@BarcaInfo Zrób latem transfery na boki obrony, nie zabieraj obu tych graczy na mecz. O Wague to nawet głupio się wypowiadać bo mógł grać sobie w rezerwach, tutaj przesiedzi sezon na trybunach.
Nie wiem jak innym, ale mi świetnie gra się kartą Lo Celso. Kosztuje jakieś 1000 monet a świetnie sobie radzi. Teraz uzbierałem na Sissoko te 40k ale jakoś ciężko mi się rozstać z Lo Celso, który już 150 meczy zagrał i strzelił sporo bramek. Polecam przetestować.
@fafera Ale przecież ten gość zawsze taki był, nie miał charyzmy i był bierny przy linii. Stoicki spokój miał nas uratować a jednak wolałem szalonego Enrique.
2
@Explode Juninho?
0
Dzięki Ci Boski Diego!
0
Vidal teraz lepsza 9 od Suareza...
0
Raz na rok to i Stegen babola zrobi :)
0
Po rożnych w FIFIE strzelam tyle samo goli co Ronaldo z rzutów wolnych :D
43
@BarcaInfo Zrób latem transfery na boki obrony, nie zabieraj obu tych graczy na mecz. O Wague to nawet głupio się wypowiadać bo mógł grać sobie w rezerwach, tutaj przesiedzi sezon na trybunach.
0
@4drian0 Takie filmy mają jedną wspólną cechę: ZŁOTO
0
@Ramos9248 Napisałbym co myślę, ale poszedłbym za to do więzienia.
0
@Danger204 Bo gość sprzedał by swoją rodzinę, żeby ośmieszyć się w ringu za trochę $$$$.
0
@Danny Gaucho Teraz to chyba ELUWINA, albo jestem nie na bieżąco :D
2
Nie wiem jak innym, ale mi świetnie gra się kartą Lo Celso. Kosztuje jakieś 1000 monet a świetnie sobie radzi. Teraz uzbierałem na Sissoko te 40k ale jakoś ciężko mi się rozstać z Lo Celso, który już 150 meczy zagrał i strzelił sporo bramek. Polecam przetestować.
0
@Cave dla sprostowania powiem, że w marcu znowu zabierze.
0
@kolomen2 Znam Angielski i Polski, chciałbym Hiszpański z wiadomych wzgledów. Gazety, wywiady, informacje wszystko mógłbym samemu sobie tłumaczyć.
1
@BigDaglas Pulisic
1
@fafera Ale przecież ten gość zawsze taki był, nie miał charyzmy i był bierny przy linii. Stoicki spokój miał nas uratować a jednak wolałem szalonego Enrique.
4
@sevs a Nejmara nie dość, ze cień Mbappe przykrywa to teraz jeszcze cień Icardiego z drugiej strony, biedak.
0
@Colon To jest dramat, za takie błędy nawet w B klasie dostają burę.
3
@PrinceDamon Ale że on go dubluje? :D
0
@Nihas Gdyby to była muzyka to spoko, szanuje wszystkie gatunki. :)
18
Kruszwil jakby mu taśmę spowalniali :D
0
@Hosh Sory, poprawiłem.
21
Jeżeli ktoś słucha takiej "muzyki" dobrowolnie bez przymusu to oficjalnie współczuję i nie rozumiem.
1
Isamu sam w tym metinie osiągnął to co osiągnął a ten Fubu to podobno całą rodziną siedzieli po 24h żeby być TOP1 na PLu :D ahhh co za czasy
0
@Transu96 To laska Goli, po znajomości ją wzięli bo wypowiadać się merytorycznie nie potrafi.
2
Co to za laska w studio? "I właśnie, bo właśnie właśnie że właśnie, no właśnie."
4
Co jak co ale lecą na żywca, ich akurat lubię :D
0
@Encore Wygląda jakby ze szpitala po białaczce wyszedł niedawno.
0
Dramat... Reszta walk chociaż poziom sportowy prezentuje i zaraża tych ludzi pasją, a tu tylko i wyłącznie robienie hajsu na ujemnym IQ.
2
@Transu96 Bez mózgu też miałbyś problem :D
3
@Suzu Zawsze Ci co najbardziej szczekają, w drugiej rundzie już chodzą jak kukiełki bez sił.