kuz

2

@Explode Juninho?

kuz

0

Dzięki Ci Boski Diego!

kuz

0

Vidal teraz lepsza 9 od Suareza...

kuz

0

Raz na rok to i Stegen babola zrobi :)

kuz

0

Po rożnych w FIFIE strzelam tyle samo goli co Ronaldo z rzutów wolnych :D

kuz

43

@BarcaInfo Zrób latem transfery na boki obrony, nie zabieraj obu tych graczy na mecz. O Wague to nawet głupio się wypowiadać bo mógł grać sobie w rezerwach, tutaj przesiedzi sezon na trybunach.

kuz

0

@4drian0 Takie filmy mają jedną wspólną cechę: ZŁOTO

kuz

0

@Ramos9248 Napisałbym co myślę, ale poszedłbym za to do więzienia.

kuz

0

@Danger204 Bo gość sprzedał by swoją rodzinę, żeby ośmieszyć się w ringu za trochę $$$$.

kuz

0

@Danny Gaucho Teraz to chyba ELUWINA, albo jestem nie na bieżąco :D

kuz

2

Nie wiem jak innym, ale mi świetnie gra się kartą Lo Celso. Kosztuje jakieś 1000 monet a świetnie sobie radzi. Teraz uzbierałem na Sissoko te 40k ale jakoś ciężko mi się rozstać z Lo Celso, który już 150 meczy zagrał i strzelił sporo bramek. Polecam przetestować.

kuz

0

@Cave dla sprostowania powiem, że w marcu znowu zabierze.

kuz

0

@kolomen2 Znam Angielski i Polski, chciałbym Hiszpański z wiadomych wzgledów. Gazety, wywiady, informacje wszystko mógłbym samemu sobie tłumaczyć.

kuz

1

@BigDaglas Pulisic

kuz

1

@fafera Ale przecież ten gość zawsze taki był, nie miał charyzmy i był bierny przy linii. Stoicki spokój miał nas uratować a jednak wolałem szalonego Enrique.

kuz

4

@sevs a Nejmara nie dość, ze cień Mbappe przykrywa to teraz jeszcze cień Icardiego z drugiej strony, biedak.

kuz

0

@Colon To jest dramat, za takie błędy nawet w B klasie dostają burę.

kuz

3

@PrinceDamon Ale że on go dubluje? :D

kuz

0

@Nihas Gdyby to była muzyka to spoko, szanuje wszystkie gatunki. :)

kuz

18

Kruszwil jakby mu taśmę spowalniali :D

kuz

0

@Hosh Sory, poprawiłem.

kuz

21

Jeżeli ktoś słucha takiej "muzyki" dobrowolnie bez przymusu to oficjalnie współczuję i nie rozumiem.

kuz

1

Isamu sam w tym metinie osiągnął to co osiągnął a ten Fubu to podobno całą rodziną siedzieli po 24h żeby być TOP1 na PLu :D ahhh co za czasy

kuz

0

@Transu96 To laska Goli, po znajomości ją wzięli bo wypowiadać się merytorycznie nie potrafi.

kuz

2

Co to za laska w studio? "I właśnie, bo właśnie właśnie że właśnie, no właśnie."

kuz

4

Co jak co ale lecą na żywca, ich akurat lubię :D

kuz

0

@Encore Wygląda jakby ze szpitala po białaczce wyszedł niedawno.

kuz

0

Dramat... Reszta walk chociaż poziom sportowy prezentuje i zaraża tych ludzi pasją, a tu tylko i wyłącznie robienie hajsu na ujemnym IQ.

kuz

2

@Transu96 Bez mózgu też miałbyś problem :D

kuz

3

@Suzu Zawsze Ci co najbardziej szczekają, w drugiej rundzie już chodzą jak kukiełki bez sił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?