I od początku widać inną drużynę, jest ciąg i sytuacja już w pierwszej akcji... Ja nie wiem co się z nimi dzieje na wyjeździe ale to chyba jakaś czarna magia.
@Wronadlinho Jak już poszło w silnik to bieda panie, bieda... Dla pocieszenia powiem, że kumpel kiedyś w nocy tankował w garażu i nalał płynu do spryskiwaczy zamiast benzyny.
Ciekawe czy Valverde będzie miał kiedyś jaja i wystawi skład z dwoma pivotami w postaci De Jonga i Busquetsa, przed nimi Griezmann, na szpicy Suarez a na skrzydłach Dembele/Fati i Leo, mogło by być fajnie.
@Phatro Chodzi mi o Jego tweety i wypowiedzi publiczne, że to on jest najlepszy, jak przegra plebiscyt - niesprawiedliwy świat itp. Nie mówie o tym jaki jest prywatnie tylko jak przenosi rywalizację poza boisko.
@shinthps Kibicuję Barcelonie i chcę zwolnienia Valverde, więc jeżeli przegrają a to przyczyni się do Jego zwolnienia, to oczywiście będę zawiedziony ale ten niesmak poprawi mi zatrudnienie nowego trenera. Taka odpowiedź by się przydała.
@dominik127pl Interfejs to raz, ale ta powolna gra w online mnie dobija, zagrałem jeden mecz i mam dość :D Piłkarze jak ślimaki biegają w porównaniu do FIFY czy nawet kariery z przyśpieszonym gameplayem w PES>
Kupiłem PESa 2020 głównie dla kariery i singla, gra się super. Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz te całe myClub i żałuję, że wydałem kasę na gierkę, którą mógłbym spiracić dla kariery i wyszło by na to samo, bo myClub to jakaś porażka. Gameplay jak ślimak, w singlu da się przyśpieszyć w online już niestety nie i ciężko się przestawić z FIFY. Chwaliłem PESA ale tylko za single i kanapową gierkę z kumplami, poza tym nie ma nic do zaoferowania.
Ale ludzie mają ból dupy o tę nagrodę dla Messiego :D każdego roku jak Messi wygra to zasłużył ktoś inny, ameby zaraz piszą o reprezentacji itp. lepiej dać sobie spokój z czytaniem postów na ten temat bo tylko krew człowieka zalewa, że niektórzy chodzą po świecie. Jak na VVD jeszcze można zrozumieć to tych typów z afryki, azji którzy piszą, że CR powinien dostać powinno się brzeszczotem po jajkach tłuc żeby się nauczyli.
Aż dziw ile osób głosowało na CR na pierwszym miejscu, to jest dramat jak matketing tego gościa pompuje. Nawet jakby był na emeryturze to założę się, że z krajów typu jakieś zimbabwe czy inne przylądki by głosowali na Niego gdyby nikt nie kontrolował.
0
I od początku widać inną drużynę, jest ciąg i sytuacja już w pierwszej akcji... Ja nie wiem co się z nimi dzieje na wyjeździe ale to chyba jakaś czarna magia.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Griezmann - szykuje się kolejny bezbarwny mecz na skrzydle :) Ciekawe ile mu zajmie osiągnięcie formy Coutinho z końca poprzedniego sezonu.
0
Betis traci bramkę w naszym stylu :P
0
@Wronadlinho Jak już poszło w silnik to bieda panie, bieda... Dla pocieszenia powiem, że kumpel kiedyś w nocy tankował w garażu i nalał płynu do spryskiwaczy zamiast benzyny.
0
@Vxb93 Tak działają Polskie media :D
3
@Mankind Zawołaj pana Darka, albo w Hiszpanii to w sumie Dario
1
Ogląda ktoś Lecha z Głogowem? Serio tak się męczą? Wcisną bramkę czy nie?
EDIT. w trakcie pisania komentarza wcisnęli właśnie.
2
@klimek19 9 kolejka
1
@sidzej Że Ernesto chce tutaj uczciwie zarobić?
