kuz

0

Fabuła Volta trochę mnie rozwala, bo gramy na turnieju przeciwko J10 ciągle i cały czas dublują się zawodnicy, jak ta mała kobitka bramkarka, w każdej drużynie gra. Albo jakieś niedopatrzenie EA albo mieli wylane na to.

kuz

1

Ahhhh ten tryb Volta mi się podoba, będzie grane na kanapie! :)

kuz

0

@Fabik87 Ja stawiam, że wycofa wszystkie pozwy i będzie ugoda.

kuz

2

Na premierę FIFY wyłączyli rynek na PS4 i PC :D Super sprawa EA!

kuz

0

Dlaczego na takiej imprezie jaką sa ME Słowenia gra u Siebie?

kuz

9

@Odesseiron Jedna myśl - Ja Pier*ole...

kuz

0

@SHIBA Ten na dole to już kur*a jakiś krewny Smakosza. Ja bym się zesrał jak bym w nocy zobaczył jak sobie wisi gdzieś.

kuz

0

@Kambi45 Tak (15 znaków)

kuz

1

@NGTRX Ojciec przegra to Neymar w styczniu: "Tak na prawdę to nawet nie jest mój ojciec."

kuz

3

@Hushovt płacisz księgowej 50 i rozlicza Ci pita, żadna kasa i wszystko masz z głowy. Ewentualnie program na kompando rozliczania jest banalny jak cep.

kuz

0

@MACIEK 22 luźniutko!

kuz

0

@MACIEK 22 Ter Steven :D Seagal by wyszedł to Getafe by się bało z tunelu wyjść :D

kuz

4

Golem Viniciusa się wszyscy jarają, a gdyby nie rykoszet to by pewnie nie trafił jak zwykle :D

kuz

14

I myśli sobie człowiek, że to Polska liga jest słaba bo w pucharze drużyny ekstraklasy dostają baty od niskich lig, a w Premier League Totki odpadają z 4 ligowcem, WHU dostaje 4 brameczki a Rochdale męczy się i przegrywa z Manchesterem United... Kaplica.

kuz

1

@ViscaBarca123 Jak na moje to go tam podciął, wątpie, żeby 16 latek symulował a kopnięcie było.

kuz

0

@Esteban_ Dokładnie tak :)

kuz

1

@Vxb93 Rijkard wygrał LM, miał Ronaldinho. Valverde ma Messiego i nie potrafi wykrzesać najlepszego z najlepszego.

kuz

1

@kylo12 Suarez powinien być właśnie zmiennikiem. Jego rola jako pierwszy napastnik już dawno powinna się skończyć.

kuz

0

@Esio Zgadzam się ze wszystkim i bym się podpisał nogami gdybym potrafił.

kuz

5

Jeżeli z Getafe Valverde wystawi Suareza w pierwszym składzie, Ansu posadzi na ławce a Griezmann zagra na skrzydle to gość jest po prostu głupi i tyle. Dobrej nocy Cules!

kuz

0

Jezu ten Valverde jest ślepy?! Zmiana i od razu dwie sytuacje... Suarez wóz z węglem.

kuz

1

Jeeeee przykuc!!! :D

kuz

4

Suarez tam przeszkadza, weźcie go

kuz

0

Messi :(((((((((((

kuz

1

Stawiajcie domy na 5-2

kuz

0

Jak Villarreal strzeli na 2-1 to idę full w 5-2

kuz

0

Oni na tym CN w wentylacji szatni mają jakiegoś speeda czy coś? Przecieram oczy i nie daje wiary. 4 mecze i co tydzień inna drużyna, jakby się zamieniali...

kuz

1

Tso??!?!?!?!?!?!?!

kuz

15

Oni ich podmieniają na wyjazdach

kuz

0

@jakub9611 kolega player podaje ciągle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?