Gdyby trener miał jaja, to po połowie zdjąłby Suareza i wprowadził Fatiego, przesuwając Griezmanna na środek. On się po prostu boi, że się relację z Luisem popsują.
Malaga odpadła w 1/64 pucharu króla. Pomyśleć, że ta sama drużyna kilka lat temu grała jeden z najlepszych ćwierćfinałowych meczy LM jaki oglądałem z BVB...
@Encore Gdybym miał kupę siana, to znając Siebie odwiedzałbym losowe dziecięce szpitale w Polsce i co jakiś czas rozdawał prezenty. Miałbym więcej frajdy niż te dzieciaki.
@Danio99 Przecież podcasty już u nas są od dawna. Na pewno słuchanie takiego imbecyla jak "El Fujarek" nie należy do przyjemnych więc nawet nie sprawdzam.
5
Gdyby trener miał jaja, to po połowie zdjąłby Suareza i wprowadził Fatiego, przesuwając Griezmanna na środek. On się po prostu boi, że się relację z Luisem popsują.
0
@IronSanHybrid za co Semedo 2 według Ciebie?
4
Bałwanek MVP meczu, to pięknie podsumowuje poziom zawodów hahaha
2
Suarez to dziś sabotaż
5
Erni jak w FIFIE, jak zobaczysz że komputer robi zmiany to Ci się też przypomina i od razu zmieniasz ;D
0
Real pada z sił, zbierają kartki i cofnęli się deczko, trzeba to wykorzystać
0
Strata w polu karnym Realu a Messi i reszta stoją i patrzą na kontratak...
2
Leo ratuj ten burdel
0
Clown Fiesta te ostatnie akcje...
0
Valverde każe im wyprowadzać piłkę pod nogi przeciwnika... Co za zły trener!!!
1
Przetrwalismy bez straty bramki najgorszy okres meczu, teraz czas na atak z naszej strony. Real może się trochę zamknąć na swojej połowie teraz.
1
Real gra w piłkę a my biegam i liczymy na błąd i kontrę, co za czas by żyć
2
Nie macie do kogo się do**bać to na Semedo każdy siada :D prawda jest taka że cała drużyna jest jakaś obsrana od 10 minuty.
0
@myscooter nie, jak widać już puchną.
0
Spokojnie, Realowi nie starczy siły na taką intensywność przez cały mecz. Nie stracić teraz gola a potem przycisniemy jak spuchną.
5
Protokół 1000 i 1 wrzutki wczytany
1
Jest VAR, jest goal line a Ramos jak pajac macha tą ręką.
0
@Hosh niepodległość niepodległością, ale podpalenia i zamieszki nie mają nic wspólnego z walką o swoje prawa i autonomię..
0
@Bartek46 Jakieś głupie stare baby nie mające pojęcia co znaczy Klasyk będą zakłócały Jego porządek... widzisz i nie grzmisz.
22
Eleven dzisiaj ogłosi, że podpisali FAME MMA i będą transmitować.
10
@Coutinho007 A w meczu z Interem to grał na chłopców ważących 50 kilo? Bez przesady...
0
@Mario96w już 3.50 :P
0
@Mario96w STS 15 znaków
0
Żółta kartka dla Fede Valverde 3.25. Myślę, że Leo się postara o to i wejdzie jak w masło. :P
0
@Zbyszard W przypadku klasyku studio na Eleven zaczynają już o 16. Dużo ciekawostek będzie i jak nie masz co robić po południu to polecam.
24
Malaga odpadła w 1/64 pucharu króla. Pomyśleć, że ta sama drużyna kilka lat temu grała jeden z najlepszych ćwierćfinałowych meczy LM jaki oglądałem z BVB...
1
@Zbyszard Zrób tak. Studio obejrzyj w Eleven a mecz w C+. Ćwiąkała komentuje w C+ więc będzie dobrze.
1
@Encore Gdybym miał kupę siana, to znając Siebie odwiedzałbym losowe dziecięce szpitale w Polsce i co jakiś czas rozdawał prezenty. Miałbym więcej frajdy niż te dzieciaki.
1
@Danio99 Przecież podcasty już u nas są od dawna. Na pewno słuchanie takiego imbecyla jak "El Fujarek" nie należy do przyjemnych więc nawet nie sprawdzam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika