kuz

1

@kamilomes123 sam niedawno stałem przed takim wyborem, i po obejrzeniu wielu recenzji wziąłem note 8 pro. 9 tak na prawdę nic nowego nie wnosi, do tego jest brzydszy i podobno ma jakieś bugi, które poprawiono juz w 8. Cena też, 300 zł więcej za klona z innym designem średnio się opłaca.

kuz

0

Złodziejstwo!!!

kuz

0

Atletico? Nie poznaję tej drużyny dziś. :D

kuz

0

@msmsms Geralt vs Szczena freestyle?

kuz

1

@cchesterr43 Może ma pełno tych żółtych gówienek. Gdybym miał wyszorować z tego swojego Seata to też bym spędził godzinę na myjni ze szczotą w ręku. :D

kuz

93

Musi ich opier**lać szybciej po prostu.

kuz

1

Świeże, browarek z Kormorana się chłodzi, ale zaraz będzie...

kuz

5

Jeszcze książkowo i tradycyjnie zepsuć Matsowi statystyki zamory i można kończyć :D

kuz

0

Imo tam spalony był :D

kuz

20

Hahaha brak kibiców a tu kibic na boisku, tego się nie spodziewałem hahaha

kuz

0

Po co oni puszczają te odgłosy jakby ktoś klepał nita za kamerą?

kuz

3

Co oni w tle włączyli dźwięk z zakładu wulkanizacyjnego?

kuz

0

@itmustbejoke co się niby zaczyna? Napisałem jasno, że od zawsze mnie to u Niego irytuje, nie podniecaj się za bardzo.

kuz

0

Messi źle podaje, traci i idzie sobie patrząc na kontrę. Nigdy mnie to nie przestanie drażnić, z całym szacunkiem.

kuz

1

Rzadko oglądam studio, ale mądrze gada ten siwy chłop, aż się chce słuchać.

kuz

0

W sumie dobrze. Mecze oglądają najmłodsi a często lecą niecenzuralne słowa.

kuz

10

@D_Myrdal zarobić na wkład własny i brać kredyt. Innej opcji nie ma. Wyjeżdżając za granicę na kilka lat raczej już tam zostaniesz bo człowiek się przyzwyczaja do lepszego życia.

kuz

2

@tomek256 heineken 0 smakuje bardzo podobnie do normalnego browara.

kuz

5

@Fartlow Jeden z niewielu Polskich filmów w którym słychać wyraźnie dialogi :D Ogólnie oceniam mocne 8/10 bo wciągnął mnie fest.

kuz

0

Wyszło nowe Edge od microsoftu i powiem Wam, że w końcu pozbyłem się chrome'a.

kuz

0

@MESSIah16 Zacznij oglądać od Hobbita, potem obejrzyj LOTR. Ja tak zrobiłem i było lepiej bo historia Hobbita jest przed LOTR, więcej można wtedy wyciągnąć.

kuz

2

@Bobo25 Ten przepis od początku jest głupi i martwy. :)

kuz

22

@kerouac i piorun kulisty cyk do chałupy

kuz

1

@BarcaInfo A ja czytałem, że nie trenował, bo trenował indywidualnie i że nic mu nie dolega bo robił tak już wcześniej... i komu tu wierzyć?

kuz

6

@NeroTFP Tak jak napisałem to gdzieś, tak napiszę tutaj. Ona nawet nie kiwnęła palcem przy tworzeniu tego utworu. Cały sztab ludzi go pisał, pytanie tylko czy zgodziła się na to bo jest jeszcze głupiutka, ma 13 lat i ma w dupie swoją karierę i autentyczność dopóki hajs się zgadza, czy rodzice mają najwięcej do powiedzenia bo hajsik w kontrakcie jest dobry, córa coś tam wyśpiewa w rmf i innych opolach i jest gitarka. :)

kuz

2

@PatrykBarca Wszyscy, którzy nie imprezują i nie latają na karnawał do Rio co sezon, są najmniej brazylijscy : D

kuz

3

@marcin000019 Co jest śmieszne? Gdyby każdy wierzył w to co tam puszczają to byśmy chodzili jak w Korei. Dobrze, że są mądrzejsi, którzy mają wyebane na tę telewizję.

kuz

3

Dostałem na urodziny OneBlade, które już od pół roku za mną chodziło. Polecam serdecznie tym co golą się często, cud urządzenie.

kuz

2

Karny jak byk :)

kuz

2

Na BVB kibice lecą z głośników czy są na trybunach? xD dopiero odpaliłem i myślę WTFF. Już widzę, to pomysł eleven. Bardzo trafiony według mnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?