kuz

0

@Naturopata mam podobnie...

kuz

0

Co Gnabriemu wyszedł mecz..

kuz

1

@FC1899Barca porównując ich do komentarza w meczu Realu to jak porównać leniwca do pantery.

kuz

0

Sterling, Lewy, Son i Kimmich w fantasy :)

kuz

1

@Kapitan hawk nieee, chodzi o to że ja postawiłem w handi na City.

kuz

0

Nowa mechanika karnych ale jak widać Kane już ten celownik opanował :)

kuz

0

@masa11 bo mamy słabych skrzydłowych

kuz

6

Powiedźcie Kołtoniowi żeby nie beatboxował jak komentuje.

kuz

1

Ten sędzia techniczny stoi jak Ci zbugowani piłkarze w karierze w fifie haha

kuz

0

Zuylłe, Zuylłe, Zuylłeeeee! Lolą Blą...

kuz

0

@Gregsky10 może dlatego tak dobrze gramy u Siebie a na wyjazdach słabo? Boją się kibiców, gdy są w blisko...

kuz

2

Popili w Bayernie, że tacy czerwoni? Xddd

kuz

1

Zidane chociaż ma jaja i ściąga beznadziejnego Courtoisa, a u nas Suarez kopie się po czole przez 90 min bo piłkarze rządzą trenerem.

kuz

2

Ręcznik poszedł do prania.

kuz

0

@Katalonbar nie tą co toalety w remoncie ciągle, człowiek wypiję kawkę a nawet siusiu nie można zrobić...

kuz

1

@Isso89 narzeczona*

kuz

4

Oni komentują jak dwóch gimnazjalistów na przerwie w szkole, zero życia, zero polotu, tandetne teksty, marna wiedza. Ah ten polsat, i człowiek jeszcze za to musi płacić takie pieniądze...

kuz

0

@Barca17griezz10 telefon poleciał w kulki.

kuz

0

Ale będą jaja jak Real w LE będzie grał :D

kuz

3

A co to zastępca Valverde jakiś? :D

https://imgur.com/gallery/eCNM9uQ

kuz

0

@PJ1985 jedynie Smoku ratuje te studio, bo fajne materiały przygotowuje.

kuz

1

KLIP BRIŻ, zabierzcie ją z tego studia.

kuz

0

@MesQueUnClub_87 Neymar chyba jeszcze zawieszony bo na 3 mecze dostał z tego co pamiętam, ale Mbappe już zdrów.

kuz

0

@nabial Popieram, rzuty wolne i karne są nie do strzelenia, tym bardziej, jak grasz z kumplem na kanapie to trzeba być omnibusem żeby karniaka strzelić, taką czułość ma to kółko. WG. mnie nie powinno ono wychodzić poza bramkę a jak strzelimy za mocno to wtedy nie trafiamy, bo jak przechylisz na maxa w lewo czy prawo to 3 metry od bramki jest celownik, a z kumplem obok musisz go wyłączyć i nie sposób go wyczuć.

kuz

0

@Arkon Cou oglądałem kilka meczy, jeżeli dostanie pozycję 10 na zawsze i będzie liderem środka pola jakiego brakowało Bayernowi, to chłopak odżyje i w następnym sezonie będziemy mieli z Niego wielki pożytek pod wodzą nowego trenera.

kuz

3

@Mizander Złote, a skromne...

kuz

1

@xVENUMx IMO wina policji i służb, bo powinni przed zakrętem dać człowieka, który ostrzega. Z taką paką ciężko wyhamować od razu.

kuz

1

@MarioVeB! b365 wejdzie na Polski rynek to wszystkie buki zawiną interes.

kuz

0

@sila101 zauważyłem, że lepiej jak wcale nie nie ruszam pada przy obronie, dużo lepiej to wygląda.

kuz

1

@Rewolucja123 ja za każdym razem jak pressuje, to od razu dwa trzy podania i koleś ma sam na sam. On za to odbiera mi piłkę na swojej połowie ale Jego stoperzy trzymają się na pozycjach obok moich napastników. Do tego moi piłkarze nie robią ruchu do prostopadłych podań a u przeciwnika prawie ciągle. Co roku gra defensywna zajmuję mi parę tygodni zanim przestanę tracić po 3 gole na mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?