kuz

3

@Hushovt Tutaj jest tak, że ktoś zagra dwa dobre mecze i już jest piłkarzem Barcelony :D

kuz

0

@dasouzar11 Athletic nakryje ich Kodro a potem Łoniaki ich dobije.

kuz

4

@Mesi12 Valverde powinien dostać jakiegoś Kiano za 399zł

kuz

3

Napisałem na jednym forum, że Lewy jest najlepszym strzelcem roku trochę dzięki kontuzji Messiego i zaraz mnie zjedli. Czy nie napisałem prawdy? Nie ważne, że Messi miałby więcej meczów, to gole się liczą.

kuz

2

@Pablopicasso27 Nie słuchaj innych tylko oglądaj i sam oceń czy Ci się podobał czy nie...

kuz

1

@CatalanVeBFCB Gusta, guściki :)

kuz

0

@DaPi x2 na Arsenal. Czekam na bramkę Evertonu w 93.

kuz

9

Madryt narobił tyle szumu o te całe taśmy z VARu. Chciałbym zobaczyć ich miny jak słyszą "Benzema handball, no penalty, game on"

kuz

0

@TheNekro94 Zrobili to, żeby podpowiedzieć widzowi o co cho z tą klątwą :D Moja dziewoja niestety nie zakumała i tam zgubiła wątek :D

kuz

0

@TheNekro94 SPOILER

Ja się zorientowałem jak Foltest był młody na tym całym bankiecie.

kuz

0

@danio1899 Zależy od operatora, ale przeważnie w ciągu 24h uruchamiają, miałem tak w przypadku Orang.e

kuz

0

@Rompul Osobiście nie czytałem książek, za to znam uniwersum i gry od podszewki. Serial wchodzi lepiej jak znasz podstawowych bohaterów, od razu idzie się domyślić kto jest kim.

kuz

0

Obejrzałem 3 odcinki Wiedźmina (nie oglądam na siłę całego sezonu na raz, żeby dłużej się cieszyć) i powiem wam, że klimat jest oddany w 100%. Czuć motyw zbrodni, zagadkę i całe wiedźmińskie poznawanie problemu aż do Jego rozwiązania, myślę, że dalej będzie jeszcze lepiej. Oglądałem z narzeczoną, która nie zna ani gry ani książek i powiem też, że trudno się pewnie ogląda komuś kto od razu nie kojarzy Jaskra, Foltesta czy reszty, ale i tak ją wciągnęło. Polecam każdemu, mega produkcja.

kuz

0

Wyprzedaż Zimowa na Steam się rozpoczęła :) Jakby ktoś szukał fajnych gierek do popykania to można coś tanio wyrwać

kuz

1

@IronSanHybrid Tu raczej nie chodzi o rasizm tylko o wierność współmałżonki/partnerki :D Chociaż gdzieś kiedyś czytałem, że nawet przy dwójce białych rodziców dziecko może być czarnoskóre. Jest na to bardzo mała szansa ale jednak.

kuz

3

@bixmix Ogólnie restrykcje się zrobiły dość solidne na stronie. Ja osobiście zmieniłbym zasady banowania, i dał możliwość z korzystania z konta na stronie czyt. liga typerów itp. i zablokował tylko możliwość komentowania i ew. dawania herbów. Zakaz interakcji i tak pozbędzie się kogoś na czas bana więc nie widzę celu na całkowite blokowanie konta.

kuz

0

@tadzik447

zabijając ten czas polecam fanowską wersję, też fajna.

kuz

5

@Chaoss A Wiedźmina ciągle nima

kuz

1

@sebasek99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kuz

0

@Avada Kedavra Nie chodzi już o to czy wyjdziemy z Unii... chodzi o grę słów. W tym wypadku to ma taki sam sens jak Penaldo i wymyślone przez haladzieci PESSI. Słowo Brexit powstało z Britain i exit a POLEXIT? Sam sobie odpowiedz.

kuz

5

Właśnie w wiadomościach na TVN usłyszałem słowo "POLEXIT". Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam, kto zatrudnia takich błaznów? :D

kuz

1

@4drian0 Serio? Myślałem, ze to poważny człowiek.

kuz

0

@JacekM To tylko odniesienie do tego, skąd wziął się na pierwszym miejscu.

kuz

0

@MontelQ Wbrew pozorom Valverde uzbierał dużo punktów bo przegrał mało meczy. Traf chciał, że porażki były w tych najważniejszych ale statystycznie wygląda najlepiej na świecie.

kuz

1

@Hushovt Zastosuj proszę jakąś interpunkcję, bo nie da się tego czytać.

kuz

0

@Hushovt O Vidalu to nic potwierdzonego tylko jakaś plotka dziennikarska. Valverde nie ponosi całej odpowiedzialności za zespół, któremu nie chce się biegać i nie potrafią wymienić kilku celnych podań bez straty, a wszelakie podejścia pod pole karne rywala kończą się na stracie Suareza albo dryblingu i stracie/golu Messiego. Fakt, że trenerem jest słabym i Jego decyzje często są podejmowane po koleżeńsku żeby dalej był uważany za dobrego wujka, ale atakowanie tylko trenera to głupota w tym przypadku, bo koło wzajemnej adoracji nawet przy innym trenerze się nie zmieni. Twarda ręka posadzi na ławce Suareza, Busquetsa i Rakitica i zaraz zaczną się jazdy. Nawet jak Valdek posadził Rakietę to już w mediach zaczął się płacz i porównywanie do zabrania zabawek.

kuz

0

@Hushovt Ja dziś oglądałem na C+ po klasyku film o ataku terrorystów na stadion West Hamu. Fajny ale trochę przekolorowany jak każdy z tego gatunku. :P

kuz

0

@zmorra Eleven ogłosiło, że pozyskali prawa do Superpucharu Hiszpanii w styczniu.

kuz

1

Realowi należało się zwycięstwo w tym meczu. Mimo taktyki na wrzutki chociaż mieli jakiś pomysł, nasi byli posrani przy każdej piłce w polu karnym. My typowo czyli bez pomysłu a nóż może jakaś akcja się uda. Gdyby nie Suarez wygralibyśmy to spotkanie 2-0 spokojnie. Dobrej nocy.

kuz

5

Gdyby trener miał jaja, to po połowie zdjąłby Suareza i wprowadził Fatiego, przesuwając Griezmanna na środek. On się po prostu boi, że się relację z Luisem popsują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?