@MichVeB Uważam jednak, że swoją świetność i peak miał jednak w City :) Pod koniec był jak wóz z węglem ale wcześniej sztos. A tę bramkę pamiętam jak dzisiaj.
@Visca el Barca !! Mam 26 lat, może jestem młody, ale oglądam "e-sport" czyli granie w gry od 2006 i WCG w Monzy gdzie PGS wygrał mistrzostwo. Od tamtej pory każdy turniej to wielkie emocje, kibicowanie ulubionej drużynie. Czułem się podobnie jak przy meczach Barcy, chociaż piłka i CS to dwa inne światy. Można by o tym napisać referat, że drużyny esportowe też przygotowują się do meczy, też mają taktyki, zagrania, też jeżdżą po świecie grając w turniejach gdzie jest publiczność. Nie ma sensu się kłócić czy to sport czy nie. Dla jednych jest sportem, bo czują podobne emocje i po prostu się tym jarają, a dla innych nie, bo nie oglądają nic związanego z tematyką i nie interesują się tym. Najgorsi są Ci, którzy nie oglądali i nic nie wiedzą, a najwięcej w internecie się wymądrzają. "JAK MOŻNA OGLĄDAĆ JAK KTOŚ GRA W GRY?!" Otóż, tak samo jak można oglądać kogoś kto kopie piłkę, skacze na nartach czy jedzie bolidem, wszystko jest dla ludzi i nie trzeba wszystkiego znosić. Jeżeli argumentem takiego Jegomościa jest, że gracz siedzi na dupie i nic nie robi, więc jak to można nazwać sportem, to czym się wyróżnia od dajmy na to szachisty, którego dyscyplina jest uznana sportem przez komitet olimpijski?
@juliacicha Dla jasności, ja nie narzekam i nie obrażam czy coś, nawet jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, żeby robić o to burzę na forum. Widzę tylko niezadowolenie innych.
@MrShakira A ja myślę, że teraz pojawi się już 5 takich De Ligtów, młodszych i bardziej perspektywicznych, więc śmiem twierdzić, że wszystko stracone jeśli chodzi o De Ligta z Juventusu. :)
@Robertinho No ale w końcu stronę zmieniacie dla dobra użytkowników, żeby była bardziej czytelna, przejrzysta i funkcjonalna. Ta funkcja w sumie głównie na tym się opiera, a według mnie lepiej było wcześniej. Teraz wygląda, jakby coś się do końca nie ładowało i brakowało grafik. Może fajnie by było wziąć to w jakąś ramkę albo dodać ikonę tiki taki, żeby wyglądało jak artykuł?
1
@Chwytliwy Tylko Spotify :D
3
I jeszcze Ter Stegena, Messiego, bękarta Sandro Rossela i kawałek czupryny Chygrynskiego z muzeum pod Camp Nou.
1
@NaFazieHitman Edytowałem :DD
1
@justfootball Najlepsza strona, największa społeczność. W końcu najlepszy klub. :)
0
@mat32 Chlebek z masełkiem, ale można oczywiście z ryżem czy makaronem :P
1
@ksobi Nic z tych rzeczy, za dzieciaka się jadło to i dalej się je :D Mi smakuje, a i szybko można zrobić :D
0
@mat32 Z parówkami pokrojonymi w kosteczkę, ew pieski :D
3
@tobiasson92 I tak wszystkie decyzje podejmuje Jarek więc nie ma znaczenia o kim oni wspomną :P
0
@MichVeB Uważam jednak, że swoją świetność i peak miał jednak w City :) Pod koniec był jak wóz z węglem ale wcześniej sztos. A tę bramkę pamiętam jak dzisiaj.
5
@BarcaInfo Nigdy się nie dowiemy, który siedział w Paragwajskim więzieniu. :D
2
@PanPatrykk I po co prowokujesz? Wypad stąd jak nie masz nic ważnego do wniesienia.
0
@TheNekro94 Albo ile przytyjesz
0
@AmigoBlancos Żółci tysionc!
2
Już po przyjaźni :D
0
@robsesh Zima była słaba, bez mrozów, dlatego tyle tego dziadostwa jest niestety.
2
@Veb1233 Ja nawet jak dostaję 5-0 w pierwszej połowie, to gram do końca, bo kilka meczy udało mi się wyciągnąć. Trzeba wierzyć w Siebie.
