@DonMatteo901 a co nie prawdę napisał? Teraz jakakolwiek kobieta w sieci z 10k+ polubien czy subskrypcji świeci gołą dupą albo cyckami. Youtube, instagram, twitch. Wszędzie dla atencji w większości bardziej ważne są walory seksualne niz kontent.
@ViscaBarca123 a może oni nic nie robią pochopnie tylko pismaki wymyślają jakieś bajki? To też trzeba brać pod uwagę. Zawsze mamy bekę jak to Barca głupoty wymyśla w transferach a wszystko bierzemy od dziennikarzy.
@Mesi12 Myślę, że kupno Dayz w wersji alpha w moim przypadku było najgorzej wydanymi pieniędzmi. Może jeszcze 30 tys. zł za "mini park" w którymś tam mieście w Polsce.
Przecież jak to prawda o tych 75M€ za Haalanda w 2021 to Bayern już położył na tym łapę odkąd Norweg przeszedł do BVB. Lewy młody nie jest a napastnika nie mają.
@SergioTomas Myślę, że chodziło o ten fragment "We are doing some really good training, we are improving a lot". Frenkie już od jakiegoś czasu wtykał szpileczki w Valverde i jak ktoś jest choć trochę inteligentny mógł to wyłapać.
Każdy się nabija, że łykamy newsy o Rodrigo, ale skoro sam Barto powiedział, że temat jest otwarty to coś tam kombinują... tragedia. :) Zostaniemy wydojeni z kasy plus stracimy Abela i Wague, chociaż ten drugi powinien już dawno stąd uciekać jak najdalej.
@Trojanek23 Informacja o agencie Valencii w Barcelonie to już trochę śmierdzi kolejną kompromitacją. Sęk w tym, że innych klubów z TOP nawet nie łączą z takimi dziadami jak nas, znikąd się to nie bierze.
@Kengo Po co ten odkup jak nic z chłopa nie będzie. Myślisz, że nagle eksploduje mega formą? Przerabialiśmy to przy Tello, Cuency czy Adamie i tylko ten ostatni w miarę poziom prezentuje, ale w średniaku. Niech idzie, powodzenia! A Barca niech zacznie szukać skrzydłowych sprawdzonych a nie wieczne talenty.
@NeroTFP Mnie dobiła Roma i Liverpool tak jak Ciebie Inter. Pamiętam, że po meczu siedziałem godzinę patrząc się na monitor i nie robiąc nic, nawet nie wiedziałem co się stało i czy to prawda. Potem przez tydzień ciągle miałem uczucie zawodu.
@myscooter Można gdybać czy brak im umiejętności, jaj czy założenie taktyczne jest żeby podawać tylko w 100% sytuacjach i nie ryzykować stratą. Posiadanie nade wszystko.
0
@Kengo Typowy Dash :D Jak wsiadasz do Dasha to automatycznie zgadzasz się na lądowanie bez podwozia.
12
@Mazeri tytuł clickbaitowy, tam jest po prostu coś w stylu parku narodowego, a to, że Messi akurat tam mieszka to czysty przypadek.
2
@DonMatteo901 a co nie prawdę napisał? Teraz jakakolwiek kobieta w sieci z 10k+ polubien czy subskrypcji świeci gołą dupą albo cyckami. Youtube, instagram, twitch. Wszędzie dla atencji w większości bardziej ważne są walory seksualne niz kontent.
2
@ViscaBarca123 a może oni nic nie robią pochopnie tylko pismaki wymyślają jakieś bajki? To też trzeba brać pod uwagę. Zawsze mamy bekę jak to Barca głupoty wymyśla w transferach a wszystko bierzemy od dziennikarzy.
0
@Mesi12 Myślę, że kupno Dayz w wersji alpha w moim przypadku było najgorzej wydanymi pieniędzmi. Może jeszcze 30 tys. zł za "mini park" w którymś tam mieście w Polsce.
