@Robertinho Wystarczy, że następną ankietę zrobicie z pytaniem "Czy chcecie tiki-taki na stronie głównej?" Dam głowę, że większość odpowiedzi będzie zdecydowanie na "NIE". :)
To jest niepojęte, jak wszyscy rozkładają nogi przed starszym dziadkiem, który mało w życiu osiągnął, nawet nie założył własnej rodziny, ogólnie jest jednym wielkim przegrywem.
@BarcaInfo A sam się nie wykupi, bo wszystkie odłożone pieniądze musi przeznaczyć na przekupienie swojego 22 letniego ojczyma, żeby skończył posuwać Jego mamuśkę. :D
@rust jak będziesz chamem to mandat, którego możesz nie przyjąć i ostatecznie będzie odrzucony przez sąd bo nie ma zapisu, który do tego zmusza prawnie. No chyba, że będziesz normalny, to upomnienie pewnie.
@Qlewer A co według Ciebie mieli zrobić? Powiedzieć, że 20 otwieramy wszystko, a jak zaczniecie umierać masowo to przeprosimy? Przecież to logiczne, że powoli będą luzować te najbardziej drastyczne zaostrzenia, a jeżeli to nie zwiększy zachorowań to stopniowo następne. Można nie lubić tego rządu ale do wszystkiego się dopier**lać też nie przystoi.
@kamilo0066 Uważam, że już przy 1 albo 2 etapie liczba zachorowań mocno wzrośnie i cofniemy się znowu do pełnych ograniczeń, albo po wyborach całkiem stan wyjątkowy.
@NeroTFP Iksde, całe życie żyję źle? Zarabiam niecałe 3 tys a płacę 1200, nie licząc innych opłat :D Ja to dopiero muszę mieć hardkor według prezydenta. Przecież to jak obóz przetrwania w Amazońskiej dżungli.
@Pitbullx98 Izolacja robi swoje raczej, było do przewidzenia, że po paru tyg. zachorowania zaczną spadać. Mała ilość testów to raczej u nas, bo mamy niedługo szczyt zachorowań a słupki prawie nie rosną. U nas wybiera się komu zrobić test.
@klemens100 Ale na Polsacie nie widać takiej gównoburzy jaką toczą TVP i TVN, ośmieszając się wzajemnie i atakując. Przynajmniej człowiek obejrzy wiadomości i na tym zakończy.
@ksobi No, widocznie ma słabą atmosferę w robocie, skoro musi pytać jak zagadać na przerwie. Pracowałem w kilku firmach i wszędzie gadka sama się kleiła.
@Nano22 Jeżeli masz problem z zagadaniem do koleżanki z pracy na przerwie, to albo masz poważne problemy z kontaktami międzyludzkimi albo zmień pracę. :D
@Arkon Jeżeli niedługo otworzą galerie, to będzie to strzał w kolano i zmarnowany miesiąc kwarantanny, bo ludzie jak małpy rzucą się na zakupy i będzie wzrost zachorowań. Chociaż u nas wybierają sobie komu zrobić test więc dużo zakażeń nie jest wspominane.
@Bykunn Po co liczyć? Tak jak @ArterkHD napisał, dajesz określoną liczbę wózków i tylko z nimi można wejść :D Brak wózków = maksymalna liczba osób w sklepie :D
@xixi Ogólnie to zależy czy lubisz taki klimat. Mi osobiście średnio podpasowała ale ogólnie rzecz biorąc to jest już chyba legendarna gra kojarząca się z marką Playstation.
5
@Robertinho Wystarczy, że następną ankietę zrobicie z pytaniem "Czy chcecie tiki-taki na stronie głównej?" Dam głowę, że większość odpowiedzi będzie zdecydowanie na "NIE". :)
5
To jest niepojęte, jak wszyscy rozkładają nogi przed starszym dziadkiem, który mało w życiu osiągnął, nawet nie założył własnej rodziny, ogólnie jest jednym wielkim przegrywem.
2
@kamilop Barca to nie jest klub na testowanie jednosezonowych talentów. Tu ma grać TOP TOPÓW a nie jakieś "może wypali a może nie"
5
@BarcaInfo To wygląda, jakby każdemu wkleili twarz Messiego na pierwszy rzut oka :D Ale podobni!
1
@BarcaInfo A sam się nie wykupi, bo wszystkie odłożone pieniądze musi przeznaczyć na przekupienie swojego 22 letniego ojczyma, żeby skończył posuwać Jego mamuśkę. :D
1
@FafitFCB Ja tam mam starą.
