Najgorsze w taktyce Setiena jest to, że poprzez wymuszanie jak największego posiadania jest mało ryzykownych podań do wychodzących zawodników, bo grożą one stratą piłki ale niestety, częściej powinni próbować. Przykład ten z Rakiticem i Collado. Tego brakuje - ryzykownych zagrań do przodu. Wolałbym żeby było więcej strat i więcej prób podań prostopadłych do przodu. Ilekroć widać jak Griez wychodzi na pozycję ale jest olewany i zostaje na spalonym/wraca na swoją pozycję.
Ciekawe czy w FIFIE kiedyś zmienią funkcjonowanie kondycji... wkurzające jest to, że taki Messi zagra mecz i po dwóch dniach Jego pasek jest w połowie i następnego meczu w całości już nie zagra. Powinno tak się dziać dopiero po 8-10 meczach z rzędu w pierwszym składzie od deski do deski, wtedy zmęczenie byłoby zrozumiałe. Oczywiście mówię o karierze.
@xofcbxo Wywołałoby. Tu chodzi nie typowo o Rakitica tylko co z tym klubem się stało i na co się pozwala/jakie zachowania można zauważyć. Jakieś takie wielkie rozluźnienie panuje.
@xofcbxo No trochę nie przystoi profesjonaliście podczas meczu siedzieć z telefonem. Chociażby dlatego żeby śledził przebieg meczu i był gotowy swoją zmianą coś wnieść.
Jejku, jaką ja mam niesamowitą bekę z użytkowników, którzy na siłę chcą tutaj być sławni i ważni. Wrzucają jakieś shitstormy, dyskusje, które prowadzą do niczego. Bycie rozpoznawalnym na stronie internetowej o klubie piłkarskim, szczyt marzeń! Są święcie przekonani, że kogoś obchodzi czy będą się udzielać czy nie. Jeszcze większa beka z ludzi, którzy w tych dyskusjach nakręcają się wzajemnie, dywagują kto ma rację, kto jest gorszy a kto lepszy... To jest dramat. Czasami mam wrażenie, że co niektórzy nie mają innych zajęć poza wchodzeniem na La Ramble i promowaniem własnej osoby żeby być i czuć się lepszym od innych. Idźcie sobie do znajomych na piwko, pogadajcie o tym jak to Valverde był dobry bądź niedobry, podyskutujcie na luzie, przecież to takie proste? No nie? Nawet na prywatnej wiadomości możecie sobie popisać zamiast oznaczać się w komentarzach i publicznie wzajemnie linczować dla adoracji innych użytkowników. No chyba, że właśnie takie osoby nie mają znajomych i jedyne kontakty międzyludzkie zachodzą u nich tutaj, poprzez klawiaturę.
@Janiama gościu, on objął stanowisko w środku sezonu, płonący statek, który utrzymywał się jeszcze na wodzie w końcu zacznie tonąć i kilka wiaderek wody temu nie zaradzi, tu trzeba dużo czasu na poukładanie w głowach zawodników, że mają zapier**lać a nie chodzić po boisku jak za poprzedniego trenera.
@Drozdu7 w Valencji gra dobrze a u nas zapomniał by jak się kopię piłkę, cała lista takich ludzi jest od Andre Gomesa po Firpo czy Semedo. U nas się wymaga więcej niz w przeciętnej Valencji.
Ale Dobrze, że nie musimy w najbliższym czasie grać z Liverpoolem. Oni by nas połknęli i wypluli jeszcze gorzej niż w zeszłym sezonie coś mi się wydaje. Setien ma czas żeby poukładać zespół do możliwego starcia z The Reds, presja będzie wielka ze względu na chęć rewanżu.
Nie mówię, że zagraliśmy super mecz bo była padaka, ale w obronie ukochanego klubu powiem, że brak pokory tak się kończy. Brzydkie faule, przetrzymywanie piłki, głupie uśmieszki i cwaniactwo piłkarzy Ibizy. Fakt, serducho zostawili na boisku ale jak widać to nie wszystko.
2
Najgorsze w taktyce Setiena jest to, że poprzez wymuszanie jak największego posiadania jest mało ryzykownych podań do wychodzących zawodników, bo grożą one stratą piłki ale niestety, częściej powinni próbować. Przykład ten z Rakiticem i Collado. Tego brakuje - ryzykownych zagrań do przodu. Wolałbym żeby było więcej strat i więcej prób podań prostopadłych do przodu. Ilekroć widać jak Griez wychodzi na pozycję ale jest olewany i zostaje na spalonym/wraca na swoją pozycję.
0
@beznicku1000 Zawsze lepiej jak największy rywal wcześnie odpada :)
1
@Tom0VeB Mało o klubie i piłce a dużo o innych użytkownikach. Smutne.
0
Ciekawe czy w FIFIE kiedyś zmienią funkcjonowanie kondycji... wkurzające jest to, że taki Messi zagra mecz i po dwóch dniach Jego pasek jest w połowie i następnego meczu w całości już nie zagra. Powinno tak się dziać dopiero po 8-10 meczach z rzędu w pierwszym składzie od deski do deski, wtedy zmęczenie byłoby zrozumiałe. Oczywiście mówię o karierze.
1
@xofcbxo Wywołałoby. Tu chodzi nie typowo o Rakitica tylko co z tym klubem się stało i na co się pozwala/jakie zachowania można zauważyć. Jakieś takie wielkie rozluźnienie panuje.
25
@xofcbxo No trochę nie przystoi profesjonaliście podczas meczu siedzieć z telefonem. Chociażby dlatego żeby śledził przebieg meczu i był gotowy swoją zmianą coś wnieść.
1
@sokot Każdy jest sfrustrowany i nie chodziło mi o dyskutowanie o piłce i klubie, tylko o wjeżdżanie z prywatą.
0
@Nano22 Zwykłe dyskusje szanuję i sam lubię podyskutować. Nie to miałem na myśli, tworzenie celebrytów jest drażniące.
6
Jejku, jaką ja mam niesamowitą bekę z użytkowników, którzy na siłę chcą tutaj być sławni i ważni. Wrzucają jakieś shitstormy, dyskusje, które prowadzą do niczego. Bycie rozpoznawalnym na stronie internetowej o klubie piłkarskim, szczyt marzeń! Są święcie przekonani, że kogoś obchodzi czy będą się udzielać czy nie. Jeszcze większa beka z ludzi, którzy w tych dyskusjach nakręcają się wzajemnie, dywagują kto ma rację, kto jest gorszy a kto lepszy... To jest dramat. Czasami mam wrażenie, że co niektórzy nie mają innych zajęć poza wchodzeniem na La Ramble i promowaniem własnej osoby żeby być i czuć się lepszym od innych. Idźcie sobie do znajomych na piwko, pogadajcie o tym jak to Valverde był dobry bądź niedobry, podyskutujcie na luzie, przecież to takie proste? No nie? Nawet na prywatnej wiadomości możecie sobie popisać zamiast oznaczać się w komentarzach i publicznie wzajemnie linczować dla adoracji innych użytkowników. No chyba, że właśnie takie osoby nie mają znajomych i jedyne kontakty międzyludzkie zachodzą u nich tutaj, poprzez klawiaturę.
0
@NaFazieHitman Zadzwonią do bociana i będzie kaska.
5
@LoveValverde odzyskamy Coutinho w formie do środka pola.
92
@Janiama gościu, on objął stanowisko w środku sezonu, płonący statek, który utrzymywał się jeszcze na wodzie w końcu zacznie tonąć i kilka wiaderek wody temu nie zaradzi, tu trzeba dużo czasu na poukładanie w głowach zawodników, że mają zapier**lać a nie chodzić po boisku jak za poprzedniego trenera.
2
W tym tygodniu ta bomba czyli że do niedzieli czy dopiero do następnej? :D
0
@Drozdu7 w Valencji gra dobrze a u nas zapomniał by jak się kopię piłkę, cała lista takich ludzi jest od Andre Gomesa po Firpo czy Semedo. U nas się wymaga więcej niz w przeciętnej Valencji.
0
@DonMatteo901 jak jest coś gorszego od poziomu naszej gry to jest to poziom tego człowieka.
2
Vidal ma mega formę
0
Ale Dobrze, że nie musimy w najbliższym czasie grać z Liverpoolem. Oni by nas połknęli i wypluli jeszcze gorzej niż w zeszłym sezonie coś mi się wydaje. Setien ma czas żeby poukładać zespół do możliwego starcia z The Reds, presja będzie wielka ze względu na chęć rewanżu.
3
@jakub9611 To nie jedz :D
4
@BarcaInfo Bramkarz bardzo niedoceniany, jedna z legend klubu. Miał charakter na boisku. MAtS może być podobnym typem z jeszcze lepszym fachem w ręku.
0
@puyol_presidend5 Dzięki
3
A tymczasem Real tylko bramkarza oszczędza w starciu z Salamanca, ktoś zapłaci rachunek.
28
Nie mówię, że zagraliśmy super mecz bo była padaka, ale w obronie ukochanego klubu powiem, że brak pokory tak się kończy. Brzydkie faule, przetrzymywanie piłki, głupie uśmieszki i cwaniactwo piłkarzy Ibizy. Fakt, serducho zostawili na boisku ale jak widać to nie wszystko.
0
@wierbafcb kurs 3.0 w przerwie, prawie 100 do przodu dzięki Antosiowi
8
@robsesh tym, że mówił prawdę? On też ma Barcę w sercu, nie mówiłby tak gdyby nie miało to poparcia.
37
Kubeł zimnej wody wylany, Setien raz na zawsze pozbędzie się słabego Rakitica, Ansu walczak będą z Niego ludzie. Same pozytywy. :D
21
Przecież to był karny...
4
Tak jakaś zorza z nieba już pada na boisko, nawet tam już nie wierzą w to co widzą...
2
Ibiza na majstra za dwa lata. Hiszpańskie Leicester.
5
Schodzi sabotażysta.
3
Na trybunach "Idź na całość!" :D