12
@Chrupas Nie było nigdy, bo to produkcja HBO. :D To tak jakbyś powiedział, że jakiś czas temu jadłeś Kanapkę drwala w KFC ale już nie ma. :LD
0
@Triv44
znalazłem to i ziomek mówi "San Barnabeu w Barcelonie" pomylił się czy jak?
0
@xVENUMx Na Eteorze się grało. :D
0
@Colon Znalazłem!!
0
@Colon 2009-2010, może nawet wcześniej.
0
Szukam utworu, niemiecka rockowa grupa, nazwy oczywiście nie pamiętam... Taki boysband ala Tokio Hotel. Jedyne co pamiętam, to że na teledysku koleś miał gitarę Zakka Wylde
https://images.reverb.com/image/upload/s--x2sl3aFP--/a_exif,c_limit,e_unsharp_mask:80,f_auto,fl_progressive,g_south,h_620,q_90,w_620/v1472054498/mmegbybnnvuztx1wnjam.jpg
Wątpię, że ktoś kojarzy, no ale może może. :D
0
@Visca el Barca !! Wiem wiem, rozumiem. Mi chodziło bardziej o to jak na świecie jest postrzegany e-sport i ile kłótni wywołało nazwanie go sportem.
2
@Visca el Barca !! Mam 26 lat, może jestem młody, ale oglądam "e-sport" czyli granie w gry od 2006 i WCG w Monzy gdzie PGS wygrał mistrzostwo. Od tamtej pory każdy turniej to wielkie emocje, kibicowanie ulubionej drużynie. Czułem się podobnie jak przy meczach Barcy, chociaż piłka i CS to dwa inne światy. Można by o tym napisać referat, że drużyny esportowe też przygotowują się do meczy, też mają taktyki, zagrania, też jeżdżą po świecie grając w turniejach gdzie jest publiczność. Nie ma sensu się kłócić czy to sport czy nie. Dla jednych jest sportem, bo czują podobne emocje i po prostu się tym jarają, a dla innych nie, bo nie oglądają nic związanego z tematyką i nie interesują się tym. Najgorsi są Ci, którzy nie oglądali i nic nie wiedzą, a najwięcej w internecie się wymądrzają. "JAK MOŻNA OGLĄDAĆ JAK KTOŚ GRA W GRY?!" Otóż, tak samo jak można oglądać kogoś kto kopie piłkę, skacze na nartach czy jedzie bolidem, wszystko jest dla ludzi i nie trzeba wszystkiego znosić. Jeżeli argumentem takiego Jegomościa jest, że gracz siedzi na dupie i nic nie robi, więc jak to można nazwać sportem, to czym się wyróżnia od dajmy na to szachisty, którego dyscyplina jest uznana sportem przez komitet olimpijski?
0
@D44H Nie możecie wyjść we dwójkę. Od poniedziałku możesz wyjść sam pobiegać lub pojedzić rowerem. Z maską na twarzy oczywiście.
3
Komentarz usunięty
0
@juliacicha Dla jasności, ja nie narzekam i nie obrażam czy coś, nawet jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, żeby robić o to burzę na forum. Widzę tylko niezadowolenie innych.
5
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/93674947_3159750837389175_5867569245012885504_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cQEoYmZJEKAAX8RO93A&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=abb8c0b4e2a380c86ec68abf22cc48c5&oe=5EC1488A
A niedługo jeszcze premiera PS5... Zostańcie w domu i jedzcie jedzenie z mikrofalówki, to Was ochroni!
1
@MrShakira A ja myślę, że teraz pojawi się już 5 takich De Ligtów, młodszych i bardziej perspektywicznych, więc śmiem twierdzić, że wszystko stracone jeśli chodzi o De Ligta z Juventusu. :)
4
@Robertinho No ale w końcu stronę zmieniacie dla dobra użytkowników, żeby była bardziej czytelna, przejrzysta i funkcjonalna. Ta funkcja w sumie głównie na tym się opiera, a według mnie lepiej było wcześniej. Teraz wygląda, jakby coś się do końca nie ładowało i brakowało grafik. Może fajnie by było wziąć to w jakąś ramkę albo dodać ikonę tiki taki, żeby wyglądało jak artykuł?