Swoją drogą, wracacie na święta do rodziny jeżeli mieszkacie gdzieś dalej? Ja np. zawsze w święta z narzeczoną zjeżdżaliśmy do domu i spędzaliśmy ten czas z rodziną bo pochodzimy z jednej miejscowości. Teraz, w okresie tego świństwa pierwszy raz zostajemy we dwójkę w domu bo nie chcemy ryzykować, chodzimy razem do pracy więc jest ryzyko, że przywieziemy to dziadostwo bez wiedzy i narazimy kogoś z bliskich. Jak to wygląda u was? Jedziecie normalnie?
@maroon Kiedyś go na instagramie znalazłem i tak sobie obserwuje Jego skromne życie :P Ogólnie bardzo znana postać w Stanach i nie tylko, zależy kto się czym interesuję, a dupeczkami to raczej każdy.
@dniel Racja, u Michniewicza dodali całą odprawę taktyczną w przerwie, a u Brzęczka tylko mowę końcową motywującą jak już wychodzą na boisko. Warto być zdystansowanym do mediów w tych czasach, bo łatwo nabrać odrazy do poszczególnych ludzi.
@Rastafarnianin Aż poczułem zapach czytając ten opis i patrząc na zdjęcie. Ostatnio z narzeczoną rozmawialiśmy, jaki to musiał być smród jak kilku takich arystokratów się spotkało w jednym pomieszczeniu w tamtych czasach. :D
@Qlewer Dziwię się, że muszę Ci wytłumaczyć. Nie chodziło o sam teledysk tylko przekaz jaki z Niego bije. Puść go dla swoich dzieci skoro uważasz, że ma tyle wartości. Gdyby ktoś z rodziny brał udział w takim "show" to sam bym mu to przekazał.
@Qlewer Ziomek odbij już i połóż się spać, jaki płacz? Napisałem o Najmanie, że przegrał z gościem na sterydach a Ty się tutaj produkujesz jakby był Twoim bratem albo ojcem. Polecam zluzować poślady.
@Qlewer Nie ma co tutaj dyskutować :) Jaraj się FAME MMA i wszystkimi debilami, którzy biorą w tym udział. Dla mnie to nigdy nie będzie poważne i śmieszne, promowanie idiotyzmu jest u nas na porządku dziennym i coraz bardziej zaczyna udzielać się większości ludzi. Dobre walki we wszystkich edycjach można wyliczyć na palcach jednej ręki, więcej tam pajacowania i robienia z Siebie pół mózgów dla pieniędzy. Dobrej nocy.
@Qlewer Napisałem gdzieś, że nie możesz? Myśl sobie co chcesz, skoro dla Ciebie po obejrzeniu powyższego teledysku ziomek jest spoko to już Twoja sprawa.
@Qlewer No, bo przecież jesteś moim kumplem i wiesz o mnie wszystko. :) Mądrzy, a może nie, inteligentni ludzie nie robią z Siebie idiotów, a teledysk nagrany przez Jegomościa tylko mnie utwierdza w moim przekonaniu.
@IronSanHybrid Ostatnio na koncert Łydki Grubasa online wjechała policja i rozgoniła towarzystwo a de facto też pracowali... Poza tym to całe FAME MMA nie wnosi nic mądrego i promuję patologię więc życzę im jak najgorzej.
@Danny Gaucho Programy na żywo jak tańce z gwiazdami czy inne są odwołane i nie są nagrywane, nawet bez publiki. Mam nadzieję, że policja dziś wjedzie i tych wszystkich debili nauczy jak się zachowywać i rozgoni do domów.
@Denver Nie nakręcanie tylko logiczne myślenie. A co to, Polska jest chroniona przez samego Pana Jezusa? Że u nas to się skończy na 2 tysiącach zakażonych i zatrzyma?
@DanielOOL Otóż nie, bo ostatnio tez było mniej, żeby drugiego dnia było więcej. Te liczby to i tak zasługa małej liczby robionych testów. Codziennie robią ich tyle samo i ta liczba jest proporcjonalna. Gdyby nagle zrobili ich 10 razy więcej to w tysiącach dziennie byśmy liczyli.
@Mordechaj w Chinach panuję komunizm. W takim ustroju mogą sobie zamknąć ludzi w domach i pozbawić ich wszelkich praw bez względu na cenę i nikt nawet nie piśnie słowa. W Europie niestety to inaczej funkcjonuje, są ustawy, są konstytucję oraz przepisy.
0
Swoją drogą, wracacie na święta do rodziny jeżeli mieszkacie gdzieś dalej? Ja np. zawsze w święta z narzeczoną zjeżdżaliśmy do domu i spędzaliśmy ten czas z rodziną bo pochodzimy z jednej miejscowości. Teraz, w okresie tego świństwa pierwszy raz zostajemy we dwójkę w domu bo nie chcemy ryzykować, chodzimy razem do pracy więc jest ryzyko, że przywieziemy to dziadostwo bez wiedzy i narazimy kogoś z bliskich. Jak to wygląda u was? Jedziecie normalnie?
0
@maroon Kiedyś go na instagramie znalazłem i tak sobie obserwuje Jego skromne życie :P Ogólnie bardzo znana postać w Stanach i nie tylko, zależy kto się czym interesuję, a dupeczkami to raczej każdy.
