@gurales Nie możesz używać konta, musisz się wylogować aby przeglądać stronę, co wg mnie jest trochę głupio skonstruowane, bo np liga typerów Ci przepada. Powinni tylko blokować komentarze.
@MichalZZZ Osobiście mam 300/50 i jest to wystarczające jak najbardziej. Oczywiście PS4 łącz po kablu dla najszybszego transferu, po wifi będzie trochę mniej.
@Abuk tak, ale to jednak my wygrywamy prawie sezon w sezon w lidze i jesteśmy na lepszej pozycji na krajowym podwórku, więc tu bardziej w Barcy stronę.
Boże, wracam do domu i widzę wynik, czytam wywiady i już wiem, że graliśmy słabo jak zwykle a święte krowy chwalą zespół i jak to niesprawiedliwie zostali potraktowani, pokrzywdzeni przez los... Jak nic się w tym klubie dalej nie zmieni to w tym sezonie będziemy gorzko płakać. Juz nawet Messi nie potrafi uratować tego trenera, szkoda, że nie mamy w zarządzie kogoś kto przejrzy na oczy i zacznie ich ustawiać i rozliczać silną ręką, takiego kogoś brakuje i to bardzo. Nie klepanie po plecach tylko zjebka zaczynając od piłkarzy a kończąc na sztabie szkoleniowym włącznie z trenerem.
0
One does not simply buy Shadow card in Fifa Ultimate Team
0
@Grzesior667 To znałem, ale nie wiedziałem, że to z tego filmu :P
2
Na TVN7 moja narzeczona ogląda właśnie jakiś film Polski "Jak się pozbyć cellulitu". Głupszego tworu chyba jeszcze w życiu nie widziałem...
1
@blaugrana900 Prawdę.
1
@BarcaInfo Już "The Observer" bardziej żyje meczem niż nasz aktualny trener.
1
@MarioVeB! A kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.
2
@4drian0 Jutro premiera RDR2 na PC więc kto wie, kto wie...
0
@Bagsik88 A mnie się wydaje, że to jest szkoła Valverde, czyli: NIE GRAJ DO PRZODU TYLKO SPOKOJNIE DO TYŁU, BEZPIECZNIE BEZ RYZYKA.
0
@Rewolucja123 U nas ostatnio często wybierają ten najgorszy wariant, szczególnie Busi
10
@MarioVeB! Mnie się osobiście podoba ta koszulka, nie wiem co Ci nie pasuje?
3
@gurales Nie możesz używać konta, musisz się wylogować aby przeglądać stronę, co wg mnie jest trochę głupio skonstruowane, bo np liga typerów Ci przepada. Powinni tylko blokować komentarze.
0
@Rewolucja123 Mam nadzieję, że do nowego roku pożegnamy tego trenera :)
0
Pracuję do 20, mówię akurat wrócę sobie na meczyk jutro a tu 18:55...
2
Junior Firpo has played 4 Liga games this season (90 minutes twice).
The last Liga game he played in was against Getafe in which he scored.
Junior was left off the squad at Levante despite Alba coming into the game with discomfort and Semedo playing out of position.
[MARCA]
Ciekawy przypadek Juniora i marnowania pieniędzy na transfery, które i tak są zakopywane pod ziemię.
0
@MichalZZZ Kabel RJ/Ethernet dostaniesz w każdym sklepie z elektroniką albo na allegro, nawet do 10zł już można dostać.
1
@MichalZZZ Osobiście mam 300/50 i jest to wystarczające jak najbardziej. Oczywiście PS4 łącz po kablu dla najszybszego transferu, po wifi będzie trochę mniej.
4
Kovac zwolniony z Bayernu, a Valverde siedzi i zawija je w te sreberka.
0
@BarcaFan17 Strasznie nieczytelne, jeżeli wrzucisz to do kategorii porównanie.
6
@Chwytliwy Mój tata zna to już na pamięć :P Łącznie z Ojcem Mateuszem, Czterema Pancernymi i Hansem Klossem :D
1
@Abuk tak, ale to jednak my wygrywamy prawie sezon w sezon w lidze i jesteśmy na lepszej pozycji na krajowym podwórku, więc tu bardziej w Barcy stronę.
7
I pomyśleć, że gdybyśmy mieli dobrego trenera to liga mogłaby być wygrana juz w grudniu...
0
Boże, wracam do domu i widzę wynik, czytam wywiady i już wiem, że graliśmy słabo jak zwykle a święte krowy chwalą zespół i jak to niesprawiedliwie zostali potraktowani, pokrzywdzeni przez los... Jak nic się w tym klubie dalej nie zmieni to w tym sezonie będziemy gorzko płakać. Juz nawet Messi nie potrafi uratować tego trenera, szkoda, że nie mamy w zarządzie kogoś kto przejrzy na oczy i zacznie ich ustawiać i rozliczać silną ręką, takiego kogoś brakuje i to bardzo. Nie klepanie po plecach tylko zjebka zaczynając od piłkarzy a kończąc na sztabie szkoleniowym włącznie z trenerem.
0
@Aureczek masz takie same dekodery w obu pokojach? Może pp prostu dekoder jest słabszy i ma wolniejszy procesor?
0
@Hushovt np z przyjebania szczoteczką w dziąsło z rana, zupełnie niechcący
0
@BigDaglas To nawet nie snajpienie bo za najwyższą cenę nawet się nie da kupić :P
0
Kupić kartę cień na rynku FUT graniczy z cudem...
15
@Hushovt Jak to moja babcia mawia, jak Ci żywy krzywdy nie zrobi to umarły tym bardziej. To do tych co się boją w nocy na cmentarz iść. :P
4
@Rewolucja123 Semedo jest lepszy od Roberto na PO. Griezmann podzieli los Coutinho. Amen.
5
Griezmann na skrzydle to tak jak byśmy grali w 9... Nawet ten gol Suareza mnie nie przekona.
1
Gal Anonim z golem