@DonAndresFCB Przecież i tak przegrali to po co miał się męczyć. Czy dwa gole czy jeden to i tak 3 pkt a Mariano się odblokował przynajmniej. :P Chłopy już łby spuszczone mieli po golu Viniego.
@FC1899Barca Nikt tak chyba nie płacze za składem sprzed 10 lat jak kibice Barcy. Co chwila jakiś nowy Iniesta, Busquets czy Alves a nikt nie szuka nowych twarzy, przede wszystkim młodych, którzy napiszą swój scenariusz i sylwetkę piłkarza.
Prawda jest taka, że to już chyba 3 czy 4 patelnia zmarnowana przez Griezmanna... może się raz nie udać, ale za 120 mln gość powinien z 6 metrów ładować chociaż w bramkę bądź zostawić piłkę dla Vidala.
@badej60 Marsjanki mają technologię trochę lepszą niż te tabletki z Ziemi. Twórcy, czyli Marsjanie, posiadają dużo szerszą wiedzę na temat produkcji leków i walki z chorobami świata i wszechświata. Myślę, że jeżeli chodzi o koronawirusa to u nich już dawno był zdiagnozowany i zwalczony. To cud, że taka cywilizacja udostępnia dla nas ziemian taki cudowny lek, nad którym pracowało pewnie sporo naukowców z planety Mars. Bardzo dobrze postąpiłeś nabywając cały zapas, bo niedługo pewnie zabraknie ich na półkach. Słyszałem, że na linii Ziemia - Mars dochodzi do jakichś spięć i mają wprowadzić embargo na transport tego właśnie leku, a zwiększyć transport kretynów i idiotów z ich na naszą planetę. Ogólnie nieciekawa sytuacja jak poczytasz sobie o tym szerzej, ale na Twoim miejscu bym się nie martwił bo pewnie wystarczy Ci ich na okres całej epidemii. Pozdrawiam cieplutko!
@KochamInieste Lepiej zainwestuj w PS4 Pro. Slimka już nie radzi sobie najlepiej z RDR2 czy mocniejszymi tytułami... a są to groszowe sprawy. Po prostu nie opłaca się kupować już zwykłej PS4.
1
@DonAndresFCB Przecież i tak przegrali to po co miał się męczyć. Czy dwa gole czy jeden to i tak 3 pkt a Mariano się odblokował przynajmniej. :P Chłopy już łby spuszczone mieli po golu Viniego.
3
@VeB77 Racja, w pierwszej połowie mogło być już 3-0 dla nas, a wtedy gra wyglądała by inaczej.
4
@FC1899Barca Nikt tak chyba nie płacze za składem sprzed 10 lat jak kibice Barcy. Co chwila jakiś nowy Iniesta, Busquets czy Alves a nikt nie szuka nowych twarzy, przede wszystkim młodych, którzy napiszą swój scenariusz i sylwetkę piłkarza.
1
@DonMatteo901 Ta, jak w A klasie jakiemuś juniorowi trzy razy pokazał gdzie ma wyjść a nasi grajkowie i tak nie ogarnęli.
6
Prawda jest taka, że to już chyba 3 czy 4 patelnia zmarnowana przez Griezmanna... może się raz nie udać, ale za 120 mln gość powinien z 6 metrów ładować chociaż w bramkę bądź zostawić piłkę dla Vidala.
3
@Pogba jaki Messi? Dzisiaj to cień tego geniusza gra, oby w końcówce odpalił.
3
Ale ma gaz!!! Hohoho!
0
Martin, pokaż że zasługujesz na Barce!
0
Mats za długo czeka z wyprowadzeniem... Zamiast szybko wznawiać i iść z kontrą to pakują Semedo na konia.
3
Marcelo mija Messiego a ten stoi i się patrzy :D
2
@Lucassito to się nazywa wyciąganie Realu z obrony, widać, że się nie znasz.
0
Winicjusz :D prawie jak Piłat
2
ENERGA podała info, że w okolicach 60 min brak dostawy prądu do mózgu Alby ma mieć miejsce.
0
Vini obsrany kolejny klasyk, jak dobrze dla nas.
2
Mieliśmy juz 3 setki, z taką skutecznością to może nam zabraknąć sytuacji na gola.
1
Gra Realu polega na dobiegnięciu do lewego narożnika i wrzutce... Nic ciekawego.
0
FDJ jakiś taki chudszy i bardziej dynamiczny się wydaję :D
0
Dobrze wg mnie, uciszył dwóch cwaniaków bez zbędnej gadaniny i tyle.
3
@itmustbejoke Oby nie Vidal.
1
@dawo17 nie ma prawa mieć żalu do nikogo. Jest po prostu za słaby.
1
@badej60 Marsjanki mają technologię trochę lepszą niż te tabletki z Ziemi. Twórcy, czyli Marsjanie, posiadają dużo szerszą wiedzę na temat produkcji leków i walki z chorobami świata i wszechświata. Myślę, że jeżeli chodzi o koronawirusa to u nich już dawno był zdiagnozowany i zwalczony. To cud, że taka cywilizacja udostępnia dla nas ziemian taki cudowny lek, nad którym pracowało pewnie sporo naukowców z planety Mars. Bardzo dobrze postąpiłeś nabywając cały zapas, bo niedługo pewnie zabraknie ich na półkach. Słyszałem, że na linii Ziemia - Mars dochodzi do jakichś spięć i mają wprowadzić embargo na transport tego właśnie leku, a zwiększyć transport kretynów i idiotów z ich na naszą planetę. Ogólnie nieciekawa sytuacja jak poczytasz sobie o tym szerzej, ale na Twoim miejscu bym się nie martwił bo pewnie wystarczy Ci ich na okres całej epidemii. Pozdrawiam cieplutko!
1
@KochamInieste Lepiej zainwestuj w PS4 Pro. Slimka już nie radzi sobie najlepiej z RDR2 czy mocniejszymi tytułami... a są to groszowe sprawy. Po prostu nie opłaca się kupować już zwykłej PS4.
31
@IronSanHybrid teraz mali agenci w spodniach zadowoleni na widok pani :P
42
@Barwindg Les Olsztynes potwierdza, prowincja bidos-bezrobocios.
15
@masakrator05 ja nie widzę w niej nic pięknego. Normalna skandynawska uroda bez przesady.
1
Boże, co muszą czuć kibice Arsenalu :O
1
Arsenal papa :P
9
@barteggg08 Nie, zabraniam dyskutowania na ten temat. Proszę się rozejść.
2
@FafitFCB el mundo :DDDDDDDDDDD
5
@SylwekFCB Jeszcze dwa, Getafe ma gola na wyjeździe.