4
@rust jak będziesz chamem to mandat, którego możesz nie przyjąć i ostatecznie będzie odrzucony przez sąd bo nie ma zapisu, który do tego zmusza prawnie. No chyba, że będziesz normalny, to upomnienie pewnie.
0
@l0Messini Szalik na twarz i jedziesz, albo chusta.
1
@Jaca27 Wyglądam jakbym mieszkał z borsukami przez ostatni miesiąc :D ale to nic.
4
@Qlewer A co według Ciebie mieli zrobić? Powiedzieć, że 20 otwieramy wszystko, a jak zaczniecie umierać masowo to przeprosimy? Przecież to logiczne, że powoli będą luzować te najbardziej drastyczne zaostrzenia, a jeżeli to nie zwiększy zachorowań to stopniowo następne. Można nie lubić tego rządu ale do wszystkiego się dopier**lać też nie przystoi.
0
@kamilo0066 Uważam, że już przy 1 albo 2 etapie liczba zachorowań mocno wzrośnie i cofniemy się znowu do pełnych ograniczeń, albo po wyborach całkiem stan wyjątkowy.
0
@NeroTFP Iksde, całe życie żyję źle? Zarabiam niecałe 3 tys a płacę 1200, nie licząc innych opłat :D Ja to dopiero muszę mieć hardkor według prezydenta. Przecież to jak obóz przetrwania w Amazońskiej dżungli.
0
@Triv44 Tacy ludzie na bank używają swojego mózgu w większym stopniu niż przeciętny człowiek, dlatego są to pojedyncze jednostki.
2
@AnnaMarianna Słysząc swój głos na nagraniach stwierdzam, że raczej bym Siebie sam irytował :D Ale kto wie?
1
@Pitbullx98 Izolacja robi swoje raczej, było do przewidzenia, że po paru tyg. zachorowania zaczną spadać. Mała ilość testów to raczej u nas, bo mamy niedługo szczyt zachorowań a słupki prawie nie rosną. U nas wybiera się komu zrobić test.
3
@Homeopata8989 To wtedy powiedzenie "Z pustego to i Salomon nie naleje" będzie można wyrzucić do kosza :)
0
@klemens100 Ale na Polsacie nie widać takiej gównoburzy jaką toczą TVP i TVN, ośmieszając się wzajemnie i atakując. Przynajmniej człowiek obejrzy wiadomości i na tym zakończy.
0
@ksobi No, widocznie ma słabą atmosferę w robocie, skoro musi pytać jak zagadać na przerwie. Pracowałem w kilku firmach i wszędzie gadka sama się kleiła.
0
@Nano22 Jeżeli masz problem z zagadaniem do koleżanki z pracy na przerwie, to albo masz poważne problemy z kontaktami międzyludzkimi albo zmień pracę. :D
2
@Pogba Szkoda mojego czasu na tego pozera :)
11
@PieN Dlatego oglądam Polsat. Jest w miarę neutralny a dwie powyższe stacje to gówno.
1
@T_TG Przecież Busquets i Alba do wyjebania już dawno, nawet jakby Borek Sedlak objął Barce i ich pożegnał to bym się cieszył.
11
@BarcaInfo Opier**lają dupę Bartomeu xD
2
@Arkon Jeżeli niedługo otworzą galerie, to będzie to strzał w kolano i zmarnowany miesiąc kwarantanny, bo ludzie jak małpy rzucą się na zakupy i będzie wzrost zachorowań. Chociaż u nas wybierają sobie komu zrobić test więc dużo zakażeń nie jest wspominane.
0
@Barca1992 Nawet jak nie było wirusa, to zawsze myłem górę puszki, nawet jak przelewałem.
0
@Bykunn Po co liczyć? Tak jak @ArterkHD napisał, dajesz określoną liczbę wózków i tylko z nimi można wejść :D Brak wózków = maksymalna liczba osób w sklepie :D
5
Stock, gołąbki i roladka z jajkiem. Wesołych załoga!
5
@AllBundy Szczerze to zawsze ustawiałem sobie i odliczałem wszystko do meczu Barcy :P Teraz nie ma do czego odliczać.
0
@xixi Ogólnie to zależy czy lubisz taki klimat. Mi osobiście średnio podpasowała ale ogólnie rzecz biorąc to jest już chyba legendarna gra kojarząca się z marką Playstation.
1
@xixi 1. Red Dead Redemption 2
2. The Last Of Us
3. Uncharted