La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

konto usunięte

14

Fantastycznie ,że SPH będzie w Arabii więcej tych kuźwa podróży...

2

@Hushovt Nie rozumiem narzekań ludzi. Fajny turniej, więcej emocji w sezonie, większe szanse, że Ernest wyleci jeszcze przed końcem... Same pozytywy.

konto usunięte

1

@kuz I ryzyko kolejnych kontuzji ;)

1

@Hushovt W każdym meczu jest ryzyko kontuzji... To są dwa mecze, które byśmy rozegrali w sierpniu tak czy siak. Jeżeli piłkarze są dobrze przygotowani fizycznie to ryzyko kontuzji jest znikome. Kolejny minus dla Valverde jeżeli dalej będą się sypać mięśnie.

konto usunięte

4

@kuz Trener potrzebuje tez czasu by przygotować drużyne jak ma to zrobić jak co chwile latają po jakiś tourne etc

3

@kuz pewnie, lepiej nic nie zdobyc, bo zarzad wolal tourne do Japonii i Ameryki, a Ci z La Ligii do Arabii i tak o to 3 tournee praktycznie mamy, ktore moze doprowadzic do przegrania wszystkiego.

1

@Hushovt Podobno mają przenosić do Sosnowca bo bliżej,lepsza infrastruktura i dużo ekskluzywnych stref kibica-https://zapodaj.net/7a20da2076d00.jpg.html

konto usunięte

1

@Bernard777 Dobrze,że nie do Polski :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?