Valverde w tym Matchday w szatni "Musimy grać ofensywnie" a jak wyszła kamera to pewnie "dobra, teraz na poważnie, 9 broni a Messi i Suarez z przodu, może się uda!"
@NGTRX No akurat ma dużo, trener i Jego sztab odpowiada za kontuzje mięśniowe u nas, bo nie jest to pierwsza taka w tym sezonie. Słabe przygotowanie fizyczne lub źle dobrane treningi.
Nasza Barca znów wróciła, swoją grą nas zachwyciła Messi ładną śle piłeczkę i Suarez ma brameczkę Jakby tego było mało Griezmann-Messi zadziałało Lecz nie cieszmy się zbyt szybko, bo w końcówce coś nie pykło Rywal tempo swe narzuca, trener nasz przy linii kuca Dembuś leży na zapleczu, nie możemy zamknąć meczu Choć do tego przywykliśmy z grupy śmierci znów wyszliśmy Brakło znów uszczypliwości, to nie ważne... CIERPLIWOŚCI!
@NaFazieHitman Od kilku meczy już nawet twierdza Camp Nou nie sprawia, że gra może się podobać. Wyniki są a to najgorsze co może nam się przytrafić bo trzymają trenera na stanowisku, nawet tragiczny styl nic nie zmieni.
@Rewolucja123 Mamy bardzo małe szanse. Tylko cud futbolowy by sprawił, że Barca w aktualnej formie i z tym trenerem wygra LM. Pierwszy poważny sprawdzian w 1/8 jak trafimy już kogoś mocniejszego. Nie wspomnę o sraczce po każdej wygranej u Siebie, nawet tej pewnej.
@deyna2018 89 to jest bezpieczna temperatura dla karty graficznej, aczkolwiek skraca żywotność. 70-80 to najlepsze wartości dla pracy w stresie, wyczyść radiatory i wentylatory + otwórz obudowę.
2
@4drian0 Messi pewnie wyjdzie na balkon jak Książę Modric z Balonem w łapie i powie "ELUWINA MORDY"
7
@BarcaInfo "It's a f**king disgrace" chociaż będzie miał kto powiedzieć, jak Ronaldo będzie w TOP3 :P
0
@4drian0 No ale z tą V-ką coś jest na rzeczy.
1
@4drian0 Dziwi mnie, że mamy takie czasy w których wszystko idzie w minimalizm a ta konsola wygląda jakby była z lat 2000-2005.
18
Valverde w tym Matchday w szatni "Musimy grać ofensywnie" a jak wyszła kamera to pewnie "dobra, teraz na poważnie, 9 broni a Messi i Suarez z przodu, może się uda!"
0
@Rewolucja123 Nie mówię tylko o Dembele, inni też narzekają często na urazy mięśniowe i jest bardzo dużo kontuzji w drużynie od początku sezonu.
4
@NGTRX No akurat ma dużo, trener i Jego sztab odpowiada za kontuzje mięśniowe u nas, bo nie jest to pierwsza taka w tym sezonie. Słabe przygotowanie fizyczne lub źle dobrane treningi.
14
@eydem Black Frajer, tak to się w Polsce powinno nazywać :)
23
Nasza Barca znów wróciła, swoją grą nas zachwyciła
Messi ładną śle piłeczkę i Suarez ma brameczkę
Jakby tego było mało Griezmann-Messi zadziałało
Lecz nie cieszmy się zbyt szybko, bo w końcówce coś nie pykło
Rywal tempo swe narzuca, trener nasz przy linii kuca
Dembuś leży na zapleczu, nie możemy zamknąć meczu
Choć do tego przywykliśmy z grupy śmierci znów wyszliśmy
Brakło znów uszczypliwości, to nie ważne... CIERPLIWOŚCI!
A taki wierszyk wymyśliłem.
1
Myślicie że już poszła złota rada od Valverde - "MURUJEMY CHŁOPAKI"? Haha Valdi już notuje przyłapali go, przygotujcie się na zmianę gry w ziemniaka.
0
Zauważcie jak po wejściu Griezmanna zaczęli się gubić przy pressingu po Jego stronie.
0
Messi jak sie tam wku**ił na Grieza :D
4
Hahahahahaha Dembele juz pograne, to jest przecież dramat i dno. Nawet nie skomentuję tego.
1
Mati uderza w Ramble, dymy.
11
Reus zakończy karierę w Barcelonie, wyciszam i odpalam muzykę bo to jest okradanie widza za tę kasę.
2
Weźcie ich, oni tak specjalnie robią...
0
Czy Reus przed chwilą przechylił setunie czy mi się zdawało?
1
@Jacu327 Żeby Dembele go nie przyćmił.
0
@BarcaInfo Valverde ładował mu bateryjki specjalnie na ten mecz :D Dzisiaj Ivan rozgromi BVB.
0
@NaFazieHitman Od kilku meczy już nawet twierdza Camp Nou nie sprawia, że gra może się podobać. Wyniki są a to najgorsze co może nam się przytrafić bo trzymają trenera na stanowisku, nawet tragiczny styl nic nie zmieni.
0
@BarcaInfo Niech mu dadzą ZP to go przekonają :P Zrobi Siuuuuuu i wszyscy będą zadowoleni (RONALDOWIE)
2
Łudzi się człowiek, że nasza gra w końcu się poprawi i zagramy świetny mecz a będzie jak zwykle - flaki, kluchy i głupie straty plus stracone bramki.
34
"można powiedzieć że tak można powiedzieć" Tomek Hajto.
Dobranoc i do jutra :)
8
Kołtoń naje**ny w Liverpoolu na żywo w studio.
1
@ArterkHD z Betisem i Valencia.
0
@Rewolucja123 Mamy bardzo małe szanse. Tylko cud futbolowy by sprawił, że Barca w aktualnej formie i z tym trenerem wygra LM. Pierwszy poważny sprawdzian w 1/8 jak trafimy już kogoś mocniejszego. Nie wspomnę o sraczce po każdej wygranej u Siebie, nawet tej pewnej.
0
@deyna2018 89 to jest bezpieczna temperatura dla karty graficznej, aczkolwiek skraca żywotność. 70-80 to najlepsze wartości dla pracy w stresie, wyczyść radiatory i wentylatory + otwórz obudowę.
0
@nawy12 Takie alarmy fajne są latem, próbne czy inne. Teraz wychodzić na godzinę i stać na takiej piździawie to nie za wesoło.
1
Cou rozgrywa świetne zawody. Odrodzi się w tym Bayernie chłop.
0
@Kamilos84 Żeby wylansować kolejną pseudo gwiazdeczkę pokroju Węgiel?