Z tego co widzę tę akcję Valverde bo meczu nie oglądałem, to powinien dostać kilka meczy zawieszenia w lidze za nieczystą grę i prostackie zachowanie nie fair.
@Elosek od kiedy za odbiór starej pralki jest jakaś zniżka ba usługi? Ty płacisz za to, że oni zabieraja i jest to wliczone w usługę transportu. Ceny wg mnie i tak dosyć niskie w porównaniu do konkurencji.
@amanter W większości przypadków kopie się po czole, przez Jego pozycję Griezmann gra na skrzydle, macha łapami przy każdej okazji. W obronie można powiedzieć, że czasami strzeli gola z niczego, poza tym, kilometr mułu.
@BarcaInfo Napisałem ewentualnie. Myślę, że nie jest jeszcze gotowy na trenowanie takiego zespołu i zrobiłoby się jeszcze większe kolesiostwo. Jak już go bardzo chcą to na krótko, żeby załatać na chwilę dziurę póki nie ma nikogo sensownego.
-Leo, idź że dziś na wywiod pomeczowy, mnie się nie chca... -Ok, ino co mam godoć? -Powiedz że skupiomy się ino na następnym meczu i żech potrzebujemy zjednoczenia, że wierzymy w trenera. -A może jeżeh by dodał, że wyciągniemy wnioski?! -Niee, tego nie godoj, to godoł ostatnio Luis i chyba Antułan tyż.
Pozostaje nakupić maści na ból dupy do końca sezonu i jakoś się przeturlać - przegryźć te mecze z Napoli i ewentualne dalsze, które dają duże ryzyko kompromitacji... Po drodze jakaś Granada czy Leganes w lidze nam wleje. Oby maści wystarczyło.
W poniedziałek spotkanie w biurach Barcelony, celem spotkania pocieszenie Valverde i zjednoczenie szatni. Barto powie na konferencji, że ufa trenerowi, Rambla upadnie po raz kolejny.
Wyciąganie wniosków odcinek 983. Porażka i tragedia ten trenerzyna. Zero motywacji i jakiegoś impulsu z ławki, zmiany w 85 minucie. Szkoda strzępić ryja dosłownie panowie.
@Coutinho007@MarioVeB!@Danger204@Rewolucja123 Niby tak, ale jak Real wygra to (przynajmniej u mnie) będzie jakieś tam poczucie porażki, bo zawsze tak mam jak coś wygrywają a my gramy w tym turnieju.
2
Musi coś być na rzeczy skoro wszystkie media trąbią o zwolnieniu :) Bądźmy dobrej myśli!
0
@SeeleyBooth Tylko VICKS, nie żadne Theraflu
11
@Veb1233 albo się żegna bo dostał fajną odprawę i ma teraz wszystko w dupie :D
0
@RaulGarciatoGbur No jeżeli dla Ciebie kosa od tyłu bo nie miał innego wyjścia, jak na podwórku między trzepakami jest fair i ok to spoko. :)
5
Z tego co widzę tę akcję Valverde bo meczu nie oglądałem, to powinien dostać kilka meczy zawieszenia w lidze za nieczystą grę i prostackie zachowanie nie fair.
9
Valverde na wylocie a tu o siatkówce same posty :D jestem pod wrażeniem!
0
@Elosek od kiedy za odbiór starej pralki jest jakaś zniżka ba usługi? Ty płacisz za to, że oni zabieraja i jest to wliczone w usługę transportu. Ceny wg mnie i tak dosyć niskie w porównaniu do konkurencji.
40
@BarcaInfo Polać tym członkom!
0
@amanter W większości przypadków kopie się po czole, przez Jego pozycję Griezmann gra na skrzydle, macha łapami przy każdej okazji.
W obronie można powiedzieć, że czasami strzeli gola z niczego, poza tym, kilometr mułu.
0
Suarez operacja, Ansu Griezmann Messi, w końcu może nasz atak będzie jakoś funkcjonował.
2
@BarcaInfo Napisałem ewentualnie. Myślę, że nie jest jeszcze gotowy na trenowanie takiego zespołu i zrobiłoby się jeszcze większe kolesiostwo. Jak już go bardzo chcą to na krótko, żeby załatać na chwilę dziurę póki nie ma nikogo sensownego.
2
@Kapitan hawk Dzięki, Ignoruj poszło od razu ;)
9
@BarcaInfo Myślę, że od następnego sezonu powinien przyjść ktoś z dwójki Ten Hag/Koeman i nikt inny. Xavi ewentualnie do końca tego sezonu.
0
@lukaszbarca15 mam od lipca światłowód i śmiga jak z nut, ani razu nie zerwało połączenia.
0
@NoName22 ranga turnieju w sumie podobna...
67
-Leo, idź że dziś na wywiod pomeczowy, mnie się nie chca...
-Ok, ino co mam godoć?
-Powiedz że skupiomy się ino na następnym meczu i żech potrzebujemy zjednoczenia, że wierzymy w trenera.
-A może jeżeh by dodał, że wyciągniemy wnioski?!
-Niee, tego nie godoj, to godoł ostatnio Luis i chyba Antułan tyż.
2
@BarcaInfo u Leo są efekty, szkoda, że u innych nie widać.
0
@BarcaInfo a Valverde od piłkarzy półroczną umowę zlecenie.
2
Pozostaje nakupić maści na ból dupy do końca sezonu i jakoś się przeturlać - przegryźć te mecze z Napoli i ewentualne dalsze, które dają duże ryzyko kompromitacji... Po drodze jakaś Granada czy Leganes w lidze nam wleje. Oby maści wystarczyło.
1
W poniedziałek spotkanie w biurach Barcelony, celem spotkania pocieszenie Valverde i zjednoczenie szatni. Barto powie na konferencji, że ufa trenerowi, Rambla upadnie po raz kolejny.
0
@Grubson06 oby to była prawda, chce się powiedzieć W KOŃCU!
5
Wyciąganie wniosków odcinek 983. Porażka i tragedia ten trenerzyna. Zero motywacji i jakiegoś impulsu z ławki, zmiany w 85 minucie. Szkoda strzępić ryja dosłownie panowie.
0
Valverde zapomniał po 3-1 i cofnięciu gola zmienić z powrotem na atak i dalej się bronili.
4
Wracam z "Jak zostałem gangsterem". Mega dobra produkcja, polecam każdemu.
0
@Coutinho007 @MarioVeB! @Danger204 @Rewolucja123 Niby tak, ale jak Real wygra to (przynajmniej u mnie) będzie jakieś tam poczucie porażki, bo zawsze tak mam jak coś wygrywają a my gramy w tym turnieju.
4
Swoją drogą ktoś z was wierzy w wygraną w SPH? Ja raczej nie i uważam, że w takiej formie ciężko nam będzie przejść Atletico.
1
Stan Wojenny ma zostać ogłoszony przez Trumpa na orędziu do narodu. Jutro byndzie wojna.
40
USA zmiażdży Iran, a Rosja jest z nimi w koalicji i zaraz ich to zaboli. Będzie niewesoło. Do tego do końca świata trenerem będzie Valverde.
22
@pax Jako jedyny nie gra tylko do tyłu co wiąże się z ryzykiem i mniejszym marginesem błędu.
63
Jeden błąd przy zawalonych kilku meczach Rakiety czy Busiego to jak igła w stogu siana.