@JimMorrisonFCB grałem po weselach 4 lata. Bez Przez twe oczy, żono moja, mój jest ten kawałek podłogi, cherry lady, you're woman, wolność, weselny klimat czy byłaś dla mnie wszystkim nie przeszło żadne. :D
Coraz bardziej śmierdzi mi to całe wygrywanie meczy przez Neymara. W dzisiejszym biznesie i przy tylu petrolodarach nie dziwiłbym się, gdyby opłacili cały zabieg powtórnego przyjęcia go przez kibiców. 3 mecze i 3 gole w końcówkach. :D
@xJLx zdziwił byś się, aktualnie hasztag #fixcareermode jest bardzo wysoko w trendach Twittera, udostępniają go serwisy dla graczy, zawodowi gracze nba. Karierę grą BARDZO wielu graczy, niektórzy kupują grę tylko dla niej.
To jest jakieś nieporozumienie... Czytam sobie reddita na temat trybu kariery w nowej FIFIE, i chyba jeszcz nigdy nie było tylu błędów odkąd pamiętam. W tym trybie nic nie działa dobrze, wszystko jest zbugowane. EA totalnie położyła lachę na graczy, bo jak można wydać niedokończoną grę?!
Kupiłem Pulisica, Szpaku mówi "Pulisik" myślę sobie, przygotował się... w następnej akcji już niestety atakował "Pulicić". Ja nie wiem, oni żadnej kontroli jakości nie robią? :D
Plus, jaki zauważyłem w FIFIE to w końcu szybkość mająca znaczenie. Gracz wolniejszy już nie dogania rozpędzonego zawodnika z tempem 90+. Jak już się rozpędzi to zostawia w tyle.
Roberto w FIFIE dalej PO... Oriol, Rafinha, jakiś Reis?!?! Dalej w składzie. Można narzekać na PES, że nie ma licencji ale FIFA też się nie popisuje, żeby w dniu premiery nie zaaktualizować składów.
2
Ah ta Diletta Leotta, co za piękność!
1
@neymarjr_143 w tym roku można grać squad battles w opór więc nie trzeba się męczyć i denerwować grając online. I pro clubs jest bardzo fajną opcją!
2
Idealne podsumowanie:
https://www.facebook.com/152298371641685/posts/1079881382216708/
0
@Colon Santi Cazorla, bądź co bądź kontuzja go zniszczyły.
1
@JimMorrisonFCB grałem po weselach 4 lata. Bez Przez twe oczy, żono moja, mój jest ten kawałek podłogi, cherry lady, you're woman, wolność, weselny klimat czy byłaś dla mnie wszystkim nie przeszło żadne. :D
0
@neymarjr_143 za długo siedziałem w przekrętach w piłce i sporcie ogólnie, żeby myśleć, że takie coś jest niemożliwe. :)
1
Coraz bardziej śmierdzi mi to całe wygrywanie meczy przez Neymara. W dzisiejszym biznesie i przy tylu petrolodarach nie dziwiłbym się, gdyby opłacili cały zabieg powtórnego przyjęcia go przez kibiców. 3 mecze i 3 gole w końcówkach. :D
25
Ter Stegen się wkurw*ł i sam rozegrał akcję.
1
Mam już dość tej bezpłciowej Barcy... Kiedy to się skończy?!
0
@hefaj6 odsyłam na Reddit bo lista jest dluuuuuuuga.
0
@xJLx łatka? :D z tego co czytam i co się pojawia na bieżąco, to oni będą musieli cały kod gry napisać na nowo...
4
@xJLx zdziwił byś się, aktualnie hasztag #fixcareermode jest bardzo wysoko w trendach Twittera, udostępniają go serwisy dla graczy, zawodowi gracze nba. Karierę grą BARDZO wielu graczy, niektórzy kupują grę tylko dla niej.
0
To jest jakieś nieporozumienie... Czytam sobie reddita na temat trybu kariery w nowej FIFIE, i chyba jeszcz nigdy nie było tylu błędów odkąd pamiętam. W tym trybie nic nie działa dobrze, wszystko jest zbugowane. EA totalnie położyła lachę na graczy, bo jak można wydać niedokończoną grę?!
2
@KamQiX Poza tym to nie zmienia sensu mojego posta, bo Szpaku i tak mówi raz tak raz tak.
6
@KamQiX Sam zawodnik powiedział, że PULISIK, to będziesz się z nim kłócił jak lepiej wymawiać Jego nazwisko? :D
0
Kupiłem Pulisica, Szpaku mówi "Pulisik" myślę sobie, przygotował się... w następnej akcji już niestety atakował "Pulicić". Ja nie wiem, oni żadnej kontroli jakości nie robią? :D
2
@Pogba Moja obrona jak co roku przy premierze gra jak jakieś pachołki. Przeciwnikowi wychodzą między moich do prostopadłych co akcję, moi stoją.
0
@Pogba jeden dzień a ja już jestem tak wkur*iony, że to jest tragedia. Meliska nie pomaga.
0
Plus, jaki zauważyłem w FIFIE to w końcu szybkość mająca znaczenie. Gracz wolniejszy już nie dogania rozpędzonego zawodnika z tempem 90+. Jak już się rozpędzi to zostawia w tyle.
0
@skyy10fan Są inne, jak fajne korki, piłki i dodatki do trybu kariery.
3
@skyy10fan Z katalogu nie, dostajesz te bonusy za zdobywane doświadczenie.
14
@Aaron10 To raczej nawiązanie do trzeciego kompletu, który też jest jakby w stylu Retro i nawiązuje do jednego z historycznych strojów Barcy Johana.
9
"PRZECZYTAŁ TO JAK PROFESOR". Czyżby nowe "antycypował"?
0
Roberto w FIFIE dalej PO... Oriol, Rafinha, jakiś Reis?!?! Dalej w składzie. Można narzekać na PES, że nie ma licencji ale FIFA też się nie popisuje, żeby w dniu premiery nie zaaktualizować składów.
2
@Janiama Albo zwolnić Valverde po przegranej, wtedy będzie jeszcze lepiej :)
1
Ostatni mecz nawet u Siebie nie przekonywał, jutro może być bardzo smutny dzień.
0
@Veb1233 Pierwszy dzień premiery a już tyle baboli :D
2
No i kurde zawsze coś, człowiek by zobaczył taki napad Ansu - Griezmann - Dembele to nie, kontuzje jakieś...
2
https://x.com/500Watchlist/status/1177570891598827521
Fajna ta FIFA, 75 meczy w sezonie :D
0
@Esio najlepsze że w fabule grasz ciągle na ten sam zespół i takich samych zawodników. Syd jest w każdym teamie.