kuz

1

@DonAndresFCB Przecież i tak przegrali to po co miał się męczyć. Czy dwa gole czy jeden to i tak 3 pkt a Mariano się odblokował przynajmniej. :P Chłopy już łby spuszczone mieli po golu Viniego.

kuz

3

@VeB77 Racja, w pierwszej połowie mogło być już 3-0 dla nas, a wtedy gra wyglądała by inaczej.

kuz

4

@FC1899Barca Nikt tak chyba nie płacze za składem sprzed 10 lat jak kibice Barcy. Co chwila jakiś nowy Iniesta, Busquets czy Alves a nikt nie szuka nowych twarzy, przede wszystkim młodych, którzy napiszą swój scenariusz i sylwetkę piłkarza.

kuz

1

@DonMatteo901 Ta, jak w A klasie jakiemuś juniorowi trzy razy pokazał gdzie ma wyjść a nasi grajkowie i tak nie ogarnęli.

kuz

6

Prawda jest taka, że to już chyba 3 czy 4 patelnia zmarnowana przez Griezmanna... może się raz nie udać, ale za 120 mln gość powinien z 6 metrów ładować chociaż w bramkę bądź zostawić piłkę dla Vidala.

kuz

3

@Pogba jaki Messi? Dzisiaj to cień tego geniusza gra, oby w końcówce odpalił.

kuz

3

Ale ma gaz!!! Hohoho!

kuz

0

Martin, pokaż że zasługujesz na Barce!

kuz

0

Mats za długo czeka z wyprowadzeniem... Zamiast szybko wznawiać i iść z kontrą to pakują Semedo na konia.

kuz

3

Marcelo mija Messiego a ten stoi i się patrzy :D

kuz

2

@Lucassito to się nazywa wyciąganie Realu z obrony, widać, że się nie znasz.

kuz

0

Winicjusz :D prawie jak Piłat

kuz

2

ENERGA podała info, że w okolicach 60 min brak dostawy prądu do mózgu Alby ma mieć miejsce.

kuz

0

Vini obsrany kolejny klasyk, jak dobrze dla nas.

kuz

2

Mieliśmy juz 3 setki, z taką skutecznością to może nam zabraknąć sytuacji na gola.

kuz

1

Gra Realu polega na dobiegnięciu do lewego narożnika i wrzutce... Nic ciekawego.

kuz

0

FDJ jakiś taki chudszy i bardziej dynamiczny się wydaję :D

kuz

0

Dobrze wg mnie, uciszył dwóch cwaniaków bez zbędnej gadaniny i tyle.

kuz

3

@itmustbejoke Oby nie Vidal.

kuz

1

@dawo17 nie ma prawa mieć żalu do nikogo. Jest po prostu za słaby.

kuz

1

@badej60 Marsjanki mają technologię trochę lepszą niż te tabletki z Ziemi. Twórcy, czyli Marsjanie, posiadają dużo szerszą wiedzę na temat produkcji leków i walki z chorobami świata i wszechświata. Myślę, że jeżeli chodzi o koronawirusa to u nich już dawno był zdiagnozowany i zwalczony. To cud, że taka cywilizacja udostępnia dla nas ziemian taki cudowny lek, nad którym pracowało pewnie sporo naukowców z planety Mars. Bardzo dobrze postąpiłeś nabywając cały zapas, bo niedługo pewnie zabraknie ich na półkach. Słyszałem, że na linii Ziemia - Mars dochodzi do jakichś spięć i mają wprowadzić embargo na transport tego właśnie leku, a zwiększyć transport kretynów i idiotów z ich na naszą planetę. Ogólnie nieciekawa sytuacja jak poczytasz sobie o tym szerzej, ale na Twoim miejscu bym się nie martwił bo pewnie wystarczy Ci ich na okres całej epidemii. Pozdrawiam cieplutko!

kuz

1

@KochamInieste Lepiej zainwestuj w PS4 Pro. Slimka już nie radzi sobie najlepiej z RDR2 czy mocniejszymi tytułami... a są to groszowe sprawy. Po prostu nie opłaca się kupować już zwykłej PS4.

kuz

31

@IronSanHybrid teraz mali agenci w spodniach zadowoleni na widok pani :P

kuz

42

@Barwindg Les Olsztynes potwierdza, prowincja bidos-bezrobocios.

kuz

15

@masakrator05 ja nie widzę w niej nic pięknego. Normalna skandynawska uroda bez przesady.

kuz

1

Boże, co muszą czuć kibice Arsenalu :O

kuz

1

Arsenal papa :P

kuz

9

@barteggg08 Nie, zabraniam dyskutowania na ten temat. Proszę się rozejść.

kuz

2

@FafitFCB el mundo :DDDDDDDDDDD

kuz

5

@SylwekFCB Jeszcze dwa, Getafe ma gola na wyjeździe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?