@snoopdegie Gościu bo już jest wszystko załatwione wystarczy tylko cynk od Barto do gości od social mediów i będzie oficjalne info do świata. Oni już kminią jutrzejszą konferencję i załatwiają papiery co jest ważniejsze niż jak najszybsza wiadomość do kibiców.
@Vxb93 Biali mają swojego El Jarka a my mamy kilku takich jak ten gościu, dziwie się, że aż tyle osób go obserwuje i udostępnia. Jest tyle fajnych kont jak Ćwiąkała itp.
Tu nie jest potrzebny żaden wybitny trener, na te pół roku wystarczy gość który nie boi się ryzyka i potrafi postawić na swoim. Gość który będzie szybko podejmował decyzje w trakcie meczu i nie będzie uzależniony od gwiazd na boisku.
Człowiek się załamie, kredyt na mieszkanie, rodzina na utrzymaniu a bez roboty dziś zostanie. Panowie, wiem, że za nim nie przepadamy, ale może jakaś zrzutka chociaż na nowy start dla chłopa?
@amanter Porównujesz Betis do Barcelony? Przecież Betis to wciąż średniak ligi Hiszpańskiej a Barca jest jednym z najlepszych klubów w dziejach... To tak jakby Tobie kazali pojechać 200km/h maluchem, no nie da się.
Oby Setien oglądając mecze Barcy Valverde myślał: -Po co ten Griezmann na skrzydle? -Co robi ten Rakitic w pierwszym składzie? -Czemu on nie powoła Puiga i nie da mu szansy? -Dlaczego tak późno te zmiany przy takim wyniku?
Fajnie jakby przyszły trener rzucił temu zarządowi projekt na stół. Potrzebuję tego, tego i tego. Dajcie mi kasę na takiego piłkarza, takiego i takiego. Twardo na swoim i bez bełkotów i niedomówień, że zawodnik podobał się zarządowi a trener go nie potrzebował.
@koziar Mówisz jakby Barcelona zmieniała trenerów jak skarpetki, a nie robili tego od długiego czasu, zawsze trener kończył sezon. W końcu się obudzili i zrobią coś w dobrą stronę, o to mi chodziło.
@Kengo NIGDY, mogę Ci to zagwarantować. nawet jak nowemu trenerowi nie wyjdzie, to gorzej już nie będzie i znajdą kolejnego od nowego sezonu. Zmiana była potrzebna a czy na lepsze czy gorsze to nieważne, ważne że nie będziemy tkwić w tym gównie dalej.
21
@BarcaInfo Bijemy rekord herbów pod tym postem, toć to przełom! PANOWIE! BROWARY W GÓRĘ!
1
@Fanatyk666 Serio? Przecież zespół wygrał jedno spotaknie na 5 ostatnich, do tego forma od jakiegoś czasu nie zadowalała jak i sama gra.
0
@snoopdegie Gościu bo już jest wszystko załatwione wystarczy tylko cynk od Barto do gości od social mediów i będzie oficjalne info do świata. Oni już kminią jutrzejszą konferencję i załatwiają papiery co jest ważniejsze niż jak najszybsza wiadomość do kibiców.
26
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/81977300_610008439774528_1686880484614733824_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=2qaYYklD2rQAQlFurzfnXuwhUf2BoM6_V_nwujx32aUaVE7_aB0ReAazw&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=35a9e6da40660c5c5581b447e681cbf3&oe=5EAB01CF
Greta Thunberg po roku w Radomiu.
7
@FCMichalo Bez kitu, trenuje ją nieprzerwanie od 25 lat, aż mi się płakać chcę jak się pożegnamy z tym wybitnym trenerem, i te przykuce...
2
Dajcie już te dimission bo oczy, głowa i palce od klikania mnie już bolą. Twitter -> Rambla -> Facebook -> Oficjalna strona, i tak od 18. :D
0
@Vxb93 Biali mają swojego El Jarka a my mamy kilku takich jak ten gościu, dziwie się, że aż tyle osób go obserwuje i udostępnia. Jest tyle fajnych kont jak Ćwiąkała itp.
5
@Maks91 Obierałeś ziemniaki w piwnicy przez ostatnie dwie godziny?
