kuz

6

@BarcaInfo A jak o tym pisałem, to każdy, że wezmą tabelę z połowy, że nie mogą! A jednak przepisy mówią jasno. No ale spójrzmy na Bayern Heynckesa...

kuz

2



Dobrej nocy, przede wszystkim zdrowia dla każdego w tym ciężkim okresie!

kuz

13

@Kuczek Chłop dopiero wchodzi w dorosły, poważny futbol, a już jest napuszony jak paw. Nie każdemu się to podoba. Nikt nie kwestionuje tego, że jest kozakiem i ma papiery na wielkiego grajka, ale pokora czyni mistrzów.

kuz

0

@KacperVEB Nie bronie ani piłkarzy PSG ani Haalanda, napisałem swoje odczucie. Haaland działał mi na nerwy, pomimo tego, że jest maszyną w świetnej formie to zachowanie pozostawiało trochę do życzenia.

kuz

7

@Szicek10 No i to nie będzie wcale dziwne. Chłopakom raczej nic nie grozi, są zdrowi, odporność jak na piłkarzy mają pewnie sporą. Gorzej z ich rodzinami. Mama Ronaldo niedawno miała udar a ten pewnie odwiedza ją codziennie. Oby wszystko było okej.

kuz

6

Po części to dobrze zrobili gracze PSG, że Haalanda trochę sprowadzili na ziemię. Już przy Jego pierwszych golach dla BVB irytowało mnie Jego zachowanie i cieszynki, wydawał się człowiekiem bez pokory i szacunku do rywala.

kuz

1

Z całkiem innej beczki, dostałem właśnie zaproszenie do przetestowania nowej wersji facebooka i powiem wam, że bardzo intuicyjnie i fajnie to wygląda.

kuz

1

@4drian0 no oczywiście, że oprócz Niego...@bartoszekkk ale wirusa da się wykryć poprzez badanie juz wcześniej, przed objawami.

kuz

0

Gdyby przebadali każdego piłkarza Juventusu i żaden nie miałby COV2019, to chyba mecz będzie bezpieczny?

kuz

2

Jaki banan i jaka radość, LM zostanie odwołana to raczej pewne, nie ma się z czego cieszyć. To tylko puste emocje dzisiaj bo zostanie zapamiętane jako sparing... Smutne ale prawdziwe moi drodzy, przegrywamy z naturą.

kuz

4

Corner taken slowly XDDDDDD

kuz

2

Nagonka na sędziego za 3, 2, 1...

kuz

2

@Uukasz_93 Wziąłbym wlepkę "jestem popierdolony", podszedł do takiego gościa i przykleił mu na czole.

kuz

0

@Messibestplayerintheworld Chciałbym, żebym nie miał racji, ale jak siądą na nich tak jak na nas to kiepsko widzę los Atleti. Tym bardziej po ostatnich meczach z Sevillą np.

kuz

11

Live już w pierwszej połowie właduje minimum dwie bramki, tak obstawiam.

kuz

0

@kulek22 Czyta się różne informacje, nie wiem jak będzie ale w włoskiej słyszałem, że mogą zakończyć tak jak jest na teraz. To wciąż tylko przypuszczenia.

kuz

1

@Fabik87 Chyba drugi zestaw, Żewłakow mnie zniechęca.

kuz

0

Czacie, jaki ból dupy będzie po stronie sympatyków Realu jak wygramy ligę bo skończą ligę teraz? :D I w ostatniej kolejce sfrajerzyli przewagę. :D

kuz

0

@Colon Z jakiej racji?

kuz

2

Z tym rzutem wolnym za zbliżenie się do Siebie na mniej niż metr to jednak prawda? Ciągle myślałem, że to śmieszki a tu UEFA chyba serio ma taki pomysł :D przecież to jest śmieszne.

kuz

16

@koksik2700 co by człowiek oddał za odmłodzoną trójkę Busi Xavi i Andres...

kuz

0

@l0Messini no właśnie, jak jesteś zdrowy, zachorujesz i nie zlekceważysz objawów, to są małe szanse na śmierć. Jak przeziębisz grypę to też może być lipa. Tutaj gorzej z ludźmi o słabszej odporności i ludźmi starszymi, bo ten wirus jest silnienszy niż zwykły wirus grypy i oni już nie mają tak łatwo.

kuz

0

@AnnaMarianna Nie czytam książek, niestety :( Oprócz biografii piłkarskich, które na ogół nie są smutne.

kuz

4

@AnnaMarianna Coco, Zielona Mila, Mój Przyjaciel Hachiko

kuz

0

@ShinobiQWE W LM coś wymyślą, za gruba kasa za tym stoi, już się mówi o specjalnym dekrecie, umożliwiającym rozegranie meczu bez kibiców.

kuz

40

Ramsey strzelił bramkę i zabił sezon w Serie A. :D

kuz

5

@Kluivert_P Według mnie bardzo nieodpowiedzialnym jest teraz wyjazd do Francji/Włoch, przynajmniej w te tereny zagrożone.

kuz

0

@Szicek10 Jak nie będzie komu pracować przy serwerach to bądź co bądź żadna strona nie będzie działać. Wtedy się skończy śmieszkowanie w internecie.

kuz

1

@NaFazieHitman ćpuny na świecie łączą się, bo zielsko zabija koronawirusa!

kuz

2

Co jak co, ale współczuję teraz hipochondrykom, każdy kaszel czy uczucie ciepła i już mokro na czole. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?