kuz

21

@BarcaInfo Bijemy rekord herbów pod tym postem, toć to przełom! PANOWIE! BROWARY W GÓRĘ!

kuz

1

@Fanatyk666 Serio? Przecież zespół wygrał jedno spotaknie na 5 ostatnich, do tego forma od jakiegoś czasu nie zadowalała jak i sama gra.

kuz

0

@snoopdegie Gościu bo już jest wszystko załatwione wystarczy tylko cynk od Barto do gości od social mediów i będzie oficjalne info do świata. Oni już kminią jutrzejszą konferencję i załatwiają papiery co jest ważniejsze niż jak najszybsza wiadomość do kibiców.

kuz

7

@FCMichalo Bez kitu, trenuje ją nieprzerwanie od 25 lat, aż mi się płakać chcę jak się pożegnamy z tym wybitnym trenerem, i te przykuce...

kuz

2

Dajcie już te dimission bo oczy, głowa i palce od klikania mnie już bolą. Twitter -> Rambla -> Facebook -> Oficjalna strona, i tak od 18. :D

kuz

0

@Vxb93 Biali mają swojego El Jarka a my mamy kilku takich jak ten gościu, dziwie się, że aż tyle osób go obserwuje i udostępnia. Jest tyle fajnych kont jak Ćwiąkała itp.

kuz

5

@Maks91 Obierałeś ziemniaki w piwnicy przez ostatnie dwie godziny?

kuz

0

Pytanie z innej beczki, całkiem poważne. Czy są tu jacyś użytkownicy, których wiadomość o zwolnieniu Valverde się nie podoba?

kuz

0

@Wilczeq Czyli znowu będą wyciągać wnioski? :D

kuz

6

@Grubson06 Wszystko co przed erą Pepa, przynajmniej w nowoczesnym futbolu się nie liczy. To piękno gry zaraziło i pozostało w sercu każdego kibica.

kuz

1

Tu nie jest potrzebny żaden wybitny trener, na te pół roku wystarczy gość który nie boi się ryzyka i potrafi postawić na swoim. Gość który będzie szybko podejmował decyzje w trakcie meczu i nie będzie uzależniony od gwiazd na boisku.

kuz

1

Człowiek się załamie, kredyt na mieszkanie, rodzina na utrzymaniu a bez roboty dziś zostanie. Panowie, wiem, że za nim nie przepadamy, ale może jakaś zrzutka chociaż na nowy start dla chłopa?

kuz

0

@Nazio87 Podpinam się pod pytanie, bo jakoś nie kojarzę Kike przy linii bocznej.

kuz

0

@Grubson06 Ciesz się, że w końcu mamy trenera, który będzie (miejmy nadzieję) wiedział czego chce i zarząd sprowadzi mu dobrego zastępce!

kuz

0

@Aaron10 Panie weź Pan o połowę tańsze Xiaomi czy OnePlusa i będziesz Pan zadowolony. Po co przepłacać za szajs od Samsunga?

kuz

1

@amanter Porównujesz Betis do Barcelony? Przecież Betis to wciąż średniak ligi Hiszpańskiej a Barca jest jednym z najlepszych klubów w dziejach... To tak jakby Tobie kazali pojechać 200km/h maluchem, no nie da się.

kuz

1

I moje uzależnienie od startowania nowej kariery w FIFIE (przy zmianie trenera) znowu da o sobie znać... :D


kuz

24

Oby Setien oglądając mecze Barcy Valverde myślał:
-Po co ten Griezmann na skrzydle?
-Co robi ten Rakitic w pierwszym składzie?
-Czemu on nie powoła Puiga i nie da mu szansy?
-Dlaczego tak późno te zmiany przy takim wyniku?

:D

kuz

0

Czekają pewnie na porozumienie z nowym trenerem i wtedy ogłoszą oficjalnie zwolnienie Valverde i zatrudnienie nowego entrenadora :)

kuz

3

TVN pokazał w faktach nagranie, jak Adamowicz siedzi po ataku i czeka na pomoc. Nie wyglądało to tak źle jak się skończyło...

kuz

1

Fajnie jakby przyszły trener rzucił temu zarządowi projekt na stół. Potrzebuję tego, tego i tego. Dajcie mi kasę na takiego piłkarza, takiego i takiego. Twardo na swoim i bez bełkotów i niedomówień, że zawodnik podobał się zarządowi a trener go nie potrzebował.

kuz

0

Kurde a ja nie mam szampana bo od rana odświeżam twittera :D Morda się cieszy, a z drugiej strony żal że tak późno się obudzili.

kuz

0

@koziar Mówisz jakby Barcelona zmieniała trenerów jak skarpetki, a nie robili tego od długiego czasu, zawsze trener kończył sezon. W końcu się obudzili i zrobią coś w dobrą stronę, o to mi chodziło.

kuz

0

Nie raz już było w futbolu, że ktoś mówił "nigdy nie obejmę danego klubu" a potem info że jednak objął stery. Przykład taki Mourinho. :)

kuz

1

@Elosek Ja myślę, że głównie przez to że ma ważny kontrakt z City :) Ale kto by to wiedział.

kuz

10

@Kengo NIGDY, mogę Ci to zagwarantować. nawet jak nowemu trenerowi nie wyjdzie, to gorzej już nie będzie i znajdą kolejnego od nowego sezonu. Zmiana była potrzebna a czy na lepsze czy gorsze to nieważne, ważne że nie będziemy tkwić w tym gównie dalej.

kuz

0

@Barca_Big_Moment Dzięki! :)

kuz

0

Opowie mi ktoś o tym Pimiencie? @ViscaBarca123 może jakaś sylwetka, styl gry, wyniki z Barcą B? Z góry będę wdzięczny.

kuz

0

I teraz zamiast 30 mln więcej na klasowego napastnika będą musieli zadzwonić do Boatenga żeby odstawił rapsy do końca sezonu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?