kuz

0

@4cesc4 Nie mam pojęcia, tak szczerze.

kuz

2

@kapuscianyleb Zacząłeś grać jakieś pół roku za późno :P

kuz

0

NBA 2k20 za 21 zł w PS Store. Nie grałem nigdy w żadną z części ale kumpel pisał, że aż żal nie skorzystać.

kuz

0

@Chakalaka Co jak co, Tusk swoje nakradł, ale mówi prawdę :)

kuz

4

kuz

0

@DanielOOL no to git, bo gdzieś słyszałem że mają go zawiesić do końca sezonu.

kuz

0

Nie ma VARu w tych meczach? Jeżeli nie to jest kpina, że nie mogą zabezpieczyć 3 sędziów w wozie żeby się nie zarazili...

kuz

0

@Mesi12 wejdzie Piątek i Hertha przegra, rób screena

kuz

0

@Europejczyk1980 No to chyba jasne. Nie może być jednocześnie prezydentem państwa i miasta.

kuz

0

@Pilka_jest_okragla Lenny Kravitz?

kuz

0

@BarcaInfo Aaaaaaaaaaannnnnnnnntttttooooniooooooooo

kuz

0

@Dzemix111 A jaki masz TV? Nanocell?

kuz

0

@justfootball Powiem Ci, że u mnie była 18:50 a u nich 18:51. Kłamią wszędzie.

kuz

3

@Chakalaka Nie wiem czy spojrzał bym w oczy rodzinie wracając z pracy :D Przecież to jest takie poniżenie... w imię czego? 2500 na rękę? :) Śmiech na sali co ksiądz - podrabianiec i stary zgred z kotem zrobili z służbami w tym kraju, bo wojsko też się w to wlicza.

kuz

0

@Grubson06 Nie rozumiem tego zarządu. Młodego nie sprowadzą bo nie chcą wydawać kasy, czekają aż zdziadzieje a i tak dają potem za Niego niebotyczną sumę albo zawodników przekraczając wartość dwukrotnie.

kuz

1

@Mankind No właśnie :) A praktyki jakie tam stosują... ceną często manipulują. Nieświadomy zwykły klient wyjdzie zadowolony z pralką i "gratisami", za które tak na prawdę zapłaci i nawet nie będzie o tym wiedział. :)

kuz

0

@MarioVeB! Można tak powiedzieć. Radziłbym unikać sieci szerokim łukiem. Trafić nam na doradce, który serio chce pomóc dobrać sprzęt, a nie wcisnąć nam coś na czym zarobi to tak jak wygrać w totka. :)

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

@Mankind Nie kupuj w tej sieci :) To banda złodziei, którzy chcą zarobić jak najwięcej na prowizji.

kuz

13

@MESSIah16 CR7, nawet sekundy się nie zastanawiałem.

kuz

1

@Kibic1998 Najmana by poskładał jednym ciosem :D Szpilkę pewnie spojrzeniem

kuz

0

@Martwy Zenek to bardziej biznesmen niż jakiś muzyk :) Trzepie hajs na Green Store Music.

kuz

5

@Martwy Szansa się zjebała odkąd odszedł Mann. Teraz to jest plebiscyt beztalencia.

kuz

0

@damianex10 Ojca synu... Ojca.

kuz

0

@13th Ja też zaraz podłączam grill elektryczny i na balkon

kuz

0

@BarcaInfo To są te niepowtarzalne, piłkarskie emocje!

kuz

1

@kulka To chyba dobre fpsy... 40 to płynna rozgrywka w tego typu grze.

kuz

0

@DanielOOL Rzuć drugi raz, może się odwróci. A tak na poważnie, to wtyki HDMI w PS są bardzo wrażliwe i są najczęstszą przyczyną problemów, tym bardziej przy uszkodzeniu mechanicznym jak upadek. Raczej robota dla jakiegoś elektronika i wymiana gniazda.

kuz

1

@Nigaki https://allegro.pl/oferta/maly-skorzany-portfel-meski-paul-rossi-skora-7252510931 Mam taki od 10 lat, zmieniam na ten sam jak się zużyje. Polecam.

kuz

2

@Fabik87 Sebiksy i kibole napierdalają się co tydzień za darmo, a tutaj mogą wygrać 100 tys. Nie dziwi mnie, że tylu chętnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?