0
@dniel Racja, u Michniewicza dodali całą odprawę taktyczną w przerwie, a u Brzęczka tylko mowę końcową motywującą jak już wychodzą na boisko. Warto być zdystansowanym do mediów w tych czasach, bo łatwo nabrać odrazy do poszczególnych ludzi.
0
@Adamski69 Dan Bilzerian w takiej kwarantannie przez pół życia jest a nie jest żadnym królem :D
1
@Rastafarnianin Aż poczułem zapach czytając ten opis i patrząc na zdjęcie. Ostatnio z narzeczoną rozmawialiśmy, jaki to musiał być smród jak kilku takich arystokratów się spotkało w jednym pomieszczeniu w tamtych czasach. :D
1
@michaleu a może większość?
0
@matirix20 W sumie to przy poziomie naszej sceny fighterów, FAME MMA niedługo będzie TOP1 organizacją w Polsce jeżeli chodzi o sporty walki. :P Żenua.
0
@Qlewer Dziwię się, że muszę Ci wytłumaczyć. Nie chodziło o sam teledysk tylko przekaz jaki z Niego bije. Puść go dla swoich dzieci skoro uważasz, że ma tyle wartości. Gdyby ktoś z rodziny brał udział w takim "show" to sam bym mu to przekazał.
0
@Qlewer Ziomek odbij już i połóż się spać, jaki płacz? Napisałem o Najmanie, że przegrał z gościem na sterydach a Ty się tutaj produkujesz jakby był Twoim bratem albo ojcem. Polecam zluzować poślady.
0
@Qlewer Z tego co widzę, to do każdego tutaj musisz napisać jaki to jest niedobry bo krytykuje, więc nie będę pisał kto jest najmądrzejszy.
0
@Qlewer Nie ma co tutaj dyskutować :) Jaraj się FAME MMA i wszystkimi debilami, którzy biorą w tym udział. Dla mnie to nigdy nie będzie poważne i śmieszne, promowanie idiotyzmu jest u nas na porządku dziennym i coraz bardziej zaczyna udzielać się większości ludzi. Dobre walki we wszystkich edycjach można wyliczyć na palcach jednej ręki, więcej tam pajacowania i robienia z Siebie pół mózgów dla pieniędzy. Dobrej nocy.
0
@Qlewer Napisałem gdzieś, że nie możesz? Myśl sobie co chcesz, skoro dla Ciebie po obejrzeniu powyższego teledysku ziomek jest spoko to już Twoja sprawa.
0
@Qlewer No, bo przecież jesteś moim kumplem i wiesz o mnie wszystko. :) Mądrzy, a może nie, inteligentni ludzie nie robią z Siebie idiotów, a teledysk nagrany przez Jegomościa tylko mnie utwierdza w moim przekonaniu.
0
Serio Najman przegrał z tym pół mózgiem na sterydach? Jak on jeszcze nisko upadnie dla $$$?
8
"Moja przygoda z MMA." Co z czym?
3
Ringowa dostała parą po mordzie hahah, boże ale to jest żałosne wszystko xD
10
Kraj w którym z idiotek robi się celebrytki :P
1
U Luxurii było wciągane coś mi się wydaję.
0
@IronSanHybrid Ostatnio na koncert Łydki Grubasa online wjechała policja i rozgoniła towarzystwo a de facto też pracowali... Poza tym to całe FAME MMA nie wnosi nic mądrego i promuję patologię więc życzę im jak najgorzej.
2
@Danny Gaucho Programy na żywo jak tańce z gwiazdami czy inne są odwołane i nie są nagrywane, nawet bez publiki. Mam nadzieję, że policja dziś wjedzie i tych wszystkich debili nauczy jak się zachowywać i rozgoni do domów.
24
@JimMorrisonFCB Nie oglądałem... od jakichś dwóch miesięcy, znowu namówiłeś.
0
Nie można pograć w CODa bo wyszła aktualizacja 20GB a serwery pozwalają na zawrotne 300kb/s pobierania...
0
@Colon Przecież zęby ludzkie wytrzymują nawet bardzo wysoką temperaturę i rozkładają się bardzo długo...
1
@Denver Nie nakręcanie tylko logiczne myślenie. A co to, Polska jest chroniona przez samego Pana Jezusa? Że u nas to się skończy na 2 tysiącach zakażonych i zatrzyma?
0
@DanielOOL Otóż nie, bo ostatnio tez było mniej, żeby drugiego dnia było więcej. Te liczby to i tak zasługa małej liczby robionych testów. Codziennie robią ich tyle samo i ta liczba jest proporcjonalna. Gdyby nagle zrobili ich 10 razy więcej to w tysiącach dziennie byśmy liczyli.
4
@juliacicha niby cicha a jednak głośna
1
@Chwytliwy I wzajemnie, zdrówka!
1
@Chwytliwy A ja winko truskawkowe Carlo Rossi :P
4
@Mordechaj w Chinach panuję komunizm. W takim ustroju mogą sobie zamknąć ludzi w domach i pozbawić ich wszelkich praw bez względu na cenę i nikt nawet nie piśnie słowa. W Europie niestety to inaczej funkcjonuje, są ustawy, są konstytucję oraz przepisy.
1
@Filip_10