kuz

2

Najgorsze w taktyce Setiena jest to, że poprzez wymuszanie jak największego posiadania jest mało ryzykownych podań do wychodzących zawodników, bo grożą one stratą piłki ale niestety, częściej powinni próbować. Przykład ten z Rakiticem i Collado. Tego brakuje - ryzykownych zagrań do przodu. Wolałbym żeby było więcej strat i więcej prób podań prostopadłych do przodu. Ilekroć widać jak Griez wychodzi na pozycję ale jest olewany i zostaje na spalonym/wraca na swoją pozycję.

kuz

0

@beznicku1000 Zawsze lepiej jak największy rywal wcześnie odpada :)

kuz

1

@Tom0VeB Mało o klubie i piłce a dużo o innych użytkownikach. Smutne.

kuz

0

Ciekawe czy w FIFIE kiedyś zmienią funkcjonowanie kondycji... wkurzające jest to, że taki Messi zagra mecz i po dwóch dniach Jego pasek jest w połowie i następnego meczu w całości już nie zagra. Powinno tak się dziać dopiero po 8-10 meczach z rzędu w pierwszym składzie od deski do deski, wtedy zmęczenie byłoby zrozumiałe. Oczywiście mówię o karierze.

kuz

1

@xofcbxo Wywołałoby. Tu chodzi nie typowo o Rakitica tylko co z tym klubem się stało i na co się pozwala/jakie zachowania można zauważyć. Jakieś takie wielkie rozluźnienie panuje.

kuz

25

@xofcbxo No trochę nie przystoi profesjonaliście podczas meczu siedzieć z telefonem. Chociażby dlatego żeby śledził przebieg meczu i był gotowy swoją zmianą coś wnieść.

kuz

1

@sokot Każdy jest sfrustrowany i nie chodziło mi o dyskutowanie o piłce i klubie, tylko o wjeżdżanie z prywatą.

kuz

0

@Nano22 Zwykłe dyskusje szanuję i sam lubię podyskutować. Nie to miałem na myśli, tworzenie celebrytów jest drażniące.

kuz

6

Jejku, jaką ja mam niesamowitą bekę z użytkowników, którzy na siłę chcą tutaj być sławni i ważni. Wrzucają jakieś shitstormy, dyskusje, które prowadzą do niczego. Bycie rozpoznawalnym na stronie internetowej o klubie piłkarskim, szczyt marzeń! Są święcie przekonani, że kogoś obchodzi czy będą się udzielać czy nie. Jeszcze większa beka z ludzi, którzy w tych dyskusjach nakręcają się wzajemnie, dywagują kto ma rację, kto jest gorszy a kto lepszy... To jest dramat. Czasami mam wrażenie, że co niektórzy nie mają innych zajęć poza wchodzeniem na La Ramble i promowaniem własnej osoby żeby być i czuć się lepszym od innych. Idźcie sobie do znajomych na piwko, pogadajcie o tym jak to Valverde był dobry bądź niedobry, podyskutujcie na luzie, przecież to takie proste? No nie? Nawet na prywatnej wiadomości możecie sobie popisać zamiast oznaczać się w komentarzach i publicznie wzajemnie linczować dla adoracji innych użytkowników. No chyba, że właśnie takie osoby nie mają znajomych i jedyne kontakty międzyludzkie zachodzą u nich tutaj, poprzez klawiaturę.

kuz

0

@NaFazieHitman Zadzwonią do bociana i będzie kaska.

kuz

5

@LoveValverde odzyskamy Coutinho w formie do środka pola.

kuz

92

@Janiama gościu, on objął stanowisko w środku sezonu, płonący statek, który utrzymywał się jeszcze na wodzie w końcu zacznie tonąć i kilka wiaderek wody temu nie zaradzi, tu trzeba dużo czasu na poukładanie w głowach zawodników, że mają zapier**lać a nie chodzić po boisku jak za poprzedniego trenera.

kuz

2

W tym tygodniu ta bomba czyli że do niedzieli czy dopiero do następnej? :D

kuz

0

@Drozdu7 w Valencji gra dobrze a u nas zapomniał by jak się kopię piłkę, cała lista takich ludzi jest od Andre Gomesa po Firpo czy Semedo. U nas się wymaga więcej niz w przeciętnej Valencji.

kuz

0

@DonMatteo901 jak jest coś gorszego od poziomu naszej gry to jest to poziom tego człowieka.

kuz

2

Vidal ma mega formę

kuz

0

Ale Dobrze, że nie musimy w najbliższym czasie grać z Liverpoolem. Oni by nas połknęli i wypluli jeszcze gorzej niż w zeszłym sezonie coś mi się wydaje. Setien ma czas żeby poukładać zespół do możliwego starcia z The Reds, presja będzie wielka ze względu na chęć rewanżu.

kuz

3

@jakub9611 To nie jedz :D

kuz

4

@BarcaInfo Bramkarz bardzo niedoceniany, jedna z legend klubu. Miał charakter na boisku. MAtS może być podobnym typem z jeszcze lepszym fachem w ręku.

kuz

0

kuz

3

A tymczasem Real tylko bramkarza oszczędza w starciu z Salamanca, ktoś zapłaci rachunek.

kuz

28

Nie mówię, że zagraliśmy super mecz bo była padaka, ale w obronie ukochanego klubu powiem, że brak pokory tak się kończy. Brzydkie faule, przetrzymywanie piłki, głupie uśmieszki i cwaniactwo piłkarzy Ibizy. Fakt, serducho zostawili na boisku ale jak widać to nie wszystko.

kuz

0

@wierbafcb kurs 3.0 w przerwie, prawie 100 do przodu dzięki Antosiowi

kuz

8

@robsesh tym, że mówił prawdę? On też ma Barcę w sercu, nie mówiłby tak gdyby nie miało to poparcia.

kuz

37

Kubeł zimnej wody wylany, Setien raz na zawsze pozbędzie się słabego Rakitica, Ansu walczak będą z Niego ludzie. Same pozytywy. :D

kuz

21

Przecież to był karny...

kuz

4

Tak jakaś zorza z nieba już pada na boisko, nawet tam już nie wierzą w to co widzą...

kuz

2

Ibiza na majstra za dwa lata. Hiszpańskie Leicester.

kuz

5

Schodzi sabotażysta.

kuz

3

Na trybunach "Idź na całość!" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?