kuz

1

@Janiama Ciężko było odpisać pod Jego postem? Musiałeś tworzyć nowy?

kuz

0

@SHIBA Nie szalej! Tylko dwa piwka i do spania! :D

kuz

0

@Colon OB LE ŚNA. Gdyby zmyć ten makijaż, co świeci się jak psu jajca, to mogła by spokojnie straszyć w lesie.

kuz

0

@erome Z innej beczki, gol w 1:00 - dawno nie widziałem takiej bramki w wykonaniu któregoś z piłkarzy Barcy, ojj dawno.

kuz

9

@lucas/catalan Obleśna

kuz

2

@Barca_Big_Moment No i dobrze Messi chce

kuz

1

Chyba twitcha wyebao w kosmos :D

kuz

1

@IronSanHybrid Do wyborów wszystko otworzą, będzie 10 przypadków dziennie, w telewizji "Polska pokonała koronawirusa". Po wyborach, jak już Duduś wygra, znowu się zacznie kręcić afera ale Prezes z Prezydentem wjadą na białych rumakach i uratują Polskę. Coraz bardziej możliwy scenariusz.

kuz

1

@BarcaInfo Puig xd oddadzą jeden z lepiej zapowiadających się talentów szkółki, jakie to Bartomełowe. :O

kuz

1

@codemat napisałem wiadomość :D

kuz

0

Kupował ktoś coś kiedyś na allegro przez raty w mbanku? Mam pytanie.

kuz

1

@Encore Już wiem co do spania załączę :P

kuz

0

@Pablopicasso27 Z tego co wiem to siłownie podwórkowe są otwarte. Przynajmniej jak przechodziłem obok placu zabaw to był ogrodzony i na ogrodzeniu była karteczka, a obok była siłownia i nie widziałem zakazu. Warto zadzwonić po prostu do Straży Miejskiej lub Policji i zapytać, powinni Ci odpowiedzieć. :)

kuz

0

O proszę :) A zawsze byłem przekonany, że trenersko ukształtowało go Porto :) Więc jednak nasz chłop.

kuz

0

@Rastafarnianin Tak, tylko Niemcy robią testy dla wszystkich z objawami, a u nas większość ludzi, którzy mają słabe objawy siedzi w domu na kwarantannie i muszą się "obserwować". Liczby były by dużo większe, gdyby każdy miał dostęp do testu.

kuz

0

@NeroTFP Która to taka MONDRA? Przecież możesz podać nazwę :P

kuz

2

@NeroTFP Mamy 2020 a oni chyba dalej w 2010 jeżeli chodzi o live :P

kuz

0

@Chakalaka Serio, za przeczytanie tego artykułu muszę płacić? To jest dramat dopiero :D

kuz

0

Ziomka dla Neymara nie sprzedadzą. :) Jeszcze Coutinho wróci, żeby Ney był weselszy :D

kuz

1

@contowsky Spędziłem kiedyś na tej grupie i forum sporo czasu, i to, że ustawiają mecze w najwyższych ligach nie jest dla mnie jakąś WOW informacją :) W pierwszej portugalskiej, w 3 i 4 angielskiej takie kruczki wchodziły, że gęba się cieszyła.

kuz

1

@BarcaInfo I Barto już szykuje 3 piłkarzy i 140M :D

kuz

7

@MarioVeB! Załeagował? :D Państwo przegrywów raczej, bo każdy debil może być na wysokim stanowisku w kaczkostanie

kuz

2

@IronSanHybrid Pa, ten jeszcze nie skończył żartu a Ci już dają herbiki :D

kuz

0

@ksobi Tak samo ja z narzeczoną, wyszliśmy na balkon, ale u nas bardzo duży odstęp między gwiazdami i one leciały tak jakby z dołu w górę. :)

kuz

0

@Esio Ogólnie wydaję mi się, że kiedyś już to widziałem (jakoś pod koniec lutego) jadąc autem widziałem właśnie jakby wieżę z gwiazd w pionie i się dziwiłem co to takiego. Istniało to to wtedy już? :D EDIT. Słabiutko było widać :P

kuz

2

@justfootball Praca, bo po kryzysie raczej ciężko będzie liczyć na urlop :)

kuz

2

Magłajery przechodzą za 100 milionów a za Umtitiego 50 to jest dużo? No chyba ktoś się przewrócił na głowę, nawet pomimo kryzysu.

kuz

1

@Unikatowy Nawet nie zapytam ile razy miałeś sytuację "co on tu wypisuje, aż założę konto i mu powiem!" :D witam!

kuz

5

@BarcaInfo Ale ten Ronaldo ma przewalone, codziennie po jakimś wywiadzie musi kogoś wyrzucać ze znajomych i blokować. Biedny.

kuz

0

@czosnekfcb Manchester City już trzęsie portkami przed rewanżem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?