@Tom0VeB Zamów sobie jakąś smakową, bo klasyczna mocna może Cię odrzucić. I tak w sumie musisz spróbować czy ten smak Ci podejdzie bo to nie jest dla każdego. Cytrusowa jakaś albo z dodatkiem owoców może być fajna na początek.
Polskie Radio zapowiedziało koncert czterech wybitnych muzyków, Borysewicza Kozakiewicza Nowaka i Anthimosa. Na plakacie jasno napisane 17.12.19 godzina 19:00 Program Trzeci Polskiego Radia. Czeka człowiek cały dzień a okazuję się, że transmisji nie będzie a koncert będzie retransmitowany dopiero 28 grudnia...
@Hiacynk Mi się wydaję, że Ci eksperci są brani z ulicy i nic nie wiedzą o piłce. Na MŚ w Rosji też znałem kilku takich, którzy mówili, że Senegal biega z dzidami po polu i Polska ich rozjedzie a Kolumbia znana im była tylko z Narcosa. Tylko, że oni nie byli ekspertami w żadnej telewizji. :)
@AmigoBlancos Chodzi o fakty związane z pojedynkami Barca vs Real. Nigdy nie będą mieli szacunku chociaż byli gaszeni w 90% spotkań. O jakimś 5-0 przeciwko nam mogą pisać wyłącznie gazety historyczne a powtórki to na discovery historia mogą obejrzeć.
Jak co roku przed klasykiem w internecie pełno newsów/komentarzy jak to Real w końcu lepszy od Barcy i w końcu ją zniszczy. Pomijając już wszystkie komentarze typu "znowu was rozniesiemy". Zachowują się ciągle jakby wygrywali z nami wszystko a prawda jest taka, że tylko w pucharze króla im się udało. Jestem niemalże pewien, że gdyby podczas jednej z kampanii LM gdzie Real wygrywał trafili na nas, to nie mieliby tych 3 z rzędu.
Rozegrałem sobie klasycznie meczyki LM w FIFĘ. W Neapolu wygrałem 2-1 po bramkach Suareza (o zgrozo!). U Siebie 4-2 po dubletach Messiego i Griezmanna. :D
@MarioVeB! Zawsze tak robią i od 16 jest co robić przynajmniej jak masz wolne. Są w Barcelonie, Święcicki na pewno merytorycznie przedstawi ciekawostki, nie tylko czysto piłkarskie. Ja tam lubię klasyk na Eleven, chociaż sam mecz obejrzę pewnie na C+ to na studio wybieram E.
Tak patrząc na te wpisy Zielińskiego, profesjonalni piłkarze (nie tylko z Polski) to po prostu takie osiedlowe głupki, którym w życiu wyszło. Podobnie jak Grosicki czy Peszko czy Piątek. Wiadomo, że był wtedy gnojkiem i teraz mógł dojrzeć i wstydzi się takich wpisów ale jednak coś takiego zostaje.
1
@Tom0VeB Zamów sobie jakąś smakową, bo klasyczna mocna może Cię odrzucić. I tak w sumie musisz spróbować czy ten smak Ci podejdzie bo to nie jest dla każdego. Cytrusowa jakaś albo z dodatkiem owoców może być fajna na początek.
1
@jedrek7000 Mozaika w kolorach Blaugrana i Katalonii, bez żadnych haseł.
0
@ViscaBarca123 Wywalili go z Virtus.Pro i od razu robotę znalazł :) Zdolny chłop!
3
@Kajtek77 Ja zawsze myślałem (jak byłem dzieckiem), że od Zygmunta Chajzera :D
0
Polskie Radio zapowiedziało koncert czterech wybitnych muzyków, Borysewicza Kozakiewicza Nowaka i Anthimosa. Na plakacie jasno napisane 17.12.19 godzina 19:00 Program Trzeci Polskiego Radia. Czeka człowiek cały dzień a okazuję się, że transmisji nie będzie a koncert będzie retransmitowany dopiero 28 grudnia...
