kuz

0

@goldenboy morele, komputronik.

kuz

2

@PieN nie wyobrażam sobie jakim masochistą trzeba być, żeby kazać sobie czekać tydzień na odcinek tak genialnego serialu gdzie każda końcówka odcinka buduję napięcie na następny.

kuz

1

@goldenboy koniecznie z SSD, 8 gb RAM i i5 8mej generacji.

kuz

7

@ViscaBarca123 Brawo, tylko w naszym super Państwie pewnie by musiał płacić za szkody jakby tamten Jegomość wjechał w autobus.

kuz

0

@Barca_Big_Moment Więcej obrońców na ławkę, więcej zmarnowanych karier Panie Valverde!!!

kuz

7

Messi dwa wolne bez gola, skończył się :P

kuz

1

@Kondzix To chyba ten, co kiedyś naje**ny komentował w Eurosporcie.

kuz

0

@bixmix Co Ty :) Napisali by, że Brazylia zagrała poniżej oczekiwań i tyle.

kuz

28

Nie będą mówić, że z karnych strzela, bo strzelił z gry po dobitce :) Cwaniak

kuz

0

@Aaron10 Recydywista i bandzior podobnie jak Rysiek Riedel był ćpunem, ale to nie zmienia faktu, że muzykę robili bardzo dobrą i to trzeba docenić. Życie prywatne to już inna sprawa i moim zdaniem nie powinno się robić filmów o takich osobach.

kuz

3

@geass sport.tvp.pl

kuz

5

@Martwy Uncharted wszystkie części bardzo fajnie się gra jak wczujesz się w klimat, Detroit: Become Human też polecam. Do tego The Last of Us.

kuz

2

@Salwik92 Ileż to razy człowiek będzie karierę od nowa zaczynał... EA wydaję grę we wrześniu a kompletny produkt mamy dopiero w kwietniu.

kuz

2

@IronSanHybrid Natury nie oszukasz, i chociaż Ci wielcy obrońcy zwierząt i innych będą się starali to właśnie w taki sposób zawsze będą gaszeni. :)

kuz

5

@itmustbejoke Jak zagrał tam raz na ruski rok to się nie ma co dziwić, gra na skrzydle w każdym możliwym meczu i już powoli zaczął się przyzwyczajać. Gdyby od początku grał na środku nie musiałby aż tyle pracy wkładać w adaptację i zmianę nominalnej pozycji.

kuz

5

Griezmann: “To play more central is better for me, I can orientate myself better.”



“I was playing in this position for many years and now what I have to do is adapt. I’m learning a lot although I knew arriving at Barcelona it would be difficult.”

[VIVA BARCA]

Dalej ktoś będzie pisał, że Griezmann dobrze się czuje na skrzydle tylko po prostu jest słaby? Widać, że delikatnie zasugerował słabość naszego trenera w ustawianiu taktyki na mecz biorąc pod uwagę Antosia.

kuz

1

@Danny Gaucho Zaprezentowali go w środku sezonu? :) To tak można?

kuz

1

@sensej Zapomniałeś dodać, że wszelkie renty, zasiłki i inne pieniężne należności traktują jakby szły z ich własnej kieszeni.

kuz

4

@czosnekfcb Niechcący kliknąłeś wyślij w połowie kawału?

kuz

1

@msmsms Uprzedzam, że komentarze "odpalam mecz Barcelony" nie są już śmieszne.

kuz

0

@DonMatteo901 Negan podstępnie coś kombinuje. Sam przyznał, że nie zabija dzieci i był wku**iony. Jak wiemy Alpha zabiła Enid i kilku innych, wraz z synem Carol. Rozwali od środka tę bandę przebierańców.

kuz

0

Wam też FIFA na PS4 nie aktualizuje meczów towarzyskich? Ciągle mam Barcelona Real Madryt a wcześniej aktualizowało dany mecz według terminarza itp.

kuz

1

Jak na testowanie alternatyw w przypadku nagłego ataku sraczki w pierwszej drużynie to całkiem dobrze to wyglądało :D

kuz

0

@krzychu1526 a sam Mendy co na to? Nie może powiedzieć że nie cxuje się urażony? Wtedy ta kara w ogóle nie ma sensu. Chyba, że nie jest mu do śmiechu a to zmienia postać rzeczy.

kuz

0

Oglądałem serial pod powierzchnią za namową płci pięknej i powiem wam, że bardziej wkur**ającej aktorki niż ta która gra Olę to chyba nie widziałem. Sztuczne dialogi, ta sama mimika twarzy i ogólnie wydawało się, jakby grała niedorozwiniętą postać.

kuz

2

@Yanek Sneijder nie wygrał ZP :P

kuz

1

@ForcaMilosz O tym samym pomyślałem :D Piona!

kuz

0

@LuisSalvano Kebab Super King w Olsztynie na przykład, najgorszego wroga bym tam nie wysłał nawet jakby za 8zł kebaby mieli i dwa piwa. Syf, brud i ubóstwo.

kuz

3

@Rewolucja123 Arrow 3 pierwsze sezony, reszta do dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?