Oglądasz ligę mistrzów, oczekujesz świetnych wypowiedzi i analiz ekspertów, płacisz za to 360 zł / rok - dostajesz to samo co w pobliskim barze, czyli komentarz kilku Januszy futbolu co nie mają żadnego pojęcia o historii/piłce/zawodnikach/klubach i pieprzą trzy po trzy. Z tą różnicą, że są ubrani w garnitury.
@Kluivert_P 4-3-3, Messi na lewym skrzydle, tyle, że dużo zabawy mam w szerszej taktyce i rolach. Messi ma wolną pozycję, nie wraca do obrony. Boczni obrońcy podzieleni, Alba pomaga, Semedo zostaje z tyłu. Musiałbym sprawdzić role w środku pola ale też mam tam dużo ustawień na przestrzeni kilku odsłon gry w które grałem. Praktycznie nie korzystam z dośrodkowań/wrzutek. Barceloną nie da się tak grać i tyle, brakuje wysokiego napastnika a Suarez jest do gry kombinacyjnej i podań prostopadłych. Najlepiej oczywiście się grało jak było dostępne MSN, ale teraz z Griezmannem też po małych zmianach w taktyce idzie fajnie pograć.
@Luki 10 Wyobraź sobie, że z City Pepa przeciwnicy tak się nie bronią. Angielska piłka nie jest defensywną i nie ustawiają autobusu na każdy mecz = jest więcej miejsca do rozgrywania. Na Barcę niestety nauczyli się murować i grać 11 we własnym polu karnym. W takiej sytuacji tylko wrzutki coś dadzą bądź strzały spoza pola karnego.
W przypadku Realu, to zależy jaki zobaczymy dzisiaj. Mogą dostać 5 goli i nie strzelić żadnego albo wygrać 3-0 po w miarę porządnych zawodach. Ostatnio z Levante mieli dołek, w LM ostatnio z Bruggią, nic tylko czekać na rozwój wydarzeń. Dodam, że skład City taki trochę oszczędny, jakby Pep chciał zacząć na wolniejszych obrotach a potem przyśpieszyć.
@Kluivert_P Gram sezony Barcą od lat, mam tak fajnie poustawiane taktyki i lineup oraz znam piłkarzy, że serio ciężko mi przegrać nawet z Liverpoolem, który jest w co drugim meczu. Do tego Messi, jeżeli potrafisz go wykorzystać to praktycznie wygrywa Ci mecze.
@Pilka_jest_okragla Mecz trwa 90 min, każdy, kto dostawałby taką kasę w takim klubie byłby skupiony na 200% przez cały czas od wejścia do szatni aż do wyjazdu ze stadionu. Oni mają po prostu w dupie co przedstawia powyższa sytuacja.
@Kurkmen Właśnie nie rozumiem po kiego czorta oni szukają napastnika skoro mamy Griezmanna? Suarez po kontuzji albo wróci albo będzie zmiennikiem, wystarczy kupić dobrzego skrzydłowego na lewą stronę, którego nie mamy odkąd odszedł Neymar i to wszystko będzie grało tak jak powinno.
Ja współczuję takiemu Kołtoniowi. Nie przepadam za nim ale musi wchodzić w dyskusję z takimi mega ekspertami i do tego z tą kobitą, która uczy się wszystkiego na pamięć przed meczem a potem czyta z kartki. Dobrze, że mam to w promocji za darmo bo gdybym zapłacił te 360 zł za premium to bym bardzo żałował...
5
Oglądasz ligę mistrzów, oczekujesz świetnych wypowiedzi i analiz ekspertów, płacisz za to 360 zł / rok - dostajesz to samo co w pobliskim barze, czyli komentarz kilku Januszy futbolu co nie mają żadnego pojęcia o historii/piłce/zawodnikach/klubach i pieprzą trzy po trzy. Z tą różnicą, że są ubrani w garnitury.
6
@Avada Kedavra Świetnie by było dla kibiców Barcy, gdyby w jednym tygodniu odpadł Real i Ronaldo :P
0
@bartekmess No rzeczywiście KDB posłał tyle piłek prostopadłych, że szok :D I Real nawet się nie broni jakoś specjalnie.
3
Ale nudny mecz, nie spodziewałem się takich szachów.
2
Vini XDDDDDDDDddd
0
@messi564 jedna menda lepsza, jak wyżej.
1
Źle podanie Laporte i sugestie Pepa do reszty, że nie wychodzą i nie ma ruchu. Ale tego u nas brakuje... Valverde po takim podaniu spuszczał łeb.
0
Poszedł delikatny kuponik za dyszkę na Juve i City :)
1
@ArterkHD On ma syndrom Wielkiego Polaka. Większość z tych co grali kiedyś na jakimś tam poziomie tak ma, czyt. Hajto, Niedzielan, Żewłakow itp.
