Teraz wystarczy, że nawet jakieś FC Basel wrzuci tweeta że wiara i stadion dają kopa i Barca będzie obsrana po pachy. To będzie siedziało w ich psychice do końca karier, dwie porażki a zmieniły mentalność zawodników o 180 stopni. To jest jakiś dramat.
@The Nameless To też jest dramat, podajesz do kogoś a ten mija się z piłką, albo przeciwnik który może ją łatwo odebrać po prostu ją przepuszcza jakby mu prąd odcinało. Podanie bramkarzem przez 3 formacje prostopadle do napastnika bo piłka przelatuje obok obrońców.
Kurcze no fajny ten PES 2020, ale kolizję zawodników mogliby poprawić bo są sztywne. Nie czuć wcale tej walki a każde starcie bark w bark kończy się taką samą animacją...
@SinMistico Kiedyś się ekscytowałem i nie dopuszczałem do myśli, że odpadniemy na tym etapie. Po ostatnich dwóch sezonach na wszystko jestem gotowy i pierwsze 15 minut meczu dużo nam powie o motywacji zawodników.
@BarcaInfo Ale będę szczęśliwy widząc minę Manolasa po tym jak Leo pakuję im hat tricka :) Nie chodzi o to, że jestem jakiś zbyt pewny siebie. Po prostu ucieszyło by mnie to niezmiernie.
0
Piłka w polu karnym a Umtiti przetrzymuje no co za ziomek!!!
11
Mam wrażenie jakby Polska straciła gola z Niemcami, taki klimat komentarzy wprowadzają. Żenada.
0
Wow, crackitic zszedł, to jeszcze Fati za Busquetsabi Griez do środka.
1
Jak wyjdziemy bez zmian to wyłączam to w pi*du... I nie rozumiem myślenia trenerów Barcy.
0
Taktyka do zmiany jak chcemy tu coś strzelić, tak się nie da.
0
@Uukasz_93 oczy można Ci wydrapać, bo nie przeczytałeś jeszcze ze Braithwaite nie może grać w LM
2
Teraz wystarczy, że nawet jakieś FC Basel wrzuci tweeta że wiara i stadion dają kopa i Barca będzie obsrana po pachy. To będzie siedziało w ich psychice do końca karier, dwie porażki a zmieniły mentalność zawodników o 180 stopni. To jest jakiś dramat.
1
Messi i Jego wbieganie w drybling w dobrej sytuacji do podania... Ajjj drażni to czasami.
1
@4drian0 dla komentatorów to wygląda jak Marcus Merk :D
4
Wow, w końcu komuś przeszkadzamy nienajgorszym pressingiem.
0
Ten Vidal na skrzydle totalnie traci swoje atuty. Lepiej było by grać na dwóch napastników.
43
Teraz już wiemy, Feddek będzie darł mordę przy strzałach z 80 metrów jakby Napoli miało setkę.
4
Vidal na skrzydle, trochę komiczne ale oby miał plan Kike
1
@BigVu gdzie tak napisałem? Idź próboj łapać zielone gdzieś indziej.
5
Juz kupa przy podaniach, strata na palę, dadzą sobie wejść na głowę i będą nas cisnąć.
0
Ale lubią kaszankę w Neapolu, pewnie dzięki naszym chłopakom!
0
@Suzu wstałem ziom!
9
A idę sobie kimnąć do 20:50 co by z trzeźwym umysłem wyłapywać błędy Rakitica, do zoba!
1
@cules100pro
1
@The Nameless To też jest dramat, podajesz do kogoś a ten mija się z piłką, albo przeciwnik który może ją łatwo odebrać po prostu ją przepuszcza jakby mu prąd odcinało. Podanie bramkarzem przez 3 formacje prostopadle do napastnika bo piłka przelatuje obok obrońców.
4
Kurcze no fajny ten PES 2020, ale kolizję zawodników mogliby poprawić bo są sztywne. Nie czuć wcale tej walki a każde starcie bark w bark kończy się taką samą animacją...
0
@max1982 Hmmm, to muszą być nadgodziny, więc nie musisz się zgadzać. I są pewnie dużo lepiej płatne.
2
@SinMistico Kiedyś się ekscytowałem i nie dopuszczałem do myśli, że odpadniemy na tym etapie. Po ostatnich dwóch sezonach na wszystko jestem gotowy i pierwsze 15 minut meczu dużo nam powie o motywacji zawodników.
0
Nie zdążył zareagować po prostu, wina obrońców ze Salah miał 10 minut na decyzję, mógł wszystko zrobić...
1
Jurgen posłuchał młodego fana :P
3
@LuisNazario I co w związku z tym wywiadem? Koleś pokazywał trójkę Suarezowi w meczu towarzyskim w sierpniu a potem dostali 5-0.
1
@amanter może być nawet trzecia bramka, byle cwaniaczek dostał nauczkę.
6
@BarcaInfo Ale będę szczęśliwy widząc minę Manolasa po tym jak Leo pakuję im hat tricka :) Nie chodzi o to, że jestem jakiś zbyt pewny siebie. Po prostu ucieszyło by mnie to niezmiernie.
0
@zenoowity Gdzie umniejszyłem? Maszyna do wygrywania w tym sezonie więc dziwnym by było gdyby to jeszcze przegrali, to NIEREALNE.
2
@geass fakt, KONAMI jest Japońskie :) dzięki! Swoją droga przecież nawet w PES 2006 dodali dinozaury i pingwiny :D