kuz

13

@Death_voice Tragedia... Powinni ją zabrać i wyprowadzić jednocześnie odbierając mandat. Takie szopki może sobie odstawiać gdzieś indziej ale nie w poważnej (przynajmniej taka powinna być) instytucji jaką jest sejm. Gdzie my żyjemy...

kuz

0

Jeżeli jeszcze nie złożyliście to dziś jest ostatni dzień na złożenie u pracodawcy rezygnacji z PPK, czyli Pracowniczych Planów Kapitałowych. Jeżeli nie złożycie rezygnacji to z automatu was wpisują.

kuz

0

@Colon ułatwienie życia

kuz

13

@IronSanHybrid Griezmann lepszy wiedzmin niż Canvill :D

kuz

3

@fortunate_son Klimat oddał w 100%, po serialu gotham i Jerome Valesce (który też był dobry) klimat miasta i samego Jokera aż bił z ekranu. Wielkie brawa dla reżysera i Phoenixa.

kuz

6

Wróciłem z Jokera. Powiem wam, że tak dobrze zagrana postać może równać się z Ledgerem. Taki Leto może czyścić buty Phoenixowi.

kuz

2

@VamosGirl Rosyjska ropa najlepsza, wali w całym samochodzie!

kuz

20

@IronSanHybrid W dupach im się przewraca od tych pieniędzy. Odejście Ronaldo tak popsuło im sytuację finansową i wizerunkową, że teraz ratują się jak mogą.

kuz

3

@monsterrize Barcelona aktualnie nie rozwija skrzydeł zawodników tylko je podcina. Mało kto się przebija przez skorupę średniaka a gwiazdy za taką skorupą się chowają. Nawet Neymar pod wodzą Valverde byłby słaby niestety. Jego obrońcy mogą pisać, że to nie wina trenera ale to jest w 100% Jego wina. On ustawia zespół, planuje taktykę, organizuje treningi, motywuje zawodników.

kuz

1

@BARCA_FOR_EVER :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

kuz

3

Ludzi na tym losowaniu jak na otwarciu Remizy w Perkujkach Dolnych.

kuz

0

@Granto Jeżeli nie robisz grafiki, obróbki wideo i renderingu to nie warto.

kuz

0

@Granto W tych czasach lepiej wziąć te 16, i nie chodzi tu o same gry ale o przeglądanie internetu czy inne aplikacje.

kuz

0

@reakwon Procesor 8mej generacji ma 8 lat? Nie no spoko.

kuz

0

@Granto Nie ma sensu. Sam SSD to zależy od ilości danych jakie będziesz przechowywał. Karta też by mogła być lepsza niż zintegrowana.

kuz

2

@(L)iBarca A nie? Typowy lis pola karnego, może Lewy trochę lepszy w grze kombinacyjnej i ogólnie ma większe umiejętności od Aritza ale patrząc na charakterystykę to ten sam typ zawodnika.

kuz

1

@Hushovt W każdym meczu jest ryzyko kontuzji... To są dwa mecze, które byśmy rozegrali w sierpniu tak czy siak. Jeżeli piłkarze są dobrze przygotowani fizycznie to ryzyko kontuzji jest znikome. Kolejny minus dla Valverde jeżeli dalej będą się sypać mięśnie.

kuz

2

@Hushovt Nie rozumiem narzekań ludzi. Fajny turniej, więcej emocji w sezonie, większe szanse, że Ernest wyleci jeszcze przed końcem... Same pozytywy.

kuz

1

@cules100pro Z Lewym to już całkiem Erni by zrobił tutaj Athletic. Typowa 9 tak jak Aduriz.

kuz

3

@Chwytliwy Ta w ogóle liga jest po prostu nudna :) I to jest moje zdanie.

kuz

0

@Katalonbar Ot cała Liga Włoska :)

kuz

0

@4drian0 Zespół Rockowy :)

kuz

1

Jest na stronie jakiś grafik, który podjąłby się stworzenia logotypu zespołu? Oczywiście odpłatnie ale chcę, żeby logo wyglądało dobrze. Jeżeli ktoś się zajmuję grafiką to proszę o kontakt na pw.

kuz

2

@Moriarty Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D Na pewno podobny spektakl obejrzysz

kuz

2

@Luki 10 Federacja mu cofnęła chyba karę.

kuz

2

Madryt go opłaca jak nic :D Plan zniszczenia Barcelony idzie dobrze!

kuz

4

@Pilka_jest_okragla Co roku City jest mocnym kandydatem do wygrania LM a kończą jak kończą :D Tutaj nie ma faworytów.

kuz

2

@l0Messini Niepoważnie - Barcelona i grupka przyjaciół, Valverde Bartomeu Messi Suarez i Busquets.
Poważnie - Ostatnio oglądałem koszmar następnego lata.

kuz

2

Spoko jak Sociedad straci punkty, będzie to miało znaczenie w walce o Ligę Europy pod koniec sezonu. Barca będzie bliżej tego 6 miejsca.

kuz

0

@leomessi1710 Skoro Barcelona grająca w 11 przeciwko Levante traci 3 gole w kilka minut to Watford też może :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?