kuz

0

Proszę Panów, tylko 3 dni do meczu z Granadą i albo będziemy wniebowzięci albo trochę ukrócą nam te zapędy :P

kuz

0

@VandaI nie dowiadywałem się jeszcze, ale pewnie sporo :)

kuz

1

@BigShaq Nie mogę patrzeć na tego Pedrerola. Po sadze z Neymarem mam dość Jego facjaty i bełkotu.

kuz

0

@VandaI Płacę 200zł, ostatni rachunek 191 zł z groszami. Dwa telefony miałem na początku, potem dobrałem internet i telewizję połączono mi to w love. Dorzucili mi pakiet CANAL+ Prestige za 49,99 miesięcznie i dzięki temu przez rok mam za darmo ligę mistrzów. 15 zł płacę za Eleveny + 10 zł za pakiet polsatów.

kuz

4

@Hubert98 Nie bierz żadnych zestawów z allegro. Złóż sobie komplet na morele. Fanboy robi dobre składaki za różne przedziały cenowe.

kuz

0

@FC1899Barca 300 mb Orange Love, za internet + dwa telefony i telewizję z full opcją sportową płacę 200zł miesięcznie, tak plus minus.

kuz

7

Setien zrobi taką rewolucję i tak ich poukłada, że będziemy znowu grali jak maszynka. Ale jestem podekscytowany drugą połową sezonu!

kuz

6

Miesiąc pracy z Kike i Dembele zapomni co to kontuzje mięśniowe, Arthur też.

kuz

3

@BarcaKings965212 a w FIFIE go nie można sprowadzić w styczniu, bo inter ma zbyt wąską ławkę na tej pozycji :D

kuz

1

Messi stwierdził, że nigdy nie miał obsesji na punkcie zdobywania goli. Wyobrażacie sobie ile w sezonie by strzelał, gdyby miał obsesję pokroju Ronaldo i wszystko pakował sam? Przecież setkę rocznie na spokojnie by wbijał...

kuz

8

@kubusnitecki Bo wiedział, że planują w przyszłości zatrudnić Valverde więc wolał bezpieczną odległość w latach zachować.

kuz

28

@fcbarcafan19 Ja myślę, że nie będzie tyle kontuzji. Kto to widział dzień treningu i dwa dni przerwy?

kuz

0

@sendesara To jest szydzenie z nowego trenera Barcelony i szukanie wszystkiego czego się da żeby mu ująć.

kuz

0

@Nano22 "a przyszedł tylko trener co trenował Las Palmas, którego gwiazdą był Prince Boateng, który od Barcy odbił się równie mocno co piłka od niego w dowolnym meczu w koszulce Barcelony." Takie.

kuz

1

@sendesara A żeby Ci się odbiło czkawką jak będziesz odszczekiwał te słowa. Tak źle i tak nie dobrze, co za ludzie.

kuz

2

W sumie fajnie jakby Setien zadzwonił osobiście do Coutinho i przedstawił mu swój projekt, namówił do powrotu i ściągnął go jeszcze w styczniu, o ile jest taka opcja za opłatą.

kuz

8

@amanter Busquets też nie należy do najsilniejszych, wręcz ma kartę klubu bociana a każdy wie kim był w drużynie Pepa.

kuz

0

Odpaliłem sobie tradycyjnie karierę w FIFE, stworzyłem Setiena jako menago (link jak zrobić twarz


Przesymulowałem połowę sezonu do aktualnego okresu a tutaj patrzę cyk w lidze równo z Realem na 1 miejscu, w grupie LM pierwsze miejsce - wylosowane Napoli. :D Żyć nie umierać, teraz tylko powrót Cou z wypożyczenia i zakup PO, bo Semedo wykupił Juventus za klauzulę.

kuz

8

"Wczoraj chodziłem między krowami w mojej wsi a dziś jestem wśród najlepszych."

Dalej jest wśród krów tylko świętych. Jego misja to pokazać każdej miejsce w składzie adekwatne do formy.

kuz

12

@TheNekro94 Ten przepis jest już nieaktualny. Zawodnik może grać w innym klubie po transferze.

kuz

0

@sokot Bezbarwna gra i pozbawienie Barcelony stylu to powód i to doskonały.

kuz

2

@contowsky Po prostu trafił skina w skrzynce, pewnie za kasę rodziców.

kuz

11

@Witekk10 Rondo to oni grają bez trenera, pytanie czy będzie to miało przełożenie na mecz.

kuz

22

@BarcaInfo Griezmann jak naebany typek wychodzący z klubu i szukający zaczepki

kuz

0

Kogo Barcelona ma na celowniku za Suareza oprócz Lautaro, Veli, Avili?

kuz

3

@sokot Tam był koniec sezonu a nie połowa przed najważniejszą częścią. Poza tym wyniki miał zadowalające i Betis dzięki niemu odżył, nie było powodów do zwolnienia.

kuz

4

@ddanioofcb Sam odszedł, nie zwolnili go.

kuz

4

@semafor Barca kontra Valencia, gol Ansu i Jego rozbłysk. Jeszcze mecz z Liverpoolem i 5-1 z Realem.

kuz

1

Ależ się będzie świetnie oglądało mecz z Granadą. Bez względu na wynik w końcu coś nowego i świeżego!

kuz

14

@BarcaInfo U chłopa przecież po cichu było widać zażenowanie stylem Valverde i po kryjomu w wywiadach dawał o tym znać. Miejmy nadzieję, że pokaże swoje najlepsze strony za nowego trenejro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?