kuz

0

Swoją drogą, wracacie na święta do rodziny jeżeli mieszkacie gdzieś dalej? Ja np. zawsze w święta z narzeczoną zjeżdżaliśmy do domu i spędzaliśmy ten czas z rodziną bo pochodzimy z jednej miejscowości. Teraz, w okresie tego świństwa pierwszy raz zostajemy we dwójkę w domu bo nie chcemy ryzykować, chodzimy razem do pracy więc jest ryzyko, że przywieziemy to dziadostwo bez wiedzy i narazimy kogoś z bliskich. Jak to wygląda u was? Jedziecie normalnie?

kuz

0

@maroon Kiedyś go na instagramie znalazłem i tak sobie obserwuje Jego skromne życie :P Ogólnie bardzo znana postać w Stanach i nie tylko, zależy kto się czym interesuję, a dupeczkami to raczej każdy.

kuz

0

@dniel Racja, u Michniewicza dodali całą odprawę taktyczną w przerwie, a u Brzęczka tylko mowę końcową motywującą jak już wychodzą na boisko. Warto być zdystansowanym do mediów w tych czasach, bo łatwo nabrać odrazy do poszczególnych ludzi.

kuz

0

@Adamski69 Dan Bilzerian w takiej kwarantannie przez pół życia jest a nie jest żadnym królem :D

kuz

1

@Rastafarnianin Aż poczułem zapach czytając ten opis i patrząc na zdjęcie. Ostatnio z narzeczoną rozmawialiśmy, jaki to musiał być smród jak kilku takich arystokratów się spotkało w jednym pomieszczeniu w tamtych czasach. :D

kuz

1

@michaleu a może większość?

kuz

0

@matirix20 W sumie to przy poziomie naszej sceny fighterów, FAME MMA niedługo będzie TOP1 organizacją w Polsce jeżeli chodzi o sporty walki. :P Żenua.

kuz

0

@Qlewer Dziwię się, że muszę Ci wytłumaczyć. Nie chodziło o sam teledysk tylko przekaz jaki z Niego bije. Puść go dla swoich dzieci skoro uważasz, że ma tyle wartości. Gdyby ktoś z rodziny brał udział w takim "show" to sam bym mu to przekazał.

kuz

0

@Qlewer Ziomek odbij już i połóż się spać, jaki płacz? Napisałem o Najmanie, że przegrał z gościem na sterydach a Ty się tutaj produkujesz jakby był Twoim bratem albo ojcem. Polecam zluzować poślady.

kuz

0

@Qlewer Z tego co widzę, to do każdego tutaj musisz napisać jaki to jest niedobry bo krytykuje, więc nie będę pisał kto jest najmądrzejszy.

kuz

0

@Qlewer Nie ma co tutaj dyskutować :) Jaraj się FAME MMA i wszystkimi debilami, którzy biorą w tym udział. Dla mnie to nigdy nie będzie poważne i śmieszne, promowanie idiotyzmu jest u nas na porządku dziennym i coraz bardziej zaczyna udzielać się większości ludzi. Dobre walki we wszystkich edycjach można wyliczyć na palcach jednej ręki, więcej tam pajacowania i robienia z Siebie pół mózgów dla pieniędzy. Dobrej nocy.

kuz

0

@Qlewer Napisałem gdzieś, że nie możesz? Myśl sobie co chcesz, skoro dla Ciebie po obejrzeniu powyższego teledysku ziomek jest spoko to już Twoja sprawa.

kuz

0

@Qlewer No, bo przecież jesteś moim kumplem i wiesz o mnie wszystko. :) Mądrzy, a może nie, inteligentni ludzie nie robią z Siebie idiotów, a teledysk nagrany przez Jegomościa tylko mnie utwierdza w moim przekonaniu.


kuz

0

Serio Najman przegrał z tym pół mózgiem na sterydach? Jak on jeszcze nisko upadnie dla $$$?

kuz

8

"Moja przygoda z MMA." Co z czym?

kuz

3

Ringowa dostała parą po mordzie hahah, boże ale to jest żałosne wszystko xD

kuz

10

Kraj w którym z idiotek robi się celebrytki :P

kuz

1

U Luxurii było wciągane coś mi się wydaję.

kuz

0

@IronSanHybrid Ostatnio na koncert Łydki Grubasa online wjechała policja i rozgoniła towarzystwo a de facto też pracowali... Poza tym to całe FAME MMA nie wnosi nic mądrego i promuję patologię więc życzę im jak najgorzej.

kuz

2

@Danny Gaucho Programy na żywo jak tańce z gwiazdami czy inne są odwołane i nie są nagrywane, nawet bez publiki. Mam nadzieję, że policja dziś wjedzie i tych wszystkich debili nauczy jak się zachowywać i rozgoni do domów.

kuz

24

@JimMorrisonFCB Nie oglądałem... od jakichś dwóch miesięcy, znowu namówiłeś.

kuz

0

Nie można pograć w CODa bo wyszła aktualizacja 20GB a serwery pozwalają na zawrotne 300kb/s pobierania...

kuz

0

@Colon Przecież zęby ludzkie wytrzymują nawet bardzo wysoką temperaturę i rozkładają się bardzo długo...

kuz

1

@Denver Nie nakręcanie tylko logiczne myślenie. A co to, Polska jest chroniona przez samego Pana Jezusa? Że u nas to się skończy na 2 tysiącach zakażonych i zatrzyma?

kuz

0

@DanielOOL Otóż nie, bo ostatnio tez było mniej, żeby drugiego dnia było więcej. Te liczby to i tak zasługa małej liczby robionych testów. Codziennie robią ich tyle samo i ta liczba jest proporcjonalna. Gdyby nagle zrobili ich 10 razy więcej to w tysiącach dziennie byśmy liczyli.

kuz

4

@juliacicha niby cicha a jednak głośna

kuz

1

@Chwytliwy I wzajemnie, zdrówka!

kuz

1

@Chwytliwy A ja winko truskawkowe Carlo Rossi :P

kuz

4

@Mordechaj w Chinach panuję komunizm. W takim ustroju mogą sobie zamknąć ludzi w domach i pozbawić ich wszelkich praw bez względu na cenę i nikt nawet nie piśnie słowa. W Europie niestety to inaczej funkcjonuje, są ustawy, są konstytucję oraz przepisy.

kuz

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?