@Piotr89Sand Z jednej strony rozumiem kolesia, ale z drugiej strony... można posiedzieć z dziećmi w domu i nie przesadzać, że na rowerek chce się wyjść. Tutaj wychodzi wychowanie, bo dzieci wchodzą na głowę to trzeba na dwór wypuścić wtedy się same sobą zajmą. Dziecko to nie pies, że musi wyjść na zewnątrz.
@Colon A tak serio to poznaję Figo, Enrique, Reizingera i Jego szczękę, Rivaldo :) Jeszcze De La Pena, Celades i Abelardo. Co do bramkarza to chyba Hesp ale pewności nie mam.
Zakupy świąteczne robione w Rascie. W biedronkach i lidlach ludzie stoją po dwie godziny w kolejce. Ja w kolejce stałem jakieś 10 minut, zakupy wyszły około 600 zł z alkoholem. Myślę, że ceny poszły do góry ale w całym zamieszaniu, żeby tylko udało się zrobić zakupy jak najszybciej przed wszystkimi nikt na to nie zwróci uwagi. Fakt, są to potężne zakupy na jakiś tydzień + święta, ale i tak ceny są kosmiczne. Polecam Wam mniejsze i mniej znane markety, ceny podobne a ludzi dużo mniej i towaru na półce więcej.
@adi7adi8 Słucham ostrego, teraz trochę taco i jakoś nie mają przeszłości kryminalistów i patusów :D Zależy kto kogo słucha, ale to też mówi o inteligencji słuchacza. Np. taki TPS to jest porażka.
@barcafan9512 bo tak na prawdę wirus tworzy zombie i żołnierze zabijają je na miejscu na cmentarzach. Ukrywają przed nami prawdę! #BekaZTeoriiSpiskowych
@matirix20 No i do tego jednocześnie strzelał się z tymi w windzie i z tymi z tyłu. Nie licząc już jak zastrzelił wiadomo kogo, 8 czy więcej typa pruło do Niego z karabinów a on zrobił fikołajka i uciekł. Bardzo to przerysowali.
Nie wrzucajcie już dziś tych nagrań i postów z głosowania i z sejmu, bo ten festiwal żenady i dymania obywateli zaczyna mi się udzielać a staram się stronic od polityki.
@Zbyszko z Bogdańca Niby wszyscy piszą, że ten przepis jest od dawna, no dobra, ale w lokalu wyborczym gdyby ktoś wyniósł z niego kartę albo zniszczył to rozumiem. Korespondencyjnie jeszcze nie głosowaliśmy i wypadało by tutaj zmienić trochę ten przepis.
Myślę, że najbliższe zaostrzenia kwarantanny będą polegały na przedłużeniu zamknięcia szkół do końca kwietnia, bo w sumie tylko to mi się nasuwa poza wprowadzeniem absolutnego maksimum w postaci stanu wyjątkowego.
Słuchajcie jaka akcja :P Parkuję samochód niedaleko pracy, a żeby dojść z parkingu do roboty muszę przejść przez taką kładkę nad rzeczką w parku. Dzisiaj wracamy po zamknięciu a tam dwóch Panów policjantów mówi, że musimy chodzić dookoła bo park jest zamknięty dla ludzi. Na okrągło to jakieś 10 minut dreptania więcej, głupota czy konsekwencja w działaniu?
9
@Piotr89Sand Z jednej strony rozumiem kolesia, ale z drugiej strony... można posiedzieć z dziećmi w domu i nie przesadzać, że na rowerek chce się wyjść. Tutaj wychodzi wychowanie, bo dzieci wchodzą na głowę to trzeba na dwór wypuścić wtedy się same sobą zajmą. Dziecko to nie pies, że musi wyjść na zewnątrz.
0
@4drian0 Nie po prostu mam bekę z ludzi :)
0
@PawkoFCB !drop xDDDD
0
@Colon A tak serio to poznaję Figo, Enrique, Reizingera i Jego szczękę, Rivaldo :) Jeszcze De La Pena, Celades i Abelardo. Co do bramkarza to chyba Hesp ale pewności nie mam.
9
@Arkon Citko > Messi ale nikt nigdy nie powiedział tego głośno.
0
@Colon Nie wymienię ani jednego, bo po co? Przecież już nie grają i mają po 40-50 lat, nie trzeba ich wymieniać, mogą zostać.
