@Kuczek Chłop dopiero wchodzi w dorosły, poważny futbol, a już jest napuszony jak paw. Nie każdemu się to podoba. Nikt nie kwestionuje tego, że jest kozakiem i ma papiery na wielkiego grajka, ale pokora czyni mistrzów.
@KacperVEB Nie bronie ani piłkarzy PSG ani Haalanda, napisałem swoje odczucie. Haaland działał mi na nerwy, pomimo tego, że jest maszyną w świetnej formie to zachowanie pozostawiało trochę do życzenia.
@Szicek10 No i to nie będzie wcale dziwne. Chłopakom raczej nic nie grozi, są zdrowi, odporność jak na piłkarzy mają pewnie sporą. Gorzej z ich rodzinami. Mama Ronaldo niedawno miała udar a ten pewnie odwiedza ją codziennie. Oby wszystko było okej.
Po części to dobrze zrobili gracze PSG, że Haalanda trochę sprowadzili na ziemię. Już przy Jego pierwszych golach dla BVB irytowało mnie Jego zachowanie i cieszynki, wydawał się człowiekiem bez pokory i szacunku do rywala.
Jaki banan i jaka radość, LM zostanie odwołana to raczej pewne, nie ma się z czego cieszyć. To tylko puste emocje dzisiaj bo zostanie zapamiętane jako sparing... Smutne ale prawdziwe moi drodzy, przegrywamy z naturą.
@Messibestplayerintheworld Chciałbym, żebym nie miał racji, ale jak siądą na nich tak jak na nas to kiepsko widzę los Atleti. Tym bardziej po ostatnich meczach z Sevillą np.
@kulek22 Czyta się różne informacje, nie wiem jak będzie ale w włoskiej słyszałem, że mogą zakończyć tak jak jest na teraz. To wciąż tylko przypuszczenia.
Z tym rzutem wolnym za zbliżenie się do Siebie na mniej niż metr to jednak prawda? Ciągle myślałem, że to śmieszki a tu UEFA chyba serio ma taki pomysł :D przecież to jest śmieszne.
@l0Messini no właśnie, jak jesteś zdrowy, zachorujesz i nie zlekceważysz objawów, to są małe szanse na śmierć. Jak przeziębisz grypę to też może być lipa. Tutaj gorzej z ludźmi o słabszej odporności i ludźmi starszymi, bo ten wirus jest silnienszy niż zwykły wirus grypy i oni już nie mają tak łatwo.
6
@BarcaInfo A jak o tym pisałem, to każdy, że wezmą tabelę z połowy, że nie mogą! A jednak przepisy mówią jasno. No ale spójrzmy na Bayern Heynckesa...
2
Dobrej nocy, przede wszystkim zdrowia dla każdego w tym ciężkim okresie!
13
@Kuczek Chłop dopiero wchodzi w dorosły, poważny futbol, a już jest napuszony jak paw. Nie każdemu się to podoba. Nikt nie kwestionuje tego, że jest kozakiem i ma papiery na wielkiego grajka, ale pokora czyni mistrzów.
0
@KacperVEB Nie bronie ani piłkarzy PSG ani Haalanda, napisałem swoje odczucie. Haaland działał mi na nerwy, pomimo tego, że jest maszyną w świetnej formie to zachowanie pozostawiało trochę do życzenia.
7
@Szicek10 No i to nie będzie wcale dziwne. Chłopakom raczej nic nie grozi, są zdrowi, odporność jak na piłkarzy mają pewnie sporą. Gorzej z ich rodzinami. Mama Ronaldo niedawno miała udar a ten pewnie odwiedza ją codziennie. Oby wszystko było okej.
6
Po części to dobrze zrobili gracze PSG, że Haalanda trochę sprowadzili na ziemię. Już przy Jego pierwszych golach dla BVB irytowało mnie Jego zachowanie i cieszynki, wydawał się człowiekiem bez pokory i szacunku do rywala.
1
Z całkiem innej beczki, dostałem właśnie zaproszenie do przetestowania nowej wersji facebooka i powiem wam, że bardzo intuicyjnie i fajnie to wygląda.
1
@4drian0 no oczywiście, że oprócz Niego...@bartoszekkk ale wirusa da się wykryć poprzez badanie juz wcześniej, przed objawami.
0
Gdyby przebadali każdego piłkarza Juventusu i żaden nie miałby COV2019, to chyba mecz będzie bezpieczny?
2
Jaki banan i jaka radość, LM zostanie odwołana to raczej pewne, nie ma się z czego cieszyć. To tylko puste emocje dzisiaj bo zostanie zapamiętane jako sparing... Smutne ale prawdziwe moi drodzy, przegrywamy z naturą.
4
Corner taken slowly XDDDDDD
2
Nagonka na sędziego za 3, 2, 1...
2
@Uukasz_93 Wziąłbym wlepkę "jestem popierdolony", podszedł do takiego gościa i przykleił mu na czole.
0
@Messibestplayerintheworld Chciałbym, żebym nie miał racji, ale jak siądą na nich tak jak na nas to kiepsko widzę los Atleti. Tym bardziej po ostatnich meczach z Sevillą np.
11
Live już w pierwszej połowie właduje minimum dwie bramki, tak obstawiam.
0
@kulek22 Czyta się różne informacje, nie wiem jak będzie ale w włoskiej słyszałem, że mogą zakończyć tak jak jest na teraz. To wciąż tylko przypuszczenia.
1
@Fabik87 Chyba drugi zestaw, Żewłakow mnie zniechęca.
0
Czacie, jaki ból dupy będzie po stronie sympatyków Realu jak wygramy ligę bo skończą ligę teraz? :D I w ostatniej kolejce sfrajerzyli przewagę. :D
0
@Colon Z jakiej racji?
2
Z tym rzutem wolnym za zbliżenie się do Siebie na mniej niż metr to jednak prawda? Ciągle myślałem, że to śmieszki a tu UEFA chyba serio ma taki pomysł :D przecież to jest śmieszne.
16
@koksik2700 co by człowiek oddał za odmłodzoną trójkę Busi Xavi i Andres...
0
@l0Messini no właśnie, jak jesteś zdrowy, zachorujesz i nie zlekceważysz objawów, to są małe szanse na śmierć. Jak przeziębisz grypę to też może być lipa. Tutaj gorzej z ludźmi o słabszej odporności i ludźmi starszymi, bo ten wirus jest silnienszy niż zwykły wirus grypy i oni już nie mają tak łatwo.
0
@AnnaMarianna Nie czytam książek, niestety :( Oprócz biografii piłkarskich, które na ogół nie są smutne.
4
@AnnaMarianna Coco, Zielona Mila, Mój Przyjaciel Hachiko
0
@ShinobiQWE W LM coś wymyślą, za gruba kasa za tym stoi, już się mówi o specjalnym dekrecie, umożliwiającym rozegranie meczu bez kibiców.
40
Ramsey strzelił bramkę i zabił sezon w Serie A. :D
5
@Kluivert_P Według mnie bardzo nieodpowiedzialnym jest teraz wyjazd do Francji/Włoch, przynajmniej w te tereny zagrożone.
0
@Szicek10 Jak nie będzie komu pracować przy serwerach to bądź co bądź żadna strona nie będzie działać. Wtedy się skończy śmieszkowanie w internecie.
1
@NaFazieHitman ćpuny na świecie łączą się, bo zielsko zabija koronawirusa!
2
Co jak co, ale współczuję teraz hipochondrykom, każdy kaszel czy uczucie ciepła i już mokro na czole. :D