3
@Hosh Griezmann zasuwa w obronie aż miło, dwóch pivotów, jaka ofensywa?
1
@Coutinho007 Dobry taktyk na ławce i nikt by się nie dublował.
3
Ciekawe czy Valverde będzie miał kiedyś jaja i wystawi skład z dwoma pivotami w postaci De Jonga i Busquetsa, przed nimi Griezmann, na szpicy Suarez a na skrzydłach Dembele/Fati i Leo, mogło by być fajnie.
1
https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=i6drTCzrQO4
Telewizja to ściek
9
@Phatro Chodzi mi o Jego tweety i wypowiedzi publiczne, że to on jest najlepszy, jak przegra plebiscyt - niesprawiedliwy świat itp. Nie mówie o tym jaki jest prywatnie tylko jak przenosi rywalizację poza boisko.
9
"Na szczęście pozostawiamy rywalizację na boisku."
Leo chyba tylko o sobie to powiedział, bo co do Ronaldo to mam inne przeczucia.
1
@shinthps Kibicuję Barcelonie i chcę zwolnienia Valverde, więc jeżeli przegrają a to przyczyni się do Jego zwolnienia, to oczywiście będę zawiedziony ale ten niesmak poprawi mi zatrudnienie nowego trenera. Taka odpowiedź by się przydała.
0
@norbi77 Ronaldinho, Messi, Hazard i Iniesta na wypożyczeniach
1
@Volk W Barce handi -2, Villarreal musi zapłacić rachunek jak to mawia klasyk.
5
@Adriano99 A dla mnie wszystkie tego typu covery spolszczone to cringe straszny.
1
@dominik127pl Interfejs to raz, ale ta powolna gra w online mnie dobija, zagrałem jeden mecz i mam dość :D Piłkarze jak ślimaki biegają w porównaniu do FIFY czy nawet kariery z przyśpieszonym gameplayem w PES>
17
@cules100pro Ty pewnie nawet winrara wykupiłeś, taki jesteś porządny co?
3
Kupiłem PESa 2020 głównie dla kariery i singla, gra się super. Dzisiaj odpaliłem pierwszy raz te całe myClub i żałuję, że wydałem kasę na gierkę, którą mógłbym spiracić dla kariery i wyszło by na to samo, bo myClub to jakaś porażka. Gameplay jak ślimak, w singlu da się przyśpieszyć w online już niestety nie i ciężko się przestawić z FIFY. Chwaliłem PESA ale tylko za single i kanapową gierkę z kumplami, poza tym nie ma nic do zaoferowania.
1
@Patryk1998 Bo mają kupe siana i otwierają paczki odkąd wyszedł WEB APP.
0
@TheNekro94 to już była humorystyczna wstawka :D
2
@TheNekro94 poglądy to tak jak wspomniałem VVD. CR to nie poglądy tylko głupota i zapatrzenie według mnie.
13
Ale ludzie mają ból dupy o tę nagrodę dla Messiego :D każdego roku jak Messi wygra to zasłużył ktoś inny, ameby zaraz piszą o reprezentacji itp. lepiej dać sobie spokój z czytaniem postów na ten temat bo tylko krew człowieka zalewa, że niektórzy chodzą po świecie. Jak na VVD jeszcze można zrozumieć to tych typów z afryki, azji którzy piszą, że CR powinien dostać powinno się brzeszczotem po jajkach tłuc żeby się nauczyli.
0
Czego tu się dziś spodziewać? Messi przeważnie dawał pokaz po wygraniu plebiscytu, ciekawe jak reszta.
79
Aż dziw ile osób głosowało na CR na pierwszym miejscu, to jest dramat jak matketing tego gościa pompuje. Nawet jakby był na emeryturze to założę się, że z krajów typu jakieś zimbabwe czy inne przylądki by głosowali na Niego gdyby nikt nie kontrolował.
3
Pomyslcie sobie co jutro Leo zrobi z Villarrealem, taka nagroda na bank da mu kopa.