0
Zakupy świąteczne robione w Rascie. W biedronkach i lidlach ludzie stoją po dwie godziny w kolejce. Ja w kolejce stałem jakieś 10 minut, zakupy wyszły około 600 zł z alkoholem. Myślę, że ceny poszły do góry ale w całym zamieszaniu, żeby tylko udało się zrobić zakupy jak najszybciej przed wszystkimi nikt na to nie zwróci uwagi. Fakt, są to potężne zakupy na jakiś tydzień + święta, ale i tak ceny są kosmiczne. Polecam Wam mniejsze i mniej znane markety, ceny podobne a ludzi dużo mniej i towaru na półce więcej.
0
@jaras121 Rozpoczynasz zdanie jako pytające a kończysz jako twierdzące, ciężko się to czyta.
0
@adi7adi8 Słucham ostrego, teraz trochę taco i jakoś nie mają przeszłości kryminalistów i patusów :D Zależy kto kogo słucha, ale to też mówi o inteligencji słuchacza. Np. taki TPS to jest porażka.
0
@barcafan9512 bo tak na prawdę wirus tworzy zombie i żołnierze zabijają je na miejscu na cmentarzach. Ukrywają przed nami prawdę! #BekaZTeoriiSpiskowych
29
Obejrzałem sobie z nudów proceder, i nie wiem, jak z recydywisty i psychola można zrobić gwiazdę i wynosić ją na piedestał.
1
@avanes A Ciebie złapie szef w telefonie 5 sekund w pracy i masz prze**bane :) A czyja posada jest ważniejsza dla kraju?
0
@matirix20 No i do tego jednocześnie strzelał się z tymi w windzie i z tymi z tyłu. Nie licząc już jak zastrzelił wiadomo kogo, 8 czy więcej typa pruło do Niego z karabinów a on zrobił fikołajka i uciekł. Bardzo to przerysowali.
0
@Kajtek77 Możesz oddać pustą kartę, ale nie masz pewności, ze potem ktoś nie postawi sobie krzyżyka z nudów przy nazwisku Andrzeja :P
1
@kerouac Ale mają piękne uszka, do Shreka by się nadawali :P
9
@sergio5 PILNE to było 30 min temu.
0
@MarioVeB! Wiem, że Austria ma zamiar niwelować obostrzenia na początku maja, z Czechami ma być podobnie, tak czytałem na KIKŚ.
3
@IAmBackCules rozkręcają się widzę
0
@Hiacynk Moja próbowała mnie namówić na 365 dni, ale odpuściłem i ogląda sama :D
3
Nie wrzucajcie już dziś tych nagrań i postów z głosowania i z sejmu, bo ten festiwal żenady i dymania obywateli zaczyna mi się udzielać a staram się stronic od polityki.
1
@tobiasson92 Wytłumacz, bo nie siedzę w polityce :)
0
@Zbyszko z Bogdańca Niby wszyscy piszą, że ten przepis jest od dawna, no dobra, ale w lokalu wyborczym gdyby ktoś wyniósł z niego kartę albo zniszczył to rozumiem. Korespondencyjnie jeszcze nie głosowaliśmy i wypadało by tutaj zmienić trochę ten przepis.
0
@MarioVeB! No raczej nie każde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@TheMugShot "tylko gdzie jest ten hajs, i ile jeszcze ma fryzjer?"
0
@barcafan9512 No pewnie jutro, z reguły w każdy wtorek coś ogłaszali.
0
Myślę, że najbliższe zaostrzenia kwarantanny będą polegały na przedłużeniu zamknięcia szkół do końca kwietnia, bo w sumie tylko to mi się nasuwa poza wprowadzeniem absolutnego maksimum w postaci stanu wyjątkowego.
0
Słuchajcie jaka akcja :P Parkuję samochód niedaleko pracy, a żeby dojść z parkingu do roboty muszę przejść przez taką kładkę nad rzeczką w parku. Dzisiaj wracamy po zamknięciu a tam dwóch Panów policjantów mówi, że musimy chodzić dookoła bo park jest zamknięty dla ludzi. Na okrągło to jakieś 10 minut dreptania więcej, głupota czy konsekwencja w działaniu?
1
@Czak18 Dragon Ball, potem Dragon Ball KAI potem Dragon Ball GT potem Dragon Ball Super. A na koniec Dragon Ball Heroes. :)
1
@barcafan9512 Tak, zawsze dostajesz na płytce fotki w wersji png więc spoko.
0
@LuisSalvano Trzy Szalone Zera, kultowy serial z TVP za gnojaka się oglądało i tam Joasia grała też ;P