0
Pytanie z innej beczki, całkiem poważne. Czy są tu jacyś użytkownicy, których wiadomość o zwolnieniu Valverde się nie podoba?
0
@Wilczeq Czyli znowu będą wyciągać wnioski? :D
6
@Grubson06 Wszystko co przed erą Pepa, przynajmniej w nowoczesnym futbolu się nie liczy. To piękno gry zaraziło i pozostało w sercu każdego kibica.
1
Tu nie jest potrzebny żaden wybitny trener, na te pół roku wystarczy gość który nie boi się ryzyka i potrafi postawić na swoim. Gość który będzie szybko podejmował decyzje w trakcie meczu i nie będzie uzależniony od gwiazd na boisku.
1
Człowiek się załamie, kredyt na mieszkanie, rodzina na utrzymaniu a bez roboty dziś zostanie. Panowie, wiem, że za nim nie przepadamy, ale może jakaś zrzutka chociaż na nowy start dla chłopa?
0
@Nazio87 Podpinam się pod pytanie, bo jakoś nie kojarzę Kike przy linii bocznej.
0
@Grubson06 Ciesz się, że w końcu mamy trenera, który będzie (miejmy nadzieję) wiedział czego chce i zarząd sprowadzi mu dobrego zastępce!
0
@Aaron10 Panie weź Pan o połowę tańsze Xiaomi czy OnePlusa i będziesz Pan zadowolony. Po co przepłacać za szajs od Samsunga?
1
@amanter Porównujesz Betis do Barcelony? Przecież Betis to wciąż średniak ligi Hiszpańskiej a Barca jest jednym z najlepszych klubów w dziejach... To tak jakby Tobie kazali pojechać 200km/h maluchem, no nie da się.
1
I moje uzależnienie od startowania nowej kariery w FIFIE (przy zmianie trenera) znowu da o sobie znać... :D
24
Oby Setien oglądając mecze Barcy Valverde myślał:
-Po co ten Griezmann na skrzydle?
-Co robi ten Rakitic w pierwszym składzie?
-Czemu on nie powoła Puiga i nie da mu szansy?
-Dlaczego tak późno te zmiany przy takim wyniku?
:D
0
Czekają pewnie na porozumienie z nowym trenerem i wtedy ogłoszą oficjalnie zwolnienie Valverde i zatrudnienie nowego entrenadora :)
3
TVN pokazał w faktach nagranie, jak Adamowicz siedzi po ataku i czeka na pomoc. Nie wyglądało to tak źle jak się skończyło...
1
Fajnie jakby przyszły trener rzucił temu zarządowi projekt na stół. Potrzebuję tego, tego i tego. Dajcie mi kasę na takiego piłkarza, takiego i takiego. Twardo na swoim i bez bełkotów i niedomówień, że zawodnik podobał się zarządowi a trener go nie potrzebował.
0
Kurde a ja nie mam szampana bo od rana odświeżam twittera :D Morda się cieszy, a z drugiej strony żal że tak późno się obudzili.
0
@koziar Mówisz jakby Barcelona zmieniała trenerów jak skarpetki, a nie robili tego od długiego czasu, zawsze trener kończył sezon. W końcu się obudzili i zrobią coś w dobrą stronę, o to mi chodziło.
0
Nie raz już było w futbolu, że ktoś mówił "nigdy nie obejmę danego klubu" a potem info że jednak objął stery. Przykład taki Mourinho. :)
1
@Elosek Ja myślę, że głównie przez to że ma ważny kontrakt z City :) Ale kto by to wiedział.
10
@Kengo NIGDY, mogę Ci to zagwarantować. nawet jak nowemu trenerowi nie wyjdzie, to gorzej już nie będzie i znajdą kolejnego od nowego sezonu. Zmiana była potrzebna a czy na lepsze czy gorsze to nieważne, ważne że nie będziemy tkwić w tym gównie dalej.
0
@Barca_Big_Moment Dzięki! :)
0
Opowie mi ktoś o tym Pimiencie? @ViscaBarca123 może jakaś sylwetka, styl gry, wyniki z Barcą B? Z góry będę wdzięczny.
0
I teraz zamiast 30 mln więcej na klasowego napastnika będą musieli zadzwonić do Boatenga żeby odstawił rapsy do końca sezonu. :)