kuz

1

@itmustbejoke Liverpool - Milan z finału LM, BVB - Malaga też z LM.

kuz

1

@Encore Jesse Pinkman

kuz

1

@Odesseiron W pubach stosuję whisky już od dawna, ale na bardziej kameralne występy nie wypada :D

kuz

0

Do ludzi śpiewających zawodowo i amatorsko. Najlepsza metoda na rozgrzanie głosu przed występem/nagraniem w studio? Mormorando i inne przerobione, a może ktoś zna coś sprawdzonego?

kuz

7

@Skaramuczi Tak to jest, jak człowiek stawia robotę ponad zdrowie. Zależy też od kierownika bo jeden będzie kazał się wyleczyć do końca a drugi jak najszybciej wrócić.

kuz

0

@Volk Przecież są na drugim miejscu bo mają lepszy bilans bramkowy i bezpośrednie gole od Standardu.

kuz

1

@Hiacynk Junajted też miało dostać a wszyscy wiemy jak to się skończyło :D

kuz

5

@Hiacynk Siedzi dwóch studentów na egzaminie i jeden cały czas szturcha nogą drugiego. Sytuacja powtarza się kilkukrotnie aż w końcu jeden nie wytrzymuje i mówi:
-Chłopie, daj mi spokój nie pomogę Ci bo sam słabo się przygotowałem.
Na co drugi:
-Człowieku, o co Ci chodzi? Ja tylko wora odklejałem...

kuz

2

@JohnA Jagermeister

kuz

0

@Colon Hook, Piotruś Pan z Robinem Williamsem

kuz

1

@Konradomoreno cyk Lipsk

kuz

0

@tristan87 zdrowie ponad statystyki :)

kuz

69

@Rewolucja123 wysypka na pytongu

kuz

14

@kerouac I świetnie! Jeżeli masz pieniądze i zdrowie to wykorzystaj to w 100% i nie patrz na ludzi, którzy Cię krytykują! Marzenia są najważniejsze!

kuz

0

Najpierw pobiegł po piłkę ale potem jednak ją kopnął i zrobił rewolwery, komicznie trochę :D

kuz

0

@kewin Ismaily, to trudne :D Yaya Toure odpada!

kuz

0

@Odesseiron Szkoda, że nie Jacek Rozenek...

kuz

2

@Cochise Jak poznasz Tuco Salamance, to obiecuję, że jest tylko lepiej i nabiera rozpędu.

kuz

11

Nie wierzę, że az tak na serio ludzie tutaj biorą nagrodę dla anonimowego człowieka z internetu, znaczek przy nicku i nic więcej a tutaj co drugi komentarz na ten temat i jakieś wywody, dajcie sobie siana.

kuz

0

@TheNekro94


Nawet "Mama Madzi" na linii, same gwiazdy

kuz

4

@Gaucho Jak nakręcona do tego ta gestykulacja, zdrowy człowiek to to nie jest.

kuz

3

@PawkoFCB Teraz to wygląda, jakby zaraz wychodziła Jego płyta "disgrace"

kuz

0

@zmiter912576 Ja to myślę, że Ronaldo dołączając do klubu automatycznie opłaca wszystkich żeby włazili mu w dupę :D Taki Chiellini zawsze mówił, że Buffon jest najlepszy

kuz

1

@Kapitan hawk A ja myślę, że dadzą Undiano xD

kuz

0

@HansLanda Dzięki poznawaniu innych form życia i innej materii jesteśmy w stanie walczyć chociażby z rakiem. Niedawno odkryli jakiś organizm, który się regeneruje. Według mnie kosmos otwiera wiele furtek w medycynie.

kuz

0

@Avada Kedavra Na pewno te, które walczą z chorobami. Reszta to technologie, które przyczyniają się w większości do wojen i przelewu krwi. Jeszcze można dodać odkrywanie kosmosu, to też idzie na plus dla ludzkości.

kuz

0

@Danny Gaucho Dodać do tego ile goli strzelili inni dzięki danemu zawodnikowi plus wykreowane sytuacje plus dryblingi i nagle robi się przepaść :) Czyste statystyki jak wyżej to chyba kryterium oceny Panów ze Sri Lanki.

kuz

23

@BarcaInfo Wspaniały zawodnik, nieznośny i zakochany we własnej osobie narcyz. Każdy się zgodzi.

kuz

2

@TheNekro94 Dokładnie. Jeżeli Barca wygra potrójną koronę to nie widzę Nikogo poza Messim, komu należałaby się ta nagroda.

kuz

1

@BarcaInfo Podobno miał oczy spuchnięte od płaczu i nie chciał, żeby ktoś zobaczył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?