@kubix05 Pamiętam kiedyś jak miałem gdzieś 8-10 lat, był stary tartak na takim jakby wzgórzu i na zboczach był porośnięty krzakami. Było też dużo ziemi i płyt betonowych (coś jakby spycharka zepchała wszystko z góry). Bawiliśmy się tam w tzw robotników, każdy miał swój kilof i całymi dniami tymi kilofami wykopywaliśmy nowe płyty betonowe i rzeźbiliśmy w tzw przez nas "górce". Ahhh co za czasy, 2001-2005, najlepsze dzieciństwo, jeszcze bez elektroniki.
Ranking ESPN to jakiś żart, według nich Lewandowski gra w golfa a napastnikiem był jedynie w wieku 16 lat jak klepał się w gimnazjum między śmietnikami o dziewczynę.
Co z tego, że Zandberg wygarnął Morawieckiemu (wszędzie o tym pełno), jak ten wpuścił lewym uchem a wypuścił prawym i PiS dalej ma wy**bane co tam ten motłoch sobie gada. Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał.
@Wegson Szkoda, że w meczu nie potrafi przyjąć piłki bez odbicia jej na 3 metry a Jego drybling w 90% przypadków to chaotyczne ruchy + machanie rękoma zakończone stratą.
@Hushovt Że niby czemu? Aktualnie jest najlepszy na świecie i nawet z tym nie handluj bo nie ma po co. Jeżeli utrzyma formę to za rok murowany kandydat.
0
@karci0 O stawkę to chyba mecz z Valencią i Betisem.
2
Po meczu trener powie, że przez cały mecz kontrolowali spotkanie i zasłużenie wygrali. Nie zapominając o klasycznym "takimi meczami wygrywa się ligę."
0
I kolejny mecz wygrany w ujowym stylu, szkoda strzępić ryja
0
Szukać rzutów wolnych, Leo uratuje nam dupy po raz kolejny :)
0
Zaczynają zabawę
0
Wraca La Liga! Nie ma to jak meczyk na kaca. :)
1
@8Iniestazo8 Ja już kończę butelkę wina więc jak strzeli to przynajmniej będę miał wymówkę, dzięki :D
2
@kubix05 Pamiętam kiedyś jak miałem gdzieś 8-10 lat, był stary tartak na takim jakby wzgórzu i na zboczach był porośnięty krzakami. Było też dużo ziemi i płyt betonowych (coś jakby spycharka zepchała wszystko z góry). Bawiliśmy się tam w tzw robotników, każdy miał swój kilof i całymi dniami tymi kilofami wykopywaliśmy nowe płyty betonowe i rzeźbiliśmy w tzw przez nas "górce". Ahhh co za czasy, 2001-2005, najlepsze dzieciństwo, jeszcze bez elektroniki.
0
@katalonia15 Orange ma bardzo fajną ofertę i dobry zasięg. Jestem z narzeczoną już 4 lata i nie narzekam.
0
@koksik2700 Też lubiłem podróże Pana Kleksa
0
@NeroTFP Hans jest świetny, nie słucham rapu ale znam z LUXTORPEDY. 52 Dębiec też kojarzę, stare czasy.
1
@koksik2700 Ta piosenka Canavaro Capitano zawsze za dzieciaka siedziała mi w głowie :D
3
@adi7adi8 Quandanamera... Jachira... Quandanamera!
0
@ViscaBarca123 Wierzysz w to? :) A napisałem to zanim przeczytałem artykuł bo śmiesznie wyglądał ten nagłówek.
0
Zdjęcie Wague przy artykule o częstej zmianie składów w tym sezonie... Brawo za poczucie humoru redakcjo. :D
0
Katyń na TVP Historia jak by ktoś się nudził
16
@4drian0 Spytaj czasem RAM co tam u Niego i czy nie jest mu za ciężko, biedny chłop.
0
Ranking ESPN to jakiś żart, według nich Lewandowski gra w golfa a napastnikiem był jedynie w wieku 16 lat jak klepał się w gimnazjum między śmietnikami o dziewczynę.
2
@A_Gomesinho_21
8
Co z tego, że Zandberg wygarnął Morawieckiemu (wszędzie o tym pełno), jak ten wpuścił lewym uchem a wypuścił prawym i PiS dalej ma wy**bane co tam ten motłoch sobie gada. Za tydzień nikt nie będzie o tym pamiętał.
0
@damianex10 Za PO to chopaky latali nie to co teraz
1
@Wegson Szkoda, że w meczu nie potrafi przyjąć piłki bez odbicia jej na 3 metry a Jego drybling w 90% przypadków to chaotyczne ruchy + machanie rękoma zakończone stratą.
0
@Hushovt Ten komentarz nie był na poważnie, wiadomo, że za ten rok nie dostanie. Chociaż TOP3 powinien mieć kosztem Ronaldo.
0
@Hushovt Że niby czemu? Aktualnie jest najlepszy na świecie i nawet z tym nie handluj bo nie ma po co. Jeżeli utrzyma formę to za rok murowany kandydat.
4
Lewy Złota Piłka! Co za forma...
5
Szpaku jest nawiedzony?
22
@Chwytliwy Trochę napluł w twarz kibicom milanu.
0
@BarcaInfo Leo Messi never dives
0
@RichardWinters Zapomniałem dodać "w tych czasach i dobie internetu". :P
0
@goldenboy morele, komputronik.