Każdy się wykłóca kto wygrał bitwę Majecki - Grabara, a prawda jest taka, że każdy kto się udziela na tym Twitterze z profesjonalnych sportowców robi z Siebie pajaca i tyle. Dlaczego Lewy czy Messi nie szczeka w komentarzach z fanami i ekspertami? Bo to odróżnia profesjonalistę od błazna internetowego.
@format1977 Można by książkę napisać, ale największe zło to obietnice, które co prawda spełniają ale mogą one zrujnować państwo. 500+, które rozdają na lewo i prawo jest finansowane głównie z podatków, które płacisz Ty i inni pracujący. Nie dość, że z pensji Ci zabierają to jeszcze w sklepie i na stacji benzynowej płacisz podatek. Ceny ciągle rosną a naród jest zaślepiony, no bo przecież PiS daje...
@kubix05 Aż mi się przypomniało, jak kupiłem sobie Estrellę w Lidlu i zostawiłem puchę z logiem Barcy na pamiątkę, włożyłem ją do kufla Barcy i fajnie sobie wyglądała. Babcia sprzątając pokój wyrzuciła ją do kosza jako śmieć. ;D
@msmsms sory, ale nie stać mnie na to żeby opłacać netflixa, hbo go i jeszcze jakieś playery. Oglądam dużo i niestety wszystko nie leci na jednej platformie, a nie zarabiam milionów.
Rozwalają mnie te sondaże. Że niby exit poll w największych miastach daje jakiś zbliżony wynik wyborów? Przecież w większości okręgów nawet nie policzyli jeszcze głosów.
Idę spać z nadzieją, że albo Konfederacja wystawi jutro jednak Berkowicza czy kogoś innego, albo przetłumaczą Januszowi, że to ostatnia prosta a nie loża szyderców i swoje teksty typu "tfu gej" schowa do kieszeni. Jeden człowiek może położyć starania wielu młodych i ambitnych ludzi, albo raczej media, które tylko czekają na gafy Korwina.
@kokodzambo13 I już jakiś napinacz musi przyjść i krytykować wszystko i wszystkich. Nie napisałem o tym jakim jest prezydentem tylko, że lubię jak się wypowiada i prywatnie na pewno jest spoko gościem. Czy wszędzie musi się znaleźć jakiś ktoś z bolcem w tyłku i wplatać wszędzie politykę?
Przymusowa segregacja śmieci od 6 września weszła w Polsce, a ja się pytam, jak ktoś ma kurde mieszkanie dwupokojowe, to gdzie ja mam te 5 worków postawić? Do tego mieszkam naprzeciwko śmietnika osiedlowego, i codziennie rano śmieciarka przechyla wszystkie kubły na raz, nawet chłopaki sobie nie zawracają głowy co jest od czego. :D
25
Każdy się wykłóca kto wygrał bitwę Majecki - Grabara, a prawda jest taka, że każdy kto się udziela na tym Twitterze z profesjonalnych sportowców robi z Siebie pajaca i tyle. Dlaczego Lewy czy Messi nie szczeka w komentarzach z fanami i ekspertami? Bo to odróżnia profesjonalistę od błazna internetowego.
1
@sebo939 I mówią że FIFA nie jest realistyczna. :d
0
@Danny Gaucho Taki trochę plebiscyt zmarnowanego talentu...
5
@format1977 Można by książkę napisać, ale największe zło to obietnice, które co prawda spełniają ale mogą one zrujnować państwo. 500+, które rozdają na lewo i prawo jest finansowane głównie z podatków, które płacisz Ty i inni pracujący. Nie dość, że z pensji Ci zabierają to jeszcze w sklepie i na stacji benzynowej płacisz podatek. Ceny ciągle rosną a naród jest zaślepiony, no bo przecież PiS daje...
0
@norbi77 Tylko pamiętajcie, nie nagrywajcie go kalkulatorem tylko jakimś chociaż telefonem!
