kuz

2

@4drian0 Messi pewnie wyjdzie na balkon jak Książę Modric z Balonem w łapie i powie "ELUWINA MORDY"

kuz

7

@BarcaInfo "It's a f**king disgrace" chociaż będzie miał kto powiedzieć, jak Ronaldo będzie w TOP3 :P

kuz

0

@4drian0 No ale z tą V-ką coś jest na rzeczy.

kuz

1

@4drian0 Dziwi mnie, że mamy takie czasy w których wszystko idzie w minimalizm a ta konsola wygląda jakby była z lat 2000-2005.

kuz

18

Valverde w tym Matchday w szatni "Musimy grać ofensywnie" a jak wyszła kamera to pewnie "dobra, teraz na poważnie, 9 broni a Messi i Suarez z przodu, może się uda!"

kuz

0

@Rewolucja123 Nie mówię tylko o Dembele, inni też narzekają często na urazy mięśniowe i jest bardzo dużo kontuzji w drużynie od początku sezonu.

kuz

4

@NGTRX No akurat ma dużo, trener i Jego sztab odpowiada za kontuzje mięśniowe u nas, bo nie jest to pierwsza taka w tym sezonie. Słabe przygotowanie fizyczne lub źle dobrane treningi.

kuz

14

@eydem Black Frajer, tak to się w Polsce powinno nazywać :)

kuz

23

Nasza Barca znów wróciła, swoją grą nas zachwyciła
Messi ładną śle piłeczkę i Suarez ma brameczkę
Jakby tego było mało Griezmann-Messi zadziałało
Lecz nie cieszmy się zbyt szybko, bo w końcówce coś nie pykło
Rywal tempo swe narzuca, trener nasz przy linii kuca
Dembuś leży na zapleczu, nie możemy zamknąć meczu
Choć do tego przywykliśmy z grupy śmierci znów wyszliśmy
Brakło znów uszczypliwości, to nie ważne... CIERPLIWOŚCI!

A taki wierszyk wymyśliłem.

kuz

1

Myślicie że już poszła złota rada od Valverde - "MURUJEMY CHŁOPAKI"? Haha Valdi już notuje przyłapali go, przygotujcie się na zmianę gry w ziemniaka.

kuz

0

Zauważcie jak po wejściu Griezmanna zaczęli się gubić przy pressingu po Jego stronie.

kuz

0

Messi jak sie tam wku**ił na Grieza :D

kuz

4

Hahahahahaha Dembele juz pograne, to jest przecież dramat i dno. Nawet nie skomentuję tego.

kuz

1

Mati uderza w Ramble, dymy.

kuz

11

Reus zakończy karierę w Barcelonie, wyciszam i odpalam muzykę bo to jest okradanie widza za tę kasę.

kuz

2

Weźcie ich, oni tak specjalnie robią...

kuz

0

Czy Reus przed chwilą przechylił setunie czy mi się zdawało?

kuz

1

@Jacu327 Żeby Dembele go nie przyćmił.

kuz

0

@BarcaInfo Valverde ładował mu bateryjki specjalnie na ten mecz :D Dzisiaj Ivan rozgromi BVB.

kuz

0

@NaFazieHitman Od kilku meczy już nawet twierdza Camp Nou nie sprawia, że gra może się podobać. Wyniki są a to najgorsze co może nam się przytrafić bo trzymają trenera na stanowisku, nawet tragiczny styl nic nie zmieni.

kuz

0

@BarcaInfo Niech mu dadzą ZP to go przekonają :P Zrobi Siuuuuuu i wszyscy będą zadowoleni (RONALDOWIE)

kuz

2

Łudzi się człowiek, że nasza gra w końcu się poprawi i zagramy świetny mecz a będzie jak zwykle - flaki, kluchy i głupie straty plus stracone bramki.

kuz

34

"można powiedzieć że tak można powiedzieć" Tomek Hajto.

Dobranoc i do jutra :)

kuz

8

Kołtoń naje**ny w Liverpoolu na żywo w studio.

kuz

1

@ArterkHD z Betisem i Valencia.

kuz

0

@Rewolucja123 Mamy bardzo małe szanse. Tylko cud futbolowy by sprawił, że Barca w aktualnej formie i z tym trenerem wygra LM. Pierwszy poważny sprawdzian w 1/8 jak trafimy już kogoś mocniejszego. Nie wspomnę o sraczce po każdej wygranej u Siebie, nawet tej pewnej.

kuz

0

@deyna2018 89 to jest bezpieczna temperatura dla karty graficznej, aczkolwiek skraca żywotność. 70-80 to najlepsze wartości dla pracy w stresie, wyczyść radiatory i wentylatory + otwórz obudowę.

kuz

0

@nawy12 Takie alarmy fajne są latem, próbne czy inne. Teraz wychodzić na godzinę i stać na takiej piździawie to nie za wesoło.

kuz

1

Cou rozgrywa świetne zawody. Odrodzi się w tym Bayernie chłop.

kuz

0

@Kamilos84 Żeby wylansować kolejną pseudo gwiazdeczkę pokroju Węgiel?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?