Fabuła Volta trochę mnie rozwala, bo gramy na turnieju przeciwko J10 ciągle i cały czas dublują się zawodnicy, jak ta mała kobitka bramkarka, w każdej drużynie gra. Albo jakieś niedopatrzenie EA albo mieli wylane na to.
@Hushovt płacisz księgowej 50 i rozlicza Ci pita, żadna kasa i wszystko masz z głowy. Ewentualnie program na kompando rozliczania jest banalny jak cep.
I myśli sobie człowiek, że to Polska liga jest słaba bo w pucharze drużyny ekstraklasy dostają baty od niskich lig, a w Premier League Totki odpadają z 4 ligowcem, WHU dostaje 4 brameczki a Rochdale męczy się i przegrywa z Manchesterem United... Kaplica.
Jeżeli z Getafe Valverde wystawi Suareza w pierwszym składzie, Ansu posadzi na ławce a Griezmann zagra na skrzydle to gość jest po prostu głupi i tyle. Dobrej nocy Cules!
Oni na tym CN w wentylacji szatni mają jakiegoś speeda czy coś? Przecieram oczy i nie daje wiary. 4 mecze i co tydzień inna drużyna, jakby się zamieniali...
0
Fabuła Volta trochę mnie rozwala, bo gramy na turnieju przeciwko J10 ciągle i cały czas dublują się zawodnicy, jak ta mała kobitka bramkarka, w każdej drużynie gra. Albo jakieś niedopatrzenie EA albo mieli wylane na to.
1
Ahhhh ten tryb Volta mi się podoba, będzie grane na kanapie! :)
0
@Fabik87 Ja stawiam, że wycofa wszystkie pozwy i będzie ugoda.
2
Na premierę FIFY wyłączyli rynek na PS4 i PC :D Super sprawa EA!
0
Dlaczego na takiej imprezie jaką sa ME Słowenia gra u Siebie?
9
@Odesseiron Jedna myśl - Ja Pier*ole...
0
@SHIBA Ten na dole to już kur*a jakiś krewny Smakosza. Ja bym się zesrał jak bym w nocy zobaczył jak sobie wisi gdzieś.
0
@Kambi45 Tak (15 znaków)
1
@NGTRX Ojciec przegra to Neymar w styczniu: "Tak na prawdę to nawet nie jest mój ojciec."
3
@Hushovt płacisz księgowej 50 i rozlicza Ci pita, żadna kasa i wszystko masz z głowy. Ewentualnie program na kompando rozliczania jest banalny jak cep.
0
@MACIEK 22 luźniutko!
0
@MACIEK 22 Ter Steven :D Seagal by wyszedł to Getafe by się bało z tunelu wyjść :D
4
Golem Viniciusa się wszyscy jarają, a gdyby nie rykoszet to by pewnie nie trafił jak zwykle :D
14
I myśli sobie człowiek, że to Polska liga jest słaba bo w pucharze drużyny ekstraklasy dostają baty od niskich lig, a w Premier League Totki odpadają z 4 ligowcem, WHU dostaje 4 brameczki a Rochdale męczy się i przegrywa z Manchesterem United... Kaplica.
1
@ViscaBarca123 Jak na moje to go tam podciął, wątpie, żeby 16 latek symulował a kopnięcie było.
0
@Esteban_ Dokładnie tak :)
1
@Vxb93 Rijkard wygrał LM, miał Ronaldinho. Valverde ma Messiego i nie potrafi wykrzesać najlepszego z najlepszego.
1
@kylo12 Suarez powinien być właśnie zmiennikiem. Jego rola jako pierwszy napastnik już dawno powinna się skończyć.
0
@Esio Zgadzam się ze wszystkim i bym się podpisał nogami gdybym potrafił.
5
Jeżeli z Getafe Valverde wystawi Suareza w pierwszym składzie, Ansu posadzi na ławce a Griezmann zagra na skrzydle to gość jest po prostu głupi i tyle. Dobrej nocy Cules!
0
Jezu ten Valverde jest ślepy?! Zmiana i od razu dwie sytuacje... Suarez wóz z węglem.
1
Jeeeee przykuc!!! :D
4
Suarez tam przeszkadza, weźcie go
0
Messi :(((((((((((
1
Stawiajcie domy na 5-2
0
Jak Villarreal strzeli na 2-1 to idę full w 5-2
0
Oni na tym CN w wentylacji szatni mają jakiegoś speeda czy coś? Przecieram oczy i nie daje wiary. 4 mecze i co tydzień inna drużyna, jakby się zamieniali...
1
Tso??!?!?!?!?!?!?!
15
Oni ich podmieniają na wyjazdach
0
@jakub9611 kolega player podaje ciągle