Suarez nie zejdzie nie mamy co liczyć, na pewno nie w przerwie. To święta krowa w tej drużynie. Prędzej Griezmanna zdejmie i znowu będą pisać, że bezbarwny występ na skrzydle, ależ mnie to wku**ia.
@Grzesior667 Wiem, że się da, sam mam też skład za 500k. Ale widząc skład z legendami i POTM za 3 albo 4 miliony to krew zalewa. Większość płaci za FP a nie handluje.
@Lenioq W normalnej sytuacji klepnąłbym go z 6-0 z 9 graczami, ale wszystko mu wychodziło lepiej niż jak grał w 11 :D Ta gra to jest kpina i tyle, szkoda nerwów, lepiej sobie karierkę i squad battles popykać a nie ten szajs.
@Grzesior667 A nie? Trafiam teraz na POTM Auba i skład z PL za 2 miliony. W jaki sposób jak nie Fifa Points można tak szybko taki skład zbudować? Jak masz dużo kasy to kupujesz FP i otwierasz paczki, nawet bez dobrych trafów po sprzedaży słabych kart uzbierasz na OP skład.
Przeciwnik dostaje dwie czerwone przy wyniku 2-0 dla mnie w 20 minucie meczu, i wygrywa 2-4. Nigdy więcej nie uruchomię meczu online w tej słabej grze. P2W i handicap aż w oczy razi.
@kiper09 Mam w miarę dobry skład Premier League, ale co z tego, skoro zawodnicy zachowują się jak debile znowu, tak jak na początku gry. Teraz już ogarnąłem sobie tatktykę, poruszanie się w obronie, a dzieje się to samo co wcześniej. Przed patchem nie było tego problemu. Wydaje mi się, że gra nie chce żebym wygrał i tyle. Nawet prowadząc 2-0 nagle zawodnicy dostają wylewu i kończy się 2-4.
Czy w ostatniej aktualizacji coś zmienili w samym gameplayu FIFY? Już miałem ładnie ogarniętą grę w obronie, jockey movement opanowałem i nie dawałem się przejść. Teraz grając jockey nawet nie działa, piłkarze się rozchodzą na boki i przeciwnik ma w pytę miejsca tak jak wcześniej.
0
I bez zmian wychodzimy hahaha, trener roku incoming!
0
@El dominatore przypomnę Ci tylko, że Suarez nie strzelił na wyjeździe od 3 lat :) powodzenia z tym golem, są na to bardzo minimalne szanse.
2
Suarez nie zejdzie nie mamy co liczyć, na pewno nie w przerwie. To święta krowa w tej drużynie. Prędzej Griezmanna zdejmie i znowu będą pisać, że bezbarwny występ na skrzydle, ależ mnie to wku**ia.
1
Suarez podsumował haha
0
Suarez tam wychodził sam na sam z przewagą trzech metrów, ale wóz z węglem nie da rady się ruszyć...
0
Ale przekombinowali ja Cię kręcę!
0
Jak Suarez strzeli na wyjeździe w LM to bierzcie konserwy i spierd***jcie do piwnicy, to będzie koniec świata.
0
Semedo dziś solidnie
0
Obstawisz przeciwko Napoli to oczywiście pewnie wygrają ze 3-0...
0
@bolo93 w sumie podobny, a szlaczków nie znam :D
0
@Katalończyk 99 dźwiękowiec spieprzył a nie Iwanow
0
@Barcelismo to chyba brat Ansu
0
Kiedyś nie lubiłem Chelsea i ich stylu, dzisiaj oglądałem z przyjemnością, fajnie to Frank poukładał.
1
Ale golazo Sabitzera, piękne! Podobne do gola Alvesa z Realem.
5
Co Pep zrobił z tym Raheemem to jest arcydzieło. Od średniaka do TOP grajka na świecie. Czapki z głów.
6
Sterling to jest potwór
0
@LuisSalvano do Ligi Europy mogą wychodzić nawet dzisiaj :D
15
Śpieszmy się kochać kupony, tak szybko padają.
0
@MSDCbrzdyk jo, Jean Michele
0
Dwie setki i Kurła ratuję dupę białym.
1
Niech to utrzymają materace!
0
@Witekk10 Z kontrastem tym bardziej dobrze piwko wypić żeby nerki przeczyscic :D
0
Atleti położy dziś nie jeden kupon. :D
0
Ale porywczy ten komentarz na Polsacie.
0
@Grzesior667 Wiem, że się da, sam mam też skład za 500k. Ale widząc skład z legendami i POTM za 3 albo 4 miliony to krew zalewa. Większość płaci za FP a nie handluje.
0
@Lenioq W normalnej sytuacji klepnąłbym go z 6-0 z 9 graczami, ale wszystko mu wychodziło lepiej niż jak grał w 11 :D Ta gra to jest kpina i tyle, szkoda nerwów, lepiej sobie karierkę i squad battles popykać a nie ten szajs.
0
@Grzesior667 A nie? Trafiam teraz na POTM Auba i skład z PL za 2 miliony. W jaki sposób jak nie Fifa Points można tak szybko taki skład zbudować? Jak masz dużo kasy to kupujesz FP i otwierasz paczki, nawet bez dobrych trafów po sprzedaży słabych kart uzbierasz na OP skład.
0
Przeciwnik dostaje dwie czerwone przy wyniku 2-0 dla mnie w 20 minucie meczu, i wygrywa 2-4. Nigdy więcej nie uruchomię meczu online w tej słabej grze. P2W i handicap aż w oczy razi.
0
@kiper09 Mam w miarę dobry skład Premier League, ale co z tego, skoro zawodnicy zachowują się jak debile znowu, tak jak na początku gry. Teraz już ogarnąłem sobie tatktykę, poruszanie się w obronie, a dzieje się to samo co wcześniej. Przed patchem nie było tego problemu. Wydaje mi się, że gra nie chce żebym wygrał i tyle. Nawet prowadząc 2-0 nagle zawodnicy dostają wylewu i kończy się 2-4.
1
Czy w ostatniej aktualizacji coś zmienili w samym gameplayu FIFY? Już miałem ładnie ogarniętą grę w obronie, jockey movement opanowałem i nie dawałem się przejść. Teraz grając jockey nawet nie działa, piłkarze się rozchodzą na boki i przeciwnik ma w pytę miejsca tak jak wcześniej.