kuz

5

Gdyby trener miał jaja, to po połowie zdjąłby Suareza i wprowadził Fatiego, przesuwając Griezmanna na środek. On się po prostu boi, że się relację z Luisem popsują.

kuz

0

@IronSanHybrid za co Semedo 2 według Ciebie?

kuz

4

Bałwanek MVP meczu, to pięknie podsumowuje poziom zawodów hahaha

kuz

2

Suarez to dziś sabotaż

kuz

5

Erni jak w FIFIE, jak zobaczysz że komputer robi zmiany to Ci się też przypomina i od razu zmieniasz ;D

kuz

0

Real pada z sił, zbierają kartki i cofnęli się deczko, trzeba to wykorzystać

kuz

0

Strata w polu karnym Realu a Messi i reszta stoją i patrzą na kontratak...

kuz

2

Leo ratuj ten burdel

kuz

0

Clown Fiesta te ostatnie akcje...

kuz

0

Valverde każe im wyprowadzać piłkę pod nogi przeciwnika... Co za zły trener!!!

kuz

1

Przetrwalismy bez straty bramki najgorszy okres meczu, teraz czas na atak z naszej strony. Real może się trochę zamknąć na swojej połowie teraz.

kuz

1

Real gra w piłkę a my biegam i liczymy na błąd i kontrę, co za czas by żyć

kuz

2

Nie macie do kogo się do**bać to na Semedo każdy siada :D prawda jest taka że cała drużyna jest jakaś obsrana od 10 minuty.

kuz

0

@myscooter nie, jak widać już puchną.

kuz

0

Spokojnie, Realowi nie starczy siły na taką intensywność przez cały mecz. Nie stracić teraz gola a potem przycisniemy jak spuchną.

kuz

5

Protokół 1000 i 1 wrzutki wczytany

kuz

1

Jest VAR, jest goal line a Ramos jak pajac macha tą ręką.

kuz

0

@Hosh niepodległość niepodległością, ale podpalenia i zamieszki nie mają nic wspólnego z walką o swoje prawa i autonomię..

kuz

0

@Bartek46 Jakieś głupie stare baby nie mające pojęcia co znaczy Klasyk będą zakłócały Jego porządek... widzisz i nie grzmisz.

kuz

22

Eleven dzisiaj ogłosi, że podpisali FAME MMA i będą transmitować.

kuz

10

@Coutinho007 A w meczu z Interem to grał na chłopców ważących 50 kilo? Bez przesady...

kuz

0

@Mario96w już 3.50 :P

kuz

0

@Mario96w STS 15 znaków

kuz

0

Żółta kartka dla Fede Valverde 3.25. Myślę, że Leo się postara o to i wejdzie jak w masło. :P

kuz

0

@Zbyszard W przypadku klasyku studio na Eleven zaczynają już o 16. Dużo ciekawostek będzie i jak nie masz co robić po południu to polecam.

kuz

24

Malaga odpadła w 1/64 pucharu króla. Pomyśleć, że ta sama drużyna kilka lat temu grała jeden z najlepszych ćwierćfinałowych meczy LM jaki oglądałem z BVB...

kuz

1

@Zbyszard Zrób tak. Studio obejrzyj w Eleven a mecz w C+. Ćwiąkała komentuje w C+ więc będzie dobrze.

kuz

1

@Encore Gdybym miał kupę siana, to znając Siebie odwiedzałbym losowe dziecięce szpitale w Polsce i co jakiś czas rozdawał prezenty. Miałbym więcej frajdy niż te dzieciaki.

kuz

1

@Danio99 Przecież podcasty już u nas są od dawna. Na pewno słuchanie takiego imbecyla jak "El Fujarek" nie należy do przyjemnych więc nawet nie sprawdzam.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?