5
Każdy wie, że Barto zawsze zapłaci więcej, więc z urzędu pierwsza oferta trafia do kosza. Następna będzie 160 mln. :D
20
@Resoviak123 Dalej ktoś wymyśla plotki o Messim prezydencie? :D Śmieszne to już jest :D
0
Przecież jak to prawda o tych 75M€ za Haalanda w 2021 to Bayern już położył na tym łapę odkąd Norweg przeszedł do BVB. Lewy młody nie jest a napastnika nie mają.
1
Zdążyłem odpalić Milan i Piątek popełnił 3 błędy w tym jeden babolas.
1
@kkbarca Barto cierpi na rzadką przypadłość i w każdej liczbie widzi dodatkowe zero z tyłu.
1
@dasouzar11 Rodrygo gra w Realu i się z niego nie rusza, nie było nigdy takiego tematu.
3
@contowsky Ten rok to w ogóle pełną pi**ą wchodzi, najpierw prawie wojna w Iranie i pożary w Australii, epidemia jakiegoś nowego wirusa teraz tsunami.
12
@BarcaInfo Dzięki Bogu!
2
@bartoszekkk Każdy jest kozakiem a potem po pół roku słabeuszem w Barcelonie... Gomes, Semedo, Cou. Można wymieniać bez końca.
0
@SergioTomas Myślę, że chodziło o ten fragment "We are doing some really good training, we are improving a lot". Frenkie już od jakiegoś czasu wtykał szpileczki w Valverde i jak ktoś jest choć trochę inteligentny mógł to wyłapać.
9
@Kengo "Nie trzeba podawać tylko do tyłu, powinniście więcej podań kierować do przodu, prostopadle do wychodzących napastników."
Rakitic: "Co on ku**a pier**li? O! Żona dodała posta na insta!"
0
@ForcaMilosz No bo wiedział, że pójdzie do Juve xD
1
@fortunate_son ciekawe czy świetnie podaje do Jednego piłkarza przez cały mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
@DanielOOL On oddawał strzały bo reszta mając piłkę na 10 metrze i bramkarza przed sobą podaje do Niego nawet jak stoi przy środkowym kole.
1
Każdy się nabija, że łykamy newsy o Rodrigo, ale skoro sam Barto powiedział, że temat jest otwarty to coś tam kombinują... tragedia. :) Zostaniemy wydojeni z kasy plus stracimy Abela i Wague, chociaż ten drugi powinien już dawno stąd uciekać jak najdalej.
4
@KacperVEB Xiaomi za 1000 i 2,5 koła na przyjemności.
0
@Trojanek23 Informacja o agencie Valencii w Barcelonie to już trochę śmierdzi kolejną kompromitacją. Sęk w tym, że innych klubów z TOP nawet nie łączą z takimi dziadami jak nas, znikąd się to nie bierze.
0
@kuz Co się stało z tym klubem, że musi się dwoić i troić, oddawać wychowanków i dopłacać miliony za średniego i przeciętnego grajka...
0
Czyli ta "duża" 9 to Rodrigo Moreno? :D Rzeczywiście duża jak na aktualną Barcelonę. Śmiech na sali.
1
@Kengo Po co ten odkup jak nic z chłopa nie będzie. Myślisz, że nagle eksploduje mega formą? Przerabialiśmy to przy Tello, Cuency czy Adamie i tylko ten ostatni w miarę poziom prezentuje, ale w średniaku. Niech idzie, powodzenia! A Barca niech zacznie szukać skrzydłowych sprawdzonych a nie wieczne talenty.
21
Powrót Cou z wypożyczenia ;)
0
Skoro Olmo w Lipsku to może ta bomba to Werner?
2
@badej60 Bo zamiast chłop wszystko w jednym poscie napisać to zaczął spamować.
2
@NeroTFP Mnie dobiła Roma i Liverpool tak jak Ciebie Inter. Pamiętam, że po meczu siedziałem godzinę patrząc się na monitor i nie robiąc nic, nawet nie wiedziałem co się stało i czy to prawda. Potem przez tydzień ciągle miałem uczucie zawodu.
0
@myscooter Można gdybać czy brak im umiejętności, jaj czy założenie taktyczne jest żeby podawać tylko w 100% sytuacjach i nie ryzykować stratą. Posiadanie nade wszystko.