kuz

2

Ah ta Diletta Leotta, co za piękność!

kuz

1

@neymarjr_143 w tym roku można grać squad battles w opór więc nie trzeba się męczyć i denerwować grając online. I pro clubs jest bardzo fajną opcją!

kuz

2

kuz

0

@Colon Santi Cazorla, bądź co bądź kontuzja go zniszczyły.

kuz

1

@JimMorrisonFCB grałem po weselach 4 lata. Bez Przez twe oczy, żono moja, mój jest ten kawałek podłogi, cherry lady, you're woman, wolność, weselny klimat czy byłaś dla mnie wszystkim nie przeszło żadne. :D

kuz

0

@neymarjr_143 za długo siedziałem w przekrętach w piłce i sporcie ogólnie, żeby myśleć, że takie coś jest niemożliwe. :)

kuz

1

Coraz bardziej śmierdzi mi to całe wygrywanie meczy przez Neymara. W dzisiejszym biznesie i przy tylu petrolodarach nie dziwiłbym się, gdyby opłacili cały zabieg powtórnego przyjęcia go przez kibiców. 3 mecze i 3 gole w końcówkach. :D

kuz

25

Ter Stegen się wkurw*ł i sam rozegrał akcję.

kuz

1

Mam już dość tej bezpłciowej Barcy... Kiedy to się skończy?!

kuz

0

@hefaj6 odsyłam na Reddit bo lista jest dluuuuuuuga.

kuz

0

@xJLx łatka? :D z tego co czytam i co się pojawia na bieżąco, to oni będą musieli cały kod gry napisać na nowo...

kuz

4

@xJLx zdziwił byś się, aktualnie hasztag #fixcareermode jest bardzo wysoko w trendach Twittera, udostępniają go serwisy dla graczy, zawodowi gracze nba. Karierę grą BARDZO wielu graczy, niektórzy kupują grę tylko dla niej.

kuz

0

To jest jakieś nieporozumienie... Czytam sobie reddita na temat trybu kariery w nowej FIFIE, i chyba jeszcz nigdy nie było tylu błędów odkąd pamiętam. W tym trybie nic nie działa dobrze, wszystko jest zbugowane. EA totalnie położyła lachę na graczy, bo jak można wydać niedokończoną grę?!

kuz

2

@KamQiX Poza tym to nie zmienia sensu mojego posta, bo Szpaku i tak mówi raz tak raz tak.

kuz

6

@KamQiX Sam zawodnik powiedział, że PULISIK, to będziesz się z nim kłócił jak lepiej wymawiać Jego nazwisko? :D

kuz

0

Kupiłem Pulisica, Szpaku mówi "Pulisik" myślę sobie, przygotował się... w następnej akcji już niestety atakował "Pulicić". Ja nie wiem, oni żadnej kontroli jakości nie robią? :D

kuz

2

@Pogba Moja obrona jak co roku przy premierze gra jak jakieś pachołki. Przeciwnikowi wychodzą między moich do prostopadłych co akcję, moi stoją.

kuz

0

@Pogba jeden dzień a ja już jestem tak wkur*iony, że to jest tragedia. Meliska nie pomaga.

kuz

0

Plus, jaki zauważyłem w FIFIE to w końcu szybkość mająca znaczenie. Gracz wolniejszy już nie dogania rozpędzonego zawodnika z tempem 90+. Jak już się rozpędzi to zostawia w tyle.

kuz

0

@skyy10fan Są inne, jak fajne korki, piłki i dodatki do trybu kariery.

kuz

3

@skyy10fan Z katalogu nie, dostajesz te bonusy za zdobywane doświadczenie.

kuz

14

@Aaron10 To raczej nawiązanie do trzeciego kompletu, który też jest jakby w stylu Retro i nawiązuje do jednego z historycznych strojów Barcy Johana.

kuz

9

"PRZECZYTAŁ TO JAK PROFESOR". Czyżby nowe "antycypował"?

kuz

0

Roberto w FIFIE dalej PO... Oriol, Rafinha, jakiś Reis?!?! Dalej w składzie. Można narzekać na PES, że nie ma licencji ale FIFA też się nie popisuje, żeby w dniu premiery nie zaaktualizować składów.

kuz

2

@Janiama Albo zwolnić Valverde po przegranej, wtedy będzie jeszcze lepiej :)

kuz

1

Ostatni mecz nawet u Siebie nie przekonywał, jutro może być bardzo smutny dzień.

kuz

0

@Veb1233 Pierwszy dzień premiery a już tyle baboli :D

kuz

2

No i kurde zawsze coś, człowiek by zobaczył taki napad Ansu - Griezmann - Dembele to nie, kontuzje jakieś...

kuz

2

https://x.com/500Watchlist/status/1177570891598827521

Fajna ta FIFA, 75 meczy w sezonie :D

kuz

0

@Esio najlepsze że w fabule grasz ciągle na ten sam zespół i takich samych zawodników. Syd jest w każdym teamie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?