Żadnych obowiązkowych wykupień, trener się zmienił a zarząd to dalej barany dające się doić na każdym kroku. Jak obowiązkowo to kogoś kto będzie miał przyszłość w tym klubie.
@LoveValverde Gość musi przede wszystkim mieć dobre wykończenie i technikę, do tego potrafić świetnie grać bez piłki. Nawet sobie ludzie nie wyobrażają, ile goli zdobył Leo dzięki świetnemu ruchowi Luisa, który zbierał ze sobą dwójkę obrońców robiąc miejsce. Takiego właśnie napadziora potrzebujemy, nie tylko egzekutora ale też inteligentnego.
2
A Rakitik dalej sobie biega. Co to się tam dzieje?!
0
Nie dość, ze 50 zł przegram to jeszcze duma urażona strasznie. Masakra jest dziś.
3
Oni nie potrafią wyjść z kontrą nawet, wygląda to jak sprzedany mecz bo aż nie chce się wierzyć, że można zagrać AŻ TAK SŁABO.
0
Zapomniałem kompletnie, że oni drugi sezon matchday kręcą, a skąd większe emocje niż odpadnięcie z 3cio ligowcem? :D
7
Pytanie co Rakitic i Semedo robią jeszcze na boisku, nowy trener a też czeka z podjęciem decyzji do samego końca... Potem może braknąć czasu.
6
Badalona gra o 21 a mam wrażenie, że wyszła juz teraz...
4
Rzuciłem 50 zł na Barce bo kurs 3 to promocja, Kikuś ich tam poprzestawia i wygrają, Semedo ze śliwą pod okiem wyjdzie.
3
Mam nadzieję, że wleci turbo zjeba jak za palenie petów w gimnazjum.
17
No przyznacie, że trochę siara w 35 minut nie oddać nawet celnego strzału z trzecioligowcem... Po przerwie Kike pozmienia, w końcu to mecz-sprawdzian.
0
@MSDCbrzdyk Puig Fati i Perez z drugiego składu :P
0
Ojj Panie Setien zmieniaj coś bo to nie trybi ewidentnie :) Już prawie 2-0
2
@Kimar Ale wiesz, nie lubią jak im się granulat w korkach zbiera.
1
Czerwona?! A nie mieli nie karać podwójnie?!
3
Chelsea sie Barcy Setiena naogladala.
7
@IronSanHybrid Bo co? Ma ważne sprawy związane z tenisem? Niech zapieprzają w każdych warunkach, żeby potem być na takie gotowym.
4
@mindbender84 A nie są zakolejkowane do instalacji po zalogowaniu na konto google nowym urządzeniem? Powinno Ci je z automatu zainstalować.
5
@Zip Zaraz będzie pozew o rasizm i zawieszenie całej drużyny w rozgrywkach.
5
Żadnych obowiązkowych wykupień, trener się zmienił a zarząd to dalej barany dające się doić na każdym kroku. Jak obowiązkowo to kogoś kto będzie miał przyszłość w tym klubie.
0
@Grubson06 Obyś miał rację.
4
@Grubson06 A kiedy to nasz wspaniały zarząd wynegocjował niższą cenę niż tę którą proponuje klub zawodnika? Oświeć mnie.
1
I pomyślcie, że nasz zarząd sprowadza Rodrigo za 50 mln nie pytając nawet o Wernera, którego cena jest podobna. :D
2
@Lordzi Ostatnio kupiłem mięta z cytryną i jest całkiem spoko, zawsze piłem na ciepło a ta na zimno bardzo fajnie orzeźwia.
2
@FCMichalo Bo w Genoi miał niezłą formę, teraz błyszczy? Trochę nie bardzo.
3
@MontelQ Podejrzewam, że dlatego bo gra w silniejszej, lepszej defensywnie lidze i sobie radzi. W Bundeslidze jak ktoś napisał nawet Paco błyszczał.
5
@LoveValverde Gość musi przede wszystkim mieć dobre wykończenie i technikę, do tego potrafić świetnie grać bez piłki. Nawet sobie ludzie nie wyobrażają, ile goli zdobył Leo dzięki świetnemu ruchowi Luisa, który zbierał ze sobą dwójkę obrońców robiąc miejsce. Takiego właśnie napadziora potrzebujemy, nie tylko egzekutora ale też inteligentnego.
7
@qbsonFCBarca Najlepsza gra piłkarska ever, 2006 a dzisiejsze tytuły jej nie dorównują...
0
@Encore Czasami żałuję, że nie oglądam kosza czy hokeja :) Chodzę spać około 3 i przeważnie nudzę się w nocy. :P
2
@Coutinho007 Ciężko będzie im się bardziej pomylić i skompromitować niż rok temu z KPB.
0
@BigShaq Też tak myślę, Werner jest opcją, ale zbyt drogą na teraz.
9
@Mati90fcb Każdy zagra w LM, bo nie ma już przepisu, który zakazuje gry w nowym klubie.