Do ludzi śpiewających zawodowo i amatorsko. Najlepsza metoda na rozgrzanie głosu przed występem/nagraniem w studio? Mormorando i inne przerobione, a może ktoś zna coś sprawdzonego?
@Skaramuczi Tak to jest, jak człowiek stawia robotę ponad zdrowie. Zależy też od kierownika bo jeden będzie kazał się wyleczyć do końca a drugi jak najszybciej wrócić.
@Hiacynk Siedzi dwóch studentów na egzaminie i jeden cały czas szturcha nogą drugiego. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie aż w końcu jeden nie wytrzymuje i mówi: -Chłopie, daj mi spokój nie pomogę Ci bo sam słabo się przygotowałem. Na co drugi: -Człowieku, o co Ci chodzi? Ja tylko wora odklejałem...
Nie wierzę, że az tak na serio ludzie tutaj biorą nagrodę dla anonimowego człowieka z internetu, znaczek przy nicku i nic więcej a tutaj co drugi komentarz na ten temat i jakieś wywody, dajcie sobie siana.
@zmiter912576 Ja to myślę, że Ronaldo dołączając do klubu automatycznie opłaca wszystkich żeby włazili mu w dupę :D Taki Chiellini zawsze mówił, że Buffon jest najlepszy
@HansLanda Dzięki poznawaniu innych form życia i innej materii jesteśmy w stanie walczyć chociażby z rakiem. Niedawno odkryli jakiś organizm, który się regeneruje. Według mnie kosmos otwiera wiele furtek w medycynie.
@Avada Kedavra Na pewno te, które walczą z chorobami. Reszta to technologie, które przyczyniają się w większości do wojen i przelewu krwi. Jeszcze można dodać odkrywanie kosmosu, to też idzie na plus dla ludzkości.
@Danny Gaucho Dodać do tego ile goli strzelili inni dzięki danemu zawodnikowi plus wykreowane sytuacje plus dryblingi i nagle robi się przepaść :) Czyste statystyki jak wyżej to chyba kryterium oceny Panów ze Sri Lanki.
1
@itmustbejoke Liverpool - Milan z finału LM, BVB - Malaga też z LM.
1
@Encore Jesse Pinkman
1
@Odesseiron W pubach stosuję whisky już od dawna, ale na bardziej kameralne występy nie wypada :D
0
Do ludzi śpiewających zawodowo i amatorsko. Najlepsza metoda na rozgrzanie głosu przed występem/nagraniem w studio? Mormorando i inne przerobione, a może ktoś zna coś sprawdzonego?
7
@Skaramuczi Tak to jest, jak człowiek stawia robotę ponad zdrowie. Zależy też od kierownika bo jeden będzie kazał się wyleczyć do końca a drugi jak najszybciej wrócić.
0
@Volk Przecież są na drugim miejscu bo mają lepszy bilans bramkowy i bezpośrednie gole od Standardu.
1
@Hiacynk Junajted też miało dostać a wszyscy wiemy jak to się skończyło :D
5
@Hiacynk Siedzi dwóch studentów na egzaminie i jeden cały czas szturcha nogą drugiego. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie aż w końcu jeden nie wytrzymuje i mówi:
-Chłopie, daj mi spokój nie pomogę Ci bo sam słabo się przygotowałem.
Na co drugi:
-Człowieku, o co Ci chodzi? Ja tylko wora odklejałem...
2
@JohnA Jagermeister
0
@Colon Hook, Piotruś Pan z Robinem Williamsem
1
@Konradomoreno cyk Lipsk
0
@tristan87 zdrowie ponad statystyki :)
69
@Rewolucja123 wysypka na pytongu
14
@kerouac I świetnie! Jeżeli masz pieniądze i zdrowie to wykorzystaj to w 100% i nie patrz na ludzi, którzy Cię krytykują! Marzenia są najważniejsze!
0
Najpierw pobiegł po piłkę ale potem jednak ją kopnął i zrobił rewolwery, komicznie trochę :D
0
@kewin Ismaily, to trudne :D Yaya Toure odpada!
0
@Odesseiron Szkoda, że nie Jacek Rozenek...
2
@Cochise Jak poznasz Tuco Salamance, to obiecuję, że jest tylko lepiej i nabiera rozpędu.
11
Nie wierzę, że az tak na serio ludzie tutaj biorą nagrodę dla anonimowego człowieka z internetu, znaczek przy nicku i nic więcej a tutaj co drugi komentarz na ten temat i jakieś wywody, dajcie sobie siana.
0
@TheNekro94
Nawet "Mama Madzi" na linii, same gwiazdy
4
@Gaucho Jak nakręcona do tego ta gestykulacja, zdrowy człowiek to to nie jest.
3
@PawkoFCB Teraz to wygląda, jakby zaraz wychodziła Jego płyta "disgrace"
0
@zmiter912576 Ja to myślę, że Ronaldo dołączając do klubu automatycznie opłaca wszystkich żeby włazili mu w dupę :D Taki Chiellini zawsze mówił, że Buffon jest najlepszy
1
@Kapitan hawk A ja myślę, że dadzą Undiano xD
0
@HansLanda Dzięki poznawaniu innych form życia i innej materii jesteśmy w stanie walczyć chociażby z rakiem. Niedawno odkryli jakiś organizm, który się regeneruje. Według mnie kosmos otwiera wiele furtek w medycynie.
0
@Avada Kedavra Na pewno te, które walczą z chorobami. Reszta to technologie, które przyczyniają się w większości do wojen i przelewu krwi. Jeszcze można dodać odkrywanie kosmosu, to też idzie na plus dla ludzkości.
0
@Danny Gaucho Dodać do tego ile goli strzelili inni dzięki danemu zawodnikowi plus wykreowane sytuacje plus dryblingi i nagle robi się przepaść :) Czyste statystyki jak wyżej to chyba kryterium oceny Panów ze Sri Lanki.
23
@BarcaInfo Wspaniały zawodnik, nieznośny i zakochany we własnej osobie narcyz. Każdy się zgodzi.
2
@TheNekro94 Dokładnie. Jeżeli Barca wygra potrójną koronę to nie widzę Nikogo poza Messim, komu należałaby się ta nagroda.
1
@BarcaInfo Podobno miał oczy spuchnięte od płaczu i nie chciał, żeby ktoś zobaczył.