La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

4

Kurcze no fajny ten PES 2020, ale kolizję zawodników mogliby poprawić bo są sztywne. Nie czuć wcale tej walki a każde starcie bark w bark kończy się taką samą animacją...

konto usunięte

1

@kuz ja póki co w 19 gram, ale rozbawiło mnie jak mój gość faulowany wpadł w rywala i dostałem żółta kartkę, nie dość że konami sponsor Barcy to i sędziów z Hiszpanii chyba promują xdd

1

@Jaca27 Człowiek cisnął od PESA 5 , później przerzucił się na FIFE do 19, znowu z 19 wsiadłem na PESA i nadal nie jestem zadowolony, o ile rozgrywka jest fajna i przyjemna, można sensownie poklepać czy poprzesuwać formacje, o tyle sędziowanie bywa chore, zresztą wyczucie czy podanie ma iść do kogoś dalej, czy minąć całą formację zawodników też kuleje. Z czego na co nie przejdziesz, to są jakieś mankamenty.

0

@kuz wejdź na forum evo-web i poszukaj patcha ulepszającego gameplay. Różnica jest znacząca

konto usunięte

1

@Jaca27 Ja też w 19nastke cisne, wgrałem sobie składy na ten sezon i cisne z koksem. :))

1

@The Nameless To też jest dramat, podajesz do kogoś a ten mija się z piłką, albo przeciwnik który może ją łatwo odebrać po prostu ją przepuszcza jakby mu prąd odcinało. Podanie bramkarzem przez 3 formacje prostopadle do napastnika bo piłka przelatuje obok obrońców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?