kuz

0

@macio_944 Jak można mieć taką sieczkę w głowie :P

kuz

1

@Kusco15 Jak dla mnie to jej złodziejsko z twarzy patrzy, tak jak każdemu z sejmu.

kuz

2

@Katalonbar Chyba nie przeżyłbym gola Ramosa w ostatniej minucie, po ewidentnym błędzie sędziów. :D

kuz

3

@Mns21 ale nieoficjalny, mandatu za to nie dostaniesz bo w sądzie łatwo się wybronisz. Teraz to tylko na zasadzie prosimy zostańcie w domach...

kuz

0

Jak myślicie, co jutro wprowadzą?

kuz

0

Szumowski za chwilę w TVN 24, zamiast dać chłopu odpocząć to go wszędzie teraz targają, w dzień miał już konferencję...

kuz

0

@kulek22 eee, to nic dziwnego jak radiówka. W tych czasach tylko kablowe łącze!

kuz

1

@kulek22 sprawdziłem speedtesta bo wróciłem do domu z roboty, hula aż miło. Może sąsiad się dolutował do światłowodu? :D

kuz

1

@4drian0 A czego można oczekiwać od slahsera? :D Everestu fabularnego nie osiągną bo wszystko już było w tym gatunku, po prostu się nie da nic więcej wcisnąć. Nie było takiej Polskiej produkcji, a przynajmniej nie widziałem, więc warto zobaczyć.

kuz

3

@kamilos1214 W lesie dziś nie zaśnie nikt. Polski slasher ale moim zdaniem fajny i warty uwagi. :)

kuz

0

@Messiah10 W pakiecie 1Gb możesz mieć wszystkie kanały, ale analogicznie więcej zapłacisz bo sam internet będzie droższy, plus pakiet Eleven 15zł/mies i pakiet C+ 49,99zł/mies tak jak ja płacę. U mnie zamyka to się w 200zł miesięcznie za full opcję z ligą mistrzów, dwoma telefonami i internetem 300mb/s

kuz

0

@Kvothe07 Do 200 zł to jakieś Everplaye z lidla albo gówno właśnie z allegro. Takie gitary nie powinny mieć przeznaczenia innego niż do powieszenia na ścianie. Lepiej dołożyć i nie zrazić się po 2 tygodniach. Używka Fendera ESC150.

kuz

1

@AssisMoreira Jestem klientem orange od paru ładnych lat i nigdy nie narzekałem ani na telefon, ani na tv, ani na internet. :)

kuz

0

@Kvothe07 Do palenia w piecu się nada. Zmarnujesz pieniądze i zrazisz się do grania. Na początek celuj w klasyka z nylonowymi strunami, jest trochę bardziej miękki na początek i ma szerszy gryf co do nauki jest idealne. Coś z fendera bym proponował, koszt to około 300-400 zł za nówkę.

kuz

0

@Messiah10 w podstawowym pakiecie masz tylko podstawowe kanały. Lepiej wziąć internet 300 mb/s który jest wystarczający i jakiś większy pakiet kanałów jak Eleven + C+ czy coś.

kuz

0

@Homeopata8989 To trochę źle to ująłeś :P

kuz

1

@Homeopata8989 Izrael - Zahavi
Egipt - Mo Salah
Norwegia - Haaland
Polska - Robert Lewandowski

kuz

7

@tobiasson92 Co obłożył... my mamy dopiero około 2 tys. zachorowań, a takie Włochy czy Hiszpania ponad 10 tysięcy. Co oni mają powiedzieć?

kuz

0

@barcafan9512 Nie, po prostu mieszkają w małej miejscowości i nie odczuwają tak ogromu problemu jaki widać w wielkim mieście. Do tego oglądają telewizję a tam wrzucają ludziom do głowy różne rzeczy, niekoniecznie prawdziwe.

kuz

3

@justfootball Ja jestem za zostaniem w domu, ale już zostałem nazwany przez rodziców dziwnym, że nie chce przyjechać.

kuz

0

@Qlewer Nie jest, inne sklepy, które nie są niezbędnymi do życia pracują normalnie poza galeriami. Do tego firmy produkcyjne zatrudniające setki ludzi też pracują, mam znajomych, którzy chodzą na trzy zmiany tak jak gdyby nigdy nic. To już czysta decyzja właściciela czy zamyka czy nie, a będzie tak, że tylko apteki, spożywczaki i szpitale będą pracować a reszta będzie zamknięta odgórnie.

kuz

1

@Janiama Gdzieś słyszałem, że u nas od 1 kwietnia podobnie, ale ciekawe ile w tym prawdy...

kuz

0

@LuisSalvano Profesjonalny gracz pokera + biznesmen jeden z większych w Stanach.

kuz

0

@LuisSalvano No chance, procek nie da rady w pierwszej kolejności a potem grafika, nawet na najniższych.

kuz

11

@Danny Gaucho Ale Raula to Ty szanuj! Jeden z nielicznych piłkarzy Realu, którzy mają u mnie dożywotni szacunek. Wychowałem się z Jego nazwiskiem na plecach :P Pierwszy strój piłkarski.

kuz

1

@Commando Ja oglądałem swego czasu na fili. Ale miałem spocone ręce podczas filmu. :P Wielki szacun dla kolesia, mimo, że jest trochę psychicznie potyrany to robi robotę.

kuz

1

@Adriano99 Nike Air Force 1 mid chyba

kuz

0

@Cwaniak4 Znam wiele osób, którzy grają na PC na padzie :) Kwestia przyzwyczajenia. Ja na padzie gram jakby 10 latek grał nogami i mam takie samo wrażenie jak Ty, ale ktoś kto od dziecka gra na konsoli myśli tak samo o myszy i klawiaturze. :P @bartekvisca no właśnie chyba Ty nie zrozumiałeś. :P

kuz

1

@Kamil92 No my mieszkamy na szczęście razem od 5 lat, współczuję tym, którzy są oddzielnie bo to dopiero jest dramat.

kuz

0

@bartekvisca Moi rodzice też podchodzą do tego sceptycznie, a to dlatego, że mieszkają w małej miejscowości i mało oglądają telewizję. Po prostu nie znają powagi sytuacji ale z drugiej strony trzeba też nie dać się zwariować. U nas decyzja też padnie przez najbliższe dwa tygodnie, zobaczymy co się wydarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?