kuz

0

@karci0 O stawkę to chyba mecz z Valencią i Betisem.

kuz

2

Po meczu trener powie, że przez cały mecz kontrolowali spotkanie i zasłużenie wygrali. Nie zapominając o klasycznym "takimi meczami wygrywa się ligę."

kuz

0

I kolejny mecz wygrany w ujowym stylu, szkoda strzępić ryja

kuz

0

Szukać rzutów wolnych, Leo uratuje nam dupy po raz kolejny :)

kuz

0

Zaczynają zabawę

kuz

0

Wraca La Liga! Nie ma to jak meczyk na kaca. :)

kuz

1

@8Iniestazo8 Ja już kończę butelkę wina więc jak strzeli to przynajmniej będę miał wymówkę, dzięki :D

kuz

2

@kubix05 Pamiętam kiedyś jak miałem gdzieś 8-10 lat, był stary tartak na takim jakby wzgórzu i na zboczach był porośnięty krzakami. Było też dużo ziemi i płyt betonowych (coś jakby spycharka zepchała wszystko z góry). Bawiliśmy się tam w tzw robotników, każdy miał swój kilof i całymi dniami tymi kilofami wykopywaliśmy nowe płyty betonowe i rzeźbiliśmy w tzw przez nas "górce". Ahhh co za czasy, 2001-2005, najlepsze dzieciństwo, jeszcze bez elektroniki.

kuz

0

@katalonia15 Orange ma bardzo fajną ofertę i dobry zasięg. Jestem z narzeczoną już 4 lata i nie narzekam.

kuz

0

@koksik2700 Też lubiłem podróże Pana Kleksa

kuz

0

@NeroTFP Hans jest świetny, nie słucham rapu ale znam z LUXTORPEDY. 52 Dębiec też kojarzę, stare czasy.

kuz

1

@koksik2700 Ta piosenka Canavaro Capitano zawsze za dzieciaka siedziała mi w głowie :D

kuz

3

@adi7adi8 Quandanamera... Jachira... Quandanamera!


kuz

0

@ViscaBarca123 Wierzysz w to? :) A napisałem to zanim przeczytałem artykuł bo śmiesznie wyglądał ten nagłówek.

kuz

0

Zdjęcie Wague przy artykule o częstej zmianie składów w tym sezonie... Brawo za poczucie humoru redakcjo. :D

kuz

0

Katyń na TVP Historia jak by ktoś się nudził

kuz

16

@4drian0 Spytaj czasem RAM co tam u Niego i czy nie jest mu za ciężko, biedny chłop.

kuz

0

Ranking ESPN to jakiś żart, według nich Lewandowski gra w golfa a napastnikiem był jedynie w wieku 16 lat jak klepał się w gimnazjum między śmietnikami o dziewczynę.

kuz

2

kuz

8

Co z tego, że Zandberg wygarnął Morawieckiemu (wszędzie o tym pełno), jak ten wpuścił lewym uchem a wypuścił prawym i PiS dalej ma wy**bane co tam ten motłoch sobie gada. Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał.

kuz

0

@damianex10 Za PO to chopaky latali nie to co teraz

kuz

1

@Wegson Szkoda, że w meczu nie potrafi przyjąć piłki bez odbicia jej na 3 metry a Jego drybling w 90% przypadków to chaotyczne ruchy + machanie rękoma zakończone stratą.

kuz

0

@Hushovt Ten komentarz nie był na poważnie, wiadomo, że za ten rok nie dostanie. Chociaż TOP3 powinien mieć kosztem Ronaldo.

kuz

0

@Hushovt Że niby czemu? Aktualnie jest najlepszy na świecie i nawet z tym nie handluj bo nie ma po co. Jeżeli utrzyma formę to za rok murowany kandydat.

kuz

4

Lewy Złota Piłka! Co za forma...

kuz

5

Szpaku jest nawiedzony?

kuz

22

@Chwytliwy Trochę napluł w twarz kibicom milanu.

kuz

0

@BarcaInfo Leo Messi never dives

kuz

0

@RichardWinters Zapomniałem dodać "w tych czasach i dobie internetu". :P

kuz

0

@goldenboy morele, komputronik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?