronaldo blokuje Kake :P
1
@IronSanHybrid No teraz to w sumie streamerka więc tymbardziej :P
5
@svensonFCB Taką prosto z muszli
9
@Triv44 odnotowanych, zapisanych, zarejestrowanych, wykrytych, wybadanych, potwierdzonych... zakażeń.
8
Właśnie padł milion zakażeń na całym świecie...
2
No i niech zostaje. Do Barcy max za 60 mln, więcej taki zawodnik nie może być wart, jeden lepszy sezon a teraz klapa.
1
@Edoss Zależy kto czego słucha :P
2
Jakby ktoś miał za dużo Quebo dziś, to wrzucam na odmóżdżenie
1
@sebasek99 Ja pier**le, ale się dałem zbaitować xD ukłony
0
@sebasek99 Ale to Fabijański pierwszy wbił mu szpilkę w radiu.
0
@Gregsky10 Teraz na insta sobie lajka dadzą i jest git. Takie czasy.
38
@czosnekfcb i pomyśleć, że niektórzy prima aprilis obchodzą przez cały rok :P
5
@Kacper1432 Zamach na WTC, jedna wielka mistyfikacja.
5
Oficjalnie rozpoczynam dzień pełen nieśmiesznych żartów i bezbeków, powtarzanych po 20 razy, polecam nie odwiedzać dziś internetu.
0
@SuperVegeta https://vignette3.wikia.nocookie.net/nonsensopedia/images/2/24/Rebus.jpg
0
@pax W taki sposób wybieraliśmy tutaj np. najpiękniejsze bramki Barcelony czy najlepszych piłkarzy na danej pozycji. :)
12
@pax Ankieta na strawpooll byku
1
Komentarz usunięty
0
@Ratamahatta Przecież wiadomo, że u nas robią testy tylko dla tych najbardziej prawdopodobnych przypadków, reszta siedzi w domu na kwarantannie. Liczby byłyby dużo większe jeżeli chodzi o zakażonych, gdyby każdemu z objawami robili.
2
@IronSanHybrid Gdyby ktoś je odbierał, to automatycznie głos nieważny bo po drodze taką kopertę będą mogli 30 razy zmanipulować. Te wybory to będzie śmiech jeżeli się odbędą.
5
@AnnaMarianna miły lodzik to nic złego, dziwny ten Twój były.
1
@IronSanHybrid Ciekawe ile głosów widmo wyśle za kogoś Jarek i spółka :D Nie wyobrażam sobie tego, że każda babcia ogarnie głosowanie online/wysyłkowe.