1
@Hiacynk Mi się wydaję, że Ci eksperci są brani z ulicy i nic nie wiedzą o piłce. Na MŚ w Rosji też znałem kilku takich, którzy mówili, że Senegal biega z dzidami po polu i Polska ich rozjedzie a Kolumbia znana im była tylko z Narcosa. Tylko, że oni nie byli ekspertami w żadnej telewizji. :)
4
Jak do 60 minuty będzie 4:0 dla Barcy, to Ansu będzie mógł zostać kolejnym Jeffrenem czy Vidalem :P
0
@Coutinho007 Nie jestem ułomny i przeczytanie tak głupiego komentarza nie wymaga jakiegoś super myślenia. Komentarz na poziomie 15 latka.
6
@Coutinho007 Pomyśl najpierw ile niewinnych ludzi zginęło a potem wypisuj takie głupoty.
18
@BarcaInfo Trzeci bramkarz Realu prowadzi ten popularny serwis z filmami?
2
@IronSanHybrid Skoro Breivik może pozwać więzienie bo ma starego XBOXA to co, oni nie mogą? Chociaż mają jakiś normalny powód.
1
@AmigoBlancos W dwumeczu :DDDDDDD
2
@AmigoBlancos Chodzi o fakty związane z pojedynkami Barca vs Real. Nigdy nie będą mieli szacunku chociaż byli gaszeni w 90% spotkań. O jakimś 5-0 przeciwko nam mogą pisać wyłącznie gazety historyczne a powtórki to na discovery historia mogą obejrzeć.
1
Jak co roku przed klasykiem w internecie pełno newsów/komentarzy jak to Real w końcu lepszy od Barcy i w końcu ją zniszczy. Pomijając już wszystkie komentarze typu "znowu was rozniesiemy". Zachowują się ciągle jakby wygrywali z nami wszystko a prawda jest taka, że tylko w pucharze króla im się udało. Jestem niemalże pewien, że gdyby podczas jednej z kampanii LM gdzie Real wygrywał trafili na nas, to nie mieliby tych 3 z rzędu.
0
@MartiNJ11 A to nie grali w październiku? Dzięki, myślałem, że już grali...
2
Rozegrałem sobie klasycznie meczyki LM w FIFĘ. W Neapolu wygrałem 2-1 po bramkach Suareza (o zgrozo!). U Siebie 4-2 po dubletach Messiego i Griezmanna. :D
1
@4drian0 Serio traktujesz to poważnie? Przecież od razu widać, że to troll a nie jakiś dej.
1
@MarioVeB! Zawsze tak robią i od 16 jest co robić przynajmniej jak masz wolne. Są w Barcelonie, Święcicki na pewno merytorycznie przedstawi ciekawostki, nie tylko czysto piłkarskie. Ja tam lubię klasyk na Eleven, chociaż sam mecz obejrzę pewnie na C+ to na studio wybieram E.
2
@Rewolucja123 Już? :D Chyba w końcu. Tyle ile Dworyakin miał cierpliwości to nie ma nikt na świecie.
2
@Chwytliwy https://pliki.meczyki.pl/big/271/5bbdd42786f5a.jpg
To zobacz :)
8
@Chwytliwy A widziałeś co wypisywał na policję? :D Podobny przypadek do Zielińskiego i wcale mądrością te wpisy nie emanowały.
0
Tak patrząc na te wpisy Zielińskiego, profesjonalni piłkarze (nie tylko z Polski) to po prostu takie osiedlowe głupki, którym w życiu wyszło. Podobnie jak Grosicki czy Peszko czy Piątek. Wiadomo, że był wtedy gnojkiem i teraz mógł dojrzeć i wstydzi się takich wpisów ale jednak coś takiego zostaje.
0
@skakun95 Graliśmy z nimi latem i każdy wie jak się skończyło :P Nawet dwumecz!
0
@FcBforever221 Lyon mieliśmy rok temu, lepiej już Atalantę albo Napoli.
1
@Ronin47 Olsztyn
2
Panuje grypa żołądkowa i właśnie taką złapałem, uważajcie na Siebie, nic fajnego...
0
@4drian0 Jakby ktoś nie wiedział, to George smalił cholewy do tego typka a nie do tej Pani :P
13
@IronSanHybrid Myślałem, że Juan Mata a tu jakiś fircyk z konopi, weź Pan idź z tym daleko.
0
Ten Interstellar nigdy do mnie nie trafiał, zbyt długi, zamotany. Próbuję oglądać 4 raz i dalej to samo.
1
@itmustbejoke Liverpool - Milan z finału LM, BVB - Malaga też z LM.