kuz

25

Każdy się wykłóca kto wygrał bitwę Majecki - Grabara, a prawda jest taka, że każdy kto się udziela na tym Twitterze z profesjonalnych sportowców robi z Siebie pajaca i tyle. Dlaczego Lewy czy Messi nie szczeka w komentarzach z fanami i ekspertami? Bo to odróżnia profesjonalistę od błazna internetowego.

kuz

1

@sebo939 I mówią że FIFA nie jest realistyczna. :d

kuz

0

@Danny Gaucho Taki trochę plebiscyt zmarnowanego talentu...

kuz

5

@format1977 Można by książkę napisać, ale największe zło to obietnice, które co prawda spełniają ale mogą one zrujnować państwo. 500+, które rozdają na lewo i prawo jest finansowane głównie z podatków, które płacisz Ty i inni pracujący. Nie dość, że z pensji Ci zabierają to jeszcze w sklepie i na stacji benzynowej płacisz podatek. Ceny ciągle rosną a naród jest zaślepiony, no bo przecież PiS daje...

kuz

0

@norbi77 Tylko pamiętajcie, nie nagrywajcie go kalkulatorem tylko jakimś chociaż telefonem!

kuz

1

@kubix05 Jak mieszkałem z rodzicami to często mama albo babcia coś tam sprzątały, z resztą, u kogo nie. :P

kuz

1

@kubix05 Aż mi się przypomniało, jak kupiłem sobie Estrellę w Lidlu i zostawiłem puchę z logiem Barcy na pamiątkę, włożyłem ją do kufla Barcy i fajnie sobie wyglądała. Babcia sprzątając pokój wyrzuciła ją do kosza jako śmieć. ;D

kuz

0

Korwinator tylko wjechał i już obraża wszystkich. To właśnie przez Niego konfederacja nie odnosi takiego sukcesu jaki powinna..m

kuz

0

Czy exit poll jest na tyle rzetelny, że każdy już wie kto wejdzie a kto nie? Przecież to jest jakieś 10% wszystkich głosów te całe sondaże...

kuz

0

@msmsms sory, ale nie stać mnie na to żeby opłacać netflixa, hbo go i jeszcze jakieś playery. Oglądam dużo i niestety wszystko nie leci na jednej platformie, a nie zarabiam milionów.

kuz

0

Rozwalają mnie te sondaże. Że niby exit poll w największych miastach daje jakiś zbliżony wynik wyborów? Przecież w większości okręgów nawet nie policzyli jeszcze głosów.

kuz

0

Gdzie oglądacie seriale odkąd skasowali fili?

kuz

34

Idę spać z nadzieją, że albo Konfederacja wystawi jutro jednak Berkowicza czy kogoś innego, albo przetłumaczą Januszowi, że to ostatnia prosta a nie loża szyderców i swoje teksty typu "tfu gej" schowa do kieszeni. Jeden człowiek może położyć starania wielu młodych i ambitnych ludzi, albo raczej media, które tylko czekają na gafy Korwina.

kuz

0

@Esteban_ serio?! :((

kuz

2

Dembele bierze jakąś tortille na wynos i cyk w Fortnite całą noc, taki to pożyje...

kuz

17

@Maniek9444 Iks kurna De :) Ja widzę tylko jak pieniądze mi znikają z wypłaty i w marketach, patrząc na podatki. :)

kuz

1

@kokodzambo13 I już jakiś napinacz musi przyjść i krytykować wszystko i wszystkich. Nie napisałem o tym jakim jest prezydentem tylko, że lubię jak się wypowiada i prywatnie na pewno jest spoko gościem. Czy wszędzie musi się znaleźć jakiś ktoś z bolcem w tyłku i wplatać wszędzie politykę?

kuz

18

@kerouac nie czuć od Niego takiej dyktatury, nie rzuca sloganami tylko luźniutko się wypowiada.

kuz

12

Ale ten Duda to jest człowiek mem i spoko ziom :D te Jego przemówienia to takie wyluzowane, że szok.

kuz

1

@Ermitano do zsypu wrzucaj worki już posegregowane.

kuz

0

@konrad1661 Kuchnia połączona z pokojem gościnnym, łazienka i mała sypialnia. Chyba na suficie będzie dobrze z tymi workami.

kuz

2

@Kusco15 Nie, jest chory, mówił wczoraj na live.

kuz

1

@Hushovt No, szczególnie w bloku :D

kuz

11

Przymusowa segregacja śmieci od 6 września weszła w Polsce, a ja się pytam, jak ktoś ma kurde mieszkanie dwupokojowe, to gdzie ja mam te 5 worków postawić? Do tego mieszkam naprzeciwko śmietnika osiedlowego, i codziennie rano śmieciarka przechyla wszystkie kubły na raz, nawet chłopaki sobie nie zawracają głowy co jest od czego. :D

kuz

0

@Uukasz_93 Laporta miał to szczęście, że zaufał pierwszemu i od razu miał złoto w postaci Pepa :)

kuz

4

@KamQiX Korwin mówił wczoraj na live, że jest lekko chory więc pewnie dlatego przełożyli Jego debatę na inny termin.

kuz

0

@Uukasz_93 Szukają swojego Guardioli tylko mają pecha :P

kuz

1

Lahoz wylizuje talerzyk bo bułce

kuz

12

@haryveb944 Chyba tylko w tym, że są przeciwne LGBT i nowemu typowi rodziny. M + M, K + K. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?