kuz

7

@MichalZZZ Nie spanie do późna żeby wieczór był jak najdłuższy i jak najwięcej wolnego :D

kuz

3

@Encore Ale go kopali Ci rzeźnicy z ekstraklapy :D Pamiętam jak dziś

kuz

0

@BarcaInfo Diament!

kuz

4

@Hosh Aktualnie spuszczają paliwo, jest transmisja na youtube na żywo z lotniska w Madrycie. Niedługo będą lądować, trzymajcie kciuki aby się udało jak w przypadku pana Wrony!

kuz

0

@Colon Jak wsadzisz palec i nie parzy, to można zalewać. Stara dobra szkoła Wojtka Cejrowskiego. W Yerbie chodzi o to, żeby jej nie poparzyć bo traci smak i właściwości.

kuz

0

@barcelonaLM ale po kontuzji przy słabej grze Griezmanna wróci od razu na napad, w innym wypadku gdyby Antek wystrzelił z formą to Luis juz by tak pewnie nie wrócił.

kuz

10

Gdyby Messi podawał do Antosia to ten zacząłby strzelać bramki i wygryzł by Suareza z pierwszego składu, a wiadomo, na niekorzyść ziomeczka nie będzie działał.

kuz

1

@amanter miał chyba 3 sytuacje w których wychodził sam na sam ale nie dostał podania bo Messi zakręcił do środka, brakowało żeby mu jeszcze faka pokazał... Rozliczanie Grieza za pudło po podaniu Semedo jest bez sensu.

kuz

37

Griezmann mega cios w morale po tym meczu... Olewany jak jakiś bucek, zmieniony w 70..?

kuz

0

Alba mało widoczny w meczu to musi pogadać i kartkę dostać.

kuz

10

Irytujące to unikanie Griezmanna trochę...

kuz

0

Chyba można powiedzieć po zachowaniu trybun, radość powróciła na camp nou i powoli się oswaja.

kuz

0

Semedo ajj jaka szkodA! Piękna akcja!

kuz

1

@DanielOOL banujcie tego trolla

kuz

6

No to ładny Luuk De Jong u nas

kuz

2

@AllBundy po 5 minutach to wnioskujesz? Brawo.

kuz

2

Rakitic na bosiku od pierwszej minuty? Oby nie zaczęli statycznie i bezpłciowo to będzie dobrze.

kuz

2

@sendesara A z nich tylko Fati otrzymał prawdziwą szansę.

kuz

15

@sendesara Bo Valverde nie dawał szans młodym przez 2,5 sezonu a Setien jest tutaj od dwóch tygodni?

kuz

1

Sevilla na kolanach, no i mamy przeciwnika dla Realu w kolejnej rundzie! :)

kuz

0

@Avada Kedavra Oceniłem parę postów wyżej.

kuz

0

Oni potrafią wyjść z prostopadłą piłka sam na sam :O zapomniałem już o tym

kuz

3

Częściej strzelają jakoś, dobrze to wygląda.

kuz

0

@Avada Kedavra ale co "i jak?"? Chyba źle zrozumiałeś to co napisałem.

kuz

0

Wygląda jakby taktyka polegała na wyciągnięciu graczy Leganes wysoko pod nasze pole żeby potem szybko zaatakować mając więcej miejsca.

kuz

1

@Messibestplayerintheworld z trzecioligowcem nie szło, z Granadą też.

kuz

1

W 5 minut 3 prostopadłe podania w pole karne i gol, coś się ruszyło, zrozumieli.

kuz

0

No i tak jak mówiłem, już wiemy że ten mecz będzie wyglądał dobrze.

kuz

2

Ostatnio mecze Barcy można przewidzieć już w pierwszych 5-10 minutach, jak będą wyglądać. Jeżeli zaczną klepaniem po obwodzie a Leganes będzie się bronić to można się spodziwać małej liczby strzałów i nudnego meczu.

kuz

0

@IronSanHybrid Nie widzę Polskiej Konstytucji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?