1
@kubix05 Jak mieszkałem z rodzicami to często mama albo babcia coś tam sprzątały, z resztą, u kogo nie. :P
1
@kubix05 Aż mi się przypomniało, jak kupiłem sobie Estrellę w Lidlu i zostawiłem puchę z logiem Barcy na pamiątkę, włożyłem ją do kufla Barcy i fajnie sobie wyglądała. Babcia sprzątając pokój wyrzuciła ją do kosza jako śmieć. ;D
19
Polska inteligencja poszła na wybory:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/72620588_533411690767537_7675257182455070720_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQn6fiTKWpOjG4KuOsJCtZtdTkT4DGzzSAZQ_eaf5qzs3r2WZd5DfP5bM_DsEZDHf7o&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=57f3861f7357dccdafa94edd9f4a3e1d&oe=5E2EF3B9
0
Korwinator tylko wjechał i już obraża wszystkich. To właśnie przez Niego konfederacja nie odnosi takiego sukcesu jaki powinna..m
0
Czy exit poll jest na tyle rzetelny, że każdy już wie kto wejdzie a kto nie? Przecież to jest jakieś 10% wszystkich głosów te całe sondaże...
0
@msmsms sory, ale nie stać mnie na to żeby opłacać netflixa, hbo go i jeszcze jakieś playery. Oglądam dużo i niestety wszystko nie leci na jednej platformie, a nie zarabiam milionów.
0
Rozwalają mnie te sondaże. Że niby exit poll w największych miastach daje jakiś zbliżony wynik wyborów? Przecież w większości okręgów nawet nie policzyli jeszcze głosów.
0
Gdzie oglądacie seriale odkąd skasowali fili?
34
Idę spać z nadzieją, że albo Konfederacja wystawi jutro jednak Berkowicza czy kogoś innego, albo przetłumaczą Januszowi, że to ostatnia prosta a nie loża szyderców i swoje teksty typu "tfu gej" schowa do kieszeni. Jeden człowiek może położyć starania wielu młodych i ambitnych ludzi, albo raczej media, które tylko czekają na gafy Korwina.
0
@Esteban_ serio?! :((
2
Dembele bierze jakąś tortille na wynos i cyk w Fortnite całą noc, taki to pożyje...
17
@Maniek9444 Iks kurna De :) Ja widzę tylko jak pieniądze mi znikają z wypłaty i w marketach, patrząc na podatki. :)
1
@kokodzambo13 I już jakiś napinacz musi przyjść i krytykować wszystko i wszystkich. Nie napisałem o tym jakim jest prezydentem tylko, że lubię jak się wypowiada i prywatnie na pewno jest spoko gościem. Czy wszędzie musi się znaleźć jakiś ktoś z bolcem w tyłku i wplatać wszędzie politykę?
18
@kerouac nie czuć od Niego takiej dyktatury, nie rzuca sloganami tylko luźniutko się wypowiada.
12
Ale ten Duda to jest człowiek mem i spoko ziom :D te Jego przemówienia to takie wyluzowane, że szok.
1
@Ermitano do zsypu wrzucaj worki już posegregowane.
0
@konrad1661 Kuchnia połączona z pokojem gościnnym, łazienka i mała sypialnia. Chyba na suficie będzie dobrze z tymi workami.
2
@Kusco15 Nie, jest chory, mówił wczoraj na live.
1
@Hushovt No, szczególnie w bloku :D
11
Przymusowa segregacja śmieci od 6 września weszła w Polsce, a ja się pytam, jak ktoś ma kurde mieszkanie dwupokojowe, to gdzie ja mam te 5 worków postawić? Do tego mieszkam naprzeciwko śmietnika osiedlowego, i codziennie rano śmieciarka przechyla wszystkie kubły na raz, nawet chłopaki sobie nie zawracają głowy co jest od czego. :D
0
@Uukasz_93 Laporta miał to szczęście, że zaufał pierwszemu i od razu miał złoto w postaci Pepa :)
4
@KamQiX Korwin mówił wczoraj na live, że jest lekko chory więc pewnie dlatego przełożyli Jego debatę na inny termin.
0
@Uukasz_93 Szukają swojego Guardioli tylko mają pecha :P
1
Lahoz wylizuje talerzyk bo bułce
12
@haryveb944 Chyba tylko w tym, że są przeciwne LGBT i nowemu typowi rodziny. M + M, K + K. :D