4
@jacob345 Ja właśnie zjadłem lasagne i otwieram piwko :) Zadzwoń do ojca Rydzyka może Ci pozwoli :D
0
@FafitFCB No Messi ma kawałek, więc przyjechać musi jak każdy. Albę też ojciec wiezie.
0
@Kluivert_P 4-3-3, Messi na lewym skrzydle, tyle, że dużo zabawy mam w szerszej taktyce i rolach. Messi ma wolną pozycję, nie wraca do obrony. Boczni obrońcy podzieleni, Alba pomaga, Semedo zostaje z tyłu. Musiałbym sprawdzić role w środku pola ale też mam tam dużo ustawień na przestrzeni kilku odsłon gry w które grałem. Praktycznie nie korzystam z dośrodkowań/wrzutek. Barceloną nie da się tak grać i tyle, brakuje wysokiego napastnika a Suarez jest do gry kombinacyjnej i podań prostopadłych. Najlepiej oczywiście się grało jak było dostępne MSN, ale teraz z Griezmannem też po małych zmianach w taktyce idzie fajnie pograć.
0
@Luki 10 Wyobraź sobie, że z City Pepa przeciwnicy tak się nie bronią. Angielska piłka nie jest defensywną i nie ustawiają autobusu na każdy mecz = jest więcej miejsca do rozgrywania. Na Barcę niestety nauczyli się murować i grać 11 we własnym polu karnym. W takiej sytuacji tylko wrzutki coś dadzą bądź strzały spoza pola karnego.
1
@AmigoBlancos Przegrali, stracili lidera, nie strzelili bramki = zagrali słabo i taki mecz wrzuca się do koszyka "nieudane" i "do zapomnienia".
0
W przypadku Realu, to zależy jaki zobaczymy dzisiaj. Mogą dostać 5 goli i nie strzelić żadnego albo wygrać 3-0 po w miarę porządnych zawodach. Ostatnio z Levante mieli dołek, w LM ostatnio z Bruggią, nic tylko czekać na rozwój wydarzeń. Dodam, że skład City taki trochę oszczędny, jakby Pep chciał zacząć na wolniejszych obrotach a potem przyśpieszyć.
0
@Kluivert_P Gram sezony Barcą od lat, mam tak fajnie poustawiane taktyki i lineup oraz znam piłkarzy, że serio ciężko mi przegrać nawet z Liverpoolem, który jest w co drugim meczu. Do tego Messi, jeżeli potrafisz go wykorzystać to praktycznie wygrywa Ci mecze.
4
@Pilka_jest_okragla Mecz trwa 90 min, każdy, kto dostawałby taką kasę w takim klubie byłby skupiony na 200% przez cały czas od wejścia do szatni aż do wyjazdu ze stadionu. Oni mają po prostu w dupie co przedstawia powyższa sytuacja.
1
@Kurkmen Właśnie nie rozumiem po kiego czorta oni szukają napastnika skoro mamy Griezmanna? Suarez po kontuzji albo wróci albo będzie zmiennikiem, wystarczy kupić dobrzego skrzydłowego na lewą stronę, którego nie mamy odkąd odszedł Neymar i to wszystko będzie grało tak jak powinno.
20
@Cou7_ley Przeczytałeś wypowiedź Bułki, który twierdzi, że Di Maria nienawidzi United. Tak właśnie działa manipulacja...
0
@Omoziu Bramka po jednym głupim błędzie niestety, więcej groźnych sytuacji poza jedną interwencją Matsa Napoli nie miało.
0
@Hiacynk Chelsea dziecinne błędy w obronie, a Bayern solidnie je wykorzystał.
0
@sergio5 Rysiu obsra zbroję i znów wyląduje w Barcy B na dwa miesiące.
4
Ja współczuję takiemu Kołtoniowi. Nie przepadam za nim ale musi wchodzić w dyskusję z takimi mega ekspertami i do tego z tą kobitą, która uczy się wszystkiego na pamięć przed meczem a potem czyta z kartki. Dobrze, że mam to w promocji za darmo bo gdybym zapłacił te 360 zł za premium to bym bardzo żałował...
0
@fantom102 Otóż nie, wielkie wzmocnienie w rewanżu to Jego brak.
2
Busquets to drewno nad drewnem aktualnie, ma przebłyski ale całokształt to dno.
0
Gdzie jest Ansu? możemy przycisnąć teraz
5
Weźcie tego Feddka bo serio jie wytrzymam...
0
Czemu Umtiti tak przetrzymuje tę piłkę?!
10
Frenkie dziś obok meczu
0
Leo mógł ładować...