kuz

2

Musi coś być na rzeczy skoro wszystkie media trąbią o zwolnieniu :) Bądźmy dobrej myśli!

kuz

0

@SeeleyBooth Tylko VICKS, nie żadne Theraflu

kuz

11

@Veb1233 albo się żegna bo dostał fajną odprawę i ma teraz wszystko w dupie :D

kuz

0

@RaulGarciatoGbur No jeżeli dla Ciebie kosa od tyłu bo nie miał innego wyjścia, jak na podwórku między trzepakami jest fair i ok to spoko. :)

kuz

5

Z tego co widzę tę akcję Valverde bo meczu nie oglądałem, to powinien dostać kilka meczy zawieszenia w lidze za nieczystą grę i prostackie zachowanie nie fair.

kuz

9

Valverde na wylocie a tu o siatkówce same posty :D jestem pod wrażeniem!

kuz

0

@Elosek od kiedy za odbiór starej pralki jest jakaś zniżka ba usługi? Ty płacisz za to, że oni zabieraja i jest to wliczone w usługę transportu. Ceny wg mnie i tak dosyć niskie w porównaniu do konkurencji.

kuz

40

@BarcaInfo Polać tym członkom!

kuz

0

@amanter W większości przypadków kopie się po czole, przez Jego pozycję Griezmann gra na skrzydle, macha łapami przy każdej okazji.
W obronie można powiedzieć, że czasami strzeli gola z niczego, poza tym, kilometr mułu.

kuz

0

Suarez operacja, Ansu Griezmann Messi, w końcu może nasz atak będzie jakoś funkcjonował.

kuz

2

@BarcaInfo Napisałem ewentualnie. Myślę, że nie jest jeszcze gotowy na trenowanie takiego zespołu i zrobiłoby się jeszcze większe kolesiostwo. Jak już go bardzo chcą to na krótko, żeby załatać na chwilę dziurę póki nie ma nikogo sensownego.

kuz

2

@Kapitan hawk Dzięki, Ignoruj poszło od razu ;)

kuz

9

@BarcaInfo Myślę, że od następnego sezonu powinien przyjść ktoś z dwójki Ten Hag/Koeman i nikt inny. Xavi ewentualnie do końca tego sezonu.

kuz

0

@lukaszbarca15 mam od lipca światłowód i śmiga jak z nut, ani razu nie zerwało połączenia.

kuz

0

@NoName22 ranga turnieju w sumie podobna...

kuz

67

-Leo, idź że dziś na wywiod pomeczowy, mnie się nie chca...
-Ok, ino co mam godoć?
-Powiedz że skupiomy się ino na następnym meczu i żech potrzebujemy zjednoczenia, że wierzymy w trenera.
-A może jeżeh by dodał, że wyciągniemy wnioski?!
-Niee, tego nie godoj, to godoł ostatnio Luis i chyba Antułan tyż.

kuz

2

@BarcaInfo u Leo są efekty, szkoda, że u innych nie widać.

kuz

0

@BarcaInfo a Valverde od piłkarzy półroczną umowę zlecenie.

kuz

2

Pozostaje nakupić maści na ból dupy do końca sezonu i jakoś się przeturlać - przegryźć te mecze z Napoli i ewentualne dalsze, które dają duże ryzyko kompromitacji... Po drodze jakaś Granada czy Leganes w lidze nam wleje. Oby maści wystarczyło.

kuz

1

W poniedziałek spotkanie w biurach Barcelony, celem spotkania pocieszenie Valverde i zjednoczenie szatni. Barto powie na konferencji, że ufa trenerowi, Rambla upadnie po raz kolejny.

kuz

0

@Grubson06 oby to była prawda, chce się powiedzieć W KOŃCU!

kuz

5

Wyciąganie wniosków odcinek 983. Porażka i tragedia ten trenerzyna. Zero motywacji i jakiegoś impulsu z ławki, zmiany w 85 minucie. Szkoda strzępić ryja dosłownie panowie.

kuz

0

Valverde zapomniał po 3-1 i cofnięciu gola zmienić z powrotem na atak i dalej się bronili.

kuz

4

Wracam z "Jak zostałem gangsterem". Mega dobra produkcja, polecam każdemu.

kuz

0

@Coutinho007 @MarioVeB! @Danger204 @Rewolucja123 Niby tak, ale jak Real wygra to (przynajmniej u mnie) będzie jakieś tam poczucie porażki, bo zawsze tak mam jak coś wygrywają a my gramy w tym turnieju.

kuz

4

Swoją drogą ktoś z was wierzy w wygraną w SPH? Ja raczej nie i uważam, że w takiej formie ciężko nam będzie przejść Atletico.

kuz

1

Stan Wojenny ma zostać ogłoszony przez Trumpa na orędziu do narodu. Jutro byndzie wojna.

kuz

40

USA zmiażdży Iran, a Rosja jest z nimi w koalicji i zaraz ich to zaboli. Będzie niewesoło. Do tego do końca świata trenerem będzie Valverde.

kuz

22

@pax Jako jedyny nie gra tylko do tyłu co wiąże się z ryzykiem i mniejszym marginesem błędu.

kuz

63

Jeden błąd przy zawalonych kilku meczach Rakiety czy Busiego to jak igła w stogu siana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?