@Death_voice Tragedia... Powinni ją zabrać i wyprowadzić jednocześnie odbierając mandat. Takie szopki może sobie odstawiać gdzieś indziej ale nie w poważnej (przynajmniej taka powinna być) instytucji jaką jest sejm. Gdzie my żyjemy...
Jeżeli jeszcze nie złożyliście to dziś jest ostatni dzień na złożenie u pracodawcy rezygnacji z PPK, czyli Pracowniczych Planów Kapitałowych. Jeżeli nie złożycie rezygnacji to z automatu was wpisują.
@fortunate_son Klimat oddał w 100%, po serialu gotham i Jerome Valesce (który też był dobry) klimat miasta i samego Jokera aż bił z ekranu. Wielkie brawa dla reżysera i Phoenixa.
@IronSanHybrid W dupach im się przewraca od tych pieniędzy. Odejście Ronaldo tak popsuło im sytuację finansową i wizerunkową, że teraz ratują się jak mogą.
@monsterrize Barcelona aktualnie nie rozwija skrzydeł zawodników tylko je podcina. Mało kto się przebija przez skorupę średniaka a gwiazdy za taką skorupą się chowają. Nawet Neymar pod wodzą Valverde byłby słaby niestety. Jego obrońcy mogą pisać, że to nie wina trenera ale to jest w 100% Jego wina. On ustawia zespół, planuje taktykę, organizuje treningi, motywuje zawodników.
@(L)iBarca A nie? Typowy lis pola karnego, może Lewy trochę lepszy w grze kombinacyjnej i ogólnie ma większe umiejętności od Aritza ale patrząc na charakterystykę to ten sam typ zawodnika.
@Hushovt W każdym meczu jest ryzyko kontuzji... To są dwa mecze, które byśmy rozegrali w sierpniu tak czy siak. Jeżeli piłkarze są dobrze przygotowani fizycznie to ryzyko kontuzji jest znikome. Kolejny minus dla Valverde jeżeli dalej będą się sypać mięśnie.
Jest na stronie jakiś grafik, który podjąłby się stworzenia logotypu zespołu? Oczywiście odpłatnie ale chcę, żeby logo wyglądało dobrze. Jeżeli ktoś się zajmuję grafiką to proszę o kontakt na pw.
@l0Messini Niepoważnie - Barcelona i grupka przyjaciół, Valverde Bartomeu Messi Suarez i Busquets. Poważnie - Ostatnio oglądałem koszmar następnego lata.
13
@Death_voice Tragedia... Powinni ją zabrać i wyprowadzić jednocześnie odbierając mandat. Takie szopki może sobie odstawiać gdzieś indziej ale nie w poważnej (przynajmniej taka powinna być) instytucji jaką jest sejm. Gdzie my żyjemy...
0
Jeżeli jeszcze nie złożyliście to dziś jest ostatni dzień na złożenie u pracodawcy rezygnacji z PPK, czyli Pracowniczych Planów Kapitałowych. Jeżeli nie złożycie rezygnacji to z automatu was wpisują.
0
@Colon ułatwienie życia
13
@IronSanHybrid Griezmann lepszy wiedzmin niż Canvill :D
3
@fortunate_son Klimat oddał w 100%, po serialu gotham i Jerome Valesce (który też był dobry) klimat miasta i samego Jokera aż bił z ekranu. Wielkie brawa dla reżysera i Phoenixa.
6
Wróciłem z Jokera. Powiem wam, że tak dobrze zagrana postać może równać się z Ledgerem. Taki Leto może czyścić buty Phoenixowi.
2
@VamosGirl Rosyjska ropa najlepsza, wali w całym samochodzie!
20
@IronSanHybrid W dupach im się przewraca od tych pieniędzy. Odejście Ronaldo tak popsuło im sytuację finansową i wizerunkową, że teraz ratują się jak mogą.
3
@monsterrize Barcelona aktualnie nie rozwija skrzydeł zawodników tylko je podcina. Mało kto się przebija przez skorupę średniaka a gwiazdy za taką skorupą się chowają. Nawet Neymar pod wodzą Valverde byłby słaby niestety. Jego obrońcy mogą pisać, że to nie wina trenera ale to jest w 100% Jego wina. On ustawia zespół, planuje taktykę, organizuje treningi, motywuje zawodników.
1
@BARCA_FOR_EVER :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
Ludzi na tym losowaniu jak na otwarciu Remizy w Perkujkach Dolnych.
0
@Granto Jeżeli nie robisz grafiki, obróbki wideo i renderingu to nie warto.
0
@Granto W tych czasach lepiej wziąć te 16, i nie chodzi tu o same gry ale o przeglądanie internetu czy inne aplikacje.
0
@reakwon Procesor 8mej generacji ma 8 lat? Nie no spoko.
0
@Granto Nie ma sensu. Sam SSD to zależy od ilości danych jakie będziesz przechowywał. Karta też by mogła być lepsza niż zintegrowana.
2
@(L)iBarca A nie? Typowy lis pola karnego, może Lewy trochę lepszy w grze kombinacyjnej i ogólnie ma większe umiejętności od Aritza ale patrząc na charakterystykę to ten sam typ zawodnika.
1
@Hushovt W każdym meczu jest ryzyko kontuzji... To są dwa mecze, które byśmy rozegrali w sierpniu tak czy siak. Jeżeli piłkarze są dobrze przygotowani fizycznie to ryzyko kontuzji jest znikome. Kolejny minus dla Valverde jeżeli dalej będą się sypać mięśnie.
2
@Hushovt Nie rozumiem narzekań ludzi. Fajny turniej, więcej emocji w sezonie, większe szanse, że Ernest wyleci jeszcze przed końcem... Same pozytywy.
1
@cules100pro Z Lewym to już całkiem Erni by zrobił tutaj Athletic. Typowa 9 tak jak Aduriz.
3
@Chwytliwy Ta w ogóle liga jest po prostu nudna :) I to jest moje zdanie.
0
@Katalonbar Ot cała Liga Włoska :)
0
@4drian0 Zespół Rockowy :)
1
Jest na stronie jakiś grafik, który podjąłby się stworzenia logotypu zespołu? Oczywiście odpłatnie ale chcę, żeby logo wyglądało dobrze. Jeżeli ktoś się zajmuję grafiką to proszę o kontakt na pw.
2
@Moriarty Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D Na pewno podobny spektakl obejrzysz
2
@Luki 10 Federacja mu cofnęła chyba karę.
2
Madryt go opłaca jak nic :D Plan zniszczenia Barcelony idzie dobrze!
4
@Pilka_jest_okragla Co roku City jest mocnym kandydatem do wygrania LM a kończą jak kończą :D Tutaj nie ma faworytów.
2
@l0Messini Niepoważnie - Barcelona i grupka przyjaciół, Valverde Bartomeu Messi Suarez i Busquets.
Poważnie - Ostatnio oglądałem koszmar następnego lata.
2
Spoko jak Sociedad straci punkty, będzie to miało znaczenie w walce o Ligę Europy pod koniec sezonu. Barca będzie bliżej tego 6 miejsca.
0
@leomessi1710 Skoro Barcelona grająca w 11 przeciwko Levante traci 3 gole w kilka minut to Watford też może :)